Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Poseł J.Sanocki udzielił poręczenia Mateuszowi Piskorskiemu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Doniosła wczorajsza żydowska gadzinówka niejakiego A.Michnika.

 

 Godny pochwały jest akt parlamentarzysty J.Sanockiego, miłującego praworządność, demokrację i nade wszystko polityczną uczciwość. Miejmy także nadzieję, że akcja posła nie jest fragmentem jego kampanii wyborczej. Szkoda tylko, że J.Sanocki na ten gest zdobył się dopiero teraz, gdy w marcu 2018r. miną dwa lata, które M.Piskorski spędził w areszcie żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin. No, ale lepiej późno niż wcale jak głosi przysłowie.

Jak słusznie zauważa poseł Sanocki:Trzymanie człowieka prawie dwa lata w areszcie bez aktu oskarżenia jest skandalem.Jeśli zamyka się kogoś pod tak poważnym zarzutem, jak szpiegostwo, to nie można potem przez dwa lata szukać na to dowodów. To naruszenie zasad praworządnego państwa.

Pytanie tylko, czy służalczy względem USA i Izraela żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin można nazwać państwem praworządnym -? Moim skromnym zdaniem takie pytanie jest czysto retoryczne.

Żydowska gadzinówka niejakiego Michnika doniosła także, że i nawet marszałek senior, K.Morawiecki z rodziny uratowanej z holokaustu, tate obecnego premiera, zainteresował się był losem M.Piskorskiego i napisał podanie o widzenie z więzionym. Jednak jego wniosek został rozpatrzony negatywnie przez niezawisłą prokuraturę. Czyżby przed zbliżającymi się wyborami marszałek senior chciał złapać parę politycznych punktów u publiki dla siebie i syna, pozorując zainteresowanie losem politycznego więźnia reżimu IIIŻydo-RP/Polin?

We wspomnianym tekście gadzinówki niejakiego Michnika zwraca uwagę charakterystyczny dla powszechnych żydowskich mediów język: (M.Piskorski – przyp. D.K.) „na zaproszenie dyktatorów odwiedził Libię Muammara Kaddafiego i Syrię Baszara al-Asada”, „Rosja, łamiąc międzynarodowe prawo, zaanektowała Krym” (na który jako obserwator pojechał M.Piskorski – przyp. D.K.),„W 2015r. (M.Piskorski – przyp. D.K.)założył prokremlowską Zmianę, w jej programie znalazło się m.in. wyjście Polski z NATO.”

Nie wiem, czy żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin zdecyduje się uwolnić M.Piskorskiego z aresztu -? Reżim jest z pewnością świadom, że M.Piskorski będzie domagał się odszkodowania za bezprawne przetrzymywanie w areszcie bez zarzutów i wyroku. Odszkodowanie zapłacimy oczywiście my, Polacy, a nie żydowski reżim i jego funkcjonariusze. Więzić w nieskończoność M.Piskorskiego bez zarzutów i wyroku reżimowi będzie także niezręcznie. Może się więc zdarzyć, że M.Piskorski zginie w jakimś wypadku, np. pośliźnie się na schodach w niezawisłej prokuraturze reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Chyba, że M.Piskorski złoży odpowiednią samokrytykę na ręce niezawisłej żydo-reżimowej prokuratury. Może powinien przemyśleć taki wariant, pokajać się i napisać np. tak:

Popełniłem błąd – przepraszam władze IIIŻydo-RP/Polin

Zamiast odwiedzić walczących o pokój demokratów w USA, Izraelu, Wlk.Brytanii, czy Brukseli, bezmyślnie odwiedziłem dyktatorów w Libii i Syrii, zagrażających pokojowi i światowej demokracji. Zamiast być obserwatorem demokratycznych wyborów w USA, np. prezydenta Obamy, późniejszego pokojowego noblisty, który patronował bombardowaniom Libii, Syrii oraz innych państw wrogich pokojowi i demokracji, byłem obserwatorem na Krymie i popierałem jego rosyjską aneksję bez jednego wystrzału i na dodatek w powszechnym referendum.

Źle zrobiłem zakładając prokremlowską Zmianę, winienem założyć Zmianę prowaszygtońską, proizraelską, probrukselską, zwalczającą zawsze i wszędzie narodowe państwo na rzecz międzynarodowej wspólnoty demokratycznej, walczącą z antysemityzmem i ksenofobią. – itd., itp.

Szczerze Oddany IIIŻydo-RP/Polin Mateusz

 

Dariusz Kosiur

_________________

Piskorski dostał wsparcie

http://wyborcza.pl/7,75398,23070543,piskorski-mial-szpiegowac-dla-rosji-i-chin-wstawiaja-sie-za.html

KOMENTARZE

 • @Rzeczpospolia
  Brawa dla Pana Sanockiego , prawdziwego Polaka . Szechter z swoją sbecką psiarnią niech wyją . Miód na moje serce . Pozdrawiam.
 • Pytanie tylko, czy służalczy względem USA i Izraela żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin można nazwać państwem praworządnym -? Moim s
  pytanie jest czysto retoryczne. odpowiedź znasz .. pocieszeniem jest to że w takiej sytuacji jest większość krajów . Wierzmy w to , ze chłop wyjdzie z tego bez szwanku , w obecnej sytuacji lepiej by się wycofał z polityki , kto się obecnie przejmuje zasadami praworządnego państwa.
  Obecny szef MSZ kiedyś współpracował z obcą agenturą i wiele prominentnych osób Polskiej,, odnowy,, . Wielu suchą nogą przeszli po dnie morza , takie to czasy . Tu nic nie ma logiki i cokolwiek z prawdą do czynienia .
  ,, akcja posła nie jest fragmentem jego kampanii wyborczej.,, . Myślę ze jest to akt rozpaczy w walce z PIS .
 • 5* Tak powinien Mateusz Piskorski zrobić
  Powinien taki list wystosować, po czym poddać się wszelkim obowiązkowym i nieobowiązkowym szczepieniom nakazanym i udostępnionym przez władze lll Żydo-RP Polin, bo przecież wiadomo, że lll Żydo-RP Polin dba o zdrowie i ogólny dobrobyt wszystkich zamieszkujących go obywateli, a kochanego zdrowia nigdy nie za wiele, szczególnie po tak długim pobycie w areszcie.

  ---------------
  Brawo, Panie Sanocki!
 • Szacunek za reakcję Pana Sanockiego .
  Ten poseł już wielokrotnie wykazał się swoja niezależnością i brakiem oportunizmu . Tak trzymać. Milczenie w sprawie Piskorskiego naszych "elit" intelektualnych" jest zatrważające. Czyżby już takie zbydlęcenie i apatia a może jedynie prymitywne kunktatorstwo...
 • więźniowie polin
  To nie jedyny więzień polityczny w polin za myślozbrodnię kalksztajn posadził też Pana Zbigniewa Stonogę. Oby obaj przeżyli.
 • PRZED TYM CHRONI SWIAT ROSJA
  Nowy Porządek barbarzyńców

  Wszystko zaczyna się sprawdzać. Oto co niektórzy mieli przywilej usłyszeć z ust jednego z „oświeconych” – w 1969 roku:

  Transkrypcja wspomnień (taśmy 1-3) dr Lawrence Dunegan’a (1989) z przemówienia dr Richarda Day’a, wygłoszonego na spotkaniu ze studentami i specjalistami ochrony zdrowia, przeznaczonymi na liderów w zakresie medycyny 20.03.1969, w Towarzystwie Pediatrycznym Pittsburga. Dr Day – (1905-1989) prof. Pediatrii, Mt. Sinai Medical School, Nowy Jork. Należał do elitarnej grupy rządzącej światem zachodnim, w celu ustanowienia Dyktatury Światowej, znanej pod nazwami: Tyranii Globalnej i Nowego Porządku Świata, składających się z części świeckiej i religijnej. Przyszła rzeczywistość, którą Ci, którzy rozumieją te sprawę, nazywają Totalitarnym Światowym Imperium Lucyfera.
  Nagrania dokonano w 1989 r. Fragmenty wypowiedzi dr Day’a i komentarze dr Dunegan’a:
  „Planujemy wejść w 21 wiek na pełnym biegu. Wszystko ustalone i nikt nie może nas powstrzymać… Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Tymczasem mówię o czymś większym od komunizmu!”
  „Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian, tak, że będą spodziewać się zmian. Nic nie będzie stałe.”
  „Ludzie są zbyt łatwowierni. Nie zadają właściwych pytań”. Czasami zbytnią łatwowierność przyrównywano do naiwności. Ale czasami… kiedy mówił „ludzie nie zadają właściwych pytań”, brzmiało to jakby miał żal, jakby źle się czuł z powodu swojej roli, może chciał, by ludzie sprzeciwiali się temu, a nie wierzyli tak łatwo.

  Prawdziwe cele

  Wszystko służy dwóm celom. Pierwszy – ostentacyjny, który sprawi, że ludzie wszystko zaakceptują i drugi – prawdziwy cel, który ma przybliżyć ustanowienie nowego systemu… „Nie ma innej drogi”. Wydawało mi się wtedy, że jego słowa wyrażają przeprosiny, szczególnie kiedy opisywał niektóre szczególnie przykre zmiany, jak np. promowanie narkomanii.

  Kontrola populacji

  Był bardzo aktywnym członkiem grupy ds. kontroli populacji. Powiedział, że populacja rośnie zbyt szybko. Liczba osób w danym czasie na planecie musi być ograniczona lub zabraknie miejsca do życia. Przerośniemy zaopatrzenie w żywność i zbyt zanieczyścimy świat odpadami.

  Pozwolenie na posiadanie dzieci

  Ludzie nie będą mogli mieć dzieci tylko dlatego, że chcą, lub dlatego, że są nieostrożni. Większość rodzin będzie ograniczona do dwojga dzieci. Niektóre osoby będą mogły być tylko jedno i wybitne osoby lub osoba, mogą być wybrane by mieć troje. Ale większość ludzi będzie mogła mieć tylko dwoje dzieci. To dlatego, że zerowy wzrost populacji to 2,1 dziecka na rodzinę. Więc co dziesiąta rodzina będzie mogła mieć przywilej trzeciego dziecka. Dla mnie do tej pory pojęcie “kontroli populacji” łączyła się przede wszystkim z ograniczeniem liczby dzieci mających się urodzić. Ale uwaga, o tym, co ludzie mają “pozwolone”, a następnie, co nastąpiło, czyni ją zupełnie jasną, że kiedy usłyszysz “kontrolę populacji”, oznacza to więcej niż tylko kontrolę urodzeń. Oznacza to kontrolę nad każdym przedsięwzięciem całej ludności świata; znacznie szersze znaczenie tego pojęcia niż kiedykolwiek myślałem przed wysłuchaniem tego. Kiedy słyszysz i wracasz z powrotem do niektórych z tych rzeczy, zaczynasz rozpoznawać jak jeden aspekt ściśle wiąże się z innymi aspektami w zakresie kontrolowania ludzkich poczynań.

  Przekierowanie celu seksu: seks bez prokreacji i prokreacja bez seksu

  Cóż, po kontroli populacji, następnym krokiem był seks. Powiedział, że seks musi być oddzielony od prokreacji. Seks jest zbyt przyjemny, i popęd płciowy zbyt silny, aby oczekiwać, że ludzie zaniechają seksu. Stosowanie hemikaliów w żywności i w dostarczanej wodzie w celu zmniejszenia popędu płciowego nie jest praktyczne. Wtedy strategią byłoby nie zmniejszanie aktywność seksualnej, ale jej zwiększanie, ale w taki sposób, by ludzie nie mieli dzieci.

