Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4800 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy błogosławiony przez KK, USA/CIA oraz IL ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?


 

Szef izraelskiego rządu, B.Netanyahu, powiedział, przemawiając do członków partii Likud, że silne państwa mają prawo zajmować terytoria i wysiedlać ludzi bez żadnych konsekwencji.

 

 

____________________________

Autor: dr Marek Głogoczowski

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/11/09/czy-blogoslawiony-przez-kk-usa-cia-oraz-il-zydofaszyzm-obejmie-polske-w-swym-boskim-uscisku/

____________________________
 

Przy okazji komentowania mego wpisu Siedem Świateł rozumu” Komentator „julius”  zauważył:

 

8 listopada 2018 o 13:18 Edycja

Szef izraelskiego rządu powiedział, przemawiając do członków partii politycznej Likud, że silne państwa mają prawo zajmować terytoria i wysiedlać ludzi bez żadnych konsekwencji.
Według Army Radio, oświadczenie zostało złożone przez Benjamina Netanyahu na posiedzeniu frakcji parlamentarnej, która odbyła się w poniedziałek. Źródło, które rozmawiało z dziennikarzami, dodaje także, że premier Izraela podkreślił, że w polityce zagranicznej najważniejsza jest siła i władza, ponieważ nikt nawet nie odważy się mówić o dużych krajach okupujących obce terytoria.
//www.isra.com/news/222112?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
„W związku z powyższym czekamy na potwierdzenie oficjalnej okupacji Polski przez Izrael I USA.”

***

Otóż jest coś takiego, co niejako „samo się narzuca”, gdy choć trochę studiuje się wpisy jak ten powyżej, a także doniesienia oraz dyskusje w TVP, czy internetowe tytuły w rodzaju „11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu w IIIRP-Polin. To zjawisko dokumentuje zwłaszcza okolicznościowy znaczek poczty „polskiej”, za 2 zł 40 gr : „Israel-70 / Poland-100 (lat), RAZEM w Świetlaną Przyszłość!”

JUDEOPOLONIA na wieczne czasy

Otóż w NOWOTWORZE ISRAEL-POLAND bardzo zostały upublicznione ataki „rządowo-europejskie” na fakt, że „młodzi narodowcy” chcą nadać „marszowi Niepodległości” WYRAŹNIE FASZYSTOWSKI charakter, taki jak w roku ubiegłym. Oto pokazywany przez oficjalne media przykład tego faszyzmu:

My chcemy boga

Widoczne na zdjęciu hasło „My chcemy Boga!” wyraźnie zostało poparte zestawem sztandarów średniowiecznych Krzyżowców z „Pięcioma Ranami Chrystusa”. A zatem chodzi o „Nowych krzyżowców” spod znaku prezydenta Reagana i papieża Jana Pawła II, których „Drang nach Osten” uwidoczniła ilustracja do artykułu „Nowyje krestonoscy” opublikowanego w białoruskiej „Republice” w 2007 roku:

1. Wojtyla & Ragan in the name of Christ.jpg

Jakiego „boga” obaj ci Światowi Przywódcy mieli zamiar implantować na wschód od Niemna, Bugu oraz Sanu ?

I tutaj wczorajszy dialog – internetowy, a więc cyfrowy – z mym młodszym kolegą, filokomunistą polskim z Paryża, dr socjologii Bruno Drweskim mnie nagle OŚWIECIŁ.

Otóż „Bruno” w replice na mój argument o istnieniu JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA, wzorowanego na naukach Pisma Świętego, zauważył, iż coś takiego jest niemożliwe w sytuacji istnienia monoteizmu, jako że “jest „pierwotna religia” czlowieka, mojzeszo-chrystusowo-islamsko …marksistowskiej ktora z zalozenia zwlacza lichwe i polyteizm materii, a wiec i pieniadza na recz jedynosci.

Moja odpowiedź: „W czym zatem ta JEDYNOŚĆ się manifestuje w “pierwotnej religii” Mojżesza? Po prostu tym, że LUD MOJŻESZOWY JEST PRZEZ BOGA JEDYNYM WYBRANYM do panowania nad Ziemią. (Cytaty z Nauk Mojżesza na ten temat w Biblii obfitują: “i będzie jedno stado i jeden pasterz Dawid” – stąd przecież i u Hitlera “Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!”.

I dodałem:

Problem z hellenizmem (którego nowoczesną wersję realizowali bolszewicy w podbitym przez nich Imperium Carów) jest taki, że nie było w nim JEDYNEGO antropomorficznego boga. Jeśli zaś chodzi o wymaganą JEDNOŚĆ to nią była, zarówno u starożytnych Hellenów jak i u współczesnych marksistów, obowiązująca nie tylko ich filozofów, ale i kapłanów, w starożytności zwłaszcza tych delfijskich, LOGIKA (“Poznaj siebie samego, a poznasz Wszechświat i bogów” – napis na tympanonie świątyni w Delfach.)

Swiatynia Apollona

A logika ma właściwości STWÓRCZE. Na przykład wskazała ona historykowi antyku, Tadeuszowi Zielińskiemu, że PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZAPISY HEBRAJSKIE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z LOGIKĄ – który to sposób wnioskowania ma charakter PONADCZASOWY i zapewne znany był umysłowo sprawnym ludom przed pojawieniem się techniki pisma. Stąd LOGICZNIE, PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE WINNI ODRZUCIĆ W CAŁOŚCI STARY TESTAMENT plus „LISTY” ŚW. PAWŁA, bo to przecież LOGICZNY BEŁKOT mający wywyższyć ambitną żydowską kapłańską miernotę – a ściślej psychopatów. (Pisze o tym T. Zieliński w “Hellenizm a judaizm” z 1927 roku, który w całości czytałem.)

