Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7492 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Uchodźcy – wytwór polityki Międzynarodowego Żyda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MŻ dopuścił się zbrodni, a my mamy ponosić tego konsekwencje i koszty – ?

Martin-Schult

 

Może nie należy bagatelizować słów straszącego Polaków Żyda, Schulze, szefa parlamentu jew-ropejskiej unii, że zmuszą nas do przyjmowania uchodźców -? Np.: za karę nas zbombardują jak Syrię, Afganistan, Jugosławię, Irak, Libię, …

 

 

 W tym samym czasie, gdy rządzone przez Międzynarodowego Żyda (MŻ) terrorystyczne USA intensyfikują wysiłki w celu obalenia w Syrii legalnie wybranego prezydenta Asada, dążąc tym samym do zaciśnięcia wokół Rosji pierścienia baz syjonistycznego NATO, państwa Europy Wschodniej zmuszane są do przyjmowania syryjskich uchodźców.

Występujący w żydowskiej gadzinówce Tok FM jakiś syjonistyczny żurnalista stwierdził, że: Polska ma właśnie taki obowiązek, ponieważ razem z USA destabilizowała państwa Bliskiego wschodu. Istotnie tak było. Żydowskie władze IIIRP wysłały polskich żołnierzy, błogosławionych przez Kościół, na „misje” do Iraku i Afganistanu.
Porażająca jest dialektyka syjonistycznych kreatur, ale wskazuje już niezbicie, że ta banda traci kontrolę nad rzeczywistością. MŻ i jego media funkcjonują w coraz większej panice i budowane z syjonistycznych kłamstw imperium żydowskiego kapitalizmu zaczyna się sypać jak domek z kart.

Za pośrednictwem swoich mediów MŻ informuje o planowanym ustanowieniu strefy zakazu lotów na terenach kontrolowanych przez syryjską armię. Oznacza to, że bandyckie, syjonistyczne USA przyznają sobie „prawo” do bombardowania Syrii.

Może więc, nie należy bagatelizować słów straszącego Polaków i pozostałe państwa Europy Wschodniej, Żyda, Schulze, szefa parlamentu jew-ropejskiej unii, że zmuszą nas do przyjmowania uchodźców -?
MŻ dopuścił się zbrodni, a my mamy ponosić tego konsekwencje i koszty – ?

Premier Słowacji, R.Fico, poinformował, że wywiad słowacki potwierdza, że wśród uchodźców znajdują się bandyci z Państwa Islamskiego.
Nie zapominajmy, że PI stworzyła i finansuje światowa żydowska finansjera.

 

MŻ widząc w Europie wzrost nastrojów narodowych, nacjonalistycznych, jako naturalną odpowiedź na jego degeneracyjną i zbrodniczą wobec Europejczyków politykę, w obawie przed utratą władzy i być może przed kolejnymi pogromami usiłuje sprowadzić do Europy opłaconych zabójców, którzy wymordują rodzącą się narodową opozycję i wzniecą zbrojne rebelie podobne do tych na Bliskim Wschodzie. MŻ chce podpalić Europę, żeby zatrzeć ślady i odwrócić uwagę od własnych przestępstw.

Oto Zachód, oto UE, do których wepchnęli nas żydo-reżim i Kościół przy udziale polskich kolaborantów MŻ.

Historia jednak dowodzi, że sytuacja polityczna jest zmienna. A więc z oczywistych powodów nie można wykluczyć, że syjonistyczny zachodni wiatr ustanie i znów powieje ze wschodu. Zobaczymy wtedy tę samą rządzącą w Polsce syjonistyczną bandę, która dzisiaj opluwa Rosję i jej władze, czołgającą się na kolanach przed prezydentem Rosji, W.Putinem lub przed jego następcą, bo prawdziwą ojczyzną tej bandy jest zdrada i własny geszeft.
A Rosja nie musi wspierać polskich narodowców zwłaszcza, że sami nie potrafimy zdobyć się na wysiłek stworzenia prawdziwego, nie żydowskiego, ale narodowego polskiego ruchu i gdy wielu z nas kolejny raz ulegnie żydowskiej propagandzie biorąc udział w wyborczej hucpie.