  Antykoncepcja powszechnie dostępna dla wszystkich

  Antykoncepcja będzie bardzo silnie promowana, i byłaby tak ściśle związana w umysłach ludzi z seksem, że automatycznie myśleliby o antykoncepcji, gdyby myśleli lub przygotowywali się do seksu. I antykoncepcja będzie powszechnie dostępna. Środki antykoncepcyjne będą bardziej eksponowane w drogeriach, jak papierosy i guma do żucia. W sposób otwarty, a nie ukryte pod ladą, kiedy ludzie będą musieli prosić o nie i mogą być zażenowani. Ten rodzaj otwartości będzie sugerował, że środki antykoncepcyjne są tak samo częścią życia, jak każdy inny produkt sprzedawany w sklepie. Środki antykoncepcyjne będą reklamowane i wydawane w szkołach w związku z edukacją seksualną!

  Edukacja seksualna jako narzędzie rządu światowego

  Celem edukacji seksualnej było wczesne zainteresowanie dzieci, by kojarzyli seks z potrzebą antykoncepcji we wczesnym okresie życia, zanim staną się aktywne. W tym momencie przywołałem w myśli niektórych z moich nauczycieli, zwłaszcza w gimnazjum i doszedłem do wniosku, że byłoby całkowicie niewiarygodne myśleć o ich aprobacie, a tym bardziej angażowaniu się w dystrybucji środków antykoncepcyjnych dla studentów. Ale to tylko odzwierciedlało mój brak zrozumienia w jaki sposób ci ludzie działają. To było zanim powstały szkolne poradnie. W wielu miastach w USA w tym czasie już były szkolne kliniki, których głównym zadaniem były antykoncepcji, kontrola urodzeń, kontrola populacji. Pomysł jest więc taki, żeby seks i antykoncepcję wprowadzany i umacniany w szkole przenosić do małżeństwa. Rzeczywiście, kiedy młodzi ludzie – już dojrzali – zdecydują się na ślub, znaczenie małżeństwa będzie znacznie zmniejszone. Zaznaczył, że większość osób prawdopodobnie będzie chciała się żenić… ale to z pewnością nie będzie dłużej uważane za niezbędne do aktywności seksualnej.

  Finansowanie z podatków aborcji jako kontroli populacji

  Nic dziwnego więc, że następnym punktem spotkania była aborcja. Powiedział: “Aborcja nie będzie już przestępstwem. Aborcja będą akceptowana jako coś normalnego” i będą opłacane z podatków dla ludzi, którzy nie mogą zapłacić za aborcje. Środki antykoncepcyjne będą udostępniane z pieniędzy podatników, tak aby nikt nie musiał się obejść bez środków antykoncepcyjnych. Gdyby lekcje o wychowaniu seksualnym w szkołach prowadziły do większej ilości ciąż u dzieci, nie byłyby one postrzegane jako problem. Rodzice, którzy myślą, że są przeciwni aborcji z przyczyn moralnych lub religijnych, zmienią zdanie, gdy ich dziecko będzie w ciąży. Więc to pomoże w przezwyciężeniu sprzeciwu wobec aborcji. Niedługo, bardzo niewiele osób będzie nadal odmawiało aborcji jako akceptowalnej, i nie będą oni mieli większego znaczenia.

  Zachęcanie do homoseksualizmu, seksu, wszystko dobre

  Homoseksualizm również należy wspierać, i „ludzie będą mieć zezwolenie na homoseksualizm”. Nie będą musieli się ukrywać. I osoby starsze będą zachęcane do aktywnego życia seksualnego do podeszłego wieku, tak długo jak będą mogli. Każdy będzie pozwolenie na seks, cieszyć się nim jak tylko chcą. Wszystko idzie. W ten sposób zostało to powiedziane i pamiętam, że wtedy pomyślałem: „jakie to aroganckie z jego strony, lub tego kogo reprezentuje, czuć, że mogą udzielić lub nie – pozwolenia by ludzie mogli cokolwiek robić! Ale taka była użyta terminologia. W związku z tym, poruszył sprawę odzieży. Odzież będzie bardziej stymulująca i prowokacyjna. Przypomnijmy, że 1969 był rokiem spódnic mini, kiedy te mini-spódniczki były bardzo, bardzo krótkie i wiele odsłaniające.” Powiedział: „To nie tylko wielkość odsłanianej powierzchni skóry sprawia, że ubrania pociągają seksualnie, ale inne, bardziej subtelne rzeczy często są sugestywne takie jak ruch, krój odzieży i rodzaj tkaniny, umieszczenie akcesoriów na ubraniu. Jeśli kobieta ma atrakcyjne ciało, to dlaczego ma go nie pokazywać?”. To było jedno z oświadczeń. Nie było szczegółów, co należy rozumieć przez „ubrania prowokacyjne”, ale od tego czasu, jeśli obserwowałeś zmiany w stylach odzieży, dżinsy są tak skrojone, by były bardziej obcisłe w kroczu. Mają pewne załamania, które pełnią rolę czegoś w rodzaju strzałek. Są to linie, które kierują wzrok bezpośrednio na niektóre obszary anatomiczne. I wtedy rzeczywiście był czas pod hasłem „spal swój biustonosz”. Zaznaczył, że wiele kobiet powinno nosić biustonosz, gdyż dodawał im atrakcyjności, więc zamiast zakazu noszenia biustonoszy i paleniu ich, biustonosze powrócą. Ale bedą cieńsze i bardziej miękkie, umożliwiające bardziej naturalny ruch. Nie powiedział dokładnie, ale z pewnością bardzo cienki biustonosz wiele bardziej eksponuje pierś niż grubszy, używany do tej pory.

  Zmniejszenie znaczenia rodziny

  Liczebność rodziny będzie ograniczona. Wcześniej wspomniał, że nie będzie pozwolenia na więcej niż dwoje dzieci. Rozwód będzie łatwiejszy i bardziej rozpowszechniony. Większość ludzi będzie wchodziło w związek małżeński więcej niż raz. Więcej pozostanie w stanie wolnym, będą mieszkać razem, i nikt nie będzie zadawał żadnych pytań. Będzie to powszechnie uznane i nie będzie różnic między małżeństwem a byciem razem. Więcej kobiet będzie pracować poza domem. Więcej mężczyzn zostanie przeniesionych do innych miast do pracy i więcej mężczyzn będzie podróżować. Dlatego będzie trudniej rodzinom mieszkać razem. To uczyni małżeństwo mniej stabilne, i dlatego ludzie będą mniej skłonni do posiadania dzieci. Zmniejszą się liczebnie rodziny wielopokoleniowe, i będą żyły dalej od siebie. Przez chwilę podróże będą tańsze i łatwiejsze, aby Ci, którzy musieli podróżować czuli, że mogą wrócić do swoich rodzin. Nie dlatego, że będą nagle oderwani od rodzin. Ale jednym z efektów łatwiejszego prawa rozwodowego w połączeniu z promowaniem podróży i przenoszenia rodzin z jednego miasta do drugiego, będzie niestabilność rodziny. Jeśli zarówno mąż jak i żona pracują i jeden partner zostaje przeniesiony gdzie indziej, partner będzie miał trudności z przeniesieniem. Tak więc jedno z nich albo utrzyma pracę i pozostanie, podczas gdy drugie odejdzie, albo zrezygnuje z pracy i podejmie ryzyko nie znalezienia pracy w nowym miejscu. Raczej szatańskie podejście do tego wszystkiego!

  Eutanazja i “pigułka zejścia”

  Każdy ma prawo do życia przez określony czas. Starzy nie są już użyteczni i stają się ciężarem. Musisz być gotowy do zgody na śmierć. Większość ludzi jest gotowa. Może zostać ustalony arbitralny limit wieku. W końcu będziesz miał prawo tylko do określonej ilości kolacji, tylu orgazmów, i tylu przyjemności w życiu. A kiedy już je wykorzystałeś i nie jesteś już produkcyjny, nie pracujesz i nie dokładasz, wtedy powinieneś być gotowy by zrobić miejsce dla następnego pokolenia. Niektóre rzeczy, które pomogą ludziom zrozumieć, że wystarczająco długo, wspominał wiele z nich. Nie pamiętam ich wszystkich, ale oto kilka z nich: wykorzystanie bardzo jasnego druku na formularzach, które są niezbędne, należy je wypełnić, aby osoby starsze nie mogły ich przeczytać, i będą musieli iść do młodych ludzi o pomoc. Ruch samochodem – będzie więcej pasów ruchu o dużej prędkości, które będą sprawiać kłopot starszym o obniżonym refleksie, a tym samym stracą część swojej niezależności.

  Ograniczenie dostępu do przystępnej cenowo opieki medycznej ułatwi eliminowanie starszych
  Wielka rzecz – opracowana dosyć dokładnie – koszt opieki medycznej będzie dużym obciążeniem. Opieka medyczna będzie ściśle związana z pracą, ale także będzie bardzo, bardzo droga i po prostu niedostępna dla osób po upływie pewnego czasu. I jeśli nie będą mieli niezwykle bogatej, wspierającej rodziny, pozostaną właściwie bez opieki. I pomysł, że jeżeli wszyscy mówią: „Dość! Jaki to ciężar na młodych starać się utrzymać starych ludzi … to młodzi postarają się pomóc rodzicom, pod warunkiem że będzie to wykonane w sposób humanitarny i z godnością. A potem podał przykład — może być miłe, pożegnalne, prawdziwe święto. Mama i tata zrobili swoją robotę. A potem święto się kończy i zażyją „pigułkę zejścia”.

  Planowanie kontroli nad opieką zdrowotną

  Będą ogromne zmiany. Przede wszystkim będzie dużo ściślej kontrolowania: „Kongres nie zamierza kontynuować ubezpieczeń zdrowotnych. To [w 1969] jest teraz, aż nadto widoczne. Ale nie jest to konieczne. Mamy inne sposoby kontroli opieki zdrowotnej”. To przyjdzie stopniowo, ale cała opieka zdrowotna będzie podlegać ścisłej kontroli. Opieka medyczna będzie ściśle związany z pracą i jeśli nie pracujesz lub nie możesz pracować, nie będziesz mieć dostępu do opieki medycznej. Czas bezpłatnego leczenia szpitalnego się skończy. Jego koszty wzrosną tak, że ludzie nie będą mogli sobie pozwolić, aby nie mieć ubezpieczenia. Płacisz za to, masz do niego prawo. Dopiero później zdałem sobie sprawę, że nie będziesz za to sam płacił. Twoja opieka medyczna będzie opłacana przez innych. I dlatego z wdzięcznością i na klęczkach przyjmiesz to, co było oferowane Ci jako przywilej. Twoja odpowiedzialność za własne leczenie będzie zmniejszona. I nie rozumiałem wtedy jak to działa, że wszyscy uzależnieni są od ubezpieczeń. A jeśli nie masz ubezpieczenia to płacisz bezpośrednio; a koszt opieki jest ogromny. Jednak towarzystwa ubezpieczeniowe nie płacą tej samej kwoty. Jeśli ty masz płacić, powiedzmy, 600 dolarów, one płacą 300 dolarów lub 400 dolarów. I ta różnica w płatnościach ma pożądany efekt: umożliwia towarzystwu płacić za to, czego nigdy Ty nie mógłbyś zapłacić. One dostają upust, którego Ty nie dostaniesz. Kiedy widzisz rachunek jesteś wdzięczny, że firma ubezpieczeniowa mogła zapłacić. I w ten sposób zależysz i praktycznie musisz mieć ubezpieczenie.

  Dostęp do szpitali będzie ściśle kontrolowany

  Aby dostać się do budynku potrzebne będzie ID. Ochrona zadba o to, by nikt nie mógł poruszać się wewnątrz bez ID. Każdy na terenie szpitala będzie miał przypięty identyfikator ze zdjęciem oraz podanym powodem przebywania tam – pracownik, technik laboratoryjny, pielęgniarka, odwiedzający czy ktokolwiek inny. Ta potrzeba ID rozpocznie się na małą skalę: w szpitalach, niektórych firmach, ale stopniowo poszerzy się na wszystkie miejsca! Stwierdził, że szpitale mogą być wykorzystywane do zamykania na terapię przestępców. To nie oznaczało koniecznie, opieki medycznej. W tamtym czasie nie znałem wyrażenia “psycho-więzienie”, ale opisywał wykorzystanie szpitali zarówno do leczenia chorych i zamykania przestępców z powodów innych niż dbałość o zdrowie przestępcy. Nie podał definicji przestępcy.