No i ostatniej nocy nadeszła mnie myśl (używając języka żydów, chrześcijan oraz muzułmanów, archanioł Gabriel mi we śnie przekazał), że przecież BOGIEM IZRAELA JEST SAM KOLEKTYWNY IZRAEL, a więc i w Warszawie, w roku ubiegłym, entuzjaści idący dumnie z hasłem „my chcemy Boga” ewidentnie dokumentowali, że chcą BOGA IZRAELA, dokładnie takiego samego jak czci FASZYSTOWSKI IZRAEL dzisiaj! Stąd właśnie okolicznościowy znaczek, przeciw któremu nikt z organizatorów tegorocznego Marszu nie protestuje. Żaden z nich też nie protestuje, że kolejne mocarstwo „pod Bogiem Izraela”, czyli STANY ZJEDNOCZONE, na prośbę „rządu Niepodległej, buduje u nas swą bazę militarną – bo BAZĘ PROPAGANDOWĄ USA już mamy w Warszawie od trzech dziesięcioleci.

Co więcej, już w roku ubiegłym było widać, z jakiego rodzajami „wrogów BOGA w formie IL-USA” nasi „młodzi, silni narodowcy” chcą walczyć:

– Przeciw „nachodźcom” z krajów islamu”

-Przeciw bezbożnym z definicji „komunistom” i ich „pogrobowcom” w postaci Federacji Rosyjskiej, aktywnie się odwołującej do „cnót” prawosławia.

A zatem jesteśmy dzisiaj w Polsce świadkami najzwyklejszego SZTURMU IZRAELO-FASZYZMU, według uciekiniera z Izraela, mego korespondenta, filozofa i muzyka Gilada Atzmona, najzwyklejszego PAŃSTWA (wypchanych mojżeszowym „Bogiem”) GANGSTERÓW.

I to jest dokładnie to, czegośmy się dorobili w Polsce, pod skrzydłami opiekuńczymi papieża Polaka Jana Pawła II, Mossadu-CIA, oraz „prezydenta wszystkich Polaków” Ronalda Reagana:

 

Pomnik Wdzięczności.JPG
orzel bez korony

KOMENTARZE

 • My chcemy Żyda
  Hasło :"My chcemy Boga", nadaje się bardziej na jakąś procesję eucharystyczną dla katolickich dewotów, nie zaś na Marsz Niepodległości.
  Wystawienie tego hasła było zwykłą żydowską prowokacją.
  Bo co tak naprawdę oznacza prośba : My chcemy Boga ?
  To oznacza, że my Polacy chcemy Pana, my niewolnicy chcemy mieć Pana nad sobą. A ten Pan, to nie kto inny jak żydowski Bóg, a dosadniej żydowski Bóg, reprezentowany przez Żyda.

  To hasło powinno brzmieć : MY CHCEMY POLSKI, koniec i kropka.
 • Spiżowi masoni
  Dwaj masoni ze spiżu w środku parku stoją
  Polityka z religią we łbach im się roją
  Każdy na swój sposób zniewolił pół świata
  Obaj powinni skończyć pod toporem kata.
 • @Autor
  "A logika ma właściwości STWÓRCZE. Na przykład wskazała ona historykowi antyku, Tadeuszowi Zielińskiemu, że PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZAPISY HEBRAJSKIE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z LOGIKĄ – który to sposób wnioskowania ma charakter PONADCZASOWY i zapewne znany był umysłowo sprawnym ludom przed pojawieniem się techniki pisma. Stąd LOGICZNIE, PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE WINNI ODRZUCIĆ W CAŁOŚCI STARY TESTAMENT plus „LISTY” ŚW. PAWŁA, bo to przecież LOGICZNY BEŁKOT mający wywyższyć ambitną żydowską kapłańską miernotę – a ściślej psychopatów. (Pisze o tym T. Zieliński w “Hellenizm a judaizm” z 1927 roku, który w całości czytałem.)"

  Ten postulat głoszę od dawna, aczkolwiek Zielińskiego nie czytałem; czyli jest to wniosek naturalny, wynikający z logiki, możliwy do uzyskania przy odrobinie samodzielnego myślenia.

  Problem dalszy polega na tym, że Pan koncentruje się na zwalczaniu, wynikających z tej konkluzji, następstw, gdy ja buduję odmienne relacje społeczne i zasady współżycia, nie odnoszące się do myśli żydowskiej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:35:54
  A Wojtas jak zwykle myśli, że to on i ty on, jako ten pierwszy i jedyny na świecie myśliciel, odrzuca Starą Żydowską Baśń, czyli stare podłe, żydowskie kłamstwa i hagady.
 • bełkot i pomieszanie z poplataniem
  szkoda tak wybitnego umysłu jak prof. Głogoczowski na takie materii pomieszanie
 • @tańczący z widłami 14:19:41
  od katolickich dewotów to się odkulturnij ;)
 • @tańczący z widłami 14:19:41
  kto nie słucha ojca-matki, ten słucha psiej trąby

