Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Gratulacje dla braci Czechów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Składamy prezydentowi Milošowi Zemanowi oraz bratniemu, słowiańskiemu, Narodowi Czeskiemu gratulacje z powodu ponownego wyboru na Urząd Prezydenta Republiki Czeskiej.

 

W żydowskich mediach i kontrolowanych przez Międzynarodowego Żyda internetowych forach powstał tak wielki rejwach głównie promocji bezczelnego, żydowskiego, antypolonizmu i nachalnego domagania się legalnej kradzieży polskiego majątku, że niezauważone zostały wybory prezydenckie w Czechach, które wygrał ponownie Miloš Zeman. Także  Redakcja WPS przegapiła to ważne wydarzenie. Nadrabiamy więc nasz nietakt i składamy prezydentowi Milošowi Zemanowi oraz bratniemu, słowiańskiemu, Narodowi Czeskiemu gratulacje z powodu ponownego wyboru na Urząd Prezydenta Republiki Czeskiej.

Miloš Zeman od stycznia 2018r. będzie pełnił swój urząd drugą kadencję, mimo żydowskich wrzasków i protestów.

Syjonistyczni Żydzi urządzają manifestację w Pradze – tekst z 2014r.

Międzynarodowy Żyd z USA „naprostował” premiera Czech – tekst z 2014r.

Czy Żydzi z Czech usuną czeskiego prezydenta za „zdradę kraju”? – tekst z 2015r.

 

Warto przypomnieć, że Miloš Zeman opowiada się nie tylko za przyjaznymi stosunkami politycznymi z Rosją, ale także jest zwolennikiem wyjścia Czech z żydowskiej UE i opowiada się za rozpisaniem referendum w kwestii „czexit”. Poparcie Czechów dla „czexitu” rośnie. Argumentów na rzecz opuszczenia obozu UE dostarcza jej samo syjonistyczne kierownictwo UE. W żydo-mediach już pojawiła się informacja, że nowy budżet UE przewiduje zmniejszenie dopłat bezpośrednich dla rolników oraz ograniczenie funduszy spójności. Wzrosną natomiast składki państw członkowskich do budżetu UEmimo, iż nie będą one musiały pokrywać składki za Wlk.Brytanię, która opuściła UE. Ciekawe jakie argumenty na poparcie trwania Polski w UE wynajdą teraz żydowscy naganiacze Polaków do UE, którzy szermowali hasłami wielkich pieniędzy z UE dla Polski (?).

 

W związku z ponownym wyborem Miloša Zemana na urząd prezydenta pozwolę sobie na pewną refleksję. Czesi, którzy wspierali nas w wojnie z żydo-katolickim zakonem krzyżackim, którzy odrzucali podległość żydo-katolickiemu Rzymowi – protoplaście współczesnej UE -, dwukrotnie, w 1419r. i w 1421r., proponowali polskiemu królowi, Władysławowi Jagielle, koronę czeską. Może zatem dzisiaj my, Polacy, wzorem politycznej mądrości naszych braci Czechów winniśmy zaproponować urząd prezydenta RP Milošowi Zemanowi, zamiast powierzać go rusofobicznym kreaturom układającym się z żydo-banderowskimi władzami Ukrainy, wspierającymi budowę na ruinach Polski żydowskiej Polin oraz wspierającymi niszczenie Polski i Polskiego Narodu w ramach obozu UE.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Ostatnie wydarzenia pokazują
  na jaką niewyobrażalną skalę jest zażydzone życie publiczne w Polsce i ile jest w kręgach zarządzających państwem "polskich" ścierw.
 • Pisze Pan, że może powinniśmy zaproponować Czechom nasz urząd prezydenta...
  aż tak bardzo nie lubi Pan Czechów?:-)
  Panie Dariuszu, to Czesi będą nam Polakom proponowali objęcie naszą misją ich kraju.
  Więcej Wiary, bo właśnie na naszych oczach sprawdzają się przepowiednie w stosunku do świata, ale przede wszystkim Polski, że zostania ta nasza Ojczyzna nieprawdopodobnie poniżona.
  Czy nie jest tak, że już teraz cały świat wie, że Polacy to obdarciuchy, złodzieje, zbrodniarze itd, itp?
  Czy to właśnie teraz nie dzieje się?
  Czy nie powinniśmy się więc z tego cieszyć? przecież to oznacza, że żyjemy w tzw Czasach Ostatecznych przed Końcem Czasów (nie mylić z końcem świata, który co jakiś czas zapowiadają nam różnej maści guru i magicy:-)
  Katolicy wiedzą, że to oznacza, że jeżeli swoimi grzechami nie zniszczymy tego wybraństwa naszej Ojczyzny przez Pana Boga, to zostaniemy wywyższeni do tego stopnia, że Polska będzie Krajem promieniującym na cały świat. Inne narody będą się uczyły jeżyka polskiego.
  Ale... jeżeli tego nie zniszczmy swoimi grzechami o co teraz bardzo, ale to naprawdę bardzo, zabiega nasz nieprzyjaciel i kłamca...

