Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7492 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Co PiS da III RP?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli jaka będzie IIIŻydo-RP pod rządami PiS?

hqdefault

 

 

„Nie ma Polski bez Kościoła” – J.Kaczyński na Jasnej Górze, lipiec 2015

 

 

 

1. Główne kierunki polityki zagranicznej uwarunkowane wtłoczeniem Polski przez rządzącą żydowską V kolumnę do UE i NATO nie ulegną żadnej zmianie. Są one zresztą zgodne z wytycznymi dla IIIŻydo-RP przedstawionymi przez syjonistę Z.Brzezińskiego: ścisła współpraca z USA oraz zacieśnianie integracji w ramach UE budowanej przecież przez żydowską finansjerę wyłącznie dla jej korzyści.
Polityka ta zostanie tylko zintensyfikowana, co wynika z radykalnego syjonizmu PiS, wytłumionego wyłącznie na czas kampanii wyborczej, a jest już po kampanii.

z17666714Q,Prezydent-Lech-Kaczynski-i-jego-prawnik-Andrzej-DuDowodem kontynuacji syjonistycznego kierunku polityki IIIŻydo-RP jest niedawna wizyta byłego kapciowego L.Kaczyńskiego, kolejnego prezydenta, A.Dudy na Ukrainie i przyznanie jej żydowskiemu reżimowi kredytu na kwotę 1 mld € UE oraz opowiedzenie się przez byłego kapciowego za utrzymaniem sankcji wobec Rosji za jej wsparcie dla walczących z żydo-banderowską juntą Ukrainy Doniecką i Ługańską Republiką Ludową.

Tu nieodzowna wydaje się następująca refleksja. Nielegalny żydo-banderowski reżim Ukrainy jest wspierany przez USA i przez wszystkie pozostałe żydo-reżimy Zachodu. Żołnierze, partyzanci DRL i ŁRL, nie poddający się reżimowi są określani mianem bandytów.
Odwrotna sytuacja dotyczy Syrii, gdzie legalny prezydent Baszar al-Asad i jego rząd są przez żydo-reżimy Zachodu określani mianem reżimu przeciwko, któremu cztery lata temu USA wszczęły rebeliancką wojnę. Natomiast rebelianci są przez Zachód nazywani słuszną opozycją walczącą z reżimem Baszara al-Asada o demokratyzację Syrii.

Tę zadziwiającą asymetrię da się wytłumaczyć tylko w jeden sposób. Legalny prezydent i rząd Syrii w przeciwieństwie do nielegalnych władz Ukrainy (przejęły władzę w wyniku rebelii inspirowanej przez USA) nie są syjonistycznymi Żydami, a co za tym idzie nie są skłonne realizować interesów syjonistycznego żydostwa z USA. Innego uzasadnienia nie dostrzegam.

Dowód kolejny, to domaganie się przez rząd PiS zainstalowania na terytorium Polski baz NATO z bronią atomową. Ma to być ochrona przed ewentualną „agresją imperialnej Rosji”. Tylko z tego kierunku upatrują dla Polski zagrożenia wszystkie kolejne żydo-rządy, co znajduje odzwierciedlenie w żydo-medialnej propagandzie, a także w programach oświatowych.

I dalej, PiS odgrywa – udaje przed Polakami antyniemiecką retorykę. Z pewnością znajdą się tacy, którzy dadzą się na to nabrać, ponieważ zapomnieli już, że to właśnie L.Kaczyński podpisał bezwarunkowo traktat lizboński. Ten pozujący na polskiego patriotę bezwzględny syjonista nie postawił oczywistego warunku Niemcom: przyznania statusu mniejszości narodowej dla 2 mln Polaków w NRF, jaki posiada 150 tys. Niemców w Polsce. Co gorsza – a dla Polski i Polaków jest to zagadnienie priorytetowe -, nie zażądał podpisania przez NRF traktatu o granicy na Odrze i Nysie (w 1995r. wygasła moc porozumienia poczdamskiego) mimo, że „negocjacje” wokół traktatu lizbońskiego stwarzały ku temu niepowtarzalną okazję. Istniała także możliwość umiędzynarodowienia traktatu granicznego z NRF.
Jest oczywiste, że antyniemiecka retoryka PiS spotyka się z antypolską reakcją w NRF – ale, trzeba wiedzieć i pamiętać, że antypolska reakcja ma miejsce głównie w żydowskich lub kontrolowanych przez Żydów niemieckojęzycznych mediach. Nie zapominajmy, że NRF jest od 1945r. wasalem USA i nie może prowadzić własnej, niezależnej, niemieckiej polityki.