  podobnie z Panem Bogiem - kto nie wierzy w Boga, ten wierzy w cokolwiek
 • @tańczący z widłami 14:44:06
  "Widły na sztorc" - bo mu już nic innego nie staje.
  "Do boju" - gdy już do niczego się nie nadaje
 • Beautiful
  https://pbs.twimg.com/media/Dri3VYaX0AEtpe-.jpg
 • @MacGregor 14:52:07
  A co ma wspólnego wiara w Boga, z żydowską religią ?
  Ty nie wierzysz Boga, tylko w hologram stworzony przez żydków, w obrazek.
  A wiesz dlaczego ? Bo słuchałeś ojca i matki, którzy kazali Ci służyć do żydowskiej mszy i zostałeś mszowym szabasgojem.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:52:43
  Giry włóż w beczkę i deptaj kapuste
  Kiedy pod czerepem jest już wszystko puste.
 • @
  "Siedem świateł rozumu"...
  Krakowiaczek jeden
  miał koników siedem,
  pojechał na WOJNĘ,
  został mu się JEDEN...
 • a propos wstepu
  "Szef izraelskiego rządu, B.Netanyahu, powiedział, przemawiając do członków partii Likud, że silne państwa mają prawo zajmować terytoria i wysiedlać ludzi bez żadnych konsekwencji" - nie trzeba tego cytatu by wiedzieć, że Izrael to państwo bandyckie zbudowane na grabieży i skradzionych terytoriach.
  natomiast jaki to ma związek z polskim katolicyzmem, to tylko wiedzą mroczne zakamarki chorego z nienawiści umysłu autora

  pozdr
 • Przyczyny porażek i klęsk narodów!
  .  Kol 3:22 „Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdyby dla przypodobania się ludziom, lecz ze szczerego serca, jak bojący się [prawdziwego] Pana  Rzymian 13: ~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  1. Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga.


  2. Kto więc przeciwstawia się władzy przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.


  3. Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę.


  4. Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzania sprawiedliwej kary temu, który czyni źle.


  5. Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie.


  6. Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.


  7. Oddajcie każdemu to, co się mu należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć".
  "30 Lipca 1956 roku, dwa lata po wciśnięciu frazy „w Bogu” do przysięgi lojalności, prezydent Dwight D. Eisenhower podpisał prawo oficjalnie deklarujące frazę „Bogu ufamy", jako oficjalne motto narodu.

  Również prawo P.L. 84-140 wyrażenie wskazuje, że owa fraza ma być drukowana na wszystkich amerykańskich pieniądzach papierowych.”1 Eisenhower sam wyznał że był żydem; nazwisko Eisenhower została zaczerpnięta od żydowskiego Eisenhauer.


  „W księdze absolwentów Eisenhowera w Akademii Wojskowej West Point absolwentów, opublikowanej w 1915 roku, Eisenhower został uznany za „strasznego szwedzkiego Żyda.”


  Nie dziw zatem, że koszernych właścicieli Białego Domu z prezydentem Franklinem Delano Rooseveltem, który samy był holenderskim żydem, i jego skład (personelu) czyta się jak listę z synagogi."


  http://algisgebo.blogspot.com/

  .
 • "Papież Jan Paweł II: Nowotwór Złośliwy Polski i Świata - - Wyjść z matni!
  .


  "Jan Paweł II stał się polskim bożkiem, ale w ujęciu czysto świeckim Wojtyła był zasłużonym hamulcowym rozwoju społecznego, a wiele jego działań cechowało moralne rozchwianie.


  Naczelnym przykładem tego ostatniego był jego wybitnie stronniczy stosunek do antydemokratycznych reżimów.

  W Europie wykreował sobie wizerunek „bojownika o wolność”, jako że zwalczał komunizm, a przecież w tym samym czasie w Ameryce Łacińskiej popierał i autoryzował reżimy bardzo opresyjne, tyle że katolickie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Jest to naturalnie sprzeczność i ambiwalencja jedynie pozorna,


  !!!!!!!!!!!!!
  Najbardziej znanym tego przejawem jest jego zdjęcie z Pinochetem na balkonie, kiedy w towarzystwie dyktatora błogosławił lud boży.

  Zakłopotani komentatorzy kościelni opowiadali później bajki o tym, jak papież został „wmanewrowany” w ten gest.

  Wolą zrobić z niego człowieka nieporadnego i naiwnego aniżeli stanąć w obliczu owego stronniczego moralnego rozchwiania polityki papieskiej.


  Jeszcze bardziej jednoznaczny był jego stosunek do krwawej junty katolickiej w Argentynie (1976–1983).  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Junta wojskowa generałów Jorge Videli i Emilia Massery jest odpowiedzialna za tysiące mordów politycznych (tzw. zniknięcia).

  Ówczesna władza porywała, torturowała i mordowała ludzi podejrzewanych o działalność lewicową.


  Istnieje bogata dokumentacja na temat czynnego zaangażowania Kościoła nie tylko w popieranie i społeczne umacnianie junty.
  Dopiero niedawno jednak rozpoczął się proces  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  sądzenia duchownych, którzy brali udział w zabójstwach, porwaniach I

  torturach (w 2007 r. skazano księdza „posługującego” w głównej

  katowni reżimu). !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Karol Wojtyła przyjął wprawdzie rodziny ofiar reżimu, ale bardzo chłodno. Adolfo Pérez Esquivel, opowiadając o audiencji u Jana Pawła II w 1981 r., kiedy zawiózł papieżowi udokumentowane sprawy 84 dzieci odebranych przez juntę matkom w katowniach, wyznaje: „To nie była przyjemna audiencja. Wręczyłem dokumenty papieżowi. Wziął je, po czym chłodno odrzekł, że powinienem się troszczyć także o dzieci w krajach komunistycznych”.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  W przeciwieństwie do chłodnej audiencji udzielonej rodzinom ofiar, audiencja dla generałów junty odbyła się  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  w atmosferze ciepła i serdeczności, co obrazują fotografie. Na obu zdjęciach widzimy Jana Pawła II wraz z generałami junty, którzy w 1986 r. zostali skazani na wieloletnie więzienie – pomimo licznych protestów kościelnych.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kiedy armia wymusiła na władzach demokratycznych ułaskawienie generałów, Jan Paweł II pochwalił akt amnestyjny.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  W październiku 1991 r. w nuncjaturze w Buenos Aires odbyło się przyjęcie z okazji 13 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II.

