Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 6245 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Dobra wiadomość: nie będzie baz NATO w III Żydo-RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z jakichś powodów okupant, czyli duży USrael, zrezygnował z budowy w Polsce swoich wojskowych baz. Czy jest to równoznaczne ze wzrostem szans na wyjście Polski spod okupacji Międzynarodowego Żyda i na likwidację żydo-reżimu?

 

10526188_834276213250275_8462929382978157233_n

Na szczycie NATO w Warszawie w lipcu 2016 r. nie zostanie podjęta decyzja o utworzeniu stałych baz wojskowych na terytorium Polski. Stanowisko Waszyngtonu w tej sprawie jest pewne i nie ulegnie zmianie.

 

   "Polska klasa" polityczna…

Poinformował o tym „polską” prasę John Heffern, zastępca szefa Biura Spraw Europejskich i Eurazjatyckich w amerykańskim Departamencie Stanu.

Pozostaniemy z wami tak długo, jak tylko to konieczne. – dodał dwuznacznie Heffern, chcąc podnieść na duchu niepocieszonych Polaków.

Źródło: rp.pl

Komentarz Redakcji [Xportal.pl]: No i na nic się zdało „zrobienie laski Amerykanom” (jak wyraził się doświadczony w tej materii Radosław Sikorski). W tej historycznej chwili, wieńczącej długotrwałe wysiłki Tuska, Sikorskiego, Kopacz i Schetyny przypomnijmy też buńczuczne przechwałki otoczenia Andrzeja Dudy, że ten po objęciu urzędu „odblokuje” (nieistniejącą) kwestię baz w Polsce. Teraz sprawa jest jasna, więc dalej, panowie politycy: lance do boju, szable w dłoń i hajże na Putina. (A.D.)

Za http://xportal.pl

https://marucha.wordpress.com/2015/07/23/usa-nie-bedzie-baz-w-polsce/

___________________________________________________________________________

Komentarz redakcji WPS

A zatem reżimowe władze III Żydo-RP muszą się zadowolić stworzoną przez siebie armią i samodzielnie najechać Rosję. Armia III Żydo-RP jest profesjonalna, nowoczesna, świetnie wyszkolona i dysponuje najwyższą techniką bojową – o armii z czasów PRL nawet wstyd wspominać.

polska_armia_2014-03-09_21-09-03

1394121705_dbuwex_600 ministerstwo-obrony-narodowej-planuje-dozbrojenie-polskiej-armii

Jest tylko jeden mały szkopuł: minister MON, T.Siemioniak, nie wie jeszcze, kiedy armia III Żydo-RP powinna suwerennie najechać Rosję. Albowiem ambasada Wlk.Brytanii nie raczyła go o tym poinformować – niewykluczone, że jest to jednak element zaskoczenia w strategii III Żydo-RP. Możliwe także, że nastąpiło jakieś przypadkowe przeoczenie, ponieważ o niedawnych ćwiczeniach NATO w III Żydo-RP T.Siemioniak dowiedział się właśnie przy okazji rautu u Brytyjczyków w ich ambasadzie, a kolejnego rautu nie było.


 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Teatr widzę ogromny
  No to kamień z serca: Polska oficjalnie okupowana nie będzie.

  Takie postawienie sprawy przez walczących z tą superniebezpieczną Rosją świadczy o tym, że Rosja odgrywa tyrana i śmiertelnego wroga demokracji, ale nie jest nim w dostatecznym stopniu, aby się porywać na inwestowanie w bazy w Polsce. Za kulisami, a raczej kurtyną, ten śmiertelny wróg jest traktowany zgoła inaczej, co będzie miało miejsce tak długo, dopóty Rosja nie ustanowi własnej niezależnej waluty. Tymczasem, małymi kroczkami, jak podejrzewam, realizowany jest plan Klubu Rzymskiego, w którym Rosja z przyległościami, włącznie z Polską, ma być jednym z dziesięciu królestw świata. Nie należy mieć złudzeń, jakiej proweniencji będą królowie w tych wszystkich królestwach. :)
  http://new.euro-med.dk/wp-content/uploads/kingdoms.jpg
  No proszę, co za zbieg okoliczności: szukając ilustracji 10 królestw znalazłam ją ze strony mówiącej o Teatrze Wschód- Zachód.:))
  http://new.euro-med.dk/20141003-east-west-theatre-i-skeleton-of-nwo-crises-to-converge-regions-into-one-world-government.php
  Wyglądanato,że nie ja jedna sądzę, że Rosja gra swoją rolę dobrego policjanta w tym ogromnym światowym teatrze ludzkiej tragedii.
 • @ Rzeczpospolita
  Obawiam się, że na ten optymizm trochę za wczesnie. Bazy już są! W Bydgoszczy, itd. USrael zmienil tylko taktykę, a do tego nowy imperator będzie posadzony na stolku w 2016. I najprawdopodobniej będzie to niewybrednie przeklinająca Hillary Rodham Rosenberg "Clinton".
 • Czyżby już teraz, do pilnowania amerykańskich interesów w Polsce wystarczyła koalicja...
  PIS /Gazeta Polska/Gazeta Wyborcza?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031