Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7492 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczna banda Zachodu przegrywa w Syrii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

IIIŻydo-RP/Polin ramię w ramię ze swoim strategicznym sojusznikiem - z dużym USraelem.


Znalezione obrazy dla zapytania polityka usa w syrii - zdjęcia

Syjonistyczna banda z Waszyngtonu ostrzega syryjskie władze, że jeśli te zlikwidują ostatni bastion terrorystów w Idlib, to USA i jej najbliżsi akolici rozpoczną bombardowania Syrii.Oczywiście syjonistyczna waszyngtońska banda twierdzi, że bombardowania rozpocznie po syryjskim ataku chemicznym na pozycje terrorystów. Ale już nawet niektóre żydo-media zaczynają kpić z insynuacji „najbardziej demokratycznego” mocarstwa Zachodu – tak przynajmniej zachowała się żydowska gadzinówka TokFm, której komentator stwierdził, że „syryjski atak chemiczny” będzie prowokacją USA (przypomina się prowokacja gliwicka z 31 sierpnia 1931 przeprowadzona przez IIIRzeszę przeciw Polsce). Czyżby w łonie światowego żydostwa coraz wyraźniej zarysowywał się podział na syjonistyczne żydostwo świata anglosaskiego i na syjonistyczne żydostwo Europy?

W każdym razie myślący Polak winien pamiętać, że polityka syjonistycznej bandy z Waszyngtonu ma pełne poparcie rządów w Warszawie – teraz jest to rząd PiS, czyli Partii interesu Syjonistycznego. Warto o tym pamiętać w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych i parlamentarnych oraz pozostałych. I warto się zastanowić, czy nie wykasować Partii interesu Syjonistycznego(PiS) w wyborach, jeśli już zdecydujemy się wziąć w nich udział.

Myślącego Polaka z pewnością może ucieszyć niedawna wypowiedź niejakiego A.Dudy, prezydenta IIIŻydoRP/Polin, na temat UE: „Wyimaginowana wspólnota, z której dla nas niewiele wynika”. Jest jednak bardzo wątpliwe, żeby ten żałosny osobnik wyraził w ten sposób dbałość o interes państwa i narodu polskiego. Bardziej prawdopodobne jest, że wypowiedź ta jest zwiastunem koncepcji syjonistów z Waszyngtonu polegającej na wyprowadzeniu państw bałtyckich z UE i sprowokowaniu konfliktu z Rosją. Wyniszczająca wojna będzie mogła toczyć się na terenie słowiańskich państw bez konieczności angażowania się w konflikt zarówno UE, jak i NATO, czy USA. W końcu w największych państwach słowiańskich, w Polsce, na Ukrainie, udało się zainstalować nienawiść do trzeciego największego słowiańskiego państwa, do Rosji i miedzy sobą. Oto majstersztyk żydowskiej, syjonistycznej polityki – polityki realizowanej od stuleci także przez żydo-katolicki Kościół w Polsce.

D.Kosiur

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/09/14/syjonistyczna-banda-zachodu-przegrywa-w-syrii/

KOMENTARZE

 • Uwaga ! Polska bastionem Europy !
  Słowianie ! dziś żyd Artur Wróblewski [ amerykanista ] w Radiu 24 szczerze powiedział cytuje dosłownie bo zapisałem !

  Po to są amerykańskie wojska w Polsce by odsunąć jak najdalej od granic USA niebezpieczeństwo wojny !

  Powiedział jeszcze ze Polska ma być bastionem by bronić Europy i USA !

  Słowianie ! ten żydowski amerykanista już się nawet nie krył że USA wyznaczyła Polsce i Polakom rolę mięsa armatniego w wojnie z Rosją !

  Słowianie ! znowu żydostwo chce nas Polaków wystawić na pierwszy ogień tak jak 1939 r !!! a to już Polacy nie jest śmieszne !!!!!

  to już nie są śmichy chichy jak u Zawiszy Niebieskiego czy Talbota ! czy innych tutejszych żydo-chazarów !

  WOJNA WYWOŁANA PRZEZ USA skończy sie TRAGICZNIE DLA POLSKI i POLAKÓW !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • 2023 wejść i żadnej opinii ?
  Bracia Słowianie ! tutejsze żydostwo zamilkło , chyba myślą że to ich nie dotyczy bo są żydami i rządzące żydostwo w Polsce na front wyślę tylko Słowian ! a żydostwo jak zawsze będzie się dekowało !

  Apel do żydostwa w Polsce i w świecie ! tak ja wy spierdalaliści.. z armii Andersa w Palestynie tak samo my Słowianie będziemy masowo uciekać z waszego żydowskiego wojska !!! BO TO NIE NASZA WOJNA !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Autor
  Pomieszałeś i poplątałeś wszystko..

  Nie ma czegoś takiego jak NIENAWIŚĆ SPOŁECZEŃSTW!!!!

  Poznałem Rosjan, Niemców, Ukraińców, Arabów; każdy z nich chce żyć godnie i w spokoju, nikt nie chce WOJNY!To są normalni ludzie, którzy chcą zarobić na życie, aby przeżyć. Bandyci, co to poderżną gardło za 10zł zdarzają się też wśród Polaków..

  Moi zdaniem wojny konwencjonalnej na terenie Polski nie będzie, wojna ekonomiczna trwa, a Polska odklepała w matę dawno, teraz jest ruchana z każdej strony :( Polska to terytorium podbite od dawna, wytrzebić Polaków można zatrutą wodą czy inną chemią w szczepionkach, czołgi dobre są na Afrykę.. ma być nas 15mln i tego nie załatwią bombami atomowymi..

  aha.. 1*
 • @
  //Wyniszczająca wojna będzie mogła toczyć się na terenie słowiańskich państw bez konieczności angażowania się w konflikt zarówno UE, jak i NATO, czy USA.//

  O...to, to...
  A bidne ćwoki będą szczelać za Wielkie Międzymorze... O mój Boże! Kto im pomoże?
 • autor
  "W końcu w największych państwach słowiańskich, w Polsce, na Ukrainie, udało się zainstalować nienawiść do trzeciego największego słowiańskiego państwa, do Rosji i miedzy sobą. Oto majstersztyk żydowskiej, syjonistycznej polityki'

  Nie sądzę by to zjawisko było masowe w Polsce. Wprawdzie żydo-medialna agentura w Polsce, oraz KK stara się o to usilnie, jednak robi to tak prymitywnie i nachalnie że efekt jest odmienny od ich założeń. Obserwuję a także uczestniczę czynnie, w wielu grupach tematycznych na FB i zjawisko zniecierpliwienia żydo-medialnym matrixem i jego rusofobią est narastające.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031