Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
712 postów 5254 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:22:02
  Jeśli z RN, z RN jako ideą, nie należy utożsamiać RN Winnickich, Bosaków i reszty to zgoda.
  Wycie PiSlamu
 • @ Autor - 1* /..../ Żyd, K.Modzelewski: "bez Kościoła czeka nas w Polsce zgroza"
  Mistrz i nauczyciel Wojtyły

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/01/prymas-wyszynski.jpg
  Redakcja Więzi u Prymasa Wyszyńskiego. Gniezno 1975. Od prawej: Prymas Wyszyński, Tadeusz Mazowiecki, Jan Turnau, Zdzisław Szpakowski, Kazimierz Wóycicki (onieśmielony)
  _____________________

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/10/images-4.jpg
  Razem na SVII
  Współautorzy listu biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965r. (list powstał w czasie SVII) był pierwszym aktem polityki Kościoła zmierzającej do wprowadzenia Polski w przyszłości do opanowanego przez Międzynarodowego Żyda i syjonistów obozu Zachodu. Było to wyraźne odseparowanie się od ZSRR, czyli gwaranta gospodarczego rozwoju, bezpieczeństwa socjalnego, a przede wszystkim bezpieczeństwa politycznego i jednoczesne uruchomienie całego procesu polityki roszczeń terytorialnych – nazywanych roszczeniami majątkowymi –, obywateli NRF względem Polski, a dzisiaj także względem Polaków.
  ____________________

  Nauki mistrza zostały wysłuchane przez ucznia

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/10274305_642701815797749_2723391722581501626_n.jpg
  41 lat temu kard. Karol Wojtyła został papieżem!
 • @ Autor
  "Mamy cztery lata, zeby wzmocnić RN"

  Tego RN wzmocnić się nie uda, bo to ruch narodowy, ale narodu wybranego - z niego bowiem pochodzą jego przywódcy, którzy usunęli mnie i kolegów z WPS z I-go Kongresu RN.

  "Konfederacja, żeby otrzymać jeden mandat musiała dostać ok. 130 tyś głosów. PiS ok. 40 tyś."

  Właśnie o to chodziło, o żydowski majstersztyk robienia wyborczej frekwencji - zrobiła ją Konfederacja ze swoim "narodowym" trzonem urządzając "antysemickie" manifestacje w/s protestu przeciw 447. Innymi słowy "polski antysemityzm" żydowski reżim IIIRP wykorzystał do zrobienia wyborczej frekwencji.
  I tylko temu celowi służyła Konfederacja - polskie społeczeństwo jest obiektem systematycznej socjotechnicznej manipulacji.
  Wycie PiSlamu
 • @ Autor - 5*
  DK
  Wycie PiSlamu
 • Żydowskie media o ZP Grunwald
  Żydowski tygodnik Polityka o ZP Grunwald
  „Tropiciele syjonizmu” – https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1517848,1,tropiciele-syjonizmu.read

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/10/a5432aa2-35ce-419c-9401-b89ff04c2805.jpg
  Założycielski wiec ZP Grunwald (formalnie zarejestrowanego pózniej) odbył sie 8 marca 1981 r. przed gmachem mieszczącym kiedyś MBP. – Janusz Fila/Forum

  Żydowska Interia o ZP Grunwald
  8 marca 1981 r. Powstaje Zjednoczenie Patriotyczne „Grunwald” – https://m.interia.pl/nowa-historia/news,nId,1684381
  Koniec wyborczej hucpy pookrągłostołowej bandy
 • @ Autor
  Ale czy rzeczywisty sukces Konfederacji nie polegał jedynie na zwiększeniu frekwencji wyborczej?
  Według mnie każdy wyborczy wariant w układzie partii, które znajdą się w sejmie (w knesejmie) nie miałby najmniejszego znaczenia na realizację polityki IIIRP - ta polityka jest przecież niezmienna od 1990r.

