Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

4 czerwca 1989 niewielu dostrzegło żydowską mordę IIIRP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielu Polaków jeszcze nie rozumie co stało się w 1989r.

IIIRP to wielki, wspólny, sukces syjonistycznej, żydowskiej, V kolumny w Polsce oraz żydo-katolickiego Kościoła i oczywiście światowego syjonizmu, czyli USA, Wlk.Brytanii, Izraela. Celem światowego syjonizmu był i jest podbój i kolonizacja tych wszystkich państw, które uwolniły się z jarzma żydowskiego kapitalizmu.

Nieszczęsne żydo-katolickie owieczki po 30 latach trwania reżimu IIIRP ciągle jeszcze nie zauważają jego syjonistycznej, żydowskiej mordy i nadal chcą nadstawiać swoje bezmyślne głowy, jedne za syjonistycznym, żydowskim, PiS, drugie za syjonistyczną, żydowską, PO i ich pochodnymi, ale wszystkie razem w obronie żydo-katolickiego Kościoła.

Musimy Żydów pozbawić w Polsce władzy – to nasze prawo i nasz słowiański, polski, obowiązek

Dlaczego? – zaoponują kosmopolici. Najprostsza i oczywista odpowiedź jest następująca: bo Polską winni rządzić Polacy, nigdy elementy obcej, wrogiej, nacji, obcej organizacji – także religijnej.

Polska dla Polaków? – nie chcemy polskiego szowinizmu będą wrzeszczeć Żydzi, a wtórować im bezmyślni, nieświadomi, Polacy, których poglądy polityczne kształtują antypolskie, żydowskie media, oświata oraz żydo-chrześcijański Kościół.

Nie ma potrzeby przywoływać wielu historycznych przykładów podłości, nienawiści, zdrady i zbrodni żydowskich wobec Polski i Polaków. Wystarczająco charakterystyczny jest przykład zachowania Żydów w 1939r., gdy witali wkraczające do Polski wojska niemieckie i radzieckie budowanymi z kwiatów łukami triumfalnymi oraz chlebem i solą. I gdy od 1944r. zbolszewizowani Żydzi chcieli z Polski utworzyć republikę ZSRR. W tym samym czasie żydo-sanacyjny rząd londyński w interesie żydowskiej finansjery popierał walkę zbrojnych polskich oddziałów z Armią Czerwoną. Dwa żydowskie polityczne odłamy, komunistyczny i kapitalistyczny, ale polityczny kierunek ten sam: likwidacja Polski i Polaków.

W 1944r. nie było już polskiej narodowej elity, która utworzyłaby polski rząd zdolny do politycznego dialogu z ZSRR. Jej likwidację zawdzięczamy żydowskiej finansjerze anglosaskiej, która była inicjatorem przewrotu majowego w 1926r. Od tego momentu rozpoczął się realizowany przez żydo-sanację proces politycznej eliminacji polskich narodowców. Od 1939r. eliminacja była już fizyczna, tak pod okupacją niemiecką, jak pod radziecką, a jej skuteczność gwarantowała współpraca Żydów z gestapo i z KGB. Tak odwdzięczyli się Polsce i Polakom Żydzi za szkolenie ich bojówek do walki z Arabami, za ogromne ilości broni, które otrzymali za darmo przed 1939r. I nie oszukujmy się, żydo-katolicki Kościół był rad z eliminacji polskich nacjonalistów, którzy stanowili zagrożenie dla jego niepodzielnej władzy nad rządem dusz.

Żydowska mentalność, polityczne cele, nie uległy żadnym zmianom. W dalszym ciągu jest to element z gruntu antypolski. Nie zmienią tego faktu bajdurzenia jakiegoś syjonistycznego Maliniaka z PiS na urzędzie rezydenta IIIŻydo-RP/Polin o wspólnej historii Żydów i Polaków w Polin – „Żydów i Polaków”, tak właśnie, a nie Polaków i Żydów w Polsce!

Dariusz Kosiur

I kto wygrał w 1989?

  

 

_________________________

Tekst z 2009r. za: http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=30051

Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów

Jeżeli coś grozi twojemu krajowi i jesteś 
przekonany, że przeciwstawiasz się złu, 
ostatniemu łajdactwu i stajesz w obronie 
słabych – wal i niech ci ręka nie drgnie.”

