Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7492 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydzi z USA grają już tylko znaczonymi kartami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MŻ od dawna utrzymuje, że walczy z PI. Tyle, że zamiast bomb spadają na terrorystów broń, amunicja, do mordowania Syryjczyków.

z19245824Q,Pikietujacy-wybili-szyby-w-oknach-od-parteru-do-tr

 

 

Około pół tysiąca Rosjan obrzuciło dwa dni temu ambasadę Turcji w Moskwie kamieniami i farbą w reakcji na bandyckie zestrzelenie rosyjskiego samolotu.

 

  

Zestrzelenia przez Turcję rosyjskiego samolotu nad Syrią Rosja z pewnością nie zostawi bez odpowiedzi. Jaka to będzie odpowiedź trudno przewidzieć, ale na pewno nie będzie to wojna z Turcją, jak chciałby rozwydrzony Międzynarodowy Żyd (MŻ) z USA. Na razie poznaliśmy pierwsze rosyjskie reakcje: wstrzymanie dostaw gazu dla niewypłacalnej Ukrainy, rządzonej przez żydo-bandę Poroszenki–Jaceniuka, zainstalowaną przez MŻ oraz zerwanie współpracy wojskowej i zdecydowane ograniczenie współpracy gospodarczej z Turcją.

z19241501Q,Syria

 

Już wcześniej pisałem, że rosyjskie uderzenie w Państwo Islamskie (PI) było w istocie uderzeniem w interesy MŻ z USA – twórcy PI. MŻ przy pomocy zwyrodniałych najemników z PI chce osiągnąć cel polityczny: obalić władzę prezydenta Syrii, Baszara al-Asada i otworzyć drogę dla eksportu terroryzmu do Rosji, w której zamierza powtórzyć scenariusz syryjski, a potem opanować Rosję i przejąć jej bogactwa naturalne.
Jednocześnie kradnąc syryjską ropę MŻ realizuje następujące cele:
– z zysków ze sprzedaży syryjskiej ropy utrzymywani są najemnicy PI (oczywiście bezpośrednią sprzedażą zajmuje się PI, w czym pośredniczy Turcja),
– także z zysków ze sprzedaży kradzionej ropy MŻ pokrywa część „strat”, jakie ponosi z powodu sztucznie obniżonej ceny ropy na światowych rynkach, co w zamierzeniu winno uderzać w Rosję i zmniejszać jej dochody ze sprzedaży własnej ropy.

Niech ktoś z Europejczyków z UE, szeroko współpracującej z MŻ z USA, spróbuje założyć firmę i handlować kupowaną od Syrii ropą – Syria chętnie sprzeda swoją ropę -, jak długo zostanie przy życiu europejski właściciel takiej firmy? – Oto jest pytanie.
A MŻ ma tę ropę za darmo, kradną ją dla niego jego zbiry z PI.

 

Czy Turcja jest wrogiem Rosji?

Władimir-Putin-i-Recep-Erdogan

 

Była wizyta premiera R.T. Erdogana w Moskwie w lipcu 2012r., była rewizyta prezydenta W.Putina w Stambule w grudniu 2014r.

 

Sprawa nie jest wcale oczywista. Jednak gdyby nim była, to prawdopodobnie nie zgodziłaby się na poprowadzenie przez własne terytorium projektowanego rosyjskiego gazociągu do Europy, omijającego Ukrainę opanowaną przez MŻ i to nawet za cenę utraty zysków z tzw. opłaty przesyłowej za transportowany gaz.
A tak właśnie postąpiły żydowskie władze w Warszawie, które odrzuciły propozycję Rosjan poprowadzenia poprzez Polskę drugiej nitki gazociągu do Europy zachodniej, ponieważ miał on omijać Ukrainę – warszawskim żydo-rządom nakazał tak postąpić MŻ z Waszyngtonu. (Pisałem o tym: „Żydów gazowe wojny z Rosją – walczą i płacą Polacy” –http://wps.neon24.pl/post/105425,zydow-wojny-gazowe-z-rosja-walcza-i-placa-polacy)

Nawet przynależność Turcji do agresywnego, syjonistycznego NATO i płynące z tego faktu konsekwencje nie mogły zmienić decyzji Turcji w sprawie projektowanego rosyjskiego gazociągu.
Tu trzeba jednak przypomnieć urządzane już od 2013r. przez MŻ społeczne protesty i burdy w Turcji wymierzone przeciw rządom Erdogana, których celem było obalenie jego władzy, a na pewno uświadomienie mu konieczności posłuszeństwa względem MŻ i realizację jego interesów. Ponieważ wymierzone przeciw Erdoganowi akcje nie odniosły pożądanych skutków, MŻ skorumpował dzieci Erdogana – biorą one udział w pośrednictwie w handlu syryjską ropą między bandytami PI a firmami należącymi do MŻ.

