Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kazimierz Wóycicki – antyPolak, obywatel Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syjonistyczne kreatury dwoją się i troją

 

kazio .jpg„Nasz ulubieniec – Kazio Wóycicki

 

za stroną: http://mysl-polska.pl/1535

Kazimierz Wóycicki – na popularnym portalu indoktrynującym Polaków – Onecie (gdzie nie można już nawet komentować bez posiadania konta na facebooku!), zajął się tym razem, ni mniej, ni więcej, ale „Myślą Polską” pod wymownym tytułem „Jak się szerzy w Polsce kremlowska dezinformacja?”. Wóycicki zaczyna w tonie polskich i amerykańskich rusofobów. Otóż, celem Putina jest m.in.:

– zagnanie Polski z powrotem do swojego obozu – i uczynić to chce w dużej części polskimi rękami, wykorzystując do tego wyrafinowaną socjotechnikę i narzędzia informatyczne, jakich dostarcza Internet
– po ujawnieniu mieszania się Rosji w wybory w Ameryce i w Europie, Zachód nie tylko czuje się ostrzeżony, ale Putin stracił jakakolwiek wiarygodność polityczną
– Rosja traktowana jest coraz częściej, jako państwo zbójeckie, którego działania wymagają wspólnej odpowiedzi.

Cóż, o tym wszystkim czytaliśmy wyżej. Dalej p. Kazimierz charakteryzuje kol. red. Engelgarda i niektórych współpracowników: „Engelgard to redaktor „Myśli Polskiej” o wyraźnie prorosyjskim nachyleniu, Adam Wielomski to redaktor strony „konserwatyzm.pl”, Andrzej Zapałowski geopolityk inspirujący się między innymi Aleksandrem Duginem, którego sylwetkę opisał w szczegółach znany troll-hunter Marcin Rey, Włodzimierz Osadczy konsultant nowelizacji ustawy IPN, a Dawid Hudziec to polski obywatel, który jest rosyjskim najemnikiem przebywającym na terenie okupowanego Donbasu”.

I dalej: „Dezinformacji sprzyja też dziwaczny folklor polityczny, do którego należą takie postacie jak pseudoliberał Korwin-Mikke czy notoryczny antysemita Michalkiewicz, czy nawet osoby trochę bardziej szacowne jak dla przykładu rusofil doby Putina Bronisław Łagowski reklamowany hucznie na „Sputniku” czy Anna Raźna [pisownia oryginalna – AŚ], pisząca wiernopoddańczy list do prezydenta Rosji.”

Dla Wóycickiego wszelkie ugrupowania akcentujące suwerenność swojego państwa, sprzeciw wobec uchodźców i nie popierające polityki USA, to co najmniej potencjalni agenci Kremla. Jednym zdaniem wlewa jednak odrobinę nadziei w nasze serca: „Doszukiwanie się wszędzie wpływów Kremla i objaśnianie nimi zdarzeń politycznych to oczywisty i kardynalny błąd”.

Pan Wóycicki ma wyraźny żal, że nazwano go „agentem CIA”. Ja np. nie wiem, czy jest on agentem, czy nie, dlatego w ogóle mnie to nie obchodzi. Przyjmuję, że posiadanie poglądów takich jak poglądy p. Wóycickiego, to efekt wychowania, działania w określonym środowisku w młodości, czy np. studiów na zachodnioniemieckim uniwersytecie (1983-85, po internowaniu w Polsce 1981-82), lub bycia stypendystą Fundacji Adenauera (wszystkie dane za Wikipedią).

Nie zakładam, że żeby takie poglądy wyznawać, trzeba być opłacanym. Nawet studia w RFN, żeby nie było niedomówień, nie świadczą o niczym więcej, jak o potencjalnym nasiąknięciu niektórymi ideami tam wyznawanymi. Niestety, nam, mającym odmienny pogląd na politykę zagraniczną Polski, Wóycicki odpowiada inwektywami i ledwie ukrywaną sugestią płatnej agenturalności, w myśl niedopowiedzenia, że żeby popierać (bez wnikania w słuszność tego terminu dla określenia naszego stanowiska) Rosję Putina, to trzeba być wariatem albo brać za to pieniądze.

Cóż, trudno! Dmowski napisał kiedyś: „Aszkenazy powiedział, że jestem głupi. Ale ja mu nie uwierzyłem”. My toże Wam nie wierim, towariszcz Wóycicki!

autor: Adam Śmiech
fot. Jan Bodakowski

______________________________

Syjonistyczne kreatury dwoją się i troją

 

Trzeba jednak przyznać, że w ogłupianiu Polaków osiągają nie małe sukcesy. Właśnie Niejaki Wóycicki (studiował filozofię na KUL-u) jest także autorem następującej wypowiedzi:

„Putinowska propaganda w sposób szczególnie intensywny pasożytuje na tradycji endecji, wykorzystując pozorną zgodność dawniejszej prorosyjskiej polityki Romana Dmowskiego (…).” 