Henryk Sienkiewicz

 

Dwa lata temu napisałem tekst pt.„POLSKA według PiS, czy według PO?”. Wykazałem w nim, że dla interesu gospodarczego, politycznego (bezpieczeństwa zewnętrznego Polski) i narodowego Polaków wybór ten przedstawia się dokładnie tak samo, jak wybór przyczyny własnej śmierci. Czy chcemy umrzeć z powodu dżumy, czy z powodu cholery?

Niebawem w przyśpieszonych z powodu kryzysu gospodarczego wyborach parlamentarnych Polacy znów staną przed identycznym wyborem. Strona narodowa nie będzie jeszcze w stanie zdecydowanie zagrozić antypolskiej bandzie zdrajców i szubrawców, którą takie same powszechne antypolskie media określają mianem „polskiej elity politycznej”.
Wybory w Polsce po 1989 r. są jedną wielką manipulacją Polakami realizowaną przez zainstalowane agendy obcych państw (np. niemiecka Fundacja Konrada Adenauera) i przez antypolską żydowską V kolumnę: Fundację Stefana Batorego, Forum Obywatelskiego Rozwoju L. Balcerowicza, w którym wspólnie działają T. Syryjczyk (min. w rządzie Mazowieckiego, znany z powiedzenia, że „najlepszy plan rozwoju, to brak planu”), J. Wejchert (od TVN) oraz „autorytety”: W. Bartoszewski, A. Olechowski (jako kandydat na prezydenta RP rzucił w radiowej „Trójce”: „po co komu takie państwo – Polska, którego nie stać na własną armię?”, M. Safian, A. Zoll i aktorzyna-komik J. Fedorowicz itd., itp.

Wyżej wymienioną grupę należy identyfikować z tzw. żydowskim lewactwem europejskim. Grupa ta oraz większość mediów wspierają PO (dominujący nurt politycznej zdrady Polski), czyli pracują na rzecz Niemiec wspierając demontaż Polski poprzez całkowite podporządkowanie jej strukturom UE, a więc poprzez całkowitą utratę suwerenności Państwa Polskiego.
Ciekaw jestem, czy antypolskie żydostwo, jazgoczące coraz częściej i coraz głośniej o polskim antysemityzmie – z czego wynika wprost, że było ono i jest w Polsce liczne – potrafi wymienić Żydów o propolskim nastawieniu? 

Drugą grupę, znacznie mniej liczną – bo na tyle oceniają własne potrzeby żydowscy mocodawcy z USA –, stanowią media wspierające PiS. Są to: dziennik „Rzeczpospolita”, czasami tygodnik „Wprost” oraz media o. Dyrektora. Ta grupa (zwłaszcza samo PiS) jest antyniemiecka na tyle, na ile wynika to z politycznych potrzeb USA. Dąży do nieznacznego wyhamowania budowy UE i jest wybitnie antyrosyjska i bardzo proUSA.

We wspomnianym na początku artykule z 2007 r. napisałem:
Przyjmując wizję (proniemieckiej) PO, przez dopuszczenie PO do rządów, likwidacja Polski nastąpi automatycznie – przez przyjęcie konstytucji UE-państwa, (…).
Wizja PiS zrealizuje likwidację Polski przez doprowadzenie do zaciśnięcia wokół niej kleszczy Niemcy, UE – Rosja. W wyniku koncepcji PiS likwidacja (rozbiór) państwa może nastąpić również po rozpadzie UE.”