 

bilal-erdogan-isidlilerle-yemek-yedi-dogru-2

Na zdjęciach córka, Nilay i syn, Bilal, prezydenta R.T. Erdogana wśród terrorystów PI za:http://gununyalanlari.com/yalan/112-bilal-erdogan-isidlilerle-yemek-yedi-yalani

 

Jest więc wielce prawdopodobne, że bandyckie zestrzelenie przez Turków rosyjskiego samolotu zostało przez MŻ wymuszone na władzach Turcji szantażem.

 

z19240559Q,Wczorajszy-protest-przed-ambasada-Rosji-w-Ankarze-

 

Wczorajszy protest przed ambasadą Rosji w Ankarze przeciwko wspieraniu przez Rosję reżimu prezydenta Baszara al-Asada. Demonstranci domagali się m.in. opuszczenia Syrii przez wojska rosyjskie. – Kto zatem zorganizował tę akcję? Turcy, którzy jako członek NATO – zgodnie z deklaracjami szefów NATO i władz USA – winni walczyć z PI? PI -? Kto – ?

 

Zdecydowane i skuteczne działania militarne Rosjan w Syrii w niszczeniu PI – czytaj terrorystów MŻ -, wzbudziły w Waszyngtonie – w stolicy światowego terroryzmu – popłoch i desperację.
MŻ widząc, że jego agresja w Syrii musi się skończyć fiaskiem – nie jest w stanie zastąpić terrorystów PI nowymi terrorystami z ad hoc wymyślonego państwa kurdyjskiego lub Turkmenistanu. Stąd MŻ poniżony i obnażony w swoich zbrodniczych działaniach przez Rosję przed światową opinią, posuwa się do aktów terroryzmu i bandytyzmu: zamach bombowy lub zestrzelenie cywilnego samolotu rosyjskiego nad Egiptem i zestrzelenie rosyjskiego samolotu nad Syrią, który bombardował terrorystów PI.
A przecież MŻ od dawna w swoich powszechnych na Zachodzie mediach utrzymuje, że walczy z PI i bombarduje jego pozycje tyle, że zamiast bomb na terrorystów spadają broń, amunicja i inne zaopatrzenie niezbędne do prowadzenia wojny z Syrią.

MŻ nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.
Żydowskie władze w Warszawie i ich powszechne media również nie mają nic na usprawiedliwienie poparcia bandyckiej polityki MŻ i USA oraz realizowanie tego poparcia pod polską banderą.
Za te zbrodnię stanu muszą być kiedyś rozliczone.

Polscy katolicy wsłuchani w głos hierarchów Kościoła, którzy popierają PO, PiS, unijną integrację, integrację Polski z Zachodem, błogosławią wojskowe misje polskich żołnierzy wspierających amerykańskich agresorów, winni mieć świadomość, że ich pasterze pośrednio nie tylko popierają, ale także uczestniczą w polityce zbrodni i światowego terroryzmu MŻ.

 
Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Mija ponad 1,5 miesiaca od wylotu
  polskich F-16 do satanistycznego Izrahellah na "ćwiczenia" Blue Flag...  komentarz z salonu24 z dnia 1lipca 2012 :

  Polskie F-16 Gotowe do Walki na Bliskim Wschodzie ...

  " I gitara , chciałoby się powiedzieć. Nasze Orły wreszcie w pełnej gotowości bojowej.
  Wylatani i przestrzelani …
  Teraz tylko fasować pustynne sorty mundurowe …
  Polowe lotniska w Izraelu czekają …
  Minister Siemoniak nie na darmo odbywał „przyjacielską” wizytę w Tel Avivie prawie pod ostrzałem palestyńskich rakiet „kassam” :)
  Ostatnie ćwiczenia na pustyni , szkolenie „Red Flag” , przesunięcie Migów -29 do kontyngentu „Orlik4” …
  Wizyty Ministra Siemoniaka w Tel Avivie …
  Hmmm … Nie jestem analitykiem , ani nawet strategiem …
  Jednak powyższe „klocki” zaczynają mi się układać w zgrabną układankę której na imię „ polskie zaangażowanie na Bliskim Wschodzie” …
  Takie czy inne …
  Prędzej czy później …