– za: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1

I tu natychmiast nasuwa się pytanie: a czy przypadkiem nie na tej właśnie tradycji pasożytuje dzisiaj syjonistyczna, żydowska, agentura w IIIŻydo-RP/Polin zawiadująca Ruchem Narodowym, ONR, MW, itp., uruchamiająca także autonomicznych narodowców pokroju G.Brauna, T.Grygucia i wielu, wielu, im podobnych?

Okazuje się, że Wóycickiemu nie jest obca również strona Stowarzyszenia WPS:

Konrad Rękas na portalu „Wierni Polsce suwerennej” stwierdza: „Dzięki temu, co dzieje się na Wschodzie – być może uda się przełamać katastrofalne skutki tzw. »upadku komunizmu« dla Polski i to bez jego formalnego przywracania. 

– za: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jak-sie-w-polsce-szerzy-kremlowska-dezinformacja/f3ffpr1

A więc może są jeszcze jakieś nikłe szanse na polityczną reedukację dla atlantysty Wóycickiego -? 

Antypolska, agenturalna działalność syjonistycznego żydostwa nie będzie jednak pełna bez pewnego skromnego, ale istotnego historycznie uzupełnienia. Otóż wielkiego wsparcia udzielił syjonistycznej żydowskiej V kolumnie w Polsce żydo-katolicki Kościół. Nawiązanie ścisłej współpracy nastąpiło w 1956r., gdy żydostwo utraciło ster rządów w PRL. Żydo-bolszewia stała się naturalnym sojusznikiem żydo-katolickiego Kościoła w walce z polskim PRL.

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja Więzi u Prymasa Wyszyńskiego. Gniezno 1975. Od prawej: Prymas Wyszyński, Tadeusz Mazowiecki, Jan Turnau, Zdzisław Szpakowski, Kazimierz Wóycicki(onieśmielony)

 

Prymas Wyszyński i jego hierarchowie czynnie i z premedytacją wykorzystywali nieświadomy politycznie lud do walki o władzę, przywileje i majątki dla Kościoła i dla swoich żydowskich sojuszników w Polsce i poza Polską (w USA i Izraelu).

 

 

 

 

 

 

 

 

Głodówka solidarnościowa członków i sympatyków Komitetu Samoobrony Społecznej KOR (KSS KOR) w kościele Św.Krzyża w obronie więźniów politycznych w Czechosłowacji oraz aresztowanych Polaków: Adama Wojciechowskiego i Edmunda Zadrożyńskiego. Na zdjęciu od lewej: Mariusz Wilk, Kazimierz Wóycicki, Antoni Macierewicz. 3-10.10.1979, Warszawa

 

Żydowskie bojówki KOR-u manifestują przeciw PRL w kościołach uzyskując ochronę kościelnej hierarchii. Stworzona przez V żydowską kolumnę „Solidarność” uzyskuje wsparcie Kościoła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żydzi walczą z PRL. Październik 1979, Warszawa, głodówka członków KOR w kościele św. Krzyża. Z przodu od lewej: Antoni Macierewicz, Adam Michnik, ksiadz Stanislaw Małkowski, Jacek Kuroń, Kazimierz Wóycicki, z tyłu siedzą: Konrad Bieliński, Mariusz Wilk, Kazimierz Janusz.

 

Dzisiaj musimy postawić sobie pytanie, czy sukces żydowskiej V kolumny, przejęcie przez nią w Polsce władzy, a nawet więcej, sukces demontażu całego bloku wschodniego przez syjonistyczny Zachód (USA, Wlk.Brytania, Izrael), byłby możliwy bez udziału żydo-katolickiego Kościoła i papieża „Polaka”?