  Eliminacja prywatnych gabinetów lekarskich

  Wizerunek lekarza ulegnie zmianie. Nie będzie postrzegany jako indywidualny profesjonalista w służbie poszczególnych pacjentów. Jednak lekarz będzie stopniowo rozpoznawany jako wysoko wyspecjalizowany technik i zmieni się jego praca. Będzie zawierać rzeczy takie jak egzekucje przez podanie śmiertelnego zastrzyku. Wizerunek lekarza, że odgrywa ważną rolę i jest niezależny, będzie musiał ulec zmianie. I powiedział: “Lekarze zarabiają zbyt dużo pieniędzy. Powinni reklamować swoje usługi jak każdy inny produkt”.

  Nowe trudności w diagnozowaniu i w leczeniu

  Będą pojawiać się nowe choroby, które nigdy wcześniej nie występowały. Przez długi czas byłyby bardzo trudne do zdiagnozowania jako nieuleczalne. Pamiętam, że nie długo po wysłuchaniu tej prezentacji, kiedy miałem dokonać zagadkowej diagnozy, zastanawiałem się: “Czy to było … co on mówił? Czy to jest przypadek, o którym mówił? Kilka lat później, kiedy ostatecznie opracowano AIDS, myślałem, że AIDS była co najmniej jednym przykładem tego, co mówił. I teraz myślę, że AIDS prawdopodobnie była chorobą wyprodukowaną.

  Zaniechanie leczenia nowotworów jako środek kontroli populacji

  Powiedział: “Obecnie możemy wyleczyć prawie każdy nowotwór. Informacje na ten temat znajdują się w aktach w Instytucie Rockefellera, jeśli kiedykolwiek podjęto by decyzję, że powinny być ujawnione. Ale rozważmy – jeśli ludzie przestaną umierać na raka, jak szybko nastąpiłoby przeludnienie. Możecie umrzeć na raka tak samo jak na coś innego”. Wysiłki w leczeniu nowotworów będzie nastawione bardziej na komfort niż samo leczenie. Były pewne sugestie, by ujawnić leki na raka, ukryte w Instytucie Rockefellera, ponieważ niezależni naukowcy mogą je ujawnić, mimo, że chcemy to ukryć. Ale przynajmniej w chwili obecnej, pozwalanie ludziom umierać na raka robi dobrze, ponieważ to spowalnia problem przeludnienia.

  Zawały serca jako forma egzekucji

  Powiedział: “Teraz jest możliwość symulacji prawdziwego ataku serca. Może być stosowany jako środek zabijania”. Tylko bardzo wykwalifikowany patolog, którzy dokładnie wie, na co zwrócić uwagę przy sekcji zwłok, może odróżnić go od prawdziwego. Myślałem wtedy, że to było bardzo zaskakujące i szokujące, dowiedzieć się od tego konkretnego człowieka, w tym szczególnym czasie. To i sprawa lekarstwa na raka, tak naprawdę nadal tkwią w mojej pamięci, bo było to tak szokujące i w tamtym czasie, wydawało mi się nie na miejscu. Następnie mówił na temat odżywiania i ćwiczeń fizycznych, jakby w tych samych ramach. Ludzie mieliby prawo do jedzenia, prawo do życia tak długo jak przedtem. Ale nie większość z nich. Tu, w połączeniu z odżywianiem, nie było żadnych konkretnych deklaracji odnośnie określonych składników odżywczych, które byłyby albo niewystarczające albo w nadmiarze. Z perspektywy czasu, myślę, że chodziło mu o diety z wysoką zawartością soli i tłuszczu, predysponujących w kierunku wysokiego ciśnienia krwi i przedwczesnej arteriosklerotycznej choroby serca. I jeśli ludzie, którzy byli zbyt głupi lub zbyt leniwi, aby wykonywać ćwiczenia … zawartość tłuszczu wzrasta i wywołuje choroby.
  Wspomniał także, że szybko będzie wzrastać ilość publicznych punktów żywieniowych. To też ma związek z rodziną. Ponieważ coraz więcej osób będzie jeść poza domem, jedzenie w domu stanie się mniej ważne. Ludzie będą mniej zależni od domowej kuchni. I to również wiąże się z gotowymi daniami, szeroko dostępnymi, tylko włożyć do mikrofalówki. Będą dostępne również gotowe posiłki. I oczywiście, już je mamy… i niektóre całkiem dobre. Ale całe to odmienne podejście do jedzenia poza domem i wcześniej przygotowanych posiłków spożywanych w domu było przewidziane i już w sprzedaży – wygoda w gotowaniu. Ta żywność będzie częścią zagrożeń. Każdy, kto był na tyle leniwy by kupować gotową, będzie musiał ćwiczyć. A jeśli był zbyt leniwy by ćwiczyć i zbyt leniwy by przyrządzać własne jedzenie, nie zasługuje na długie życie.

  Edukacja jako narzędzie przyspieszenia dojrzewania i ewolucji

  Było też coś o przyspieszeniu okresu dojrzewania. I to zostało powiedziane w związku ze zdrowiem, a później w związku z edukacją, łączącą się z przyspieszeniem procesu zmiany ewolucyjnej. Padło stwierdzenie, że: “ Uważamy, że możemy pchnąć ewolucję szybciej i w odpowiednim kierunku”. Pamiętam tylko to ogólne stwierdzenie.

  Wymieszanie wszystkich religii – stare religie będą musiały odejść

  Powiedział: “Religia nie musi być zła. Wiele osób odczuwa potrzebę religii, z jej tajemnicami i rytuałami – więc będą mieli religię”.
  Ale dzisiejsze główne religie muszą się zmienić, ponieważ nie są zgodne z nadchodzącymi zmianami. Stare religie będą musiały odejść. Szczególnie chrześcijaństwo. Gdy zniszczymy kościół katolicki, reszta chrześcijaństwa też się rozpadnie. Potem może być przyjęta nowa religia na całym świecie. Weżmiemy coś ze wszystkich starych, by uczynić ją łatwą do zaakceptowania i by ludzie czuli się z nią jak u siebie w domu. Większość ludzi nie będzie zbyt związana z religią. Oni zrozumieją, że jej nie potrzebują.

  Zmiany w Biblii poprzez zmiany kluczowych słów

  Będzie przepisana, aby odpowiadała nowej religii. Stopniowo słowa kluczowe zostaną zastąpione nowymi o różnych odcieniach znaczeniowych. Następnie wyjaśnienie nowego wyrazu będzie dołączone do starego. Z biegiem czasu, inne znaczeniowe tego słowa będzie podkreślane, a następnie stopniowo ten wyraz będzie zastąpiony nowym. Nie jestem pewien czy powiedziałem to wyraźnie. Ale chodzi o to, że nie całe Pismo Święte będzie wymagało przepisania, tylko słowa kluczowe zastąpione innymi. I różnorodność znaczenia dołączone do dowolnego słowa może być wykorzystane jako narzędzie do zmiany rozumienia całego Pisma Św, a więc spowodować przyjęcie nowej religii. Większość ludzi nie dostrzeże różnicy. Powiedział: “Nielicznych, którzy dostrzegą różnice nie będzie wystarczające dużo by się tym przejmować”.

  Kościoły pomogą

  Następnie była jedna z najbardziej zaskakujących wypowiedzi całej prezentacji, kiedy powiedział: “Niektórzy z was zapewne myślą, że kościoły nie zgodzą się na to [i stwierdził] kościoły nam pomogą!” Nie było jasne co miał na myśli, gdy powiedział: “kościoły nam pomogą!” Z perspektywy czasu, myślę, że niektórzy z nas teraz rozumieją, co mógł mieć na myśli wtedy. Pamiętam tylko, że pomyślałem “nie, nie pomogą!” i pamiętając słowa naszego Pana, kiedy rzekł do Piotra: “Ty jesteś Piotr i na tej skale zbuduję kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą”. Więc tak, niektórzy ludzie w kościołach mogliby pomóc. I w kolejnych 20 latach widzieliśmy jak niektórzy ludzie w kościołach pomagali. Ale wiemy też, że słowa Pana są ważne i bramy piekielne go nie przemogą.

  Restrukturyzacja edukacji jako narzędzia indoktrynacji

  Poza zmianą Biblii – powiedział, zostanie zmieniona klasyka w literaturze. Wydaje mi się, że jako przykład podał Mark Twain’a. Ale powiedział, że przypadkowy czytelnik zmienionej wersji klasycznej nawet by nie podejrzewał, że cokolwiek zmieniono. I ktoś musiałby czytać słowo po słowie by nawet poznać, że dokonano jakiejkolwiek zmiany, gdyż będzie ona tak subtelna. Ale zmiany będą po to, by promować akceptację nowego systemu.

  Więcej czasu w szkole, ale nie nauczą się niczego

  Jeśli chodzi o edukację to powiedział, że dzieci będą spędzać więcej czasu w szkole, ale w wielu szkołach nie będą uczyć się niczego. Nauczą się pewnych rzeczy, ale nie tak jak dawniej. Lepsze szkoły w lepszej dzielnicy z lepszymi ludżmi – ich dzieci będą uczyć się więcej. W lepszych szkołach, uczenia się będzie przyspieszone. I powiedział: “Uważamy, że możemy przyspieszyć ewolucję”. Będzie wydłużony okres edukacji (lata) i lekcje będą trwały w czasie lata. Studia będą bardziej specjalistyczne – węższy ale głębszy zakres wiedzy. Nie będzie można zdobyć informacji spoza dziedziny danej osoby, chyba, że uzyska się pozwolenie. Człowiek będzie ekspertem ale tylko w wybranej dziedzinie i nie będzie orientował się w żadnej innej.

  Rządzą Ci, którzy mają dostęp do informacji

  Mówił o komputerach w edukacji i każdy kto będzie chciał mieć dostęp do komputera lub książek nie mających związku z jego kierunkiem studiów, uzyska pozwolenie lub nie.

  Niektóre książki znikną z bibliotek

  Szczególnie te, które zawierają niepożądane informacje, nieodpowiednie do nowego systemu. Będzie coś w rodzaju zorganizowanej kradzieży książek: po prostu specjalne grupy wyniosą pewne pozycje i nigdy ich nie zwrócą. Nie każdy będzie miał pozwolenie na posiadanie w domu książek.

  Promowanie narkomanii w celu stworzenia atmosfery dżungli

  Wzrośnie używalność narkotyków i alkoholu. Ale wzmoże się też działalność biur antynarkotykowych. Brzmi to jak kontradykcja, ale oznacza to, że spowoduje to powstanie prawa dżungli do wyeliminowania słabszych jednostek: „zanim wystąpiło przeludnienie, istniało prawo dżungli, w której przetrwali tylko Ci o najlepszej kondycji fizycznej”. Człowiek musiał bronić się w swoim środowisku przed dzikimi zwierzętami i chorobami. Teraz człowiek stał się zbyt cywilizowany i brak mu kondycji fizycznej, mogą przetrwać tylko silniejsi. I tu jest rola do odegrania przez narkotyki – prawo dżungli odnowi selekcję najsilniejszych. Sprawa narkotyków będzie utrwalana w podświadomości społeczeństwa, przez co ludzie dowiedzą się, że świat nie jest tak bezpieczny jak im się wydawało. To samo będzie się działo ze spożyciem alkoholu: promowanie i zakaz. Słabi skorzystają z promocji. Wzrośnie problem pijanych kierowców, ale wprowadzone będzie bardziej rygorystyczne prawo pozbawiające przywileju prowadzenia auta.

  Ograniczenia podróży

  Nie każdy powinien mieć swobodę podróżowania tak jak teraz w USA. Ludzie nie potrzebują podróżować w ten sposób. To będzie przywilej!