Dariusz Kosiur

__________________________


 

 

KOMENTARZE

 • @
  //Mamy zatem odpowiedź na pytanie, do czego służą imigranci, do czego służy masowa imigracja, najlepiej z najbardziej odległych od Niemiec (Europy) pod względem kulturowym, religijnym, społecznym i politycznym krajów świata. Chodzi o wykorzystanie mas imigrantów, stanowiących zastępczy proletariat, do przeprowadzenia „zmian społecznych” i zbudowania „Nowych Niemiec”, w których ulegną przekształceniu systemy aksjologiczne i porządki symboliczne, dominujące jeszcze w „Starych Niemczech”. Zmiany obejmą wszystko: sposoby życia tubylców, przyzwyczajenia, normy, rutynę dnia codziennego, znane i swojskie otoczenie, edukację (czyli wychowanie dzieci i młodzieży), postawy i zachowania, życie polityczne i stosunki społeczne. Nowe antagonizmy etniczne, religijne i kulturowe oraz konflikty na tle dążenia do sprawiedliwego podziału dóbr (zastępcza „walka klasowa”), choć bolesne, to w ostatecznym rozrachunku są drogą do urzeczywistnienia, w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ideałów równości

  W swoim artykule Leggewie i Cohn-Bendit piszą, że „imigracja stanowi eksperyment społeczny dla samorządów lokalnych”, ale, jak łatwo dostrzec, eksperyment ten ma zostać przeprowadzony na wszystkich szczeblach – gmin, krajów związkowych i całego państwa. Ma on jeszcze jeden aspekt, na który wskazała, zaprzyjaźniona ideowo i politycznie z Clausem Leggewie i Cohn-Benditem, Anetta Kahane, prezes Fundacji im. Amadeu-Antonio (Amadeu-Antonio-Stiftung) jednej z czołowych niemieckich organizacji zajmujących się zwalczaniem „rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu”. Fundacja jest też bardzo silnie zaangażowana w finansowany przez państwo program „Walka przeciwko prawicy”. Kahane do wszystkich sposobów użycia imigrantów wymienianych przez obu piewców „Nowych Niemiec”, dołożyła jeszcze jeden. Otóż oświadczyła ona niedawno, że we wschodnich landach Niemiec żyje zbyt mało ludzi, którzy na pierwszy rzut oka rozpoznawani byliby jako mniejszość, czyli np. czarnoskórych. Według Kahane świadectwem politycznego bankructwa niemieckiej polityki po zjednoczeniu, jest fakt, że jedna trzecia obszaru Niemiec nadal jest „biała”. I to należy zmienić; na tym terytorium potrzebny jest nowy infrastrukturalny, emocjonalny i kulturalny przełom – jego autorami będą właśnie masy imigrantów; Kahane domaga się, aby zmienić obowiązujący w Niemczech klucz, według którego rozdziela się azylantów na poszczególne landy, i umieszczać ich przede wszystkim na „białym” obszarze dawnej NRD. Jest to nic innego jak program inżynierii etniczno-rasowej.//
  http://nowadebata.pl/2015/09/14/do-czego-sluza-imigranci-glosy-zza-odry/
 • Nie mż, a baba!
  Po prostu baba! Wszechmocna, wszechpotężna Merkel rzuciła zaproszenie dla migrantów i jedna jej wypowieź była tym kamyczkiem poruszającym lawinę muzułmanów i lewactwo perfekcyjnie tę lawinę organizujące, nota bene od lat 70 co najmniej. Jeśli Autor nie wierzy, proszę zapytać tutejszych "specjalistów" od spraw międzynarodowych i od "budowania polskiej cywilizacji". Kto nie doceniał potęgi Merkel, ten teraz już ją zna. :)

  Niestety, te haniebne, zdradzieckie "misje" w Afganistanie i Iraku stanowią czarną kartę w historii Polski, za którą, być może, jeszcze przyjdzie drogo zapłacić.