  Wśród zaproszonych byli biskupi, a także Videla, Massera i inni zbrodniarze reżimu, którzy świętowali pontyfikat „Wielkiego Papieża”.  -------------------------------------------------------------------------------------  Jan Paweł II, w odróżnieniu od swych poprzedników, popierał rozrost wpływów Opus Dei, półtajnej integrystycznej organizacji wewnątrzkościelnej, a po swej podróży do Ameryki powiedział: „Jedyną organizacją kościelną całkowicie mi wierną jest Opus Dei” („El Pais” z 16.08.2001 r.). Dzieło od 1982 r. zorganizowane jest w formie prałatury personalnej, czyli jest taką quasi- diecezją biskupstwem, chociaż bez

  określonego terytorium. Jest wszędzie i nigdzie. To prezent od naszego rodaka – prawdziwy ewenement w Kościele. Wcześniejsi papieże odmawiali tego uprzywilejowania spośród innych organizacji katolickich, ale za Jana Pawła II biskupi pozbawieni zostali praktycznie władzy nad tą instytucją i jest ona podporządkowana bezpośrednio papieżowi).
  Niedługo po śmierci założyciela Opus Dei Wojtyła wyniósł go na ołtarze. Beatyfikacja Josemarii Escrivy de Balaguer nastąpiła już 17 lat po jego śmierci, a do tej pory jeszcze nikt nigdy nie został tak szybko beatyfikowany (nie licząc późniejszej beatyfikacji Matki Teresy z Kalkuty i samego Wojtyły). "  http://wojtyla-katz.blogspot.com/2014/07/polski-gwiazdor-religijny.html

  .
 • @MacGregor "Jak się chronić przed pedofilią księży?"
  .


  1. Nie pozwalać dzieciom chodzić na religię katolicką ani kontaktować się z księżmi.

  2. Nie przyjmować po kolędzie, nie chodzić do katolickiego kościoła.

  3. Uczyć dziecko mówić o wszystkich zaczepkach ze strony kleru.

  4. Mówić głośno, wszędzie, zawsze i dużo o pedofilii kleru, księży i zakonnic.

  5. Nie bać się nacisków ze strony pedofilskich księży ani prałatów, bo strach jest zawsze złym doradcą.
  .
 • @tańczący z widłami 15:02:12
  Siedź sobie spokojnie, nie nudź już głuptasie
  Bo kojarz z jednym, a masz mały "ptasiek".
 • @Krystyna Trzcińska 16:09:59
  jak się chronić przed zatruciem? nie jeść!

  ta sam kretyńska logika, a raczej "logika"
 • @Krzysztof J. Wojtas "Chwała Szatanowi - Islam i chrześcijaństwo jest nowotworem żydowskim. I jak każdy nowotwór, jego wpływ
  na ciało Ludzkie, jest katastrofalny."  "ZWIERZĘTA SĄ ŚWIĘTE W SATANIŹMIE!!


  A UDOMOWIONE (zmutowane selekcyjnie, genetycznie i chirurgicznie) ZWIERZĘTA SĄ SPECJALNYM DAREM OD SATANA OFIAROWANYM DLA LUDZKOŚCI PRZEZ JEGO KAPŁANÓW ŚMIERCI.


  WSZYSTKIE ZWIERZĘTA, A SZCZEGULNIE TE GENETYCZNIE USZKODZONE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE Z SZACUNKIEM!  TO JEST BARDZO WAŻNE DLA SZATANA !!!!!!  Wąż, Paw i Kruk są święte dla samego Szatana.


  Koty są święte dla Lilith, Bastet (kocica - bogini) i wielu naszych Bogów.


  Koty były czczone w starożytnym Egipcie.


  Psy są także bardzo święte.
  Anubis jest demonicznym patronem psów.

  Lilith jest Demonką Sowy.

  Tot jest reprezentowany przez Ibisa, a jest wielu innych Bogów, którzy mają swoje ważne symbole reprezentowane przez zwierzęta."  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d9/Bastet.svg/220px-Bastet.svg.png

  .
 • Zawierzyliśmy Tobie, i Ty nas nigdy nie opuściłaś
  https://pbs.twimg.com/media/DrkqIWmWkAINOF4.jpg
 • @MacGregor 16:43:25 "jak się chronić przed zatruciem? nie jeść!" - Pominąłeś celowo wyraz "trucizny" - Jak zwykle posługujesz
  się łgarstwem -

  - Oszustwo to sztańska logika "oświeconych" ogniem z pod jego kotła, w którym gotuje się już jeden z jego i waszych pałkowników - wytresowany przez jezuiów Rycerz Maltański, mason - sam naczelny Kociołek Stanisław.

