Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

DESTRUKCJA SŁOWIAN – INWAZJA ŻYDÓW NISZCZY EUROPĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Polska będzie drugą Palestyną?

   

żydzi-polskie-obywatelstwo.jpg 

Inwazja Żydów, która ma na celu reaktywację dawnych planów stworzenia Judeopolonii, przybiera na sile. Nowym miejscem osiedlenia nie będzie jednak tylko Polska. Europa chętnie otwiera swe „ramiona” i przyznaje obywatelstwo potomkom tysięcy Żydów, którzy w przeszłości “uciekli przed prześladowaniami”. Czy fatalne konsekwencje takich działań zniszczą Europę?

Koniec Izraela

Kiedy w 2012 roku czołowy, światowy syjonista, Henry Kissinger obwieścił światu, że Izrael przestanie funkcjonować jako państwo za jakieś 15 lat, wszyscy myśleli, że to żart.

Jednak dramatycznie rosnące niedobory wody na Bliskim Wschodzie, skłoniły środowiska żydowskie do szukania wyjścia z takiej sytuacji i przeniesienia wszystkich Izraelczyków na nowe tereny.

Padło na Europę, bo ta chętnie naprawia „błędy” z przeszłości i przyjmuje żydowskich osadników.

Zbudowano nawet miliony nowych mieszkań, na które nie stać przeciętnego Polaka czy Hiszpana, ale stać na nie kogoś, kto przez lata żył i dorabiał się w Izraelu.

O tym, jak to przebiega w Polsce, pisaliśmy już w artykułach: Żydzi tworzą w Polsce Nowy Izrael oraz Izraelskie kolejki po polskie obywatelstwo.

Uderzyć w Słowian

Inwazja osadników żydowskich z Izraela nie skupia się tylko na Polsce, chociaż to właśnie w Słowian chcą najmocniej ugodzić.

Już w 1994 r. Menachem Mendel Schneerson, rabin chasydzki i ostatni przywódca ortodoksyjnego odłamu chabad-lubawicz stwierdził, że:

Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.

Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata.

Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić.

Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności.

Wypowiedź opublikowana w Wołogodskiej gazecie „Sławianin” N-4 (32) w 2001 roku.

Współcześnie ta żydowska destrukcja Słowian przybiera na sile.

Żydzi bez skrupułów domagają się spłaty i oddania „swoich” majątków.

Zabierają Słowianom co słowiańskie, dążąc do tego, by wkrótce w ataku paniki Polacy opuszczali swe domy i osiedla.

Budzą w Polakach motłoch i poruszenie.

Godzą w polskie interesy, niszczą polskie firmy, pragną stworzyć kontrolę nad telekomunikacją, energią elektryczną, zasobami wody.

Odbudowują synagogi, próbują ponownie zaistnieć w całej Europie.

Inwazja na Europę

Dlaczego w ogóle Europa tak chętnie przyjmuje Żydów?

Po trosze, żeby się przypodobać, a po trosze, żeby odkupić rzekome winy, błędy przeszłości.

Tak jest przykładowo w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

Hiszpania od kilku lat przyznaje obywatelstwo potomkom wypędzonych Żydów, tzw. Żydów sefardyjskich (Sefarad oznacza po hebrajsku Hiszpanię), czyli tych, których właśnie wygnano z Hiszpanii w 1492 roku przez królów katolickich Izabelę i Ferdynanda.

Jeśli któryś z potomków wygnańców przedstawi zaświadczenie rabina o pochodzeniu, zaświadczenie Federacji Wspólnot Żydów Hiszpańskich, wykaże się jakąś znajomością języka judeohiszpańskiego (ladino) lub nazwiskiem z listy typowych nazwisk hiszpańskich Żydów albo innym dowodem związków rodzinnych z diasporą wypędzonych hiszpańskich Żydów otrzyma hiszpańskie obywatelstwo z urzędu.