  Potrzeba większej ilości więzień, wykorzystanie w tym celu szpitali

  Niektóre nowo budowane szpitale będą tak zaprojektowane, by szybko można je było przystosować na użytek systemu penitencjarnego.
  Źródło: http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians.html

  Następne transkrypcje nagrań też warto znać:
  http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_2.html
  http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_3.html

  Oto tłumaczenie lucyferiańskiego plan NWO Rotszylda z 1773 roku, który zadziwiająco zgadza się z powyższymi szczegółami wykonawczymi:

  – Stosuj przemoc i terroryzm, walkę klasową i psychologię tłumu celem kontroli nad masami. Fala terroru jest najekonomiczniejszym sposobem szybkiego podporządkowania. Siej wojny i kontroluj konferencje pokojowe.
  – Oręduj za spożywaniem alkoholu i narkotyków, demoralizacją i wszelkimi nałogami, systematycznie stosowanymi dla korupcji młodzieży. Oszukuj, zmylaj i demoralizuj młodych, ucząc ich teorii i zasad wiadomych nam, że są fałszywe.
  – Głoś „liberalizm“, by uzurpować władzę polityczną. Rozbieraj istniejące siły porządku i prawa, przebudowuj wszystkie instytucje. Pozostawaj niewidzialny do momentu, gdy stanie się to na tyle silne, że żaden podstęp ani siła nie podważą tego.
  – Przekręcaj państwowe i międzynarodowe prawo na sprzeczności, co najpierw maskuje prawo, a następnie usuwa je. Zastępuj prawo arbitrażem.
  – Moralność to achillesowa pięta polityków. Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na urzędy publiczne – usłużni i posłuszni naszym nakazom.
  – Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mystyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany – zawsze można odwrócić to, co się obiecało, bez konsekwencji. Niech masy wierzą, że są ofiarami kryminalistów. Następnie przywróć porządek, wyglądając na zbawicieli.
  – Zinfiltruj Wolnomularstwo, wykorzystaj Loże Wielkiego Wschodu i ich prawdziwe oblicze działalności charytatywnej. Rozpropaguj ich ateistyczno-materialityczną ideologię wśród gojów. W godzinie koronowania naszego wszechwładnego pana całego Świata [Rothschildowie uważają się za pochodzących od Króla Dawida, tj. jeden z nich jest Mosziachem (Mesjaszem)], wpływy masońskie usuną wszelkie przeszkody.
  – Wszelkimi sposobami odbieraj własność, żeby zapewnić poddaństwo i władzę. Stwarzaj paniki finansowe, głodem kontroluj i zniewalaj masy. Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania Dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi.
  – Ostatecznym celem jest rząd światowy. Potrzeba ustanowić ogromne monopole, żeby nawet największe fortuny gojów były od nas zależne do tego stopnia, że dzień po wielkim ciosie politycznym pójdą na dno wraz z kredytem państwowym. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez kombinację wysokich podatków i nieczystą konkurencję.
  – Spowoduj wzajemne niszczenie się gojów, tak żeby na świecie pozostał tylko proletariat, milionerzy oddani naszej sprawie i dość policji i wojska do ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowym Ładem i mianuj Dyktatora.

  Może wreszcie niektórzy zrozumieją, dlaczego sprawa szczepionek jest nierozerwalna od „przeludnienia”, manipulacji religią i polityką, mediów, demoralizacji, Nowego Ładu = „satanizmu“ tj. lucyferianizmu. Było to 10 punktów z następujących 25 punktów oryginału planu Rotszylda:
  1. Use violence and terrorism rather than academic discussions.
  2. Preach “Liberalism” to usurp political power.
  3. Initiate class warfare.
  4. Politicians must be cunning and deceptive – any moral code leaves a politician vulnerable.
  5. Dismantle “existing forces of order and regulation.” Reconstruct all existing institutions.”
  6. Remain invisible until the very moment when it has gained such strength that no cunning or force can undermine it.
  7. Use Mob Psychology to control the masses. “Without absolute despotism one cannot rule efficiently.”
  8. Advocate the use of alcoholic liquors, drugs, moral corruption and all forms of vice, used systematically by “agenteurs” to corrupt the youth.
  9. Seize properties by any means to secure submission and sovereignty.
  10. Foment wars and control the peace conferences so that neither of the combatants gains territory placing them further in debt and therefore into our power.
  11. Choose candidates for public office who will be “servile and obedient to our commands, so they may be readily used as pawns in our game.”
  12. Use the Press for propaganda to control all outlets of public information, while remaining in the shadows, clear of blame.
  13. Make the masses believe they had been the prey of criminals. Then restore order to appear as the saviors.
  14. Create financial panics. Use hunger to control to subjugate the masses.
  15. Infiltrate Freemasonry to take advantage of the Grand Orient Lodges to cloak the true nature of their work in philanthropy. Spread their atheistic-materialistic ideology amongst the “Goyim” (gentiles).
  16. When the hour strikes for our sovereign lord of the entire World to be crowned, their influence will banish everything that might stand in his way.
  17. Use systematic deception, high-sounding phrases and popular slogans. “The opposite of what has been promised can always be done afterwards… That is of no consequence.”
  18. A Reign of Terror is the most economical way to bring about speedy subjection.
  19. Masquerade as political, financial and economic advisers to carry out our mandates with Diplomacy and without fear of exposing “the secret power behind national and international affairs.”
  20. Ultimate world government is the goal. It will be necessary to establish huge monopolies, so even the largest fortunes of the Goyim will depend on us to such an extent that they will go to the bottom together with the credit of their governments on the day after the great political smash.”
  21. Use economic warfare. Rob the “Goyim” of their landed properties and industries with a combination of high taxes and unfair competition.
  22. “Make the ‘Goyim’ destroy each other so there will only be the proletariat left in the world, with a few millionaires devoted to our cause, and sufficient police and soldiers to protect our interest.”
  23. Call it The New Order. Appoint a Dictator.
  24. Fool, bemuse and corrupt the younger members of society by teaching them theories and principles we know to be false.
  25. Twist national and international laws into a contradiction which first masks the law and afterwards hides it altogether. Substitute arbitration for law.
  http://www.spingola.com/before_rockefeller.htm
  http://gunnyg.wordpress.com/2008/03/28/before-rockefeller-there-was-rothschild-by-deanna-spingola/

  Taśma 2 transkryptu:

  Zmiany ogólne

  Zmieni się wygląd miejsc, staną się one mniej znajome po to, by starsi czuli, że czas na zmianę. Budynki będą zachowane jako pustostany, często zdemolowane, w miastach w takim stanie będą również całe ulice po to, by sprawiały wrażenie dżungli, wprowadzały depresyjny nastrój i stały się odpowiednie dla „wyrzutków”. Będą budowane budynki i mosty tylko po to, by w krótkim czasie legły w gruzach.
  Będzie więcej wypadków drogowych, kolejowych i samolotowych. Ludzie mają poczuć się mniej bezpieczni po to, by doszli do wniosku, że nic nie daje bezpieczeństwa.
  Wkrótce po tym spotkaniu, okazało się, że w miejscu mojego zamieszkania zawaliły się dwa nowe mosty, jedno centrum handlowe z ludżmi wewnątrz. W innym centrum handlowym wewnątrz czuło się dziwne wibracje, kiedy było wielu kupujących. I zastanawiałem się wtedy, czy dr Day mówił o tym właśnie budynku.
  Niektóre dzielnice miast będą dobrze utrzymane i zadbane, inne zmienią się w slumsy. Rozpadnie się poczucie sąsiedztwa. Przypomniałem sobie jego słowa: „uda nam się ograniczyć przestępstwa do slumsów po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się ich do innych, lepszych dzielnic”.

  Wojna jest dobra: masz być mięsem armatnim; zmniejszaj populację, umieraj jak bohater

  Wojna jest dobra, bo umiera się młodo, dostaje się szansę wykazania się wielką odwagą i bohaterstwem, umiera się młodo, a jeśli się przeżyje, jest się traktowanym z honorami. Nawiązał do obu wojen światowych mówiąc, że gdyby nie było tyle ofiar i wszyscy żyli i mieli dzieci, świat byłby już dawno przeludniony. Ale teraz przy takim poziomie wszelkich technologii wojna nie jest potrzebna, gdyż rządy mogą sprawować kontrolę populacji. Poza tym broń nuklearna mogłaby zniszczyć wszystko. Dawniej wojny można było kontrolować, obecnie już nie.

  Terroryzm : wspaniałe narzędzie sprawowania „kontroli”

  Będzie wykorzystywany w Europie i innych częściach świata. W tamtym czasie terroryzm nie był w USA konieczny i nie był planowany na najbliższą przyszłość. Byłaby inna sytuacja, gdyby trzeba było przekonać Amerykanów, że przez wiele lat żyli w dostatku, a teraz świat jest niebezpieczny, oraz, by wymóc posłuszeństwo amerykańskiego rządu wobec odpowiednich władz.

  Współzależność globalna : „żeby wprowadzić coś nowego, trzeba zniszczyć stare”

  Dyskutowano nt. przemysłu amerykańskiego i wtedy po raz pierwszy usłyszałem określenie „globalna współzależność”. Plan polegał na tym, że różne części świata będą miały przypisane w jednolitym systemie globalnym różne role w zakresie przemysłu i handlu. Musiałby ulec zmianie prymat Stanów Zjednoczonych i jego względna niezależność i samowystarczalność. Był to jeden z kilku razy, kiedy powiedział, że w celu stworzenia nowej struktury, najpierw trzeba zburzyć starą i amerykański przemysł był jednym z tego przykładów. Nasz system będzie musiał zostać zredukowany w celu zapewnienia innym krajów szansy zbudowania swojego przemysłu, bo inaczej nie mogłyby konkurować z USA. A odnosiło się to szczególnie do naszego przemysłu ciężkiego, który będzie musiał ulec redukcji, podczas gdy te same gałęzie przemysłu powstałyby w innych krajach, zwłaszcza w Japonii.

  Koniec patriotyzmu

  I w tym momencie była krótka dyskusja nt. stali, w szczególności samochodów. Pamiętam, jak mówił, że samochody będą importowane z Japonii na równi z samochodami produkowanymi w kraju, ale japońskie będą lepsze. Produkty będą wykonywane w USA tak, by się psuły i rozpadały po to, by ludzie chętniej kupowali towary z importu, wtedy pomoże to zagranicznym konkurentom. Jednym z przykładów była Japonia. W 1969 japońskie auta, czy były tu sprzedawane w ogóle, nie pamiętam, ale na pewno nie były bardzo popularne. Ale pomysł był taki, że mógłbyś z obrzydzeniem podchodzić na Forda, GM, Chrysler, ponieważ drobne rzeczy takie jak uchwyty do okien częściej by odpadały, pękały plastikowe części, które, gdyby zostały wykonane z metalu, byłyby trwalsze. Twój patriotyzm w zakupie amerykańskich produktów wkrótce zniknąłby, jeśli kupisz japońskie, niemieckie, lub importowane, lepsze w użytku i lepiej na tym wyjdziesz. Patriotyzm się skończy.
  Wspomniał o tym, że rzeczy będą się rozpadały, w jakimś innym miejscu. Nie pamiętam czy mówił o innych rzeczach oprócz aut, ale przypominam sobie, że miałem wrażenie, wyobrażałem sobie scenę, w której w rękach chirurga, w krytycznym momencie, na sali operacyjnej rozpadają się instrumenty. Czy mówił o tym w dyskusji? Ale w pewnej chwili powiedział o umyślnie wybrakowanych przedmiotach, na których nie można polegać, po to, by skończyć z patriotyzmem i by były one źródłem irytacji ludzi.

  Utrata pracy : utrata bezpieczeństwa

  I znowu pomysł, że nie będziesz czuł się bezpieczny, promocja hasła, że świat nie jest bardzo bezpieczny. USA miał być potęgą w dziedzinie informacji, komunikacji, wysokiej technologii, edukacji i rolnictwa. Ameryka miała być nadal czymś w rodzaju centrum systemu globalnego. Ale skończy się tu przemysł ciężki. Była uwaga, że środowisko zniszczone jest wystarczająco na skutek odpadów przemysłowych, niech inni męczą się z nimi. To miała być jakaś „zbawienna jakość”, do zaakceptowania przez Amerykanów. Zabierasz przemysł ale ratujesz środowisko. Tak więc ogólnie nic nie straciliśmy.