polska_armia_2014-03-09_21-09-03

 

 Zatem w interesie żydowskiej polityki USA PiS ustawia Polskę na wrogich pozycjach zarówno wobec Rosji i wobec NRF. Jest to czytelne powtórzenie polityki żydo-sanacyjnego obozu II RP z lat 1926-39, który również realizował politykę żydowskiej finansjery z Wall Street i londyńskiego City i wiemy dobrze, czym to się dla Polski skończyło.

 

 

2. Polityka gospodarcza PiS, mimo wprowadzenia doń elementów prospołecznych, socjalnych, również nie ulegnie żadnej istotnej zmianie.
Dodatek 500 zł na dziecko oraz powrót do wieku emerytalnego 60 i 65 lat, choć należy je ocenić pozytywnie, to jednak poza wydźwiękiem propagandowym, nie przedstawiąją żadnej realnej wartości poprawy bytu Polaków. Systematyczny wzrost kosztów utrzymania szybko zniweluje „dodatek na dziecko”, a coraz mniejsze wpływy do ZUS od coraz mniejszej liczby pracujących (upadek firm i malejący przyrost demograficzny) grożą załamaniem systemu emerytalnego.

Proponowane przez PiS opodatkowanie zagranicznych banków i sieci handlowych jest tylko pozornie dobrą propozycją stwarzającą jedynie iluzję zwiększenia wpływów do budżetu państwa. Pomysł ten nie spowoduje ani odbudowy polskiego – koniecznie państwowego! – systemu bankowego, ani polskiego handlu.
Interesujący się polityką – w tym i ekonomią – winni wiedzieć, że bezpieczeństwo, tak zewnętrzne, jak i wewnętrzne, Państwa i jego obywateli, ale także i rzeczywista władza, zależą wprost proporcjonalnie od ilości rodzimego kapitału i od struktury własności gałęzi gospodarki. Im rodzimego kapitału i własności jest więcej, tym większe jest bezpieczeństwo Polski i Polaków. Jak łatwo po 25 latach trwania IIIŻydo-RP zauważyć nasze bezpieczeństwo zbliża się do zera. Własność jest przeważnie obca, głównie żydowska (żydowskich korporacji).
A co w tej kwestii proponuje PiS? – NIC.

Gospodarczy program PiS (a także wszystkich pozostałych koncesjonowanych przez żydo-reżim partii) nie przewiduje żadnej zasadniczej zmiany w polskiej gospodarce. W dalszym ciągu będzie ona podlegała systemowi pieniądza dłużnego, czyli zadłużaniu państwa i obywateli w zagranicznych prywatnych bankach, kontrolowanych przez żydowską finansjerę. Nie ma mowy o likwidacji zapisów art. 220 Konstytucji RP zabraniających finansowania polskiego rozwoju przez NBP, a tym samym nakazujących zewnętrzne zadłużanie kraju. A nawet gdyby PiS miał taki punkt w swoim programie, to nie posiada wystarczającej ilości mandatów do przeprowadzenia zmian w konstytucji.

Trzeba tu także zauważyć, że w IIIŻydo-RP zlikwidowano gospodarcze planowanie i program gospodarczy PiS utrzymuje ten stan nadal. A więc nie może być mowy o rządowym planowaniu zwiększenia w ciągu kilku lat ilości miejsc pracy w gospodarce kraju, co zresztą jest logiczną konsekwencją pozbawienia rządu możliwości realizacji polityki pieniężnej kraju (Konstytucja RP art.220, 227 p.1). Nie można przecież oczekiwać, że przedsiębiorcy X i Y będą realizowali swoje inwestycje z myślą o racjonalnym rozwoju gospodarczym całego kraju – nie dysponują ani takimi środkami finansowymi, ani instrumentami polityki gospodarczej, ani nie muszą być zainteresowani takimi działaniami. Nie są nimi zainteresowane także zagraniczne banki.

