Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistycznych bandytów plany wobec Polski i Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt wam tyle nigdy nie da, ile PiS obieca


Żydowskie ataki na Polskę i Polaków, żydowski podbój Polski stały się możliwe po obaleniu PRL, którego dokonały połączone siły żydowskiej V kolumny i żydo-katolickiego Kościoła wspierane przez syjonistyczny imperializm USA i Izraela. Polskie społeczeństwo jest w IIIRP poddane takiej samej opresji służb żydowskiego reżimu jak było w latach rządów żydo-bolszewii, 1944-56. Ale ilu Polaków zdaje sobie z tego sprawę?

.

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=BwW_o_wFfbM

Dr Z. Kękuś (PPP 144) Jak żydzi wymyślili 1 bilion złotych od Polaków i co z nim zrobią?

 

W uzupełnieniu do treści filmu dra Z.Kękusia za: http://sztukanagoraco.blogspot.com/2012/05/gry-wojenne.html

 

W drugim dniu I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce(czerwiec 2012r.) omawiano sedno sprawy, czyli powrót 3,3 mln Żydów do Polski.

Żyd, Jakub Czupryński, odważnie oznajmił, że Polska powinna przyjąć nie 3,3 mln Żydów, lecz 16 mln  ponieważ to Polacy powinni znaleźć się w mniejszości !!! 

więcej na: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/10/04/juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce/

 

Deklaracja lidera Partii interesu Syjonistycznego w Pułtusku 4 maja 2019r.

W związku z rosnącym oburzeniem Polaków na wyjątkowo bezczelne żydowskie żądania i opluwanie Polski i Polaków w zachodnich, powszechnych, żydowskich, mediach celem zmuszenia Polaków do uległości i potulnej zgody na kradzież naszego majątku, na systematyczne okradanie nas przy pomocy aparatu fiskalnego na rzecz światowego żydostwa, rządząca w Polsce V żydowska kolumna poczuła się w końcu zobowiązana do złożenia mocno spóźnionej deklaracji. PiS-owy sanhedryn doszedł widać do wniosku, że nie należy zbyt długo drażnić ofiary, a poza tym nawet najgłupszy elektorat może w końcu zacząć myśleć.

Tylko co więcej z tej deklaracji ma wynikać poza zadowoleniem PiS-owego elektoratu, do którego jest adresowana? Podobną deklarację złożył w tym samym czasie robiący za polskiego patriotę, żydowski premier IIIŻydo-RP/Polin, M.Morawiecki.

W każdym razie Elektoracie pamiętaj: nikt wam tyle nigdy nie da, ile PiS obieca i wiedz Elektoracie, że: rzeczywista polityka składa się nie z obietnic, ale z realnych faktów politycznych, a te od 30 lat wskazują niezmiennie ten sam antypolski, antynarodowy, antypaństwowy, ale prosyjonistyczny kierunek – i nie może być inaczej skoro III RP jest w istocie IIIŻydo-RP/Polin, a cały polityczny jej porządek ma błogosławieństwo żydo-katolickiego Kościoła i jego świętego JPII.

 

https://twitter.com/i/status/1124753570136580096

 

Osadzony film

Panie Prezesie w takim razie zapraszam na Marsz 11 maja godz.14.00 do W-wy pod KPRM. Polacy będą tam protestować przeciw roszczeniom żydowskim.

Powinniśmy połączyć wszystkie siły, aby ratować naszą Ojczyznę!

Ludzie o tym mówią: 297

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  5*
 • Spokojnie - Polski już nie ma.
  Została ona zamordowana ostatecznie w ubiegłym wieku. Natomiast za sierotami po Polsce nikt znaczący się nie ujmie ani w Europie ani na świecie - to chyba jasne.
 • @demonkracja 18:49:29
  Panie "mądralo", z takimi wywodami jest pan tak samo groźny jak ten Żyd. Polska jest i istnieje, o dziwo jest jeszcze wolna i całkiem dobrze sobie radzi. Należy jednak nie dopuścić do jej przejęcia. Im lepiej jest w Polsce tym więcej sępów będzie się zlatywać, a Polacy ogólnie są sprytni ale nie tacy politycznie mądrzy!
 • @Stara Baba 19:33:42
  "Polska jest i istnieje, o dziwo jest jeszcze wolna i całkiem dobrze sobie radzi."
  -----------------
  Taki osąd naszej rzeczywistości jest szkodliwy dla Polaków - bo ich usypia a tymczasem - ta niby istniejąca Polska przed niczym już ich nie obroni. Przed niczym!
 • Polskie ścierwo
  .
  też edgrywa pewną rolę wtych planach żydowskich bandytów "wobec Polski i Polaków"

  - https://marucha.wordpress.com/2019/05/03/deja-vu-z-sodomy-i-gomory/#comment-829365

  niestety cytowany w zlinkowanym tekście link nie jest aktywny, czyżby nadzór żydowskiej morlaności i prawdy link zamknął. Tyle zabiegów o zwykłe polskie ścierwo ?
 • Patron polskiego ścierwa
  .
  @Laznik 13:31:12

  Jak dobrze, że Polacy wybrali ponoć "dobrą zmianę"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  aby patronowała troskliiwe nad ich ścierwem. ścierwo bohatera narodowego okazało się w swych cząstkach nieprzydatne do noczego

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  choć żydowscy chirurdzy są wiodąccy nie tylko w transplantacji ale i intersiku jakim jest haandel i pozyskiwanie organów. "dobra zmiana" dokonała niezbędnych ułatwień dla tansplantacji na BW.

  Mała korektura, to nie są żadni syjinistyczni bandyci, to są zwykli żydowscy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031