  Zmiany społeczne – eliminacja „tradycji”

  Zmiany społeczne miały być takie, że ludzie będą chętnie przenosić się na teren Pasa/Strefy Słońca. Byliby to ludzie bez korzeni w nowej lokalizacji, a łatwiej jest zmienić tradycje w miejscu, gdzie jest wiele przeszczepionych osób, w porównaniu do próby zmiany tradycji w miejscu, gdzie ludzie dorastali i mieli rodziny wielopokoleniowe – gdzie mieli korzenie. Takie nowe systemy opieki medycznej. Jeśli przeniesiesz się z miasta przemysłowego płn-wschodu na południowy Pas Słońca lub płd-wschód, łatwiej Ci będzie przyjąć wszelkiego rodzaju, np. tamtejszą kontrolowaną opiekę medyczną, niż mógłbyś zaakceptować zmiany w systemie opieki zdrowotnej, w miejscu w którym miałeś korzenie i rodzinne wsparcie. Również w tym duchu już wspomniano, użył liczby mnogiej zaimka osobowego “MY” – my przejmiemy kontrolę nad pierwszym z miast portowych … Nowy Jork, San Francisco, Seattle. Pomysł taki, że jest to element strategii. Pomysł polegający na tym że jeśli kontrolujesz miasta portowe zgodnie z Twoją filozofią i stylem życia, reszta kraju będzie musiała się poddać.
  Szczególnie kiedy zniszczysz przemysł, odbierzesz ludziom pracę, przeniesiesz ich na inny teren, staną się bezrobotni i biedni, a wtedy zaakceptują każdą oferowaną im zmianę po to, by mogli przetrwać i temu poświęcą swoją moralność i zobowiązania (społeczne). Ale to nie jest moja filozofia, ale filozofia mówcy.

  Obywatele świata : światowy sport

  Wróćmy na moment do przemysłu: część przemysłu ciężkiego pozostanie, na tyle by wykorzystać wiedzę mogącą się przydać, jeżeli plan nie wypali. Tak więc kraj nie pozostanie bez majątku i wiedzy/umiejętności. Pokładano nadzieję, że będzie specjalizacja światowa, ale wtedy przy globalnej współzależności, będzie zanikać narodowa tożsamość. Każde z miejsc będzie zależeć od innego z powodu jakiegoś składnika niezbędnego do życia. Wszyscy staniemy się obywatelami świata, a nie obywatelami swojego państwa. I w ten sam sposób możemy mówić o sporcie. Zmieni się on w USA po to, by zlikwidować narodowość. Piłka nożna, popularna na całym świecie, zostanie spopularyzowana w USA, gdyż w tamtym czasie była tam prawie nieznana.
  Opracowano plan wyeliminowania baseball’u, postrzeganego jako amerykańską grę. Kiedy zaoferuje się wysokie zarobki jego zawodnikom, spowoduje to niechęć społeczeństwa i w końcu sami wycofają się z gry. Te wysokie zarobki zawodników spowodują wyalienowanie zarządów klubów i wtedy kibice baseball’u z pewnością zaczną wspierać piłkę nożną, a baseballowe staną się boiskami piłkarskimi. Nie mówił o tym aż tak wyrażnie, ale gdyby ta „międzynarodowość” nie wystąpiła wystarczająco szybko, tak właśnie by się stało.

  Myślistwo

  Była mowa o myślistwie, w końcu to nic dziwnego. Myślistwo wymaga broni, która z kolei wymaga kontroli. Nie pamiętam tego dość szczegółowo, ale posiadanie broni będzie przywilejem i nie każdy powinien mieć broń. Myślistwo nie jest wystarczającym powodem do posiadania broni i dlatego broń winna podlegać kontroli. Osoby, które mają pozwolenie na polowanie, mogliby wypożyczać ją z oficjalnych źródeł. Podkreślał, że nie każdy potrzebuje mieć broń.

  Sport dla dziewcząt : likwidacja kobiecości

  Bardzo ważny był sport dla dziewcząt. Lekkoatletyka będzie promowana wśród dziewcząt. To miało na celu zastąpienie lalek. Lalki będą nadal w niewielkiej ilości, ale nie będą one tak różnorodne. Nie będzie promocji lalek, ponieważ dziewczyny nie powinny myśleć o dzieciach i reprodukcji. Dziewczyny powinny więcej czasu spędzać na boisku, podobnie jak chłopcy. Dziewczęta i chłopcy naprawdę nie muszą się odróżniać. Za lalkami pójdą zestawy herbaciane, a wszystkie te rzeczy, które tradycyjnie były uważane jako kobiece, będą wycofywane, gdyż dziewczyny będą się poświęcać bardziej męskim zajęciom. Tylko jedną inną rzeczą jaką pamiętam było to, że sportowe strony dzienników będą pełne wyników zespołów żeńskich, obok wyników zespołów męskich. I niedawno to się właśnie rozpoczęło, po 20 latach w naszej lokalnej prasie. Wyniki sportowe dziewcząt obok wyników chłopców. Więc to wszystko zmieni wzór do naśladowania tego, w czym powinny wykazać się młode dziewczyny. Kiedy dziewczyna dorasta, winna wykazać się jako atleta, a nie oczekiwać, że zostanie matką.

  Rozrywka : przemoc, seks i odwrażliwianie ws. seksu : przygotowywanie do „wypadków”

  Filmy stopniowo staną się bardziej wyraźne w odniesieniu do seksu i języka. W końcu seks i ordynarny język są prawdziwe, więc dlaczego udawać, że nie są? Byłyby filmy pornograficzne w kinach i w telewizji. I w tamtych czasach nie było magnetowidów, ale dał do zrozumienia, że będą dostępne kasety, kasety i odtwarzacze wideo do użytku w domu i filmy pornograficzne będą dostępne dla tych magnetowidów, jak również w sąsiedztwie kin i na odbiorniku telewizyjnym. Powiedział coś takiego:
  „W filmach zobaczycie ludzi robiących wszystko co tylko można wymyślić”.
  Powiedział, że wszystko to ma doprowadzić do jawnego seksu. To kolejny komentarz, który powtarzał kilkakrotnie – “jawny seks”. Przemoc będzie bardziej obrazowa. Miało to uwrażliwiać ludzi na przemoc. Może będzie potrzeba czasu, żeby ludzie mogli być świadkami prawdziwej przemocy i być jej częścią. Później będzie jasne, dokąd to zaprowadzi. Więc będzie bardziej realistyczna przemoc w branży rozrywkowej, która ułatwi ludziom przystosować się do niej. Zmieni się postawa człowieka wobec śmierci i nie będzie tak straszna, ale bardziej akceptowana, by nie był tak przerażony na widok martwych lub rannych. Nie potrzebujemy mieć gojów paraliżowanych tym co mogą zobaczyć. Człowiek nauczy się mówić: “Cóż, nie chcę by to się mnie przytrafiło”.
  Była to pierwsza wypowiedź sugerująca, że plan zakłada wiele strat w ludziach, które zobaczą Ci, którzy przeżyli. Ten szczególny aspekt prezentacji przypomniał mi się bardzo gwałtownie parę lat później, gdy pokazywano film Samotny strzelec/Lone Ranger, na który wziąłem bardzo młodego syna i na początku filmu były okropne sceny przemocy. Jedna z ofiar dostała kulą w czoło i w miejscu gdzie weszła kula były miazga i krew i pamiętam, ubolewając, że wziąłem syna i pamiętam uczucie gniewu wobec lekarza, który przemawiał. Nie dlatego, że zrobił film, ale że zgodził się być częścią tego ruchu.

  „Muzyka stanie się gorsza”

  Właśnie tak to powiedział. W 1969 muzyka rockowa stawała się coraz bardziej nieprzyjemna. Bardzo ciekawe było to, że tak się wyraził. Miała być “gorsza” uznając, że już była zła. Teksty staną się bardziej seksowne. Nie będzie emitowana słodka nastrojowa muzyka, jak ta, którą napisano wcześniej. Wcześniejsza muzyka będzie nadawana przez niektóre stacje radiowe i na płytach dla starszych ludzi. I wszyscy mieliby coś w rodzaju własnej stacji radiowych. Starsi ludzie nie będą po prostu słuchać muzyki młodych, a młodzi ludzie zaakceptują takie byle co, ponieważ ono nada im tożsamość pokoleniową i pomoże im odróżniać się od starszego pokolenia.

  Dajcie nam młodzież

  I znowu miał rację. Ten aspekt był swego rodzaju podsumowany opinią, że rozrywka będzie narzędziem wpływania na młodych ludzi. Nie zmieni to osób starszych, oni mają swoje poglądy, ale zmiany będą w całości kierowane do ludzi młodych, którzy są w wieku formacji i starsze pokolenie będzie zanikało. Nie tylko nie można go zmienić, ale jest one mało ważne, tak czy owak. Kiedy przeżyją swoje życie i odejdą, młodsze pokolenie w trakcie formowania, będzie tym, które będzie ważne dla przyszłości w XXI wieku. Powiedział również, że wrócą wszystkie stare filmy i pamiętam, że przypomniałem sobie szybko kilka starych filmów. Zastanawiałem się, czy zostaną one pokazane, te, o których pomyślałem, że chciałbym zobaczyć jeszcze raz. Wraz z powrotem wcześniejszej muzyki i starych filmów dla osób starszych, będą inne przywileje przyznane starszym: bezpłatny transport, przerwy na zakupy, upusty, zniżki podatkowe: wiele przywilejów, tylko dlatego że są starsi. To było określone jako swego rodzaju nagroda dla pokolenia, które dojrzało dzięki depresji i przeżyło ciężkie czasy II wojny światowej. Zasłużyli na to, i dostaną nagrodę – te wszystkie smakołyki i powrót dobrej starej muzyki i starych, dobrych filmów, co ułatwi przeżycie ostatnich lat w komfortowych warunkach.

  Lata 1980 i 1990 : Ponury żniwiarz. Ograniczenia w podróżach – ID -Czip, itd.

  Następnie prezentacja stała się raczej ponura, bo kiedy to pokolenie odeszło, to byłyby w latach 80-tych i początku 90, gdzie jesteśmy teraz, większość tej grupy wiekowej odejdzie, to wtedy stopniowo, będzie się zaciskać i to zaciskanie będzie przyspieszone. Stare filmy i stare piosenki zostaną wycofane, łagodniejsza rozrywka zostanie wycofana. Podróże, zamiast być ułatwiane dla starych ludzi … staną się bardzo ograniczane. Ludzie będą potrzebować zezwolenia na wyjazd i musieliby mieć dobry powód do podróży. Jeśli nie masz dobrego powodu, nie będziesz mógł podróżować i wszyscy muszą mieć ID. Na pierwszy rzut oka będzie to legitymacja do noszenia przy sobie i trzeba ją pokazać, gdy pojawi się pytanie o nią. To było już zaplanowane, że później będzie opracowane jakieś urządzenie do wszczepiania pod skórę, które będzie kodowane by zidentyfikować daną osobę. Pozwoliłoby to wyeliminować możliwość fałszywych ID, a także by zapobiec stwierdzeniu: „zgubiłem moje ID”.
  Trudności ws. tych implantów ID dotyczyły spreparowania takiego materiału, który pod skórą nie powodowałby reakcji na obce ciało – odrzucenie lub zakażenie, a to musiałby być materiał, w którym informacje mogą być rejestrowane i odczytywane przez jakiś skaner. Wymienił silikon, który w tamtym czasie uważany był za dobrze tolerowany. Służył on do powiększenia piersi. Kobiety, które myślały, że mają zbyt małe piersi, dostawały silikonowe implanty i myślę, że to trwa nadal. Silikon był rozważany jako materiał w obydwu przypadkach … mógł przebywać w organizmie bez odrzucenia i jest w stanie zachowywać informacje pozyskiwane drogą elektroniczną.