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Arjanek 16:34:49
  Gówno prawda.Takie konstrukcje łącznie z Czerwonymi Brygadami i Baader-Meinhof
  https://www.informationliberation.com/?id=16921 zostały stworzone przez CIA w ramach operacji Gladio https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio
 • @Arjanek 17:46:49
  W kwestii tego co działo się w ramach operacji gladio istnieją oficjalne dokumenty.W tym zeznania przed parlamentarnymi komisjami .
  Dlatego opinie jakiegoś Tomasza Gabiśa znaczą tyle co zero.
 • @Arjanek 17:46:49
  // Tu jest Polska.//

  Czy dlatego nie chciałeś odpowiedzieć na pytanie dotyczące rzetelności liczby polskich ofiar II WŚ?
  Czy dlatego że "Tu jest Polska" więc odpowiedzieć zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawców że podobnie jak żydowskie są sfałszowane nie mogłeś. Czy dlatego wolałeś usunąć mój komentarz ? dlatego że "tu jest Polska" ?
 • @Arjanek 17:46:49
  To, że masz nazistowskie poglądy, nie uprawnia cię do wyzywania Komentatorów.
 • @lorenco 18:59:31
  100/100
  I temu panu pewnie się wydaje, że jest w... Niemczech.
 • @Arjanek, nie ma co dyskutować z POFESJONALNYM REWOLUCJONISTĄ ikulAli-Bal
  .

  Why I Believe A University/ College Education & Corporate Media Are Responsible For Brainwasing the Masses


  http://i1.sndcdn.com/avatars-000293600145-cde0vl-original.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/UN1ukufwCdQ/hqdefault.jpg
  http://exonews.org/wp-content/uploads/2017/11/brainwash.jpg


  .
 • @ikulalibal 17:55:06
  .

  http://awarenessact.com/wp-content/uploads/2016/09/the-apple-doesnt-fall-far-from-the-tree.jpg

  .
 • autor
  ,, pytanie, czy sukces żydowskiej V kolumny, przejęcie przez nią w Polsce władzy .... .. byłby możliwy bez udziału żydo-katolickiego Kościoła i papieża „Polaka”? ,, .

  Jest to pytanie raczej retoryczne .

  Niemniej to Gorbaczow wymógł na bloku wschodnim zmiany społeczne .
  Dlatego i pomoc naszych służby w zmianach i okrągły stół .
 • @ikulalibal, ŻĄDowi AGENCI (TROLE), zatrudnieni bykłamać i kłucic się by kreować konflikty na internecie"
  .


  https://stillnessinthestorm.com/wp-content/uploads/2016/03/GovernmentAgents28Trolls29HiredtoArgueandCauseDissensionOn-lineOperationMockingbirdNeverEnded-1.jpg
  https://pics.me.me/mint-press-news-mpla-operation-mockingbird-who-knows-what-this-5056266.png  .
 • Panowie Arjanek i ikulalibal
  W/s Aldo Moro

  Wedle mojej wiedzy Aldo Moro jako głosiciel polityki "narodowej solidarności" i "historycznego kompro­misu" - dążył do stworzenia koalicji chadeków (reprezentował ich lewe skrzydło) z komunistami. Za taką politykę był krytykowany szczególnie w USA (Nixon, H.Kissinger).
  Moro pragnął rządu niezależnego od Watykanu i USA.
  Zachodziła obawa, że koalicja chadeków z komunistami wyprowadzi Włochy z NATO.

  W czasie wojny Jom Kippur w 1973 roku premier A.Moro odmówił Amerykanom dostępu do baz wojskowych NATO na terytorium Włoch, przez co wstrzymał pomoc dla Izraela, a ponadto sprawił, że Włochy jako pierwszy kraj uznały Organizację Wyzwolenia Palestyny (OWP) Arafata (sprzedał broń Palestyńczykom).

  Istniała także obawa, że Włochy pod takim przywództwem (chadeków z komunistami) mogą znacząco utrudnić proces tworzenia żydowskiej Unii Europejskiej.
  16 marca 1978r. Aldo Moro miał podpisać historyczne przymierze, ale nie dotarł już do parlamentu, został porwany.

  Jakiś czas po śmierci A.Moro włoska prasa podała informację, że o wizycie w Waszyngtonie Moro powiedział nawet żonie, że od pewnego polityka USA usłyszał jawną groźbę: "Powinien Pan porzucić swój plan. Albo się Pan powstrzyma, albo będzie musiał drogo za to zapłacić".
  Po tym nieskrywanym ostrzeżeniu ze strony Amerykanów Moro faktycznie został "powstrzymany" i "wykluczony" w dosłownym znaczeniu tego słowa.
 • @Rzeczpospolita 20:20:36
  Nie chodzi o Aldo Moro jako takiego,choć oczywiście szkoda człowieka.W moim sporze z nazistą Arjankiem chodziło raczej o gigantyczną,trwającą parę dekad operacje false flag Gladio w ramach której "ultra lewicowe Czerwone Brygady" zamordowały prawicowego Aldo Moro. https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio

  Parteigenoss Arjanek obstawał przy takiej wersji że skoro coś było "lewicowe" to musowo stał za tym ZSRR.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031