Nie była to jakaś profetyczna wizja, ale zwykła analiza sytuacji politycznej w Europie oraz tego, co w zakresie polskiej polityki realizuje żydowski rządzący element.
I oto, w Naszym Dzienniku z 07 – 08.03.2009 ks. prof. Cz. Bartnik, mój ulubiony, zatroskany o los Polski felietonista przytoczył za „Naszą Polską”:
(…) Aleksander Dugin, Rosjanin, filozof powiedział, że niepodległe państwo polskie stanowi przeszkodę w Europie i musi nastąpić nowy rozbiór Polski miedzy Niemcy i Rosję (W. Reszczyński, „Nasza Polska”, 30.09.2008).”
(Polecam cały, bardzo dobry tekst http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090307&id=my51.txt )
To na razie jest wypowied? jednego z rosyjskich politycznych publicystów, jest to sądowanie politycznego odzewu. Ot, zwyczajne danie w pysk i badanie reakcji.
Ale czy można się dziwić takiemu rosyjskiemu stanowisku? Które państwo zechce tolerować sąsiada, użyczającego własnego terytorium do budowy wyrzutni rakiet nakierowanych przeciw swojemu sąsiadowi oraz bierze aktywny udział w politycznym osaczaniu i osłabianiu sąsiada (antyrosyjskie działania na Białorusi, na Ukrainie, w Gruzji), utrudnia gospodarcze kontakty (władze Polski zrezygnowały z budowy drugiej nitki gazociągu przez nasze terytorium z Rosji do Niemiec i UE, rezygnując tym samym z profitów dla polskiej gospodarki, ale realizując interesy USA)?

Polityka PiS była i będzie polityką zdrady polskich interesów. Polityka PO jest taką samą zdradą – tyle, że zdradą wprost, nie na rzecz USA, a na rzecz Niemiec (n/t polskich stoczni, czyli n/t antypolskiej działalności rządów PO i wszystkich poprzednich: http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090226&id=my71.txt ).

Ogromnym niebezpieczeństwem dla naszego państwa jesteśmy także my sami, którzy jakże często nie zdajemy sobie sprawy ze stopnia degeneracji własnej polskiej świadomości narodowej oraz państwowej. Widać tu jednak ogromną pracę powszechnych antypolskich mediów i zawłaszczonego przez judeomasońskie kreatury systemu oświaty. Nie jest też bez winy i Episkopat polskiego Kościoła po roku 1981, brnący w tragicznym ekumenizmie do zjednoczonej antykatolickiej, antyludzkiej Europy. A przecież w normalnym kraju zamach na jego suwerenność polityczną, gospodarczą, celowa pauperyzacja narodu, chęć zlikwidowania własnej waluty na rzecz obcej czynione przez polityków i wspierające ich media i organizacje winny być karane śmiercią. 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • ?
  jankiel szaweł ll, szechter, lewartow a ten czwarty żyd?
 • @nieżyt 17:10:38
  Chyba S.Chwin, pisarz.
 • chyba nie tu jest z berkiem lewartowen i heńkiem kisindżerem
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a20.jpg
 • kurwaaaa znalazłem
  to icek woźniakowski tate roży thuj von coś tam
 • tu z viki
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/2004.05.08._Jacek_Wozniakowski_and_Bronislaw_Geremek_and_Henry_Kissinger_Fot_M_Kubik.jpg
 • "4 czerwca 1989 niewielu dostrzegło żydowską mordę IIIRP"
  ------------------------
  To prawda - jednak to świadczy o tym, że to towarzystwo trzymało za pysk wszystko w PRL. To, że jakoby Gomułka ustawiał dzieci diabła w 1968 roku - to mit. Było odwrotnie.
 • @nieżyt 18:24:01
  Bingo.
  Jeśli to był nie zakamuflowany Żyd, to z pewnością filosemita i polonofob.
 • Jeszcze mniej dostrzegło okupację
  .
  "niewielu dostrzegło żydowską mordę IIIRP"

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553790

  okupację niemiecką Polacy rozpoznali i dyskutują ją do dziś bez zrozumienia, ale tej żydowskiej, to nawet im do głowy nie przyjdzie, tak zręcznie została zorganizowan, jak NSZZ.

  "sukces syjonistycznej, żydowskiej, V kolumny w Polsce " przy wsparciu 10 milionów Polaków, w tym pewnej liczby kanalii, ale w większości ludzi zdezorientowanych,

  - sukces syjonistycznej, żydowskiej, V kolumny w Polsce

  którzy dali się wciągnąć w rozgrywkę.

  "Potrzeba było dwóch wojen światowych ..."

