Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sport sportem, a polityka polityką

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Granica między syjonizmem a debilizmem staje się coraz cieńsza, czego przykładem jest żydowski tygodnik "Polityka"


 

W sporcie: 

Polska : Izrael – 4 : 0

w polityce: 

Polska : Izrael – (walkower) 0 : 2

 

Chyba czas już najwyższy na zmianę przestarzałych podręczników do geografii. Skoro państwo azjatyckich koczowników, Izrael, bierze udział w piłkarskich mistrzostwach Europy, w Konkursie Piosenki Eurowizji, przy Parlamencie Europejskim jest afiliowany Europejski Kongres Żydowski – czyli koczownicy posiadają jakby podwójne członkostwo w UE, raz jako obywatele państw Europy, drugi raz jako niezależni – międzynarodowi – w Europie koczownicy -, to wypadałoby to jakoś w końcu sformalizować. A swoją drogą, kto i dlaczego zdecydował, że azjatyccy koczownicy z Bliskiego Wschodu przynależą do Europy?  Czy ta ich „przynależność” nas ubogaca, czy zubaża – zubaża i materialnie i kulturowo, czy jest naszym szczęściem, czy nieszczęściem, czy sprzyja naszemu bezpieczeństwu, czy odwrotnie, stanowi poważne zagrożenie tak dla bezpieczeństwa wewnętrznego jak i zewnętrznego ? Pytań można stawiać z pewnością jeszcze więcej.

Pomeczowe refleksje

Zaraz pojawią się wątpliwości, czy przypadkiem łapanie Żydów na spalonym (tzw. pułapka ofsajdowa) nie nosiło cech antysemickich i propagowania holokaustu Żydów. – I tak dojdziemy do stodoły w Jedwabnem, bo dlaczego nie, żydowska interpretacja to przecież arcydzieło – arcydzieło krętactwa.

A poważniej nieco:
wynik meczu budzi zdziwienie, bo polska reprezentacja wygrała z drużyną, która we wszystkich poprzednich meczach ME wykazała się o wiele lepszą skutecznością strzelecką i lepszą grą (?).
Przypomina to MŚ w Korei-Japonii, gdy najgorsza drużyna w grupie – nasza drużyna -, w swoim ostatnim meczu pokonała najlepszą w grupie drużynę USA aż 3 : 1.

Daleki jestem od stwierdzenia, że nasza reprezentacja grała wczoraj dobrze. Twierdzę natomiast, że to reprezentacja Izraela grała fatalnie. Może musiała się podłożyć, bo tego wymaga interes polityczny – ważniejsza jest kasa z 447 niż jakieś kilka straconych bramek z polskimi gojami, którzy upojeni piłkarskim sukcesem nie zauważą jak wynoszą im z domu kolejne meble i kosztowności.

 

Dariusz Kosiur

________________________________

 

PZPN oskarżony o antysemityzm za relację z meczu Polska – Izrael https://dorzeczy.pl/kraj/105499/To-nie-zart-PZPN-oskarzony-o-antysemityzm-przez-mecz-z-Izraelem.html

„Mecz był relacjonowany na żywo na profilu PZPN „Łączy nas piłka” na Facebooku. Po bramce strzelonej przez Dawida Kądziora na fanpage’u pojawił się wpis: „GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”.

Według tygodnika „Polityka” post był nacechowany antysemicko.

KOMENTARZE

 • Witam
  Oczywiście wygrywając z Izraelem aż 4:0 okazaliśmy się paskudnymi antysemitami. Przecież winniśmy dać im wygrać, bo to naród cierpiętników, którym należy się szacunek i poddaństwo innych. Ta wstrętna Polska ośmieliła się zachwiać ich poczuciem "narodu wybranego", co według Talmudu jest niemalże grzechem śmiertelnym, bo Goje (szczególnie chrześcijanie) są "bydłem" i nie można nawet z nimi przebywać pod jednym dachem a tu musieli być z nami na murawie.

  Serdecznie pozdrawiam
 • Dokładnie tak
  "Może musiała się podłożyć, bo tego wymaga interes polityczny – ważniejsza jest kasa z 447 niż jakieś kilka straconych bramek z polskimi gojami, którzy upojeni piłkarskim sukcesem nie zauważą jak wynoszą im z domu kolejne meble i kosztowności."

