Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

PiS – Partia interesu Syjonistycznego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

i jej syjonistyczne debilizmy


 
  

Rusofobia -? Nie, nie rusofobia, to zawodowa nienawiść do Rosji i Rosjan – zawodowa, ponieważ uprawiana na zlecenie syjonistów z Waszyngtonu. Syjonistyczne debilizmy przekraczają jednak wszelkie granice zdrowego rozsądku – tak, zdrowego rozsądku, bo granica przyzwoitości przekroczona została już dawno.

„”Szpakowski won do Rosji!” – pisze na Twitterze szef publicystki „Gazety Polskiej”. „Szpakowski naprawdę szczerze jest za Rosjanami. Grunt to wierność kibica!” – stwierdza prowadzący program TVP „W tyle wizji”. „On już prawie płacze z radości!” – dorzuca inny publicysta „Gazety Polskiej”. Pracownik tego samego tygodnika w serii wpisów „apeluje” do prezesa TVP Jacka Kurskiego: „Każdy prezes, jeśli jest normalnym menadżerem, powinien natychmiast zwolnić sz. p. Szpakowskiego.” – itp., itd. – https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-szpakowski-zaatakowany-przez-pracownikow-tvp-i-polityka-pis-6271125698439297a

 

Partia interesu Syjonistycznego (PiS) zaciekle zwalcza komunę i wszelkie jej pozostałości w formie kamiennej oraz w formie tablic z nazwami ulic i placów  – np. niszczy pomniki zasłużonych Polaków oraz żołnierzy Armii Czerwonej poległych w trakcie wyzwalania Polski spod niemieckiej okupacji.

Ostatnio w żydo-mediach głośno jest o niejakim Marcinie Dubienieckim (byłym mężu M.Kaczyńskiej, córki L.Kaczyńskiego).

M.Dubieniecki (to ten po lewej) – krakowski sąd ponownie nie zgodził się uchylić mu zakazu opuszczania kraju z powodu oskarżenia o wyłudzenie 14,5 mln zł z PFRON. M.Dubieniecki nie będzie więc mógł wyjechać do Izraela – na leczenie (?) – a A.Gąsiorowskiemu się udało, nakradł w Polsce i działa w Izraelu na rzecz ocalonych z holokaustu. Może Dubieniecki winien iść tym tropem -?

 

Z wikipedii:

(M.Dubieniecki) Jest synem byłego funkcjonariusza SB i członka PZPR, obecnego szefa sądu partyjnego pomorskiego SLD oraz adwokata, Marka Dubienieckiego, a także wnukiem Henryka Dobrowolskiego, przewodniczącego komisji rewizyjnej Komitetu Centralnego PZPR w latach 80.

Jako nastolatek, gdy jego ojciec był asystentem posłanki Małgorzaty Winiarczyk-Kossakowskiej, często jeździł z nim do Sejmu i poznawał czołowych polityków lewicy. W wieku 15 lat brał czynny udział w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego. W liceum zawodowo grał w bilard (trenował w klubie prowadzonym przez jego matkę), co później pozwoliło mu samodzielnie utrzymywać się w Londynie. W 2002 startował z list SLD w wyborach samorządowych do Rady Miasta Kwidzyna, nie zebrał jednak wymaganej liczby głosów. Działał w Stowarzyszeniu „Ordynacka”.

Pierwszy rok prawa studiował na prywatnej uczelni w Warszawie, po czym przeniósł się na Uniwersytet Gdański. W 2005 pełnił funkcję kierownika filii Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Gdańsku. W 2006 ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Zaraz po tym odbył aplikację adwokacką w kancelarii swojego ojca. Już na początku aktywności zawodowej obsługiwał duże koncerny, na przykład Philips Polska.

Do 2005, przez półtora roku, był w związku z Aleksandrą Kozdroń, córką Jerzego Kozdronia. W 2007 wziął ślub z Martą Kaczyńską, córką prezydenta Lecha Kaczyńskiego (rozwód w 2016r.). Ma z nią dwoje dzieci, Ewę i Martynę. …

Po katastrofie smoleńskiej zadeklarował kandydowanie z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Pomorskiego. 

W maju 2009 założył spółkę z Adamem S., skazanym za wyłudzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W czerwcu 2009, na wniosek, którego Dubieniecki był autorem, Adam S. został ułaskawiony w przyspieszonym trybie przez ówczesnego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, mimo negatywnej opinii Prokuratury Generalnej. Ze względu na powiązania rodzinne Dubienieckiego z Kaczyńskim, ten akt ułaskawienia stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych w III RP. – itp., itd. – za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Dubieniecki

 

IIIŻydo-RP/Polin pod Partią interesu Syjonistycznego jak PRL pod żydo-bolszewią

Polaków, narodowych publicystów przedwojennej „Zadrugi”, prześladowały po 1945r. żydo-bolszewickie władze PRL – żydo-sanacyjne władze IIRP, do których odwołuje się PiS, także nie darzyły ich sympatią (konfiskaty nakładów czasopisma, rozprawy sądowe, itp.). Trzeba w tym miejscu zadać pytanie: dlaczego prześladowano ludzi, których poglądy na gospodarcze reformy państwa były zbliżone do panującej po 1945r. ideologii socjalistycznej?