  Pozdrawiam, 5*
 • @partyzant 16:47:54
  Czytaj ze zrozumieniem, komunisto.
 • KOPACZOWA !!!!! CHCEMY ODPOWIEDZIEĆ TOBIE !!!!
  Słowianie ! żydówka Kopacz w sejmie spytała ŁAMIĄCYM GŁOSEM z mównicy sejmowej !! cytuje ją dosłownie
  !
  Pytam Polaków czy nas Stać na Gest Solidarności i Przyjąć Uchodzców . koniec cytatu.
  !
  Odpowiadam ! pani Kopacz jak chce pani naprawdę sie dowiedzieć co my sądzimy na temat przyjmowania obcej dziczy mułzumańskiiej to jest bardzo prosty sposób
  !
  25 X 2015 r odbędzie sie REFERENDUM i bardzo prosze dopisać pani pytanie ! zapewniam panią ze z ochotą odpowiemy na pani pytanie !!!!
  !
  ŻĄDAMY dopisania pani pytania do nas !

  CZY POLSKA MA SIĘ STAĆ KRAJEM IMIGRACYJNYM ?
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! nie przyjmuje do wiadomości ze sie nie da ! wszytko się da jak się chce

  ele 17.09.2015
 • @jaszczyk8 17:44:14
  To nie moje pisanie, a Wojtasa; ja tylko parafrazuję, co nie znaczy, że się zgadzam, wręcz przeciwnie. Turcy najeżdżają Niemcy od lat 70, Merkel wtedy jeszcze była tylko wzorową socjalistką.
 • @Lotna 16:41:52
  Lotna, ty nie jesteś zbyt lotna :)))
 • @partyzant 17:33:24
  U mnie ładuje się bez problemów, błyskawicznie mimo, że mam sporo podesłanych śmieci.
 • @Rzeczpospolita 19:30:24
  Poza tym zdjęcie pokazuje Żydówkę - i jest potwierdzeniem, że Żyd będzie służył każdej władzy.
 • @partyzant 19:55:02
  @partyzant 16:47:54
  //Merkel to tylko pionek MŻ.[ydówy]//

  //Po prostu baba! Wszechmocna, wszechpotężna..//

  Anetta Kahane, prezes Fundacji im. Amadeu-Antonio (Amadeu-Antonio-Stiftung) jednej z czołowych niemieckich organizacji zajmujących się zwalczaniem „rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu”. Fundacja jest też bardzo silnie zaangażowana w finansowany przez państwo program „Walka przeciwko prawicy”.

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2015/09/birlikte_-_podiumsdiskussion-0454-e1442513626342.jpg

  Gwoli ścisłości dodajmy, że Anetta Kahane jest córką jednego z czołowych reżimowych dziennikarzy NRD, a w latach 1974-1982 była tajnym współpracownikiem Stasi (TW „Victoria”).


  Arjanek 17.09.2015 17:03:48
 • @partyzant 19:55:02
  Czy teraz jest lepiej?
 • @Lotna 16:41:52
  i co? i taka jedna baba rządzi Niemcami? Kto by jej na to pozwolił?
 • @stanislav 19:25:51
  A ty nie rozumiesz ironii, no więc jak z twoją lotnością?
 • @Jan Paweł 20:41:33
  No widzisz, jedno słowo tej baby (według co poniektórych "budowniczych" "polskiej cywilizacji") i Europa pada na łopatki. Aż dziw, jaką ona ma moc!
 • @Rzeczpospolita 20:17:07
  Merkel również, według niektórych źródeł pracowała dla Stasi jako "Eryka".
  http://en.metapedia.org/wiki/Angela_Merkel
  Z całą pewnością obracała się w tych kręgach.
  https://hat4uk.wordpress.com/2013/07/11/merkels-murky-past-more-evidence-of-her-youth-movementstasi-past-in-the-ddr/
  Należała też do młodzieżowej partii komunistycznej.
  http://www.kurierpieninski.pl/component/content/article/1118-amerkel-ma-akta-agenta-stasi.html
 • @partyzant 21:24:31
  Sądzisz, że jeóli mi ubliżysz, to dowiedziesz swoich racji? Już dowiodłeś powyżej, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem prostego tekstu, więc na twoim miejscu nie byłabym tak pochopna z ocenianiem innych, partyzancie z Gwardii Ludowej.
 • Jew-ropejczycy
  Kolejno: Boni, Thun, Huebner, Geringer de Oedenberg

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/09/192187ceac042fd8b48c50c03624e2c2_l.jpg

  Ta syjonistyczna hołota głosowała w jew-ropejskim parlamencie za interesami „imigrantów” i Międzynarodowego Żyda.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031