  Ciekawe, że nikt nie zauważa, iż procent oddanych głosów na poszczególne partie nie przekłada się proporcjonalnie na ilość mandatów poselskich mimo, że metoda D’Hondta jest właśnie stosowana w systemach wyborczych opartych na proporcjonalnej reprezentacji.
  Przecież wszystkie partie z wyłączeniem PiS winny posiadać więcej mandatów niż PiS, które uzyskało 44% głosów. A tymczasem to PiS posiada ponad połowę mandatów. Wynika stąd, że większość elektoratu popierająca pozostałe partie z wyłączeniem PiS jest mniejszością - to kuriozum.
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • @Wican 13:51:29
  To prawda.
  Ale w przypadku Rumunii sprawa była bardziej złożona, ponieważ mordu na N.Ceaușescu dokonali w 1989r. funkcjonariusze KGB ZSRR - oczywiście KGB ZSRR było wtedy opanowane przez syjonistów - także żydowski ślad tej zbrodni został przynajmniej pozornie zatarty. Kilka lat później funkcjonariusze rumuńskich służb zlikwidowali w Moskwie morderców N.Ceaușescu.
  Więcej informacji o tej zbrodni znaleźć można w książce "Antysemityzm" - dr Jana Ciechanowicza.
  Będzie trudno, ale będzie łatwiej...
 • @Oscar 12:54:28
  Zadłużenie narasta systematycznie od 1990r. - zadłużenie realizują wszystkie kolejne rządy, a jest to m.in. skutek art.220 Konstytucji RP, czyli oddania polityki pieniężnej pod kuratelę żydowskiej światowej finansjery.

  W polskiej gospodarce ostatnim rokiem bez deficytu budżetowego był rok 1990 (to ten niechlubny spadek po PRL ! – ?) – był to także ostatni rok opisywania gospodarki przy pomocy wskaźnika DN.
  Od 1990 roku mamy także geometryczny postęp narastania zadłużenia państwa i obywateli i jednocześnie – co z dumą podkreślają żydo-reżimowe władze i żydo-media – stały wzrost PKB.

  https://demagog.org.pl/wypowiedzi/o-ile-wzroslo-zadluzenie-panstwa-w-trakcie-rzadow-pis/
  Będzie trudno, ale będzie łatwiej...
 • @ Autor - 5*
  DK
  Kardynał Nycz kłamie czy chwali się niewiedzą?
 • Co będzie za cztery lata?
  .
  Nie wykluczałbym takiego scenariusza

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/10/14611088_1422762594404960_8441545135451993615_n.jpg
  Co będzie za cztery lata?
 • Поживем, увидим
  Za cztery lata, a może i wcześniej może być i tak

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/10/14611088_1422762594404960_8441545135451993615_n.jpg
  Będzie trudno, ale będzie łatwiej...
 • @ Autor - kundel, pały ci nie daję, bo nie już po co, ale rozważ sobie możliwość,
  że za cztery lata, a może wcześniej może być tak:

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/10/14611088_1422762594404960_8441545135451993615_n.jpg
  Jest dobrze ale nie rewelacyjnie
 • @AgnieszkaS 18:00:35
  Czy w poczuciu wspólnoty interesów z syjonistycznym Zachodem udaje Pani, że nie rozumie o co w tekście chodzi, czy po prostu nie rozumie Pani tekstu - jedno i drugie chwały Pani raczej nie przysparza.

  A tekst dotyczy wyłącznie kwestii konkretnej: eliminacji zagrożenia integralności Turcji ze strony Kurdów wykorzystywanych instrumentalnie przez rządzone przez Żydów USA.
  Autor tekstu nie analizuje w nim całokształtu polityki tureckiej, ani nawet nie ocenia polityki okresu rządów prezydenta Erdogana.

  Proszę czytać ze zrozumieniem - a jeśli jesień Pani to utrudnia, proszę odłożyć czytanie do wiosny, może łatwiej będzie, a łaska pańska może łagodniej się z Panią obejdzie.
  Nauki dla Polski z tureckiej operacji „Źródło pokoju”
 • @ Autor - 1* - Jeszcze tylko 7 godzin... i znów w politycznej dupie
  .
  "Ja już zagłosowałem..." - swoją deklaracją złamał Pan "ciszę wyborczą.
  Jeszcze tylko 7 godzin...
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:02:11
  "Kolego, to jest propaganda na rzecz cerkwi prawoslawnej i Rosji."