  Panie Dariuszu, gołym okiem widać, że bez Pana Boga ani do proga.
  Serdecznie i z wielkim optymizmem, pozdrawiam
 • Urząd prezydenta
  "Może zatem dzisiaj my, Polacy, wzorem politycznej mądrości naszych braci Czechów winniśmy zaproponować urząd prezydenta RP Milošowi Zemanowi, zamiast powierzać go rusofobicznym kreaturom układającym się z żydo-banderowskimi władzami Ukrainy, wspierającymi budowę na ruinach Polski żydowskiej Polin oraz wspierającymi niszczenie Polski i Polskiego Narodu w ramach obozu UE."

  Jakiś czas temu przeczytałam na temat trochę innej, aczkolwiek podobnej idei : "Polska powinna wypowiedzieć wojnę Węgrom, po czym natychmiast się poddać". Podejrzewam, że w obu wypadkach byśmy zyskali. :)
 • @Lotna 16:36:51
  Urząd prezydenta

  Już mieliśmy prezydentów z opcji politycznej Zemana.
  Kwaśniewskiego i Komorowskiego - też lubili Rosję.
 • tylko głupiec myśli że Rosja to wolny kraj
  międzynarodowy żyd w 1917 roku przejął Rosję, potem wszystkie kraje komunistyczne, w konia ludzi robią i psychiczni tylko wierzą że jest inaczej. prawda jest taka że międzynarodowy żyd wzorem USA typu republikanie demokraci rządzą światem, udając dwa przeciwne obozy, a po tajemnie się spotykają i graja krajami jak w szachy, w międzyczasie bawią się w różne orgie razem, i oddają cześć lucyferowi, Nawet Putin i Trump muszą się słuchać bo inaczej skończą jak Lepper Kadafi czy Saddam, nawet potrafią wiele osób na raz wykończyć np w smoleńsku
 • Prezydent Czech Milos Zeman woli wschód z Rosją, chociaż co ma wybrać jak ma dwa wyjśćia
  albo służyć międzynarodowemu żydowi wschodu albo zachodu, albo lordowi Evelyn de Rothschild albo baronowi David Rene de Rotschild, i czego mu tu gratulować hehe chyba że tylko utrzymanie stołka
 • @Lotna 16:36:51
  Moja propozycja powierzenia urzędu prezydenta RP prezydentowi M.Zemanowi nie jest jakąś polityczną ideą, a była jedynie żartem mającym jednak unaocznić Czytelnikowi jakie antypolskie, antysłowiańskie, kreatury pełnia tę funkcję w Polsce.
 • @Rzeczpospolita 19:03:08
  Oczywiście, moja uwaga na temat wojny z Węgrami również.
 • Czeski weteran przekazuje znak dla ussmanów
  https://www.youtube.com/watch?v=uSyCxJ0i-Rg
 • Do Gratulacji dołączam sie CAŁYM SERCEM !
  Czesi mają szczęście do swoich Prezydentów ! nie to co w Polsce albo bandyta, albo totalny nieuk i donosiciel , żyd -pijak , żyd-syjonista od świec chanukowych i żydo-ukrainiec ! co tych prezydentów łączy ? łączy ich miłość do Izraela i żydowskiej mafii z USA ! ich cała energia jest pożytkowana w interesie żydów i Izraela ! koszty tej bandyckiej polityki spadają wyłącznie na Polaków Słowian .


  Słowianie ! Klaus i Zeman to patrioci państwa Czeskiego ! oni pracowali pracują wyłącznie w interesie CZECH i CZECHÓW !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. nazista który systematycznie mordował żydów

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031