  Kontrola żywności

  Dostaw żywności pod ścisłą kontrolą. Jeśli nie zahamuje się wzrostu liczby ludności, niedobory żywności mogą być tworzone w pośpiechu i ludzie zrozumieją niebezpieczeństwo przeludnienia. Ostatecznie, czy wzrost ludności spowolni, czy zaopatrzenie w żywność znajdzie się pod scentralizowaną kontrolą, tak aby ludzie byli wystarczająco dobrze odżywieni, ale nie wystarczy jej na utrzymanie osób żyjących poza systemem. Innymi słowy, gdybyś miał przyjaciela lub krewnego, który się nie wpisał [taśma kończy się nagle i trwa na drugiej stronie] A uprawianie własnej żywności byłoby zakazane. Będzie to odbywać się pod jakimś pretekstem. Na początku wspomniałem, że we wszystkim były dwa cele – jeden rzekomy cel i jeden rzeczywisty cel i rzekomym celem tutaj byłoby to, że własne warzywa są niebezpieczne, rozprzestrzeniają choroby czy coś takiego. Tak więc akceptowanym pomysłem jest ochrona konsumenta, ale prawdziwy pomysł ograniczenia dostaw żywności i uprawy własnej żywności byłoby nielegalne. A jeśli działasz nielegalne, np. produkujesz własną żywność, jesteś przestępcą.

  Kontrola pogody

  Wspomniał o niej, i powiedział: „potrafimy, lub wkrótce będziemy mogli kontrolować pogodę. Nie mówię o zrzucaniu kryształków czerwonej rtęci (iodide) na chmury w celu zlikwidowania padającego już deszczu, ale o PRAWDZIWEJ kontroli”.
  Pogodę widział jako broń, broń wpływającą na politykę społeczną. Można wywoływać deszcz aby wpłynąć na określony teren i wprowadzić go pod swoją kontrolę. Dwa aspekty wywarły na mnie wrażenie: „z jednej strony możesz wywołać suszę w czasie okresu wegetatywneg, i nic nie wyrośnie, a z drugiej strony wywołasz długotrwałe deszcze podczas żniw i pola są zbyt błotniste by zebrać plony, można zrobić i to i to”.
  Nie powiedział w jaki sposób można tego dokonać. Tyle tylko, że było to już możliwe, lub bardzo, bardzo blisko.

  Polityka

  Powiedział, że bardzo niewiele osób wie jak działa rząd. Coś w tym rodzaju, że wybrani urzędnicy, nie wiedząc o tym, są pod wpływem innych, tak, że realizują określone im plany, myśląc, że to ich własne. Ale faktycznie są manipulowani sposobami, których nie rozumieją.

  Wiedz jak ludzie zareagują : niech robią to co ty chcesz

  W którymś momencie prezentacji wydał dwa oświadczenia, które chcę tu zamieścić. Nie pamiętam kiedy to zrobił, ale są one ważne dla ogólnego zrozumienia sprawy. Jedno z nich to: ‘”Ludzie mogą mieć w swoich umysłach i wykonywać dwa sprzeczne pomysły na raz, pod warunkiem, że te pomysły są przechowywane daleko od siebie.”
  I drugie oświadczenie:
  “Można bardzo dobrze wiedzieć, jak rozsądni ludzie zareagują na pewne okliczności, lub na pewne informacje, z którymi się spotkają. Tak więc, by dostać oczekiwaną odpowiedż, musisz tylko kontrolować rodzaj prezentowanych danych lub informacji, lub rodzaj okoliczności, w których się znajdują: a rozsądni ludzie zrobią to, czego się od nich oczekuje. Mogą nie rozumieć w pełni, co robią i dlaczego”.

  Fałszowane badania naukowe

  Przyznał, że pewne dane naukowe mogą być – i były fałszowane po to, by otrzymać pożądane efekty. Powiedział: „Ludzie nie zadają odpowiednich pytań. Niektórzy są zbyt łatwowierni”.
  Było to ciekawe stwierdzenie, ponieważ przemawiający i publiczność – lekarze medycyny i podobno bardzo obiektywnie, beznamiętnie naukowi, i ponieważ nauka jest wszystkim i końcem wszystkiego … również fałszowanie danych naukowych w tym środowisku jest jak bluźnierstwo w kościele, po prostu tego nie robisz. Tak czy inaczej, z tego wszystkiego miał powstać Nowy Międzynarodowy Organ Zarządzający, prawdopodobnie przez ONZ, Światowy Trybunał, ale nie koniecznie za pośrednictwem tych struktur. Może to być wprowadzone innymi sposobami.

  Aprobata ONZ : cel uświęca środki

  Aprobata ONZ w tym czasie była postrzegana nie tak szeroko, jak się spodziewano. Będą dalsze wysiłki nadania ONZ coraz większego znaczenia. Ludzie będą coraz bardziej przyzwyczajani do idei utraty części suwerenności państwa. Współzależność gospodarcza będzie wspierać ten cel z pokojowego punktu widzenia. Unikanie wojny będzie temu sprzyjać z punktu widzenia zamartwiania się o wojnach. Uznano, że robienie tego spokojnie będzie lepsze niż drogą wojny. Stwierdzono przy tym, że wojna jest “przestarzała”. Pomyślałem, że to interesujące, ponieważ wyrażenie to oznacza, że coś co było kiedyś przydatne, nie jest już przydatne. Ale wojna jest już nieprzydatna z powodu bomb nuklearnych, nie da się kontrolować wojny. Dawniej, wojnami można było kontrolować, ale gdyby broń jądrowa wpadła w niepowołane ręce, byłaby niezamierzona katastrofa nuklearna. Nie powiedział, jakie to “niepowołane ręce”. Mogliśmy wnioskować, że może oznaczało to terrorystów, ale w ostatnich latach zastanawiam się, czy niepowołanymi rękami mogą być również osoby, o których przyjęliśmy, że mieli broń jądrową cały czas – może jej nie mają.
  Tak jak stwierdzono, że w USA będzie zachowany – choć trochę, na wypadek gdyby nie wypaliły plany światowe, gdyby jeden kraj lub jakaś mocna jednostka postanowiły wyrwać się z grupy i iść własną drogą, można się zastanawiać, czy może to być również prawdziwe z bronią jądrową. Kiedy słyszałem, że mogą wpaść w niepowołane ręce, było to pewne stwierdzenie, że posiadanie broni jądrowej było ściśle kontrolowane, jakby sugerując, że każdy, kto posiadał broń jądrową, miał ją mieć. To musiałoby obejmować Związek Radziecki, jeśli w ogóle ją ma. Ale pamiętam, że zastanawiałem się w tamtym momencie, “Czy mówisz, czy też sugerujesz, że kraj ten chętnie dałby broń Sowietom?” W tym czasie wydawało się to rzeczą nie do pomyślenia, dużo mniej do przyznania. Przywódcy ZSRR wydają się być tak zależni od zachodu, a zastanawiałem się, czy mogą istnieć jakieś obawy, że będą starali się zapewnić sobie niezależność, gdyby rzeczywiście mieli tę broń. Nie wiem. To może temat do spekulacji. Kogo miał na myśli, gdy powiedział: “Jeżeli ta broń wpadłaby w niepowołane ręce”? Może tylko terrorystów.
  Tak czy inaczej, nowy system będzie wdrażany, jeśli nie przez współpracę pokojową – każdy chętny do zrzeczenia się suwerenności – potem przez sprowadzenie państwa na skraj wojny nuklearnej. I każdy będzie tak wystraszony, kiedy powstanie histeria wywołana możliwością wojny nuklearnej, że będzie silny protest publiczny do negocjacji spokoju publicznego i ludzie chętnie będą oddawać suwerenność w celu osiągnięcia pokoju, a to przyniesie Nowy Międzynarodowy System Polityczny. To było powiedziane i dalej:
  “Gdyby było zbyt wielu ludzi w odpowiednich miejscach, którzy stawialiby opór, może okazać się koniecznym użycie jednego lub prawdopodobnie dwóch bomb nuklearnych. Było to tak powiedziane, że byłoby to konieczne w celu przekonania ludzi, że „jesteśmy poważni”.
  I dalej: „jeśli jeden lub dwa (kraje) rozpadną się – nawet najbardziej oporni – poddadzą się”.

  Pieniądz i finanse

  Była taka wypowiedź: “Inflacja jest nieograniczona. Możesz umieścić nieskończoną liczbę zer za dowolną cyfrą i umieścić przecinki, gdzie tylko chcesz” jako wskazanie, że inflacja jest narzędziem kontrolerów. Pieniądz będzie głównie kredytowy. Już jest … ceny są przede wszystkim kredytem, ale wymiana pieniędzy nie będzie gotówką lub materialną rzeczą, ale elektronicznym sygnałem kredytowym. Ludzie będą mieć przy sobie tylko bardzo małe kwoty na takie rzeczy jak guma do żucia i słodycze. Rodzaj kieszonkowego. Każdy zakup wszelkich istotnych kwot zostanie wykonany w formie elektronicznej. Zarobki będą wchodzić na konto elektronicznie. Jeden system bankowy. [To] może wyglądać, że jest więcej niż jeden, ale ostatecznie i zasadniczo będzie jeden system bankowy, tak, że kiedy masz płacone, zarobek zostanie wpisany na twoje konto, a następnie po zakupieniu czegoś, będzie potrącane z konta i faktycznie nic nie będziesz nosił przy sobie.
  Będą przechowywane dane komputerowe mówiące o twoich zakupach, I jeśli kupowałeś za dużo danego produktu, I jakiś urzędnik zechce wiedzieć, jak wydałeś swoje pieniądze, może sprawdzić i przeanalizować te zakupy, oraz określić co kupowałeś. Powiedział, że można będzie prześledzić każdy większy zakup np. auto, rower, lodówka, każdy produkt posiadający nr identyfikacyjny, tak że każda rzecz oddana lub skradziona będzie prześledzona odnośnie zakupu – kto kupił i kiedy. Pozwolą na to komputery. Ograniczona będzie możliwość oszczędzania. Nie będzie można zgromadzić dużego majątku. Powiedział, że bogactwo to władza, a bogactwo w rękach wielu osób nie jest dobre dla jego właścicieli, więc jeśli oszczędziłeś za dużo, zapłacisz podatek. Im więcej oszczędzisz, tym wyższy podatek. Jeśli pokażesz, że dużo oszczędzasz, mogą zmniejszyć Ci zarobki. I powiemy: oszczędzasz zamiast wydawać, nie potrzebujesz tych pieniędzy”.
  Wszystkie posiadane przez Ciebie karty zamieni się na jedną. Następny krok – zamienić kartę na implant pod skórą. Karta może być skradziona lub zgubiona, a implantu nie można zgubić, sfałszować ani przekazać komuś innemu. Byłby on w wygodnym dla skóry miejscu, np. na czole lub na prawej dłoni. W tamtym czasie nie znałem Księgi Objawień. Ale powiedział: „niektórzy z was, którzy czytają Biblię, wiedzą jaki ma znaczenie”.
  Odrzucił jednak znaczenie Biblii.

  Big Brother obserwuje Cię : kiedy oglądasz telewizję

  Powiedział również o implantach, które nadają się do sprawowania nadzoru poprzez dostarczanie sygnałów radiowych. Pod skórą lub implant stomatologiczny umieszczony jak plomba po to, by łatwo zidentyfikować uciekinierów lub innych poprzez częstotliwości z jego osobistego nadajnika, znajdującego się w dowolnym czasie lub miejscu, przez każdy organ, który chce go odnaleźć. Byłoby to szczególnie przydatne dla kogoś, kto uciekł więzienia. Nie było więcej dyskusji nt. osobistego nadzoru. I jeszcze jedno zostało powiedziane:
  “Będziesz oglądał telewizję i ktoś będzie oglądał ciebie w tym samym czasie na głównej stacji monitorującej”.
  Telewizory będą wyposażone w odpowiednie urządzenie. Będzie wiadome co oglądasz i jak reagujesz.
  Jak takie rzeczy dostaną się do naszych domów? Będzie się kupować telewizor. I nie będzie się wiedzieć, że to właśnie taki. Opisał to tak, jakby to była, mamy ją teraz, telewizja kablowa bez anteny. Ludzie uzależnią się od telewizji, jak teraz od telefonu. Włączysz telewizor i będziesz mógł robić zakupy. Mówiono również o podsłuchach, gdyby jakieś organa chciały słyszeć co się dzieje w innych pomieszczeniach i w związku z tym powiedział: „każdy kabel w twoim domu, np. telefoniczny, może być wykorzystany w ten sposób”.