  To prawosławie nie zalicza się do chrześcijaństwa?

  Przecież napisałem jednoznacznie: "odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa".

  Inna rzecz, że prawosławie nie jest związane z Watykanem (d. Rzymem), a jest powiązane z władzą państwową, a więc dla państwa i narodu jest mniej szkodliwe od katolicyzmu.

  "Najpierw Polska przyjela chrzest w obrzadku rzymsko-katolickim"

  To nie jest prawda. Ok. 886r. pojawiły się u nas świątynie w obrządku greko-katolickim. Jedna z pierwszych znajduje się w Krakowie, na jej fundamentach stoi dzisiaj kościół.
  Gdyby Rosja została podbita przez żydo-katolicki Rzym prawdopodobnie nie byłoby dzisiaj Rosji, a na pewno nie istniałaby Polska nawet w tak paskudnej postaci jak IIIRP.
  "447", czyli: Co się dzieje z polską ziemią?
 • Czy rzeczywiście Żyd potrzebuje usankcjonowanego statusu w IIIRP?
  "Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą."

  Przyznam, że to stwierdzenie nie jest dla mnie dostatecznie jasne.
  Przecież faktyczna władza w IIIRP należy do żydowskiej V kolumny w Polsce. Wszystkie ważne decyzje gospodarcze i polityczne od 1989r. są w IIIRP podejmowane wyłącznie w interesie żydowskim, zarówno w interesie miejscowej V kolumny żydowskiej jak i w interesie światowego żydostwa. A czy taki stan jest, czy nie jest, zgodny z prawem IIIRP nie sposób stwierdzić, ponieważ w IIIRP nie obowiązuje prawo tylko jego interpretacja - judaizacja prawa jest całkowita.
  Zatem, czyżby Żydzi chcieli przehandlować swoje domniemane zyski z Just 447 za formalny zapis (być może nawet zapis konstytucyjny) sankcjonujący tylko stan faktyczny? To dla Żydów kiepski interes, to żaden interes.

  Nawet ewentualne obawy, że żydowska V kolumna może stracić w IIIRP władzę także nie wchodzą w grę. Polskie społeczeństwo jest całkowicie wyłączone z życia politycznego swojego kraju - brak narodowych polskich mediów, brak środków na działalność polityczną, na którą i tak koncesje wydaje żydowskie reżimowe sądownictwo.

  Oczywiście nie da się wykluczyć, że Just 447 może stanowić próbę odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od jakiegoś innego fragmentu żydowskiej polityki. Może jednak być też i tak, że Żyd bezczelnie wrzeszczy, iż w myśl Just 447 chce całe - wymyślone przez siebie - 100%, żeby przystać na 30%. Później i tak przyjdą po resztę i Żyd znów będzie negocjował z przedstawicielami żydowskiej V kolumny i wrzeszczał, że chce jeszcze, że dostał za mało.

  Polska Rada Chrześcijan i Żydów - co to jest za ciało i kogo "toto" reprezentuje. Na pewno Żydów, a spośród nie-Żydów filosemicką, antypolską, szumowinę, np. niejakiego Nosowskiego. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że "toto", czyli PRChŻ, powstało w 1989r., czyli w roku, w którym żydowska V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem przy finansowym i agenturalnym wsparciu Zachodu (USA, Wlk.Brytania, Izrael) obaliła PRL.

  Naszym w chwili obecnej poważnym problemem - także w kontekście Just 447 - jest niestety chrześcijańskość polskiego społeczeństwa, czyli wyznawanie żydowskiej religii dla nie-Żydów (pan Krzysztof Zagozda sam jest zdeklarowanym żydo-katolikiem). Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.
  Odrzucenie Żydostwa, ich bezczelnych żądań, ich panoszenia się w słowiańskiej Polsce, porzucenie syjonistycznego Zachodu, może nastąpić jedynie wtedy, gdy odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa i zerwiemy z Watykanem.
  Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że "Bez Kościoła czeka ich w Polsce zgroza" - taką myśl wyraził K.Modzelewski, Żyd, opozycjonista PRL.
  "447", czyli: Co się dzieje z polską ziemią?
 • @ Autor - 5*
  DK
  "447", czyli: Co się dzieje z polską ziemią?
 • Czy rzeczywiście Żyd potrzebuje usankcjonowanego statusu w IIIRP?
  "Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą."