  Prowokator i Specjalista od uniemożliwiania Pokojowych manifestacji Polaków,


  nie Polak !!!! Stanisław Kociołek ur. 3! V! 1933! (data zmyślona) w Warszawie, zm. 1 października 2015;


  !!!!!!!!!!!!!!! ???????? – "polski" socjolog ????!!!, działacz komunistyczny i polityk, wiceprezes Rady Ministrów, poseł na Sejm PRL IV i V kadencji,


  ambasador PRL w Belgii, Luksemburgu, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Tunezji i Związku Radzieckim, zbrodniarz komunistyczny !!!!!!!!!!!!!!!  Odpowiedzialność karna

  Od 1995 zasiadał, obok m.in. gen. Wojciecha Jaruzelskiego na ławie oskarżonych w procesie o sprawstwo kierownicze masakry na Wybrzeżu w 1970.

  W 2013 został nieprawomocnie uniewinniony z zarzutu kierowniczego sprawstwa zabójstwa.

  30 czerwca 2014 Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał decyzję sądu niższej instancji[6]. Tym samym wyrok stał się prawomocny.

  16 kwietnia 2015 Sąd Najwyższy uwzględnił kasację prokuratury w tej sprawie i uchylił wyrok, przekazując jednocześnie sprawę do ponownego rozpatrzenia.

  Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Orderem Sztandaru Pracy I klasy i Złotym Krzyżem Zasługi. Zmarł 1 października 2015, w wieku 82 lat.

  Stanisław Kociołek nazywany był niekiedy, w związku z rolą jaką odegrał podczas wydarzeń na Wybrzeżu w grudniu 1970, „katem Trójmiasta”,  Okoliczności pogrzebu

  Stanisław Kociołek został pochowany 7 października 2015 na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Wzbudziło to protesty wielu organizacji patriotycznych.


  W protestach podkreślano współodpowiedzialność za masakrę robotniczą na wybrzeżu w grudniu 1970.


  Uroczystości pogrzebowej towarzyszył protest środowisk prawicowych, których przedstawiciele trzymali zdjęcia ofiar grudnia 1970 rok."

  .
 • @Husky, toż ty namawiasz do bałwochwalstwa w jego najczystrzej formie
  .


  Inne zwierzęta i bałwany Szatana -


  Czy aby napewno te ich obrzędy maja tak zwane korzenie żydowskie?
  - A może to wszystko, to jedne najpotężniejsze, trudne ogarnięcia oszukanym religią umysłem oszustwo?????
  Oni wszyscy są płatnymi kotami i pasami gończymi Fa-Ry-Zeus(z)ów Fa-Ra-Ona, który obecnie ma swoją świątynię na Wzgórzu Wężowym zwanym w języku satanistów Vati-Can-Us-sssssssssssssssss.

  http://m.neon24.pl/6a01a7845528d90745991a66d6d9b891,0,0.png

  .
 • @Krystyna Trzcińska 16:06:01
  Te słowa z Biblii...
  Tak właśnie należy postępować.
  Czego nie rozumiesz Krysiu?
 • @Krystyna Trzcińska 16:53:40
  Odbija Szanownej,
  Nie chrześcijaństwo, a katolicyzm.
 • @Franek Ganek 18:00:43
  No dobra Franku Ganku.

  Cyt : "
  1. Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga.
  2. Kto więc przeciwstawia się władzy przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.
  3. Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę.
  4. Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzania sprawiedliwej kary temu, który czyni źle.
  5. Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie.
  6. Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.
  7. Oddajcie każdemu to, co się mu należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć".
  kon.cyt.

  Skoro tak uważasz, to zaakceptuj :
  Franku niewolniku mój. Jestem twoją władzą i sprawuję rząd na tobą, a jak każda władza i moja pochodzi od Boga.
  Jestem Twoim Panem z łaski nadania Boga . Padnij na kolana i całuj stopy moje. Wykonuj wszystkie polecenia z radością , bo ja jestem Panem twoim. Płac podatki Panu swemu, poddaj się karze, którą Ci wymierzę i podziękuj za nią. Nie przeciwstawiaj się władzy mojej, bo to tak jakbyś przeciwstawiał się Bogu samemu.

  KAŻDY PIES I NIEWOLNIK SZUKA I PRAGNIE MIEĆ PANA.

  Ty już go znalazłeś.
  O szczęście niepomierne.
 • @tańczący z widłami 18:27:13
  Wszystko pięknie... ale Ty nie jesteś moim Panem a po prostu... tańczącym z widłami. Komentatorem na NEon24.pl.

  //Ty już go znalazłeś.
  O szczęście niepomierne.//
  Dziękuję.
  Pozdrawiam.
 • @Franek Ganek, a dlaczego ani Stwórca ani ten którego Grecy nazawali Iasus, a łacinnicy Jesus nic nie napisał ?????????
  .
  Franek Ganek jesteś urodzonym w niewoli niewolnikiem z niewolników!
  Dla ciebie jest już za pużno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Pies nie będzie już nigdy Wolnym Wilkiem !!!


  Muł nie będzie już nigdy Wolnym Koniem !!!!


  Krowa i wół nie będą już nigdy Wolnymi Bawołami czy sarnami !!!!!
  Jedynie zbiegły lub oswobodzony WIĘZIEŃ, który ma jeszcze zapisaną wolność w pamięci lub w sercu może ponownie zostać, stać się Wolnym Stworzeniem, Człowiekiem - Przykładem Prawdziwego Dzieła Stwórcy.