  Polska : Izrael 4 : 0
  Izrael : Polska 300 mld : 0

  A mieszkańcy Polski (nie mylić z Polakami) się cieszą jak głupi do sera :)
 • @kowalskijan584 23:02:04
  Superkibic Andrzej Duda skromnie przemilczal wynik meczu, ze zlosci, czy tez ze strachu.
  Premier natomiast raczyl napisac:" brawo", nie gratulujac kadrze w obawie przed konsekwencjami politycznymi.
  Takich to ma Polska dygnitarzy.
 • @morgan 23:20:45
  Mdli mnie kiedy cztam tyle tekstów na kanwie tego meczu o polskim antysemityzmie. Niektórzy piszą, że na portalch izraelskich roiło się związanych z tym negatywnych o Polsce komentarzy. Poszedłem do fejsbukowych Żydów. Googlem przetłumaczyłem hebrajskie komentarze. I co?

  1) Na wstępie oficjalnego FB portalu ich federacji bardzo pozytywne dla Polaków wielkie zdjęcie jak Zieliński podaje rękę żydowskiemu graczowi (temu najlepszemu) - a tamten się uśmiecha.

  2) Większość tekstów jest ciepło nastawionych do izraelskiej drużyny - twierdząc że 0:4 to niemal to samo co 0:1 (i mają rację). Słaby mecz może trafić się każdemu. Pełno jest stwierdzeń pozytywnych dla ich druzyny, bo dalej są na drugim miejscu i wyjscie ich z grupy jest do osiągnięcia tylko trzeba patrzeć w przód.

  3) Antypolskich komentarzy specjalnie nie szukałem, ale przy przewijaniu calości nie rzucają się w oczy.

  Tak, że trucie du*y u nas o antypolonizmie żydów w związku z tym meczem wywołuje u mnie mdłości.

  Przechodzę kolejny raz z własnej postawy antysemickiej na żydofilstwo :)

  PS to ostatnie nie z powodu tego meczu ale po odsłuchaniu opowieści o Izraelu szefa Art-B Andrzeja Gąsiorowskiego (polecam!)
 • Pogrom jak tyle wcześniej
  .
  "To już jest pogrom!"

  A więc otrzymała propaganda żydowska kolejny dowód na progrom w Polsce. Na pewno będzie umiała to wyorzystać.

  Należałoby sprawdzić, czy w Jedwabynm czy Kielcach też nie chodziło o mecz piłki nożnej, kótre żydowska propaganda wykreowała na pogrom, bo w meczu piłkarskim z żydami bardzo łatwo o pgrom. A żydowscy szubrawcy z byle powodu zaczynają wyć: aj , waj, pogrom !

  Jeśli ktoś powyższą uwagę uzna za niesmaczną, to muszę mu przypomnieć, że w kk Polski i innych krajów Europy jest zapis o przestępstwie zbrodni oświęcimskiej, który zabrania sprawdzenia, ile kłamst o wymordowaniu żydów wprowadziła żydowska propaganda do obiegu, to nie jest niesmaczne, to zbiera na wymioty.

  A propos, takie jest źródło idei likwidacji żydów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  naturalnie biblijne. Już trzyletnie dzieci żydowskie są w ramach święta Purim tresowane do mordu masowego na Gojach, tak został wytresowany Baruch Goldstein, który dla uczczenia święta Purim (25. lutego 1994.) zamordował pardziesiąt osób.

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Baruch_Goldstein
 • Możliwe, że Zydzi żle grali,
  bo byli sparaliżowani obecnością polskich kibiców. To według ich wiedzy faszyści i antysemici - jak zresztą pozostali Polacy. Byli grzeczni, ale uchowaj Boże jakiś gol strzelony mógłby wywołać lawinę nienawiści.
  Z utęsknieniem czekają na spotkanie w Jerozolimie, tam już urządza łomot przy udziale żydowskich kibiców.
 • 447 i tak wyszło:
  4 skutecznych strzelców, 4 gole, 7 strzałów niecelnych.
 • "catholic bitch" wygrały z żydówkami !
  .
  "catholic bitch" - katolicka k...wa

  - http://www.bibula.com/?p=67018

  żydowski motłoch jest w stanie przewyższyć każdy inny, w chamstwie i zbydlęceniu. Temu motłochowi wybudowali Polacy łuk triumfalny

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553792

  najlepszy dowód upodlenia narodu polskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031