  Prywatne domy : to przeszłość

  Ceny domów i ich finansowania będą tak wysokie, że większość ludzi nie będzie mogła sobie na nie pozwolić. Starsi posiadający domy będą je mieli, ale młodzi będą mieli wielkie trudności. Będą musieli wynajmować. Nie będzie wolnego rynku domów i mieszkań. Coraz więcej ludzi będzie zmuszonych mieszkać na małym metrażu, który nie pomieści wielu dzieci i właściciele domów staną się mniejszością.
  Nikt z większości mieszkającej w apartamentach nie będzie im współczuł i te domy pochłoną podatki lub inne przepisy. W końcu będą przypisani do miejsca gdzie mogą zamieszkać, powszechne będzie dzielenie mieszkania z obcymi i nie będziesz wiedział komu wierzyć. Będzie główny ośrodek zarządzania mieszkaniami. Pamiętaj o tym w latach 1990, kiedy zapytają Cię : „ile masz sypialni? Ile łazienek?”.
  Dr Day powiedział o tym tak: „nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się nie przystosują. Nie możemy mieć takich, którzy będą zaśmiecać, oni będą zabrani do specjalnych miejsc”.
  Wtedy, nie pamiętam dokładnie jego słów, powiązałem to z tymi specjalnymi miejscami – kiedy ich tam przeprowadzą, nie pożyją długo. Mógł to powiedzieć mniej więcej tak: „pozbyć się ich po ludzku”, nie przystosujesz się do systemu – jedynym wyjściem jest śmierć.
  I w tym samym duchu powiedział, że nie będzie żadnych męczenników. Kiedy usłyszałem to, pomyślałem, że nie będzie zabijania, ale później okazało się, że mówił – Ci ludzie nie zginą w sposób, który czyniłby ich wzorcami dla innych. Coś w tym stylu: „ludzie będą znikać”.

  Kilka końcowych uwag

  Pierwsza: Wprowadzenie nowego systemu prawdopodobnie nastąpi w zimowy weekend. Wszystko zamknięte w piątek wieczorem, a w poniedziałek rano, kiedy wszyscy się obudzą, byłoby ogłoszenie, że wszedł w życie nowy system. Podczas procesu przygotowań w USA wszyscy będą bardziej zajęci mając mniej wolnego czasu i mniej okazji, aby naprawdę się rozejrzeć i zobaczyć, co się dzieje wokół nich. Ponadto, będzie więcej zmian i większe trudności w utrzymaniu się w miarę własnych inwestycji. Instrumenty inwestycyjne będą się zmieniać. Oprocentowanie będzie zmieniać się tak, że będzie to trudno nadążyć za tym ile już zarobiłeś.
  Ciekawostka na temat samochodów, będzie wyglądało tak, jakby było wiele modeli samochodów, ale jeśli spojrzysz uważniej, będzie wielkie kopiowanie. Mogą one być zrobione tak, by wyglądać inaczej z chromem i kołpakiem i tego typu rzeczami, ale można będzie zauważyć, że taki sam samochód został wyprodukowany przez więcej niż jednego producenta. Dowiedziałem się o tym niedawno, kiedy byłem na parkingu i zobaczyłem małego Forda – zapomniałem jaki model – i małe japońskie auto, identyczne, z wyjątkiem kilku rzeczy jak liczba otworów w osłonie koła i chrom wokół tablicy i kształt grilla. Ale jeśli przyjrzałeś się podstawowym częściom, były identyczne. Po prostu zaparkowane obok siebie, a ja znów przypomniałem sobie o tym, co powiedziano wiele lat temu.
  Spieszę się, bo jestem prawie na końcu taśmy. Tylko podsumuję tutaj mówiąc, że wszystkie te rzeczy powiedziała jedna osoba w jednym czasie w jednym miejscu w odniesieniu do tak wielu ludzkich poczynań, a teraz sprawdź i zobacz, jak wiele z nich
 • @jan 23:03:50
  5* za komentarz

  "Kościoły pomogą" - i rzeczywiście pomagają:

  1. JPII - pochwała NWO - https://www.youtube.com/watch?v=3-RRMXjAi-c

  2. Watykan za depopulacją (encyklika "Laudato si") - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/20/watykan-za-depopulacja/
 • Również o Mateuszu Morawieckim
  Minister Sprawiedliwości
  Prokurator Generalny
  Zbigniew Ziobro


  Uprzejmie proszę o zainteresowanie, przeanalizowanie oraz podjęcie odpowiednich decyzji w związku ze szczególną ochroną, jaką zapewnili Zygmuntowi Miernikowi funkcjonariusze prokuratury w różnych miejscach w Polsce w następujących sprawach:

  1. PR 1 Ds 1043.2017 Prokuratury Rejonowej w Będzinie;
  2. PR 1 Ds 1517.2017 Prokuratury Rejonowej w Będzinie;
  3. PR Ds 457.2017 Prokuratury Rejonowej Lipsku;
  4. PR Ds 318.2017 Prokuratury Rejonowej w Tucholi;
  5. PR 4 Ds 1006.2017 Prokuratury Rejonowej Warszawa - Śródmieście Północ w Warszawie;
  6. PR 2 Ds 3058.2017 Prokuratury Rejonowej Gdańsk - Śródmieście w Gdańsku.

  1. 26 maja 2017 r. Zygmunt Miernik napadł na mnie w swoim mieszkaniu w obecności Wiesława Krzewskiego, który przyjechał ze mną rano do Będzina w charakterze męża zaufania w sprawie VI K 145/09 Sądu Rejonowego w Radomsku, IV Ka 389/10 w Piotrkowie Trybunalskim w związku z postępowaniem wykonawczym VIII W pkz 505/16 Sądu Rejonowego w Będzinie. Nie mogąc się do mnie dobrać, gdyż Wiesław Krzewski mnie ochraniał, Zygmunt Miernik używał wobec mnie obelżywych słów, a następnie opluł. Byłem poszukiwany przez Policję w związku z w/w postępowaniem Sądu Rejonowego w Będzinie, dlatego nie mogłem wezwać jej w związku ze skandalicznym zachowaniem Zygmunta Miernika. Za godzinę czekało mnie postępowanie w tej sprawie. Zygmunt Miernik co prawda też był moim mężem zaufania w tej sprawie, ale nic nie robił, pozorował działania, a nawet szkodził. Niezwłocznie po tym zdarzeniu złożyłem stosowne doniesienie, wskazałem na istotne dowody oraz podałem świadków, którzy mogliby potwierdzić podane przeze mnie okoliczności. Prokuratura Rejonowa w Będzinie w postanowieniu z 6 października 2017 r. umorzyła dochodzenie, myląc się w terminie zdarzenia, dodając Ryszarda Śmiecha jako poszkodowanego, co nie miało miejsca, wskazując na telefoniczne znieważenie mnie przez Zygmunta Miernika, co nie było najistotniejsze i nie przesłuchała świadka Wiesława Krzewskiego, który mógłby potwierdzić to, co się wydarzyło, nie dając prokurator Beacie Grochowina powodu do stwierdzenia, że "wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu zabronionego ...... itd. ". Postępowanie 1 Ds 1043.2017 nie zostało przeprowadzone w sposób należyty. Złożyłem w tej sprawie zażalenie. Sąd Rejonowy w Będzinie w sprawie II Kp 440/17 go nie uwzględnił. Zażądałem przesłania mi postanowienia wraz z uzasadnieniem. Od jego treści uzależnię dalsze działania przeciwko Sądowi Rejonowemu w Będzinie, który wobec Zygmunta Miernika również zachowuje się w sposób agenturalny. Żądam wznowienia postępowania prokuratorskiego przeciwko chuliganowi Zygmuntowi Miernikowi.

  2. Prokuratura Rejonowa w Będzinie odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie PR 1 Ds 1517.2017 dotyczącej zorganizowania fikcyjnego stażu przez Zygmunta Miernika dla Stanisława Purchały za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie. Tego rodzaju proceder Zygmunt Miernik uprawiał od lat, używając do tego celu atrapy w postaci Obywatelskiego Ruchu Obrony Bezrobotnych. W tym samym czasie, kiedy wyłudzał pieniądze na klasycznego "słupa" Stanisława Purchałę, robił to również na bezrobotnego socjologa z Sosnowca za pośrednictwem tamtejszego PUP. Otrzymałem jedynie zawiadomienie o odmowie wszczęcia postępowania bez uzasadnienia, gdyż w sprawie nie występowałem jako poszkodowany. Proszę o zainteresowanie procederem uprawianym przez Zygmunta Miernika z udziałem pracowników PUP w Będzinie i prawdopodobnie też innych urzędów.

  3. Podczas rozmowy telefonicznej w kwietniu lub maju 2017 r. Zygmunt Mierniki zarzucił mi, że mieszkając jeszcze u niego, skopiowałem wyciąg bankowy z konta jego brata Stanisława, którym de facto on zarządza oraz sfilmowałem jego spotkanie z prostytutką. Stwierdził, że informacje te uzyskał od Danuty Jasik. Potwierdziłem, że skopiowałem wyciąg bankowy, ale nie filmowałem jego spotkania z prostytutką. Byłem wtedy w mieszkaniu, kiedy ją przywiózł, ale wyszedłem zanim cokolwiek się zaczęło dziać pomiędzy nim a prostytutką. Złożyłem w tej sprawie doniesienie do Prokuratury Rejonowej w Lipsku, gdzie mieszka informatorka Zygmunta Miernika Danuta Jasik. 31 lipca 2017 r. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Lipsku Anna Czarnecka - Siczek odmówiła w wszczęcia dochodzenia. Złożyłem w tej sprawie zażalenie.

  4. 3 marca 2017 r., kiedy przyjechałem do mieszkania Zygmunta Miernika, w obecności Elżbiety Banaś spotkał mnie z jego strony niecenzuralny zarzut, "że mam u niego przej.....". Zapytałem o co mu chodzi? Może o to, że udostępniłem link do artykułu na WP, w którym jakaś kobieta pomagająca w zbiórce pieniędzy, kiedy przebywał w więzieniu, zarzuciła mu, że nie wywiązał się z przekazania ich części na jej leczenie? W odpowiedzi Zygmunt Miernik stwierdził, że nawet tego nie powinienem zrobić. Potem zarzucił mi, że rozesłałem informacje do różnych osób, że jest oszustem. Zażądałem dowodów i konfrontacji z tymi osobami. Nie uzyskałem odpowiedzi. Dopiero w czerwcu 2017 r. podczas spotkania w mieszkaniu Zygmunta Miernika w obecności Ryszarda Śmiecha i Adama Słomki, kiedy przyjechałem odebrać moje rzeczy po wielokrotnych żądaniach z mojej strony i Ryszarda Śmiecha, Zygmunt Miernik nawiązał do naszej rozmowy z 3 marca 2017 r. i stwierdził, że wysłałem sms-a do naszego wspólnego znajomego Andrzeja Ikerta, nazywając go oszustem. Zarówno Zygmunt Miernik i Adam Słomka próbowali albo udawali, że próbują skontaktować się z Andrzejem Ikertem, aby to potwierdził, ale im się to nie udało. Zasadniczym celem mojej wizyty w mieszkaniu Zygmunta Miernika było odebranie mojej własności, co on uniemożliwiał. Bezprawnie zmienił zamki do pokoju, który od niego wynajmowałem na podstawie zawartej umowy. Żeby odebrać moje rzeczy, musiałem zapłacić Zygmuntowi Miernikowi 800 zł haraczu. Później stwierdziłem, że Zygmunt Miernik ukradł mi kilka rzeczy. Po spotkaniu u Zygmunta Miernika zadzwoniłem do Andrzeja Ikerta, aby skonfrontować zarzut Zygmunta Miernika z jego wersją. Okazało się, że wysłałem do Andrzeja Ikerta wiadomość sms-em stwierdzając, że "Z Zygmunta Miernika jest więzień polityczny jak z koziej dupy trąba". Złożyłem w związku z tym doniesienie do Prokuratury Rejonowej w Tucholi. 17 lipca 2017 r. prokurator Prokuratury Rejonowej w Tucholi Marcin Przytarski odmówił wszczęcia śledztwa. Złożyłem zażalenie do Sądu Rejonowego w Tucholi za pośrednictwem Prokuratury Rejonowej w Tucholi, które zostało rozpatrzone nie przez Sąd Rejonowy w Tucholi lecz Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy. To niezgodne z prawem.