Głównym zarzutem żydo-bolszewickich władz było posądzenie o faszyzm. Żydo-bolszewiccy zbrodniarze faszyzmem nazywali wskazywanie przez narodowych publicystów „Zadrugi” na ogromną szkodliwość żydo-katolickiej religii i Kościoła oraz żydowskiej mniejszości dla polskiego Narodu i Państwa.

Prokuratura reżimu IIIŻydo-RP/Polin stawia mi dzisiaj zarzut identyczny i z identycznych powodów – deja vu.

Zatem z jaką komuną walczy PiS – Partia interesu Syjonistycznego?

 

Dariusz Kosiur

PS

Komentatorowi ibrahim ibn jakub dziękuję za celne rozszyfrowanie nazwy partii PiS

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Komentatorowi ibrahim ibn jakub dziękuję za celne rozszyfrowanie nazwy partii PiS"

  Że też na to nie wpadłem.

  5*

  Ukłony
 • Autor
  jESZCZE ZANIM PRZECZYTAM, TO "ZA TYTUŁ" 5++
 • Żeby nie było nieporozumienia...
  M.Dubieniecki (to ten po lewej):

  http://i67.tinypic.com/1xgyb.jpg

  http://i64.tinypic.com/2ymeszk.jpg
 • Pierwsi sekretarze KC PZPR. Jaką realną władzę mieli pierwsi sekretarze KC PZPR? Jakie słabości? opowiada prof. Jerzy Eisler :)
  .
  Czyżby oni też uważali, że "Tylko pod krzyżem, tylko podtym znamiem..." ??


  A może to prawdziwy symbol ich prawdziwych mocodawców?  Styczeń 1947 - Bolesław Bierut składa przysięgę prezydencką

  po "wyborze" na prezydenta Polski.

  http://www.newsweek.pl/g/crop/0/-1050/newsweek/635330087370118313.jpg  Wierni towarzysze w cierpieniu.


  https://i.iplsc.com/walesa-i-kaczynscy-zanim-ich-drogi-sie-rozeszly/0002P1OA0JQ4A3N0-C317-F3.jpg  .
 • Oh te nieszczęsne KRZYŻE - Israeli President Shimon Peres Receives Honorary British Order of Chivalry From Queen Elizabeth II
  .


  Prezydent Izraela Shimon Peres otrzymuje honorowy brytyjski Order Rycerza od królowej Elżbiety II


  Jakieś wątpliwości kto służy komu ?????????


  Israeli President Shimon Peres, Rycerz Świątyni Salomona - Templar !!!


  https://unslaved.com/wp-content/uploads/2016/12/peres_stmichaelandstgeorge.jpg


  .
 • Autor
  Miałem już "prawie do wysyłki" tekst - i przepadł.

  W skrócie to:
  Dupieniecki, zieńć Lecha Kaczyńskiego, "bliźniaka starszego", to jakaś podróbka - trudno zauważyć w nim coś realnego. - To raczej satanizm - "prawnik" typu: prawo przeciw sprawiedliwości!

  - Wszystko co skłania nas do uczciwosci jest przeciw takim - przecież to jest w najgorszym sensie mentalność prawnicza, nawet "narodowość prawnicza", a zarazem antypolska - a dokładniej i anty- narodowi polskiemu i anty- państwu polskiemu.

  Wszystko tu jest zadziwiające.

  Lechu chciał jakiejś "Polski jagiellońskiej", a więc z dołączonymi do Polski jako "duchowości i kulturze wyższego rzędu", a "w posagu" Litwą, Białorusią i krainąU, formalnie częścia skoligaconej Litwy. Gdzie tu wpasować Dubienieckiego?
  - To nie strona Polska - pytanie tylko a na ile żydowska, bolszewicka czy nazistowska?
  Kto i po co tych negatywów sprowadzał, co im naobiecywał? Sam Duda? - Oj, chyba nie!
  To tam już łatwych "panienek nie do zdarcia" nie mają?

  Poza tym jak Dubieniecki tak bardzo chciał uciekać do Izraela, to koniecznym jest się przyjrzeć co nawywijał - bo bez powodu by tego nie robił - przynajmniej dopóki stryjeczny teść żyje (chyba że jego kota bojowego to sią nawet w American Army nie boją?).

  - Wszak żydzi to dobrzy ludzie, ale ostatnio coraz mocniej podejrzewamy że oni "żydów, którzy dobrymi ludźmi być przestają" ze swojego grona dobrych ludzi nie usuwają, więc uciekają tam tylko "ludzie" z najgorszą opinią. - Ciekawe, nie?