  Niewolników, ZNIEWALAJĄCĄ Technologię, tak zwane udomowione zwierzęta, sztucznie zapładnianie i klonowanie dzieci, tworzyli i tworzą tylko i wyłącznie SATANIŚCI !!!!!  Stwórca wykreował Wszystko Perfekcyjnie, a Szatan niszczy codziennie bez wytchnienia Jego Doskonałe, Wspaniałe Dzieło !!!!
  Franek Ganek, idż do parafii, tam kapłan ma dobre wino i z UNRA(y) buty, też ZA-MSZOWE.  Napijcie się przy ołtażu za ten dar ludu cieżko-pracującego.

  Zróbcie to na samym początku modlitwy dziękczynienia, zamin utracicie przytomność rozkoszując się i upajając się tym waszym szlachetnym narkotykiem.  .
 • @Franek Ganek 18:53:02
  Pisząc, że nie jestem twoim Panem obraziłeś mnie jako swego Pana, a ponieważ jestem twoim Panem z boskiego nadania, obraziłeś też Boga.

  "Kto więc przeciwstawia się władzy, przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia".
 • @MacGregor 15:57:00
  Związek wstępu autorstwa Komentatora "julius" z "polskim" katolicyzmem istnieje. Przecież nie kto inny jak najwyżsi pasterze "polskiego" Kościoła głoszą "antysemityzm jest grzechem", "(polski) nacjonalizm jest herezją".

  Co do nienawiści to proszę jej doszukiwać się we własnej katolickiej duszy nienawidzącej głoszących prawdę o szkodliwości żydowskiej religii - jej odmiany w postaci katolicyzmu - dla polskiego narodu.
 • @tańczący z widłami 19:46:19
  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=349
 • @Krystyna Trzcińska 19:29:16
  Zadałem Ci pytanie...

  (24) Jezus im rzekł: Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej?

  (Ew. Marka 12:24, Biblia Tysiąclecia)

  (30) lecz: Każdy umrze za swoje własne grzechy; każdemu, kto będzie spożywał cierpkie jagody, zdrętwieją zęby. (31) Oto nadchodzą dni - wyrocznia Pana - kiedy zawrę z domem Izraela i z domem judzkim nowe przymierze. (32) Nie jak przymierze, które zawarłem z ich przodkami, kiedy ująłem ich za rękę, by wyprowadzić z ziemi egipskiej. To moje przymierze złamali, mimo że byłem ich Władcą - wyrocznia Pana. (33) Lecz takie będzie przymierze, jakie zawrę z domem Izraela po tych dniach - wyrocznia Pana: Umieszczę swe prawo w głębi ich jestestwa i wypiszę na ich sercu. Będę im Bogiem, oni zaś będą Mi narodem. (34) I nie będą się musieli wzajemnie pouczać jeden mówiąc do drugiego: Poznajcie Pana! Wszyscy bowiem od najmniejszego do największego poznają Mnie - wyrocznia Pana, ponieważ odpuszczę im występki, a o grzechach ich nie będę już wspominał. (35) To mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, nadał prawa księżycowi i gwiazdom, by świeciły w nocy, który spiętrza morze, tak że huczą jego bałwany, imię Jego Pan Zastępów! (36) Jeśliby te prawa przestały działać przede Mną - wyrocznia Pana - wtedy i pokolenie Izraela przestałoby być narodem na zawsze przede Mną.

  (Ks. Jeremiasza 31:30-36, Biblia Tysiąclecia)

  (1) Czyż ponownie zaczniemy samych siebie zalecać? Albo czy potrzebujemy, jak niektórzy, listów polecających do was lub od was? (2) Wy jesteście naszym listem, pisanym w sercach naszych, listem, który znają i czytają wszyscy ludzie. (3) Powszechnie o was wiadomo, żeście listem Chrystusowym dzięki naszemu posługiwaniu, listem napisanym nie atramentem, lecz Duchem Boga żywego; nie na kamiennych tablicach, lecz na żywych tablicach serc. (4) A dzięki Chrystusowi taką ufność w Bogu pokładamy. (5) Nie żebyśmy uważali, że jesteśmy w stanie pomyśleć coś sami z siebie, lecz /wiemy, że/ ta możność nasza jest z Boga. (6) On też sprawił, żeśmy mogli stać się sługami Nowego Przymierza przymierza nie litery, lecz Ducha; litera bowiem zabija, Duch zaś ożywia.

  (2 list do Koryntian 3:1-6, Biblia Tysiąclecia)
 • @Krystyna Trzcińska 19:29:16
  (1) I to wam jeszcze powiem: Jak długo dziedzic jest nieletni, niczym się nie różni od niewolnika, chociaż jest właścicielem wszystkiego. (2) Aż do czasu określonego przez ojca podlega on opiekunom i rządcom. (3) My również, jak długo byliśmy nieletni, pozostawaliśmy w niewoli żywiołów tego świata. (4) Gdy jednak nadeszła pełnia czasu, zesłał Bóg Syna swego, zrodzonego z niewiasty, zrodzonego pod Prawem, (5) aby wykupił tych, którzy podlegali Prawu, abyśmy mogli otrzymać przybrane synostwo. (6) Na dowód tego, że jesteście synami, Bóg wysłał do serc naszych Ducha Syna swego, który woła: Abba, Ojcze! (7) A zatem nie jesteś już niewolnikiem, lecz synem. Jeżeli zaś synem, to i dziedzicem z woli Bożej.