Konsekwencją ekonomiczną wtłoczenia Polski przez rządzącą żydowską V kolumnę do UE, czy szeroko pojętego obozu Zachodu, czyli faktyczną kolonizacją Polski, jest podległość NBP żydowskim instytucjom finansowym MFW i BŚ (oraz EBC), które powodują, że znakomita większość zasadniczych decyzji gospodarczych podejmowana jest poza naszymi granicami przez czynniki obce i Polsce wrogie.

 

Dariusz Kosiur

PS

Oto wierny jak cień najbliższy współpracownik Beaty Szydło – nie wiem, jak się nazywa i czy jest pracownikiem ambasady USA, ale fizjonomia zdradza znajomy, niewątpliwy geniusz nowej europejskości. Prawdopodobnie jest także przykładnym katolikiem, a jeśli nawet nie to i tak nic nie szkodzi, skoro i my i oni kochamy tego samego Boga, a my obowiązkowo mamy kochać jeszcze ich, co przychodzi nader łatwo, wszak religia jedna z drugiej się wywodzi i objawiona była przez samą Opatrzność – a może jednak przez Opaczność (?).

KOMENTARZE

 • PS
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/12/12341220_416425851887287_5691308970169529062_n.jpg
 • Rozwiazac i zdelegalizowac
  ...........................PIS oczywiscie. Natychmiast8-)))))))
 • @Rzeczpospolita 18:38:06
  Nie jest Twoim to oczywiste ,bo to Prezydent Polakow,wszystkich Polakow
 • @Zbójnicki pies 18:49:45
  Nie wszystkich Polaków, ale wszystkich politycznych idiotów, którzy - niestety - mieszczą się w zbiorze wszystkich Polaków.
  Frekwencja w II turze wyborów prezydenckich - 55%
 • https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=Co+PIS+da
  Pod tym tytułem wypisują jajwaje i lefaki new generation ,może warto by zmienić tytuł ?
 • @Rzeczpospolita 18:54:58
  zmienic narod, bo te 55% to zydzi
  A na prezydenta D,Kosiur
 • Tegoroczna Chanuka w Wierchownej Radzie
  w dniu przemówienia Joe Bidena, wiceprezydenta USA

  https://youtu.be/4uh7bo9BVFw
 • @Zbójnicki pies 19:49:40
  Bezstresowy model wychowawczy ma wiele zalet. Już niedługo wyprowadzi setki tysięcy młodych ludzi na ulice. Tych którzy uświadomią swoje marne położenie, i nie zgodzą się na takie warunki jakie proponuje im reżim. Wtedy ludzie właśnie tacy jak Dariusz Kosiur, poprowadzą ich na Pałac.
 • Polecam mocna przemówienie Beaty Szydło:
  https://www.youtube.com/watch?v=RcSGq3ZnklE
  PO wymiękło....
 • @PontoSarmata 20:49:21
  pałac kremlowski ?????
 • @Zbójnicki pies 21:25:54
  Putin bardzo dba o młodych. Wobec tego co działo się za Jelcyna jest wyraźna poprawa. Po co wojować ze wschodem, skoro naszym eldorado jest handel z tymi krajami.

  "Dzieci z Leningradzkiego" - o biedzie z czasów Jelcyna
  https://youtu.be/UpxEDhx11Oo
 • @Zbójnicki pies 19:49:40
  "Mądrej głowie dość dwie słowie" ...
  Te 55% to nie tylko Żydzi, ale i polscy polityczni idioci - domyślam się, że w tej grupie pewnie i Komentator.
 • @kfakfa 19:41:58
  Tytuł dobrałem specjalnie. Chodziło o to, żeby zwiększyć jego poczytność także dzięki żydowskim internautom.

