Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

30 lat temu wypowiedziano Polsce wojnę hybrydową, ale większość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa.


 

Trwa hipnoza Polaków okłamywanych przez cynicznych polityków Okrągłego Stołu, którzy wbijają do młodych głów – podobnie jak 74 lata temu, że najświętszym obowiązkiem Polaków jest ginąć za żydowskie interesy. Celebrowanie klęsk było wpisane w kanon PiSowskiej polityki od zawsze, ale obecnie urosło do rangi sztandaru i programu  na przyszłość.

Przychodzi ostatecznie czas na pokazanie prawdziwego, prosyjonistycznego oblicza PiS oraz udawanego sporu politycznego z ich sztucznie wykreowaną opozycja – również jak PiS o rodowodzie okragłostołowym.

Żydowsko- anglosaski projekt niszczenia Polski rozpoczął się od powołania przez żydowsko- anglosaskie służby KOR, następnie wykreowania i sfinansowania Solidarności jako destrukcyjnej siły antypolskiej, ostatecznie przybrał postać tzw. liberalno- demokratycznej transformacji ustrojowej.

Obecnie rozpoczęto proces bezpośredniego przejmowania państwa polskiego – jego zasobów naturalnych, majątku państwowego i prywatnego przez żydowsko-anglosaskie mafie polityczne.

Wypowiedziano 30 lat temu wojnę hybrydową Polsce, ale wiekszość Polaków tego nie zauważyła i ciągle nie zauważa. Dlatego przyszedł czas na wzmożone uświadamianie i na adekwatną reakcję Polaków.

W dniu 1 sierpnia 2018 r. oświadczamy, że przyjmujemy warunki i wzywamy polskich patriotów do wojny z żydowsko-anglosakimi okupantami Polski  aż do zwycięstwa oraz ostatecznego i całkowitego odzyskania Polski przez Polaków.

Zarząd Partii

Polska Patriotyczna  

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=X2669jXefRQ

KOMENTARZE

 • WPS
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/01/1-sierpnia-2018-r-poczatek-wojny-o-suwerenna-polske/#more-13686
 • Autor
  Ta wojna podjazdowa,zwana niekiedy hybrydowa trwa juz bardzo dlugo a chodzi oczywiscie o przejecie kluczowych elementow panstwa dla egzystecji ludnosci tubylczej przez syjonistow lub ich slupy np. zwiazane z opcja niemiecka jak wladze polityczne,sluzby,media,wode pitna,energie itp.
  Skala przejecia infrastuktury,sluzb i majatku spowoduje ze nawet duze zmiany w regionie lub globalne np. upadek Unii ,utrata pozycji hegemona przez USA nie spowoduja perturbacji lokalnych np. w Polsce a bedzie nadal miala ona status kolonii syjonistycznej.
 • @mac 16:53:07
  Jest takie niebezpieczeństo, ale tylko wtedy jeśli Polacy pozostaną biernie i pogodzą się z syjonistycznym podbojem i statusem niewolniczej nacji służącej szowinistycznemu, ekspansjonistycznemu
  żydostwu. Polska Patriotyczna jest polską partią suwerenistyczną i już z definicji antysyjonistyczną.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031