Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

U nas w Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syjonistyczne rozwydrzenie jest faktem.


Syjonistyczne rozwydrzenie jest faktem. Nasza bierność, brak historycznej i politycznej świadomości, brak zorganizowania się Polaków, przekładają się na całkowity brak oporu.Wszystko to sprzyja syjonistycznemu rozwydrzeniu w naszym kraju.

 

Podległe reżimowi IIIRP/Polin służby ścigają Polaków za prezentowanie poglądów politycznych wyrażających dbałość o interes narodu i państwa polskiego. Paradoksalnie żydowskie media (np. TOK FM) przy okazji POPiSowego teatru z sądownictwem w tle twierdzą, że policja ma prawo odmówić działań sprzecznych z konstytucją. Zatem w przypadku najścia policji na mieszkania członków WPS mamy do czynienia z łamaniem zarówno przez policję jak i prokuraturę konstytucyjnego prawa do wolności głoszenia poglądów. Czy żydowskie media staną w naszej obronie?

Ta sama prokuratura IIIRP/Polin, która tak dzielnie ujęła się za żydowskimi – syjonistycznymi – środowiskami atakując WPS, jakoś nie zareagowała, gdy w 2011r. żydowska Gazeta Wyborcza określiła WPS jako „polskie wtyczki Łukaszenki” – http://wyborcza.pl/1,76842,9819759,Polskie_wtyczki_Lukaszenki.html – ?

Każdy napadnięty przez bandytów człowiek ma prawo do obrony, może wzywać pomocy – to odruch, to rzecz jak najbardziej naturalna. Reżim IIIRP/Polin i jego służby łamiące podstawowe, konstytucyjne prawa obywatela, człowieka, za taką obronną postawę stawiają karne zarzuty – nie wolno tobie się bronić, gdy na ciebie napadamy w interesie syjonistów, nie wolno ci informować o tym społeczeństwa.

Czy będzie można polegać na prawnym autorytecie sądu, który podejmie się rozpatrzyć powyższe kwestie? Bardzo wątpię, albowiem, czy sąd, który w błahej kwestii wykroczenia drogowego z moim udziałem (w dwóch identycznych sytuacjach, ten sam sąd, w tym samym budynku – i posługujący się tym samym prawem !) wydaje przeciwstawne wyroki, może być poważnie traktowany? (Chodziło o okradanie kierowców przy użyciu fotoradaru.)

Lekarz, inżynier konstruktor, np. przeprawy mostowej, za popełnione błędy ponoszą odpowiedzialność karną. Prokuratura i sądownictwo za popełniane błędy, za często wyrządzaną ludziom krzywdę, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, tym bardziej jeśli działają na rzecz władzy – na rzecz reżimowej władzy.

Ale posłuchajmy pana Albina Siwaka …

 

https://www.youtube.com/watch?v=tOWZooLI55g

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Polacy dostają właśnie ciężką karę...
  Po Ślubach Jasnogórskich - wielkim zrywie modlitewnym Polaków, Pan Bóg przywrócił do władzy Polaków i... wywyższył ciemiężonych do tej pory chłopów i robotników. Lata Gomułki (Tysiąc szkół na Tysiąclecie Państwa Polskiego) i Gierka zaowocowały milionami awansów społecznych i materialnych, młodych ludzi ze środowisk chłopskich i robotniczych.
  Jak ci wywyższeni Polacy odwdzięczyli się Gierkowi?
  Niech symbolem tej "wdzięczności" będzie ten klip:
  https://www.youtube.com/watch?v=M-MXFw60Sq8&t=10s&index=106&list=PLyl0RUKeZsD5P-8ZKcHZDpdLHLnLEtIqD
  Skutki tej niewdzięczności widzimy właśnie w postaci chyba już totalnego poniżenia Polaków
 • Polska to żydowski obóz koncentracyjny dla Polaków Słowian !
  Jesteśmy rozbrojeni niewolnicy ! więc jak pisze autor nie wolno tobie się bronić, gdy na ciebie napadamy w interesie syjonistów, nie wolno ci informować o tym społeczeństwa.