  PiS, PO i reszta koncesjonowanych partii to są ich, żydowskie partie lub przez nich kontrolowane. Problem tylko w tym, że my nie możemy tego upowszechnić, bo ich są także powszechne media.
  Oni nakręcają w ten sposób podział w społeczeństwie - im ten podział dotyczy większej części polskiego społeczeństwa tym i ich sukces większy - większa skuteczność niszczenia polskiego narodu.
 • @Rzeczpospolita 21:45:10
  nie glosowalem bo na liscie nie znalazlem nazwiska Dariusz Kosiur .
  mam nadzieje ze w nastepnych dostane taka szanse.8-)))))
  Pozdr,
 • @Jan Paweł 20:53:08
  Panie Janie, POPiS nie tylko jest nazwą ironiczną lecz także ich kunsztem.
  Jedni wydłużyli czas do emerytury dla przykładu o 5 lat, niedługo przyszli drudzy z bandy i obniżyli ludziom czekanie na emeryturę o 2.5 roku. Ludzie się cieszą, klaszczą w ręce jakich dobrych polityków wybrali, ale nie widzą naiwne baranki najważniejszego. W taki oto sprytny sposób podwyższono im wiek emerytalny o 2.5 roku i wszyscy są zadowoleni. Co do 500 złotych na dziecko.... nie chce komentować tej kpiny z obywateli.
  PO i PiS to faktycznie podobna drużyna z tym że służą innemu majstrowi ale szef jest ten sam. Szkoda tylko szczerych ludzi którzy uwierzyli w dobre dla Polski zamiary tej partii.
 • @Zbójnicki pies 22:25:28
  Żydo-reżim już o to dobrze dba, żeby takich szans Polacy nie mieli.
  W 2010r. zakwestionował moje listy z podpisami. Skarga na PKW do SN złożona w trybie wyborczym czeka do dzisiaj na odpowiedź.

  Tylko tacy jak Komorowski i Duda zostają prezydentami "wszystkich" Polaków.
 • --------bezcenne jest to !!
  -- że Polacy , młodzi !! Polacy zaczęli interesować się swoim Państwem i polityką , już MYŚLĄ !! zaczynają rozumieć !.

  Panie Dariuszu dopóki Polacy nie zrozumieją wszystkiego ! roli partii w ogóle .NIC się nie da zrobić ! zupełnie nic.
  Muszą skompromitować się wszystkie nazwiska ze scenie politycznej.
 • @ninanonimowa 12:19:21
  --gdzie 2 SIĘ BIJE -TRZECI KORZYSTA !! zasypać RZAD swoimi polskimi propozycjami ! - może coś się ugra dla Polski .

  UDOWODNIĆ Polakom ,że jednak PIS to nie polski rząd ! przecież ludzie są jak te trzy małpy . Faktami Naród trzeba zdzielić w łeb ! FAKTAMI ! .

  POPIS dużo spraw odsłania w tej kłótni - trzeba zacząć zagospodarowywać tych JUŻ WIDZĄCYCH !.
 • @ Rzeczpospolita
  A po "likwidacji" 98% Polaków - Katolików, co Kosiur dałby Polsce?
 • @Zdzich 17:45:26
  Panie Zdzichu,
  to gruba przesada, nigdy w Polsce nie było tylu katolików - w trakcie uchwalania Konstytucji 3 maja (1791) było ich zaledwie 43%, a uchwalono, że Polska jest katolicka - (?).
  Dzisiaj mamy chociażby ok. 4 mln Żydów, to już liczba katolików spada poniżej 90%. A statystyki kościelne podają liczby ponad 50% katolików.

  Zresztą nie mam takich morderczych zapędów jakie charakteryzują judeo-katolików:

  "Przed przybyciem ewangelizatorów w roku 1502, wyspa Hispaniola (Haiti) liczyła 1 100 000 mieszkańców, w 1510 - 46 000, a w roku 1517 - 1 000.

  ludobójstwo

  «masowe mordowanie ludzi, mające na celu zniszczenie określonej grupy narodowej, etnicznej, religijnej lub rasowej»"
  (sjp.pwn.pl) - za: http://roux.neon24.pl/post/128126,czy-ewangelizacja-ameryki-lacinskiej-to-ludobojstwo

  Zatem może Pan spać spokojnie, z mojej ręki nic Panu nie grozi.
  A jeśli już Panu coś zagraża, to jedynie ze strony judeo-katolików z PiS, z PO, itd., no i oczywiście ze strony głównych pasterzy opowiadających się oficjalnie (encyklika "Laudato si") za depopulacją, czyli mówiąc wprost za ludobójstwem tyle, że unowocześnionym jak przystało na judeo-chrześcijańską cywilizację.
 • wbrew pozorom dam 5*
  a zwłaszcza dlatego żem Katolik ;)))
 • @Rzeczpospolita 19:01:35
  1. Wykwit wymiotów "roux'a", niestety, przeczytałem. Jest tak odrażający i głupi, że zabrakło mi oddechu na czyszczenie. Pozostaje mi pogratulwać Panu tego partnera i promotora!