  Przyznam, że to stwierdzenie nie jest dla mnie dostatecznie jasne.
  Przecież faktyczna władza w IIIRP należy do żydowskiej V kolumny w Polsce. Wszystkie ważne decyzje gospodarcze i polityczne od 1989r. są w IIIRP podejmowane wyłącznie w interesie żydowskim, zarówno w interesie miejscowej V kolumny żydowskiej jak i w interesie światowego żydostwa. A czy taki stan jest, czy nie jest, zgodny z prawem IIIRP nie sposób stwierdzić, ponieważ w IIIRP nie obowiązuje prawo tylko jego interpretacja - judaizacja prawa jest całkowita.
  Zatem, czyżby Żydzi chcieli przehandlować swoje domniemane zyski z Just 447 za formalny zapis (być może nawet zapis konstytucyjny) sankcjonujący tylko stan faktyczny? To dla Żydów kiepski interes, to żaden interes.

  Nawet ewentualne obawy, że żydowska V kolumna może stracić w IIIRP władzę także nie wchodzą w grę. Polskie społeczeństwo jest całkowicie wyłączone z życia politycznego swojego kraju - brak narodowych polskich mediów, brak środków na działalność polityczną, na którą i tak koncesje wydaje żydowskie reżimowe sądownictwo.

  Oczywiście nie da się wykluczyć, że Just 447 może stanowić próbę odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od jakiegoś innego fragmentu żydowskiej polityki. Może jednak być też i tak, że Żyd bezczelnie wrzeszczy, iż w myśl Just 447 chce całe - wymyślone przez siebie - 100%, żeby przystać na 30%. Później i tak przyjdą po resztę i Żyd znów będzie negocjował z przedstawicielami żydowskiej V kolumny i wrzeszczał, że chce jeszcze, że dostał za mało.

  Polska Rada Chrześcijan i Żydów - co to jest za ciało i kogo "toto" reprezentuje. Na pewno Żydów, a spośród nie-Żydów filosemicką, antypolską, szumowinę, np. niejakiego Nosowskiego. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że "toto", czyli PRChŻ, powstało w 1989r., czyli w roku, w którym żydowska V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem przy finansowym i agenturalnym wsparciu Zachodu (USA, Wlk.Brytania, Izrael) obaliła PRL.

  Naszym w chwili obecnej poważnym problemem - także w kontekście Just 447 - jest niestety chrześcijańskość polskiego społeczeństwa, czyli wyznawanie żydowskiej religii dla nie-Żydów (pan Krzysztof Zagozda sam jest zdeklarowanym żydo-katolikiem). Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.
  Odrzucenie Żydostwa, ich bezczelnych żądań, ich panoszenia się w słowiańskiej Polsce, porzucenie syjonistycznego Zachodu, może nastąpić jedynie wtedy, gdy odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa i zerwiemy z Watykanem.
  Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że "Bez Kościoła czeka ich w Polsce zgroza" - taką myśl wyraził K.Modzelewski, Żyd, opozycjonista PRL.
  Krzysztof Zagozda: Ukryta prawda o “Ustawie 447”
 • @ Autor - 5*
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/150983,globalne-ocieplenie-czy-globalne-zazydzenie-klimatu

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/04/klimat-dla-barbarzyncow/

  BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU - CAŁY DOKUMENT PL - https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8
  Dlaczego musimy walczyć z kryzysem klimatycznym?
 • @ Autor - 5*
  Cisza wyborcza to absurd - zgadzam się.

  Także i same wybory są absurdalną hucpą:
  1. obywatel nie może skorzystać z konstytucyjnych praw i samodzielnie kandydować,
  2. nierówne traktowanie kandydatów i partii w kwestii udostępniania czasu antenowego i ilości reklam optycznych (biedniejszych nie stać na reklamę),
  3. wybrani nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje (tzw. odpowiedzialność polityczna, czyli poddanie się pod osąd społeczeństwa w następnych wyborach to są jaja).
  Po co ta cisza wyborcza

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031