  Może być to jednak po prostu wpływ Salonu24 i długotrwałego przebywania w oparach spiskowych teorii … :)
  Czas pokaże … "

  http://roninn.salon24.pl/430809,polskie-f-16-gotowe-do-walki-na-bliskim-wschodzie
 • @kfakfa 18:40:15
  ----- żadne opary :) popatrz żyd gąsiorowski od OSCYLATORA i żyd jagiełło :) . TRADYCJA to się nazywa . Jak w banku są tam nasi i walczą !.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Jagie%C5%82%C5%82o-Yagel
 • @
  Bardzo dobra analiza i szerokie spojrzenie na zagadnienie.
 • Mafia kamieniczników w Warszawie załatwiła dziś Zbigniewa Stonogę
  Zabrał się za grząski temat pożydowskich spadkobierców i poszedł do Marriotta. Ciekawe co mu podali? Został aresztowany za awanturę w hotelu. Stonoga to postać kontrowersyjna ale jego ostatni materiał jest dla pouczający - jak traktuje się ludzi w przejmowanych kamienicach. Sam nie wiem jak to oceniać?

  Zbigniew Stonoga-żydowskie szaleństwo w Warszawie 22.11.2015
  https://youtu.be/u_aEzJzsHA0
 • Szaleniec Erdogan broni ISIS przed szybkim załamaniem
  Reżimowe media posiłkują się informacjami z Turcji a przecież to ten kraj wspiera państwo islamskie. To Turcja rozpowszechniała fałszywe oskarżenia dotyczące ataku gazowego 21 sierpnia 2013 w Ghucie.
 • Najnowszy film Stonogi.
  https://youtu.be/pogaZi5WYRY
 • Pikieta pod ambasadą Turcji "NIE dla wspierania terroryzmu!"
  W sobotę o 14.00 zapraszamy wszystkich pod ambasadę Republiki Turcji celem zaprotestowania przeciwko wspieraniu przez to państwo tzw. Państwa Islamskiego!

  Ostatnie wydarzenia pokazały, że Turcja robi wszystko by uniemożliwić obronę legalnego rządu Baszara Al-Asada i zdestabilizować Bliski Wschód co nas Polaków także dotyczy bo bezpośrednio wpływa na problem związany z masowymi ucieczkami do Europy. Turcja jako członek NATO, które przez lata destabilizowało tamten region, również odpowiada za powstanie zorganizowanych grup terrorystycznych.

  Dlatego głośno mówimy NIE dla wspierania terroryzmu!

  https://pl-pl.facebook.com/events/1726005047627300/
 • Syria - Latakia - Rosja wprowadza systemy typu ziemia-powietrze S-400 do zwalczania zagrożenia tureckiego - 26 listopada 2015
  Te pociski mają zasięg do 600 km, czyli od aktualnej bazy w Syrii, w Latakii, Rosja może zestrzelić samolot wroga wewnątrz terytorium Syrii. Pociski mogą dotrzeć do stolicy Turcji Ankary.

  https://www.facebook.com/tOPeTEGZ/videos/1065285586837094/
 • @Autor
  Porządna analiza wydarzeń, na wysokim poziomie.
  Poleciłem na swoim blogu.
  Przy okazji polecę się sam - moja dzisiejsza notka dotyczy zdarzeń w Syrii, link:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127637,co-sie-dzieje-na-swiecie-27-11-2015

  Pozdrawiam.
 • @PontoSarmata 00:45:06
  "Syria - Latakia...". -

  --- Pozwolę sobie przenieść Pański wpis na mój blog :)))
 • @ Rzeczpospolita
  Ponownie przemówił Pan do "polskich katolików", czyli do 98% narodu polskiego. Pan, który "żałuje, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00

  Czyżby dla Pana ten MŻ to Polacy?
 • @PontoSarmata 00:45:06
  W zasięgu Tel aviv i Jerozolima
 • Zamiast komentarza do tekstu
  film
  http://www.cda.pl/video/521367ee
 • Abp Stanisław Gądecki: nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Abp-Stanislaw-Gadecki-nacjonalizm-jest-przeciwienstwem-patriotyzmu,wid,18005999,wiadomosc.html
 • popieram
  Popieram opinie autora.
 • @ireneusz 12:56:27
  Żyd jest naroden, ale nie wszyscy Żydzi, są religijnymi żydami.
  Koniec kropka peel
 • W ataku na rosyjski SU-24
  brały udział USA i Arabia Saudyjska,cel namierzał Boeing E-3 Sentry AWACS

  http://sputnikbig.ru/rossiiya/item/6311-amerikanskij-samolet-avaks-navodil-turetskie-vvs-na-nash-su-24
 • @Jan Szczepanik 13:40:04
  W zasadzie kłócić chciałem się, ale po przemyśleniu muszę Panu przyznać rację. Ponad 4mln obywateli Polski nie jest Polakami, tylko Żydami. Są mniejszością w Polsce i powinni mieć prawa mniejszości jak Niemcy; czyli mieć tylko jednego posła w sejmie. BRAWO!!!!! nie wiedziałem, że będę miał w Panu takiego sojusznika, mile zaskoczyłem się :)

  To jest rewolucja w myśleniu o Polsce i odbiciu Polski..