  2. Ilość Katolików w Polsce zawsze cytowałem jako 88% - to wg GUS's. Natomiast Pan pouczył mnie w zeszłym roku, że jest ich 98%. Komu mam wierzyć?

  3. Encyklika "Laudato si" nie opowiada się za depopulacją/ ludobójstwem. To jest Pana wymysł i oszczerstwo.

  4. Oprócz kongregacji "Jews for Christ", nie ma czegoś takiego jak "judeo-chrześcijaństwo".
 • @Zdzich 07:50:14
  1. Ma Pan poważny problem, który polega na bezrefleksyjnym wielbieniu chrześcijaństwa i na nienawiści do prawdy historycznej o chrześcijaństwie. To ostatnie kłóci się nawet z samym chrześcijaństwem, które jakoby preferowało życie w prawdzie (?) - więc jest Pan "na bakier" z własną religią.

  2. Nigdy nie mogłem podać takiej informacji, ponieważ w tej kwestii opieram się na źródłach samego Kościoła.

  3. To jest prawda - polecam omówienie oraz odnośne wypisy z encykliki: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/20/watykan-za-depopulacja/

  4. To w końcu jakiej religii jest Pan wyznawcą? O judeochrześcijaństwie mówią wszyscy hierarchowie Kościoła przynajmniej od czasu SVII (wspomniał o nim papież Franciszek także w encyklice "Laudato si"). Wiele uwagi poświecił judo-chrześcijaństwu święty JPII.
  Polecam list pasterski Episkopatu: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/127958,list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii
 • @Rzeczpospolita 14:13:59
  Nonsens! Pański problem, i pańskie "prawdy".
 • @Zdzich 17:44:17
  "Nonsens!" - jeśli to cała pańska argumentacja, to pańska polemika jest raczej żałosna, nieprawdaż?

  Panie Zdzichu,
  jeśli się nie ma pieniędzy, to do kasyna lepiej nie wchodzić - mieszka Pan w USA i chyba coś Pan o tym wie.

  Podobnie, jeśli nie dysponuje się argumentami, to lepiej w dyskusje się nie wdawać - wychodzi raczej głupio.
 • @Rzeczpospolita 20:11:38
  Zabrakło mi papieru toaletowego, więc do kibla nie wchodzę.
  Argumenty mam, ale nie będę ich powtarzał. Pan jest nieuleczalny. A szkoda!
  Z resztą, pytanie było: "Co by Pan (jeszcze) zrobił dla Polski, po uśmierceniu Katolików?
 • @Rzeczpospolita 14:13:59
  /na nienawiści do prawdy historycznej o chrześcijaństwie. /
  Właśnie,

  "O tym, że musi dojść do masowej zagłady, wiadomo było już w stadium planowania krucjaty. Papież Innocenty III podkreślał nieuchronność usunięcia heretyków przez masowe czystki i eksterminacje. Każdy uczestnik krucjaty wiedział o tym doskonale. Krzyżowcy byli przekonani, że bronią chrześcijaństwa przed ludźmi, którzy przesiąkli herezją, choćby nieświadomie. „Rycerze Chrystusa” wycinając profilaktycznie w pień ludność Beziers i dziesiątek innych miast uważali, że służą dobrej sprawie."
  http://roux.neon24.pl/post/101812,pierwsze-ludobojstwo-papiestwo-czy-asyria
 • @Husky 22:25:28 Husky (Zbójnicki pies) kłamiesz że nie głosowałeś, albo kłamiesz że głosowałeś na PiS.
  Husky, w swoim poście, opublikowanym na Neon24 w końcu marca lub na początku kwietniu 2016 r. sam dobrowolnie, przyznałeś się pod potrzeby treści swego posta, że głosowałeś na PiS. Co znaczy, że kłamiesz jak przysłowiowy -żyd (talmudyczny) ;-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031