Podobnie jest w Portugalii, która od 2013 roku przyznała obywatelstwo potomkom tysięcy Żydów, którzy uciekli przed prześladowaniami na przełomie XVI i XVII wieku.

Żydzi zainicjowali masowe przesiedlenia, a europejskie władze im to ułatwiają.

Przyjmują z chęcią tysiące osób, które nic z danym krajem, ani z jego kulturą nie mają wspólnego.

Podają im jak na tacy obywatelstwo innego kraju, zapraszają w europejskie szeregi, pozwalają na każdym kroku przejąć osadnikom żydowskim z Izraela władzę nad życiem i moralnością obywateli Europy.

Pozwalają na tworzenie Palestyny w Europie.

za: https://www.odkrywamyzakryte.com/inwazja-zydow/

__________________________

Fatalne konsekwencje likwidacji Izraela dla Europy – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/06/fatalne-konsekwencje-likwidacji-izraela-dla-europy/

Komentarz ze strony: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/11/fatalne-konsekwencje-likwidacji-izraela-dla-europy/

Większość Rodaków nie zdaje sobie sprawy z tego co może się wydarzyć w naszym kraju. Proces jest powolny z tego względu, żeby nie wzburzyć nastroju uśpienia narodu Polskiego , bowiem raz wzburzony uspokoi się dopiero po wszystkim. Okres przed UE i okres w UE jest to czas rozebrania dóbr i gospodarki naszego kraju więcej strat niż jakiegokolwiek pożytecznych rzeczy dla nas. Wobec tego po wyniszczeniu, masowej emigracji, powstaje puste pole …. dla kogo? Widać, że na świat idą zmiany i mogą być to kolejne zmiany wglądu świata jak i ustrojów państwowych. Ale ty razem w naszym państwie może nie być dla nas miejsca….

Mario 6 stycznia 2015 o 17:56

___________________________

Izraelskie kolejki po polskie obywatelstwo

inwazja-żydów-europa.jpg

Obywatelstwo i paszport – tak można w skrócie ująć starania izraelskiej społeczności o możliwość stania się… Polakami. Naród, który planuje utworzyć w Polsce Nowy Izrael, masowo stoi w kolejce po paszporty i potwierdzenie posiadania obywatelstwa polskiego. I dostają je, nawet wtedy, gdy nie wiedzą, gdzie leży Polska…

W marcu 2018 r. poseł Marek Jakubiak zwrócił się do Ministerstwa Spraw Zagranicznych o przedstawienie informacji na temat liczby polskich paszportów wydanych przez ambasadę RP w Izraelu w latach 2002-2017, z wyszczególnieniem odnośnie każdego roku.

Dane te miesiąc później przedstawił podsekretarz stanu w resorcie spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk.

I tak w kolejnych latach wydaliśmy w Tel Awiwie następującą liczbę paszportów:

2002 – 836;

2003 – 1 339;

2004 – 1 175;

2005 – 1 149;

2006 – 700;

2007 – 752;

2008 – 1 055;

2009 – 1 060;

2010 – 2 058;

2011 – 1 823;

2012 – 2 045;

2013 – 1 398;

2014 – 2 526;

2015 – 3 728;

2016 – 3 562;

2017 – 3 530.

Z powyższego wynika, że łącznie wydano 28 736 paszportów, z czego liczba ta drastycznie wzrastała w latach 2014-2017, kiedy to w ciągu zaledwie 4 lat wydano prawie połowę wszystkich dokumentów.

Według danych Polskiej Agencji Prasowej w 2009 r. Polsce przybyło ponad 1000 obywateli w Izraelu, podczas gdy w tym samym czasie wydano 2 397 paszportów.

W 2010 r. zaś w Izraelu miało przybyć nam już ponad 2 tys. obywateli, spośród których prawie wszyscy otrzymali paszporty.

Podkreśla to tylko fakt, że z roku na rok nie tylko coraz więcej osób ubiega się o wymianę paszportu, ale i o jego wydanie po raz pierwszy.