  Wniosek stad na każdym kroku, że to już ostatnie dechy Kaczyńskiego, bo jak już żydy uciekają to zaczyna być ciekawie. - Oj, chyba już US-ARMY IM NIE POMOŻE...
  - zresztą dziwne by było jak by im mogli pomóc moralni degeneraci, co się czują jak armia okupacyjna na wzór Rzymian w Egipcie za Antoniusza.
  Dla porównania to jak ruskie jak wkraczali w '45-tym, to miejscami gwałcili jako zdobywcy celując a Niemkach. - Ale kurtularnie, bo jak jedna powiedziała, że ona Jewropejka to jej dali spokój.

  Ci "brązowi", to gonią nawet "sojusznicze" mężatki i kopią ich mężów. Odróżni taki Niemkę od sojuszniczki, czy Kaczyńską od Merkel?
  To ta armia co ma kogoś tu chronić, czy zniewalać i wykorzystywać?
  - Dupienickiego nie taki gupi, bo jak i on się któremuś spodoba...?

  Niech sie nie cieszy że się nie spodobał. - Gorzej dla niego, że jak nic z tego nie wyszło, bo to znaczy że i w Izraelu go nie chcą...

  To chyba jak z zającem co uciekł z Syberii bo zgwałcili niedźwiedzicę, co to pytany po polskiej stronie Bugu czemu tak sie bał - przecież on za mały odparł rezolutnie: "a bo to się wytłumaczysz"?

  Kiedyś ich się bali teraz oni się boją - jak to sie szybko zmieniło...? Dobra zmiana?
 • Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski !!! dostali od królowej Elżbiety II Honorowy Brytyjski Rycerski Ordery Łaźni i St Michael i
  St George.  Nazwa odznaczenia pochodzi z rycerskiego ceremoniału, na który składały się post, modły !!!!! i kąpiel poprzedzające dzień pasowania.


  Order Łaźni otrzymują monarcha, książę Walii i dekorowani, w trzech klasach:

  Krzyż Wielki (GCB),
  Krzyż Komandorski (KCB lub DCB) i
  Krzyż Towarzyski (CB).

  Istnieją dwie kategorie orderu:
  cywilna (w formie owalnego medalionu) i
  wojskowa (w formie krzyża).

  Pomyślany jako odznaczenie za męstwo, nadawany jest również cywilom, mężczyznom i kobietom.  Zawołaniem orderu jest łacińska maksyma Tria iuncta in uno (trzy złączone w jednym).


  !!!!
  Drugim mottem jest staroniemieckie Ich dien (służę). - Ale komu??!!!!!!


  – Order Łaźni jest czwartym – jeśli chodzi o znaczenie – odznaczeniem brytyjskim, po Orderze Podwiązki, Orderze Ostu i Orderze Św. Patryka.

  Odznaczenie Orderem Łaźni połączone jest z uroczystością w kaplicy orderowej, którą jest kaplica Henryka VII w Opactwie Westminsterskim.


  Chór kaplicy jest ozdobiony herbami kawalerów i dam wszystkich klas orderu, a odznaczeni wyższymi klasami są zaszczycani umieszczeniem w kaplicy ich klejnotów herbowych naturalnej wielkości, rzeźbionych w drewnie lipowym, polichromowanym i pozłacanym.  https://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_the_Bath


  https://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_St_Michael_and_St_George


  przywileje:

  !!!!!!!!!!!!!!
  Ponieważ przyznanie orderu równoznaczne jest z nadaniem szlachectwa, !!!!!!! taką reprezentacje heraldyczną otrzymują także odznaczeni nie posiadający wcześniej własnych herbów.! !!!!!!!!!!!!!

  http://www.replicaregalia.com/assets/images/Military-Order-of-the-Bath.gif  przywileje:

  Rycerze orderu mogą używać tytułu szlacheckiego "Sir" przed imieniem, a Damy tytułu "Dame". Żony Rycerzy mogą używać tytułu "Lady" przed nazwiskiem. Rycerze, Damy i Kawalerowie mogą używać po nazwisku skrótu oznaczającego klasę orderu: GCMG, KCMG lub DCMG i CMG. Z posiadaniem orderu wiążą się także inne przywileje honorowe i heraldyczne

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/Order_of_Saint_Michael_and_Saint_George_grand_cross_collar_badge_%28United_Kingdom_1870-1900%29_-_Tallinn_Museum_of_Orders.jpg/280px-Order_of_Saint_Michael_and_Saint_George_grand_cross_collar_badge_%28United_Kingdom_1870-1900%29_-_Tallinn_Museum_of_Orders.jpg


  Czciciele boga byka - Baal

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Coat_of_Arms_of_Peter_Squire.svg/280px-Coat_of_Arms_of_Peter_Squire.svg.png  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031