  (List do Galatów 4:1-7, Biblia Tysiąclecia)

  (32) i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli. (33) Odpowiedzieli Mu: Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy poddani w niczyją niewolę. Jakżeż Ty możesz mówić: Wolni będziecie? (34) Odpowiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. (35) A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze. (36) Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni. (37) Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, ale wy usiłujecie Mnie zabić, bo nie przyjmujecie mojej nauki. (38) Głoszę to, co widziałem u mego Ojca, wy czynicie to, coście słyszeli od waszego ojca.

  (Ew. Jana 8:32-38, Biblia Tysiąclecia)
 • @tańczący z widłami 15:00:22
  No wlasnie.
  Jeden z moich powiesciowych bohateröw, na pytanie ksiecia, czemu walczy z kosciolem powiada "Ja walcze z takim bogiem, ktörego wzgledy kupic, a zaslugi wynajac mozna. Ci, co te nauki glosza, strasza jeno drugich a sami zyja, jakby sie nie bali niczego,bo sie temu bogu czescia zrabowanych bogactw wykupia.
  Krzyz niosa drugim, jakby nie widzieli, ze dawno na tym krzyzu Boga nie ma".
 • @Franek Ganek, po pierwsze nie odpowiedziałeś dlaczego Stwórca i Jezus (to nie Jego imię) nic nie napisali! ----Litera " J " ma
  .


  dwa:
  Dlaczego uczniowie nie spisywali Jego nauk na bieżąco?????????  --- Nie wiesz i nie będziesz wiedział, ponieważ wszystko co zapisali w księgach skryby trzeba pojąć Sercem a nie zwiedzionym i omamionym przez Szatana rozumem ~~!!!!!!  Stwórca daje Życie, a nie zabiera, zabija je.


  Stwórca, każde swoje stworzenie, każdą roślinkę Stworzył Wolnym, Zdrowym i Pięknym ~~!!!!

  Byłeś świadkiem tego wydarzenia, że jesteś tego tak pewny że:


  "Jezus im rzekł:
  Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej?"  Abraham == Ab-Ra-Ham == Ab-Ra -ka(d)- Ab-Ra ~~~~~~~~~~
  Czy jest gdzięś zapisane, że Jezus nauczając ludzi czytał im TORĘ albo cytował z niej kazania z pamięci ??????  ------- Nie przytaczaj mi tu tekstów greckich skrybów, ale i oni o takim zdarzeniu nie wspomnieli!  Papier przyjmie wszystko !!!!!!!!!!!


  Ty nawet nie wiesz, bo nie rozumiesz za co opisywanego Jezusa KATOWALI i UMĘCZYLI Go na KRZYŻU ~!!


  Jezusa zakatowali ŻOŁNIERZE ŻYdM-scy na POLEZENIE ŻYdM-skiego NAMIESTNIKA ~!!

  Nie był on SĘDZIĄ żydowskim, tylko ŻYdM-skim ~!!!!!!!!!!!!


  Jezus znał ŻYdMskie księgi i KODEXY PRAWNO-RELIGIJNE na pamięć !!!


  Więc wytknął On Fa-Ra-ZEUSOM, SŁUGUSOM Ce-Sa-Ra (fa-Ra-ona),
  że są hipokrytami ~!


  Że powołują się na swoje własne księgi, w których napiali jedno a robią drugie - Że sami robią co innego niż to czego nauczają!!
  ------ Zupełnie jak ELITY - KSIĘŻĄ, POLITYCY i SĘDZIOWIE DZISIEJ ~!  Kiedyś BANKAMI, DOMAMI ROZPUSTY i prostytucji, oraz miescami zbierania PODATKÓW (DANINY) były ŚWIĄTYNIE, gdzie kapłanami byli królowie i ich świta ~~!!


  I TAK JEST DO DZIŚ ~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Piszą w biblii, że Jezus wszedł kiedyś do jednego z k-OŚCI-OŁÓW i rozkopał wszystkie ołtarze na kórych księża handlowali ZŁO-tem (tem-ZŁEM), prostytutkami, alkoholem, ..., oraz NIEBEM i PIEKŁEM.  Jezus sam nie przestrzegał i łamał tak zwane prawo zapisane w

  księgach Is-Ra-ELa i osobiście bronił swoich uczniów, apostołów przed

  Fa-Ra-ZEUS-ami - SĘDZIAMI ŻYM-sko Is-Ra-EL-skimi ~~!!!!!!!  Jezus uważał prawa zawarte w "STARYM TESTAMENCIE) za OKRÓTNE i nie pochodzące od Stwórcy - Ojca Ludzi i wszystkiego.
  Nazwał też tych, którzy przestrzegali i bronili tego okrótnego prawaa,

  NASIENIEM WĘŻOWYM (KAINOWYM) ---- GENEM SZATANA ~~!!!!!  GENEWA = GEN-EWY = Gen Ewy i Kaina ~~!!!!  SZWAJCARIA to dzisiejsza ZIEMIA KANAAN = Kraina Kaina ~~~!!!
  https://lh3.googleusercontent.com/-EDqRFO0qNGc/WT_DPBD3zZI/AAAAAAAApZ4/RXxX4xlMc7cjc5W5zvKsIa41rKd9lxy1ACHM/s640/blogger-image-1400372944.jpg
  https://lh3.googleusercontent.com/-2zvpmGiPXpg/W7xTiZMqKLI/AAAAAAAAyA0/ZNzWFPeHSg8TI3wiZM3O1Z8TqM10bn4VwCHMYCw/s640/blogger-image-1431772293.jpg


  .
 • @Franek Ganek, czy to twój ziomal? - Joachim Lelewel, jezuita, pochodził ze spolonizowanej szlachty PRUSKIEJ (jego dziadkiem był
  .