Polskie obywatelstwo jest dla Izraelczyków o polskich korzeniach na wagę złota, daje im otwartą drogę do życia w każdym z państw Unii Europejskiej i możliwość korzystania z wszelkich prawa przynależnych obywatelom państw członkowskich.

Żydzi mogą więc podejmować pracę zarobkową, studiować, prowadzić własne biznesy, inwestować do woli, bez żadnych ograniczeń, które nakładałby na nich brak polskiego obywatelstwa.

W izraelskiej kolejce

Już w 2012 r. w artykule „Israelis line up for Polish citizenship” dziennikarz Itamar Eichner informował o długich kolejkach po obywatelstwo przed polskim konsulatem w Tel Awiwie.

Bardzo interesującym jest fakt, że aż 55 proc. wnioskodawców o polski paszport to trzecie pokolenie przybyłych z Polski Żydów.

Dodatkowo tylko jedna na dwadzieścia osób ubiegających się o uznanie obywatelstwa mówiła po polsku, a i tak przez 9 lat (2004-2013) polski konsul nie odrzucił ani jednego wniosku, chociaż prawo uznania cudzoziemca za obywatela polskiego takiej znajomości wymaga:

[…] cudzoziemca ubiegający się o uznanie obywatelstwa polskiego jest obowiązany posiadać znajomość języka polskiego potwierdzoną urzędowym poświadczeniem, świadectwem ukończenia szkoły w Rzeczpospolitej Polskiej lub świadectwem ukończenia szkoły za granicą z wykładowym językiem polskim.

Są także osoby, które nawet nie wiedzą, gdzie leży Polska.

Polska jak na tacy podaje im paszporty i zezwala na przypisywanie sobie polskie obywatelstwa przez osoby, które nic z Polską i jej kulturą nie mają wspólnego.

Nie znają języka, nie znają położenia geograficznego, nie mówiąc już o kulturze i polskiej historii, a i tak pozwala im się na nazywanie siebie obywatelem Polski.

Wszystkie te działania napędzają tylko machinę tworzenia Palestyny w Europie.

za: https://www.odkrywamyzakryte.com/izraelskie-kolejki-po-polskie-obywatelstwo/

__________________________

A tak władze IIIŻydo-RP/Polin traktują Polaków zamieszkałych na Wschodzie

https://www.youtube.com/watch?v=8gxne4Xuvtc

 

Szerzej o niszczeniu polonijnych organizacji przez żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin pisałem tu:  Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje –https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/16/zydzi-rozbijaja-organizacje-polskie-i-polonijne-syjonizm-tryumfuje/

Dariusz Kosiur

 _________________________

Policja nagrywa osoby podpisujące petycję „Nie dla roszczeń”?

https://twitter.com/i/status/1121053795843235840

 

Andrychów, akcja zbierania podpisów przeciw żydowskim roszczeniom 

 

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=haMB7oeluUo

 

Tu można pobrać formularz i podpisać/zbierać podpisy przeciw bandyckim, żydowskim, roszczeniom ustawy 447 USA:

  http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

KOMENTARZE

 • CHasydzi i
  chabab-lubawicze (chasydzkich odłamów jest więcej) to nie są ortodoksi. Co nie zmienia faktu, że są niebezpieczni.
 • @Wican 22:39:09
  Każdt żyd w Polsce jest niebezbieczny
 • "Dlaczego w ogóle Europa tak chętnie przyjmuje Żydów?"
  Sami się przyjmują - bo wcześniej kompletnie ubezwłasnowolnili białą rasę. To, że kiedyś wygnano ich z Hiszpanii - znaczy tylko tyle że sami się z tej Hiszpanii wygnali - bo taka była mądrość etapu. To, że pan Hitler postępował tak a nie inaczej z biedotą żydowską - wcale nie oznacza, że Żydzi nie rządzili w 100% owym - panem Hitlerem. To, że w 1968 roku PRL opuściło wielu Żydów - wcale nie znaczy - że owym PRL-em nie rządzili wtedy Żydzi.
  Wniosek?
  "Waszym ojcem jest diabeł..." - kto to powiedział?
  To ludzie swoim nieprawidłowym postępowaniem dają moc dzieciom diabła - a one z kolei ludzkimi rekami zamieniają owych ludzi w szatańskie odchody. W sumie to od ludzi zależy czy czarci pomiot będzie ich wyniszczał - czy będzie wobec ludzi - bezsilny. Za tę prawdę został zamordowany kiedyś Syn Boga Ojca - Jezus Chrystus - a nauki jego - czarci pomiot przenicował pod siebie - dla swoich, niecnych korzyści.
 • Polska to nie jest przyjazne żydom środowisko.
  Okupanci żydowscy, grabieżcy żydowscy mogą chcieć działać na terenie Polski
  dla korzyści dla rabunku zasobów Polaków.
  Zwykli uczciwi żydzi nie wybiorą Polski jako miejsce ucieczki z Izraela.
  Kto chce żyć w kraju wrogim wobec siebie ?
  No chyba że zastosuje się przymus, kłamstwo, albo choćby motywacje ekonomiczne a to nie jest wykluczone.
  Polska to dom dla żydów urodzonych w Polsce...czyli albo tych przedwojenny starych i wymierających na emigracji) ale już nie dla ich dzieci wychowanych w innych krajach ...oraz dla żydów zaliczonych do ofiar holocaustu ale żyjących w Polsce pod fałszywymi papierami. Tych żydów w Polsce jest wielu za Hitlera każdy żyd szukał fałszywych "polskich" papierów
  i można je było kupić na rynku..
  Większość żydów którzy znali dość dobrze język Polski po zgoleniu brody i zmiany ubrania na "polski" garniturek...była dla Niemców nie do odróżnienia
  od Polaków.... chyba po napletku,, co Niemcy stosowali w przypadku podejrzeń. Ci wszyscy żydzi przeżyli wojnę jako Polacy a w statystykach "zniknęli" jako żydzi...i zostali zaliczeni do ofiar holocaustu.
  Po wojnie ci żydzi razem z Polakami budowali PRL przym żydzi jako mafia wzajemnie się wspierali i włazili w struktury władzy stalinowskiego PRLu dopiero Gomułka ich odsunął od koryta. Cześć wyjechała z Polski do bogatego zachodu ale większość tych na niższych szczeblach pozostała w Polsce i dalej działała a zwłaszcza ich dzieci które już jako "Polacy" były wychowywane w szkołach tak jak polskie dzieci.. tylko w domach dostawały inny rodzaj "edukacji".

  Reasumując żydzi z zewnątrz do Polski nie przyjadą ale niestety w Polsce jest dużo więcej żydów niż to wynika z rachunków holocaustu.
  Za dużo by Polska mogła być spokojna ale za mało by bez pomocy z zagranicy (szantaż, naciski polityczne, potencjalne embarga, wsparcie zagranicznych służb specjalnych...) mogli rządzić Polską.
  Na razie rozdają karty w Polsce za sprawą pożytecznych idiotów z S (już ich jest coraz mniej) oraz KK (bez JPII KK nie jest już tak skuteczny a obecny Papież czyści brudy JPII).
  Gdy globalna mafia żydowska upadnie ..to Polska natychmiast wyzwoli się od naszej lokalnej mafii żydowskiej która rozpłynie się we mgle, zniknie natychmiast, wyparuje... bo wie jaka ciąży na niej odpowiedzialność karna w suwerennej Polsce...i tu nie chodzi o pochodzenie ale to czyny o grabież o zdradę narodową..

  Dyktatura mafii żydowskiej w Polsce jest tak samo sztuczna jak dyktatura banderowców i żydów na Ukrainie, czy np we Francji czy w Brazylii
  To niestabilne twory utrzymywane siłami z zewnątrz.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031