  Ja idę dalej, Żydem jest też każdy, kto ma żonę Żydówkę i płodzi żydowskie dzieci - vide Sikorka.. Od razu z kilkuset tysięcy urzędników, pozostało by kilkadziesiąt tysięcy z rodziny PSL i Polacy stażyści.. Biurokrację zawłaszczyli, a Pan znalazł genialny sposób na jej oczyszczenie.. Żydzi do Izraela, księża na Księżyc, złodzieje do więzienia, a PSL do pługu (orać w więzieniu)
 • @Jan Szczepanik 13:40:04
  Żyd to Naród i religia ,tego nie można oddzielić ..koniec kropka ..
 • @fabi 18:45:12
  czyli każdy chrześcijanin jest żydem.. za daleko poleciałeś..
 • @wk..ny 20:52:44
  w zasadzie to mentalnym żydem jest, ale należało doprecyzować..
 • @fabi 18:45:12
  Jak to nie można oddzielić??
  Znajdz mi Żyda, który jest religijny. Jest ich bardzo znikoma garstka, głównie tzw. żydzi ortodoksyjni.
  Ok. 90% żydów to ateiści.
  A przede wszystkim, Żyd to RASA, ze wszystkimi swoimi charakterystycznymi cechami tej rasy.
  M.in. żydzi są autentycznymi rasistami, gdyż jest to jedyna rasa, która przypisuje sobie wyższość nad innymi rasami jako "lud wybrany".
 • @Zdzich 17:58:08
  "Z materiałów promocyjnych drugiej części Igrzysk Śmierci, zniknęła postać Katniss Everdeen, w którą wcieliła się Jennifer Lawrence.

  Na taki krok zdecydowano się w Izraelu. Powodem jest obawa przed... wandalizmem. Obrazy ukazujące postać kobiety są tam uznawane za obraźliwe - podaje metro.co.uk.

  Plakaty zostały zmodyfikowane w Jerozolimie i Bnei Brak. Ortodoksyjni Żydzi sprzeciwiają się rozpowszechnianiu wizerunku kobiet w miejscach publicznych. Kobiety działające w polityce, ofiary holokaustu, a nawet kobiece akcesoria, takie jak buty czy torebki są usuwane z przestrzeni publicznej. Każdy kobiecy obraz jest uznawany za potencjalną prowokację seksualną - donosi "The Telegraph"."
 • @kfakfa 18:18:47
  po co odnosisz się do debilizmów?
  pociągnij temat dalej, że biblię pisali tacy sami psychopaci..
  Powiedziałeś "A" to idź za ciosem.. trop prowadzi jasno i wielu przed Tobą go podjęło, dotarcie do Prawdy nie jest takie skomplikowane, wystarczy chcieć.. a "The Telegraph" możesz czytać pod ścianą płaczu, tylko tam ma to sens..
 • @ Ortodoksyjni Żydzi
  http://www.nkusa.org/

  (Co Ty tam o kobietach? Żydzi lubia blondynki. Zobacz co robia z nimi w Hollywood.)
 • @Zdzich 08:33:46
  "Żydzi lubią blondynki."

  Powód tej wątpliwej sympatii jest zgoła inny.
  Kobiety o blond włosach symbolizują białą, europejską rasę i z reguły ukazywane są jako osoby mało inteligentne, wręcz głupie (film, media są w żydowskich rękach). Właśnie w taki sposób Żydzi manifestują swój stosunek do naszej rasy, do której oni się nie zaliczają, ale podświadomie do niej aspirują.
  To idzie jeszcze dalej. Żydowskie Hollywood produkuje filmy, w których Murzyni przewyższają inteligencją i cechami charakteru białych, a poszkodowanymi, stróżami prawa, ludźmi o wyjątkowym humanitaryzmie, kierującymi się egalitaryzmem są zawsze Żydzi.
 • @Rzeczpospolita 12:58:33
  Dokładnie tak jest.
  A do tego kwitnie handel sziksami, który jest legalny w Izraelu.
  "Nasze wycieczki do Izraela zapewnią ci niesamowitą przygodę. Paszporty prosimy bezpiecznie zostawić w naszym biurze".
  Jeszcze warto dodać matki-surogatki, adopcję i hodowlę dzieci przez homoseksualtistów, bio-roboty, maszyny do zabijania Gojów, donację krwi i organów po często przyśpieszonej śmierci, ...

  (A już myślałem, że zwalisz winę na katolików.)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031