  "wielki polak" Henryk Loelhoeffel von Lowensprung, !!!!!
  lekarz nadworny króla Augusta III (FRANCa Prusko-Saska,

  August III, z Bożej łaski król Polski, wielki książę litewski, ruski, pruski, mazowiecki, żmudzki, kijowski, wołyński, podolski, podlaski, inflancki, smoleński, siewierski, czernihowski, a także dziedziczny książę saski i książę-elektor  Po upadku powstania emigrował z kraju; na emigracji był działaczem, a po kilku latach przywódcą Młodej Polski, ~~!!!!!!!!!!!!!

  założonej !!!!!! w szwajcarskim Bernie !!! 12 maja 1834 roku przez Feliksa Nowosielskiego, Stolzmana, ~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  półtajnej organizacji o charakterze demokratyczno-republikańskim, związanej z Młodą Europą Giuseppe Mazziniego.  Giuseppe Mazzini, wolnomularz, włoski prawnik, dziennikarz, demokrata, !!!!! bojownik i zawodowy rewolucjonista !!!!!!!!!!!!!!


  Uważano go za reprezentanta "Europy narodów" !!!!!!! EU !!!!!!!!!!!!!!!


  Razem z Giuseppem Garibaldim stanął na czele ogólnowłoskiego powstania, które wybuchło w ramach Wiosny Ludów !!!!!!!!!!!!!


  Był założycielem organizacji Młoda Europa i Centralny Komitet Demokracji Europejskiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Przyjaźnił się ze Stanisławem Worcellem.


  Giuseppe Mazzini był przełożonym Alberta Pike, najwyższego masona w USA.

  Albert Pike był jednym z jezuickich założycieli tajnej rasistowskiej organizacji rządowej Ku Klux Klan = KKK = 11 11 11 = 33 ~~!!!!!!!!!


  Albert Pike napisał i przesłał Giuseppe Mazzini-emu "Plan Trzech Wojen Światowych" które miały i mają doprowadzić do POWSTANIA:  ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH pod której przewodnictwem zostanie wprowadzony NOWY POŻĄDEK ŚWIATA ~!!


  _________________ = UN NWO ~~!!


  "Jedn Żąd Światowy" = One World Government,


  "Jedn System Bankowy" = One World Banking System,


  "Jedn System Ekonomiczny = One World Economic System,


  "Jedna Światwa Religia" (egipski satanizm) = One World Religion.
  Lelevel = LE LEVEL

  LEVEL = POZIOM, POZIOMNICA = RÓWNOWAGA


  https://lh3.googleusercontent.com/-HeDkBeHVnMg/WT-_hikT92I/AAAAAAAApZE/hP1-OWYmytke18HWh9PGKW4WQ8uzFufIQCHM/s640/blogger-image--472145336.jpg

  .
 • @
  Powiązanie tzw. „myśli żydowskiej” z Chrześcijaństwem jest kolejną i dość powszechnie znaną manipulacją Żydow oraz ich użytecznych idiotów!
  Chodzi o likwidację Chrześcijaństwa.

  Prawdziwi Chrześcijanie, których to nazwa powstała od słowa Chrystus, wiedzą, że tenże Jezus Chrystus odrzucił Stary Testament i ustanowił Nowe Przymierze ze swoimi zwolennikami.
  Treść Nowego Przymierza została uznana przez Żydów jako anty-semicka, za co Jezus został przez nich wyszydzony i skazany na ukrzyżowanie. „Krew Jego na nas i na nasze dzieci!!!” - krzyczeli Żydzi.

  Zatem jakakolwiek analiza Starego Testamentu jest wtykaniem placa w odbytnicę prababci, czyniona z premedytacją lub dziką rozkoszą.
 • @Zdzich ty katoliku z małym stażem
  Już lepiej zamilcz i nie kompromituj się tak koncertowo.
  Czujesz się w obowiązku wypowiadać się na każdy temat ale poza kilkoma propagandowymi banałami ( a i to zasłyszanymi ) gówno wiesz.

  // Jezus Chrystus odrzucił Stary Testament//

  „Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo, albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić” (Mt 5,17).
  https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TB/bratnizew_prawo2.html


  // Zatem jakakolwiek analiza Starego Testamentu jest wtykaniem placa w odbytnicę prababci, czyniona z premedytacją lub dziką rozkoszą //

  Wizja rozkoszy wynikającej z "wtykaniem placa w odbytnicę prababci" jest dla mnie zbyt odległa ale rozumiem że wiesz co mówisz i na tym poprzestańmy.
  Jednak co się tyczy rzekomego bezsensu analiz Starego Testamentu to pragnę przypomnieć że :
  -czytanie z Starego Testamentu jest stałym elementem liturgii mszy świętej.Zaś msza święta jest bazą ,podstawą,życia chrześcijanina a już katolika musowo.


  PS
  Rzecz jasna tezy o tym że chrześcijaństwo i judaizm to dwa odrębne kosmosy można z powodzeniem bronić.Ale przy pomocy innych argumentów-leszczu.
 • @ikulalibal 09:20:36
  Nie stracę ani minuty na dyskusje z tak perfidnym prowokatorem jak ty.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031