  NIE WOLNO NIC POLAKOM W POLSCE ! bo wszytko w tym żydowskim obozie jest antysemityzmem , mową nienawiści !

  Słowianie ! trzeba czekać na zmianę rządu w Rosji z żydowskiego na rosyjski ! wtedy odbijemy Polskę rąk żydowskiej mafii !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem NEUTRALNYM !!!
 • to zaczyna być niebezpieczne
  Skurwiała klasa upadłych „ polskich „ polityków na usługach parchów próbujących dobić nieśmiertelny naród Polski 80 wagonami papieru za wymyśloną zagładę rzekomo zamordowanych przez Polaków Żydów podczas okupacji hitlerowsko – sowieckiej w ilości lekko zawyżonej.
  Jedynym facetem do dyskursu merytorycznego z całą tą żydowsko-polsko-niemiecko-sowiecką swołaczą wydaje się być : Михаил Тимофеевич Калашников 7.62

  pozdrowił Polaków
 • Świat jest inny odc.75 - Potrzebne są tylko Wasze mięśnie
  Jedyne co potrzeba okupantowi to mięśnie podbitego narodu,
  Całą resztę można kupić, zastraszyć, zniewolić, obiecać.
  Dbajcie o pamięć Polacy.
  https://www.youtube.com/watch?v=gJZbYs6XmeI
 • @ele 19:57:20
  Ty Ele to w większości dobrze piszesz. Jednak teraz to walnąłeś z tą zmianą rządu w Rosji.
  Rosja dopiero co podźwignęła się z pieriestrojki, zafundowanej jej przez mafię pejsatych a już ta mafia znów zafundowała jej sankcje i nadal ciśnie ze wszech stron finansowo, wojskowo i propagandowo.
  Gdyby nie Putin i jego rządy, na pewno nie pisałbyś takich rzeczy, że odbijemy Polskę z żydowskiej mafii, gdyż nie miałbyś nawet na to krzty nadziei. Bo kim chciałbyś zastąpić Putina? Nawalnym i jego rządem?
  Coś Ci się pomerdało!
  I napiszę Ci jak jest: Rosjanie, zwykli Rosjanie NIGDY już nie popełnią tego błędu aby poprzeć jakieś wyzwalanie Polski spod czegokolwiek.
  Oni uważają, że wyzwolili Polskę a Polacy, że nie i Polacy niszczą pomniki żołnierzy radzieckich, profanują cmentarze tych żołnierzy, uważają ich za morderców i gwałcicieli, okupantów na równi z Niemcami.
  I tu nie ma protestów zwykłych Polaków! Rosjanie to wszystko widzą,
  Zatem Twoje pokrętne nadzieje, że znów bracia Słowianie nas uratują, możesz między bajki włożyć. Niestety.
  Do tego co napisałeś o rządzie Rosji, że to żydowska mafia lecz Rosjanie dali Putinowi ogromne poparcie i wierzą w niego, dyskwalifikuje Cię. Po prostu. Oni tam w Rosji lepiej wiedzą kto jest kto a nie Ty.
  Z poważaniem, lorenco, zwykły Polak, Lechita.
 • Do @lorenco 01:33:11
  Szanowny panie lorenco ! nie chodzi mi o prezydenta Putina a o premiera Dmitrija Anatoljewicza Miedwiediewa ! to on jest oskarżany przez Rosjan o uległość do zachodu ! co wielu polityków i żołnierzy wielokrotnie mówiło w Rosji !

  Na Sputniku wielokrotnie czytałem że po tych wyborach Rosjanie mieli nadzieje że prezydent Putin powoła rząd bez Miedwiediewa !!!

  Dalej twierdze ze jak do rządu dojdą w Rosji Słowianie to sie dużo dużo zmieni z polityką co do zachodu i co do nacji Słowiańskiej !!! na dziś ma pan rację , prezydent Putin jest dziś w Rosji niezastąpiony !!!
  choć według mojego skromnego zdania mógłby bardziej otworzyć się na społeczeństwa Słowiańskie w Europie ! [ finansowo logistycznie ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031