  5. Zanim doszło do skonfliktowania mnie z Zygmuntem Miernikiem, Andrzej Ikert informował mnie o nieprawidłowościach finansowych w związku z funkcjonowaniem tzw. Miasteczka pod Sądem Najwyższym. Andrzej Ikert twierdził, że Adam Słomka wspólnie z Maciejem Lisowskim z Fundacji "Lex Nostra" prowadzą niejasne interesy. Proponował mi nawet spotkanie z osobą, która posiadała w tej sprawie istotne informacje. Nie skorzystałem wtedy z tych możliwości. Mieszkałem jeszcze u Zygmunta Miernika i było to dla mnie niewygodne. Dopiero po tym, kiedy Zygmunt Miernik zarzucił mi nieprawdę, utrudniał odbiór moich rzeczy, postanowiłem złożyć w tej sprawie doniesienie do Prokuratury Rejonowej w Tucholi, która skierowała je do Prokuratury Rejonowej Warszawa - Śródmieście, a ta do Warszawy - Śródmieście Północ w Warszawie. Z datą 4 października 2017 r. otrzymałem pismo informujące mnie, że w sprawie wszczęto postępowanie 4 Ds 1006.2017 i bez przesłuchania jako składającego doniesienie 30 listopada 2017 r. skierowano do mnie zawiadomienie o umorzeniu dochodzenia wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu, podobno zgodnie z art. 17 ar. 1 kpk.

  6. W sierpniu 2017 r. zadzwonił do mnie Sławomir Ziembiński z Gdańska informując, że Zygmunt Miernik zarzucił mi kradzież 200 pelerynek plastikowych i sprzedaż ich Danucie Jasik za kwotę 200 zł. Mam potwierdzenie tej informacji przekazane przez Sławomira Ziembińskiego sms-em. Złożyłem w tej sprawie doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, gdyż nie znałem dokładnego adresu zamieszkania Sławomira Ziembińskiego. Postępowanie PR 2 Ds 3058.2017 wszczęła Prokuratura Rejonowa Gdańsk - Śródmieście w Gdańsku. Złożyłem zeznanie w ramach pomocy prawnej za pośrednictwem Prokuratury Rejonowej w Łomży. Prokuratura Rejonowa Gdańsk - Śródmieście w Gdańsku 22 grudnia 2017 r. wydała postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia, uzasadniając je tym, że brak jest interesu społecznego w ściganiu czynu prywatnoskargowego z urzędu.

  Zygmunt Miernik "zasłynął" rzucając tortem w sędzię, orzekającą w sprawie Czesława Kiszczaka. Za to ewidentne naruszenie nietykalności cielesnej został skazany w pierwszej instancji na symboliczną karę dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Prowokując sąd drugiej instancji w trakcie apelacji, podniesiono mu karę do dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności. Ktoś inny na miejscu Zygmunta Miernika zostałby skazany na zdecydowanie surowszą karę. Zygmunt Miernik potulnie stawił się w Zakładzie Karnym w Wojkowicach w celu odbycia zasądzonej kary. Gdyby czuł się niewinny i niesprawiedliwie skazany, walczyłby o uniewinnienie i uniknięcie wykonania kary. Ale od początku nie o to chodziło. Sprawa została wyreżyserowana, aby uzyskać efekty medialne i finansowe. W trakcie pobytu Zygmunta Miernika w więzieniu jego znajomi z Adamem Słomką na czele zainicjowali powstanie tzw. Miasteczka pod Sądem Najwyższym, aby używając jego Zygmunta Miernika wizerunku i faktu pobytu w więzieniu, uzyskać rozgłos i zebrać pieniądze. Wg mojego znajomego z Częstochowy Wiesława Normana zorganizowanie Miasteczka pod Sądem Najwyższym było jego pomysłem, który miał zjednoczyć prawdziwych weteranów walki z komunizmem, autentycznych kombatantów, nierzadko pozostawionych własnemu losowi, opuszczonych i nie mających podstawowych środków do życia. Jednakże przejęcie inicjatywy przez Adama Słomkę i niejasny sposób prowadzenia Miasteczka spowodowały, że idea zaproponowana przez Wiesława Normana została wypaczona, a on sam z powodu choroby nowotworowej z udziału w tej inicjatywie się wyłączył. Wskazywał jednak na nadużycia finansowe w funkcjonowaniu tego przedsięwzięcia. Te zarzuty potwierdził potem wielokrotnie wymieniony już przeze mnie Andrzej Ikert. Zygmunt Miernik w ciągu ponad pięciu miesięcy spędzonych w więzieniu co najmniej jeden miesiąc był poza zakładem karnym, uczestnicząc w różnych spotkaniach i wyjazdach. Czy więzień polityczny, prawdziwy opozycjonista, Polak, patriota mógłby liczyć na taki luksus? W sierpniu 2017 r. jako Prezes Ruchu Społecznego "NOWA POLSKA" wystąpiłem do Zakładu Karnego w Sieradzu o przepustkę dla odbywającego tam karę pozbawienia wolności Sławomira Dula, aby mógł wziąć udział w uroczystościach 10 września 2017 r. w Wiźnie i na Górze Strękowej z okazji kolejnej rocznicy bohaterskiej obrony polskich żołnierzy we wrześniu 1939 r. Niestety mi odmówiono. Podczas wypoczynku Zygmunta Miernika w sanatorium w Wojkowicach, wpływały pieniądze na adres więzienia, jego konto więzienne, na podane przez niego konto w BZ WBK, zbierano pieniądze pod Sądem Najwyższym, wpływały pieniądze na konto Fundacji "Lex Nostra" itd. Zdobyłem dowód, że na konto brata Zygmunta Miernika Stanisława Miernika, którym Zygmunt Miernik de facto zarządza, wpłynęła 1 lutego 2017 r. kwota 43.329 zł wsparcia charytatywnego od Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie. W tym samym miesiącu Zygmunt Miernik otrzymał kwotę 681,37 zł pomocy społecznej z MOPS w Będzinie. Zygmunt Miernik jako klasyczna matrioszka był traktowany jak małpa w klatce, wypuszczana co jakiś czas, aby mogła się poruszać, pobawić i zabawić niezbyt wymagających odbiorców, opowiadając brednie w mediach o swoim patriotyźmie, poświęceniu, katolicyzmie, AK - owskiej przeszłości jego ojca itd. Prezentując się np. w pasiaku bardziej przypominał kata niż ofiarę. Zapytany przeze mnie znajomy spod Piotrkowa Trybunalskiego, czy więźniowie z Oświęcimia byli grubi, odpowiedział? Kapo. Zygmunt Miernik jest pochodzenia żydowskiego i nie robię mu z tego powodu zarzutu. Jest ateistą. To jego prawo. Jest klasycznym faryzeuszem. I tutaj zaczyna się jego problem. Gdyby swoją obłudę i hipokryzję realizował w ramach życia osobistego, to nie miałbym do niego pretensji. Mógłbym co najwyżej zwrócić mu po przyjacielsku uwagę, że kroczy niewłaściwą drogą. Ale on mógłby sobie tego nie życzyć, nie chcieć skorzystać z moich rad i żyć wg własnego uznania. Ma do tego prawo. Ale kreowanie jego fałszywego wizerunku opartego o kłamstwo, oszustwo, złodziejstwo i zdradę polskich interesów jako prawidłowego wzorca społecznego, nie może być akceptowane nie tylko przez mnie. Dlatego postanowiłem temu zaprotestować w ramach rewizji nie tylko relacji polsko - żydowskich.

  Adam Słomka, Zygmunt Miernik oraz ich kompani traktują Polskę jak "dojną krowę", a nie Ojczyznę. Ich wspólna znajoma z Dąbrowy Górniczej Nina Radomska określiła ich oraz siebie, że są ideowcami. Ideą tego środowiska jest tylko interes. Ideowcem jest dr Mateusz Piskorski, który już drugi rok przebywa w areszcie tymczasowym. To jest prawdziwy więzień polityczny. Proszę go uwolnić.

  Proszę Pana Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego o spowodowanie, aby zajęto się poruszanymi przeze mnie sprawami z szacunkiem dla prawa i sprawiedliwości.


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
 • "Who is Zygmunt Miernik"
  http://nowapolska.neon24.pl/post/142668,who-is-zygmunt-miernik
 • O ś w i a d cz e n i e w kwestii prześladowań Andrzeja Szuberta
  przez wymiar sprawiedliwości w Polsce.

  Inkwizycja w Polsce rękami swoich zauszników /pomagierów/zdrajców przy wykorzystaniu "polskiego" wymiaru sprawiedliwości depcze po piętach znanemu blogierowi z Niemiec Andrzejowi Szubertowi , chcąc go publicznie spostoponować, ukarać , naruszyć jego dobrę imię.

  Tego typu działania "polskiego" wymiaru sprawiedliwości należy jednoznacznie potępić, co niniejszym czynię dodając od siebie , że wymiar sparwiedliwośći nie jest od rozpoznawania i wyjaśniania sporów teologicznych pomiędzy wiernymi różnych religii, stowarzyszeń itd.

  Wzywam wszystkich internautów do udzienia pełniego poparcia Andrzejowi Szubertowi, który swoim poświęceniem dla dobra Polski i stworzonymi dotąd dziełami /publicystyką w pełni na to poparcie zasłużył i zapracował.

  Zbóje w Polsce ! ...ręce precz od Andrzeja
  https://opolczykpl.wordpress.com/2018/02/28/otrzymane-poczta-elektroniczna-w-mojej-sprawie/

  PS. warto byłoby się zastanowić jak w tej sytuacji najskuteczniej można byłoby pomóc nękanemu Andrzejowi. ....czekam na Wasze sugestie....rozwój tej sprawy należy monitorować na bieżąco...

  W związky z kolejnymi prześladowaniami Andrzeja Szuberta przez reżim w Polsce, w tym przypadku przebrany w szaty kościelne wyrażam swoje ubolewania z powodu nadużywania wymiaru sprawiedliwości w Polsce do prześladowania dysydentów. Jednoczensie oświadczam , iż pełni solidaryzuję się z Andrzejem Szubertem.

  Łódź, dnia 1 marca 2018 r dysydent, komandos Michał Jarzyński


  proszę o rozpowszechnienie tego oświadczenia gdzie tylko się da
 • @jan 23:03:50
  dzięki za przypomnienie.....pozdrawiam Michał
 • "Poparcie dla Zygmunta Miernika"
  W 2016 i 2017 r. Janusz Sanocki udzielił poparcia Zygmuntowi Miernikowi, o którym napisałem wczoraj na tym portalu:

  http://nowapolska.neon24.pl/post/142668,who-is-zygmunt-miernik

  Oby poparcie udzielone dr Mateuszowi Piskorskiemu przez Janusza Sanockiego nie było tej samej kategorii.

  Andrzej Dziąba.
 • @Analityk 19:36:11
  Oczywiście w tytule komentarza powinno być: "Również o dr Mateuszu Piskorskim". Przeraszam za błąd.
 • @detektywmjarzynski 08:57:28
  Udzieliłem poparcia Andrzejowi Szubertowi. Zgłosiłem również udział Ruchu Społecznego "NOWA POLSKA" w jego postępowaniu sądowym. Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031