  - http://pedant.neon24.pl/post/144977,wchodzimy-w-strefe-stanu-niewazkosci#comment_1479357

  ten system zna tylko jedno rozwiązanie swoich kryzysów finansowych: to wojna i mord masowy na ludności, taka regulacja pogłowia przy okazji.
 • Niewielu dostrzegło
  więc tym bardziej wieczna chwała tym "niewielu".
  Przypominam że dzień 4 czerwca 1989 r był dniem "ostatecznego rozwiązania nabrzmiałych kwestii" na Placu Niebiańskiego Spokoju.
  Właśnie w tym dniu trwające od tygodni protesty zostały definitywnie i bez ceregieli spacyfikowane.
  Protestujący jak zazwyczaj studenci,jak zazwyczaj byli za wszystkim co najlepsze a przeciwko wszystkiemu co najgorsze.Wielu z nich zginęło ale gdyby nie tamta dramatyczna decyzja chińskich władz, dziś zdychali by z głodu milionami.
  A dziś są pierwszą ekonomiką w świecie a niemała część mieszkańców Ziemi spogląda na nich z nadzieją na wyzwolenie z dolarowej niewoli.
  Jednym słowem ofiary nie poszły na marne a z minionego trzydziestolecia żółtki wycisnęły wszystko co najlepsze.
  A co w tymże czasie osiągnęliśmy my?
 • @ikulalibal 23:01:48
  jak to co. Mamy pasożytków u władzy i armię amerykańską pilnującą ich interesów.
 • Pominal pan wazny element, ktory z zasady jest pomijany..nie bez powodu.
  Nie byloby roku 1989 bez roku 1986....
  W stanie wojennym chlopoki z WSI szukali goraczkowo partnerow do ...Porozumienia Polakow"..... I po stwierdzeniu ,ze skoro Polacy nie chca sie godzic z "tymi innymipolakamy"..po stwierdzeniu neiprzydatnosci wylali na zbity pysk i wykluczyli na zawsze ok 5000 ludzi i Solidarnosci..i zapanowal impas…
  Przerwal go Kuron…. w zasadzie to nie byl pomysl Kuronia ale tze Michnikuremka...mocno rozzalonych na paskudny antysemityzm POlakwo jacy wycieli ich w Oliwii na pierwszych wybroach Solidarnosci....
  Otoz w szeregu rozmow z plk Lysiakiem..tak sie chyba nazywal...Kuromn przedstawil mu plan pogodzenia sie :polakuf'..pod warunkiem, ze Kiszczk uzna ich za wlasciwych .polakuf:" a tych polskich skurwysynow juz Wykluczonych pomoze utrzymac tam , gdzie ich poslano…. reszta mniej wiecej juz poszla latwiej:-))))
 • @RomanKa 05:09:07
  Przepraszam pana Waldemara...za skojarzenie nazwisk....oczywiscie oficer prowadzcy rozmowy nazywal sie Lesiak..czy tez Lesniak -o ile to jest jego prawdziwe, a nie operacyjne nazwisko.
  Tak samo, jesli sprawdzi sie uczestnikow Okraglego Stolu...zobaczycie, ze zabraklo wsrod nich ludzi Wykluczonych Calkowicie...a przed nim kanalami WSI kontaktowalo sie z kilkoma( wiem o kilku osobach) w sprawie powrotu i wziecia udzialu w Okraglym Stole...zaledwie kilkas skorzystalo , ale bylo to za malo, zeby ich exponowac.
  TO Wykluczenie ...jest czynnikiem obowiazujacym do dzis, powolywqali sie na nie obydwaj Kaczynscy wygflaszajac prelekcje w Lozy Polin przed panem SMolarem..zapewniajac ze oni gwarantuja zachowania zasady I jak widac slowa dotrzymuja, Stad takie cudotfurcze koalicje przy kazdych farsach wyborczych... organizowanie konfederacji wszelakich frakcji wg zasady -dziel i rzadz!
  STad te graficzne mutacje symboliki Solidarniosci jakie zamieszcza pan..majace za zadanie beltanie skolatanym Polakom w mozgach...jest tylko zabiegiem maskujacycm przeksztalcen Ustrojowych I Wlasnosciowych jakie przeprowadzala PZPR I jej bijace ramie WSI.
  Nie bez kozery znakiem szczegolnym Antypolskiego Skurwysynstwa , po ktorym ich poznajemy - sa dwie cechy, jakimi sie wyrozniaja operacyjni funkcjnariusze sytemu:

  1. Bydleco negatywny stosunek do Jana Pawla II I jego misji.
  2. Zaklamany, falszywyi obzydliwy stosunek do polskiej -narodowej Solidarnosci.
 • @RomanKa 05:09:07
  No już! wymyślił:

  // Nie byloby roku 1989 bez roku 1986... //

  A roku 1986 nie byłoby bez znamienitego,przełomowego,kultowego,determinującego, roku 1985
  I bez porozumień właśnie wtedy podpisanych i deklaracji wówczas złożonych i zobowiązań wówczas powstałych

  "Pakt Jaruzelski-Rockefeller 25 września 1985 r."
  https://powiewswiezosci.neon24.pl/post/127263,pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r
 • @RomanKa 15:05:46
  //Nie bez kozery znakiem szczegolnym Antypolskiego Skurwysynstwa , po ktorym ich poznajemy - sa dwie cechy..//

  A według mnie także "bez kozery" znakiem szczególnym antypolskiego skurwysyństwa jest jedna cecha; a mianowicie notoryczne unikanie polskich znaków diakrytycznych.Jest to nie tylko objaw braku szacunku do polskiej ortografii ale skrajne niechlujstwo i lekceważenie czytelnika.Wspomniane znaki są po to aby pisane treści były precyzyjne a przez to bardziej zrozumiałe.
 • @RomanKa 15:05:46
  "1. Bydleco negatywny stosunek do Jana Pawla II I jego misji."

  Panie Romanie,
  a jakąż to misję realizował JPII?

  Czyż nie taką:
  https://www.youtube.com/watch?v=3-RRMXjAi-c
  _____________________________

  Ks. prof. Cz. Bartnik:

  „Jan Paweł II otworzył szeroko cały Kościół na świat żydowski, religijny i świecki, i prywatnie sam był – można powiedzieć – filosemitą, a jednak jego postawa i jego działanie w tym względzie nie przyniosły pożądanych owoców. Wprost przeciwnie, tym śmielej atakuje się Kościół katolicki, w tym i Kościół polski, i Polskę, przeciwstawiając nas pozornie Janowi Pawłowi II.” - (Nasz Dziennik 22.08.2007, „Rozczarowanie”).
 • @Rzeczpospolita 16:54:32
  Panie Dariuszu…. Ja bylem swiadkiem...kiedy zawolal
  - Nie Bojcie sie!.....I Polacy przestali sie bac.
  Niech pan sprobuje to powtorzyc:-))_)_

  Swoja droga- panu chyba obojetnie , kto atakuje KK:-)))????
  KK od zarania to zydowska sekta… ci, zawsze pozwalaja sobie tylko na tyle ….na ile pozwola im ….goje.
 • @RomanKa 04:13:08
  "Panie Dariuszu…. Ja bylem swiadkiem...kiedy zawolal
  - Nie Bojcie sie!"

  No to należy się Wam medal za odwagę.
 • @Pedant 06:58:02
  " Nalezy sie".... tylko tchorzom, dupkom,i psimmhooykom zaksywkowanym na wszelki wypadek, jak ty.
  Odwazni sami decyduja….
 • @ikulalibal 15:34:48
  Badania psychologiczne na IQ wykazaly juz bardzo dawno , ze mozg czlowieka o ilorazie IQ 85 i wyzej..nie potrzebuje znakow diakrytycznych w zadnym jezyku. Poprostu sam je dodaje i czytajacy nawet nie zatrzymuje sie - nie zauwaza, nad slowami bez tych znakow, bo mozg je uzupelnia….
  Ludzie o poziomie ponizej 80 IQ..maja natowmiast problemy ze zrozumieniem textu..czytanego nie rozpoznaja znaczen zapisow bez znakow....
  Mowiac krotko kogo obchodzi opinio glupiego dupka z IQ 75 na jakikolwiek temat -dodatkowo przykrytego jeszcze glupsza ksywka?:-))))
 • @RomanKa 17:46:11
  "Poprostu sam je dodaje i czytajacy nawet nie zatrzymuje sie - nie zauwaza"

  "Poprostu" to jest popolsku?
 • @Pedant 18:09:35
  A ile innych jezykow jeszcze znasz????
 • @RomanKa 18:59:25
  A zgadnij.Masz przecież unikalny umysł przenikający nawet te bariery które są nie do sforsowania przez umysły pospolite.

  //Ja bylem swiadkiem...kiedy zawolal
  - Nie Bojcie sie!.....I Polacy przestali sie bac.//

  https://smiles24.ru/data/smiles/smiles-smeh-383.gif
 • @RomanKa 18:59:25
  Trochę znam, a co?
 • @Pedant 19:29:29
  a nic.…I....troszkie tanczysz????
 • @RomanKa 15:05:46
  Szanowny panie Romanie Kafel czy tam inny Romanie K, w normalnych okolicznościach ludzi posługujących się słownictwem meneli spod budki z piwem ignoruję, ale jako że z racji zaawansowanego wieku może Pan już nie kontrolować słownictwa i z coraz większym trudem rozróżnia wyidealizowane wspomnienia z młodości (durnej i jurnej zapewne) od realiów, spieszę z pomocą.

  Pana recepta na identyfikację wrogów jest absurdalna, chyba, że chodzi o wrogów agentury pchającej naród polski głębiej w bagno.

  //Nie bez kozery znakiem szczegolnym Antypolskiego Sku******stwa , po ktorym ich poznajemy - sa dwie cechy, jakimi sie wyrozniaja operacyjni funkcjnariusze sytemu//

  // 1. Bydleco negatywny stosunek do Jana Pawla II I jego misji.//

  Człowiek, który:
  - spiskował przeciw państwu polskiemu z władzami wrogiego mocarstwa,
  - przerobił polski kler na agenturę tego mocarstwa
  - podjudzał społeczeństwo do rozruchów i sabotowania gospodarczego własnego państwaa w efekcie do niszczenia podstaw materialnych bytu narodu polskiego
  - otumanił polskie społeczeństwo by poparło wstąpienie Polski do UE
  - pacyfikował reakcje obronne Polaków na działania mafii niszczącej państwo i grabiącej majątek narodowy zgromadzony przez PRL, grzmiąc, że "antysemityzm jest grzechem"

  ... zasługuje na coś innego niż negatywny stosunek trzeźwo myślącego Polaka?

  //2. Zaklamany, falszywy i obzydliwy stosunek do polskiej -narodowej Solidarnosci.//

  Roszczeniowy, zdemoralizowany motłoch, idący nieświadomie - albo i świadomie, bo część tej otumanionej swołoczy uznawała hasło "czym gorzej (w Polsce) tym lepiej" - na pasku wrogich agentur (CIA, BND, Mossad, STASI - ktokolwiek płacił, od tego brali ci narodowi przywódcy "S"), rozkładający gospodarkę narodową to "Solidarność" JAKIEGO NARODU? Ostatecznie W czyim interesie działała ta ciemna masa? Swoim, czy obcego imperium? Jaki musiał być koniec tej próby zamachu stanu? To oczywiste (dziś, ale wówczas, w 1980 r - też), że niepokoje społeczne które eskalowała "narodowa" Solidarność (narodu wybranego chyba) musiały skończyć się pacyfikacją - albo siłami własnymi PRL, albo siłami Układu Warszawskiego. Solidarność to była taka sama antypolska prowokacja jak Powstanie Styczniowe czy Powstanie Listopadowe. Kiedyś Jaruzelski będzie miał pomnik za ocalenie narodu polskiego od interwencji Układu Warszawskiego i takich jatek, jakie miały miejsce na Węgrzech.

  //Panie Dariuszu…. Ja bylem swiadkiem...kiedy zawolal
  - Nie Bojcie sie!.....I Polacy przestali sie bac.//

  I jaki mógł być efekt tego "nie bania sie" - taki jak w Wujku? Czy taki jak na Węgrzech w 1956? Co trzeba mieć w głowie, żeby zachwycać się tym, że PROWOKATOR był skuteczny, kiedy odwalał swoją antypolską robotę?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031