Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Paranoiczna hipokryzja wodzów IIIŻydo-RP/Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

15 sierpnia 1920r. pokonaliśmy żydo-bolszewię. W 1989 syjonizm zwyciężył.


        

Poczet wodzów IIIŻydo-RP/Polin – ten ostatni bez oficjalnych insygniów władzy

Gdyby powiedzieć, że należałoby ich powiesić – nie, nie portrety i nie na ścianie, jedyne właściwe miejsce to uliczne latarnie – za wyrządzone Polsce i Polakom szkody, sądy reżimu IIIŻydo-RP/Polin mogłyby wyciągnąć wobec nas srogie konsekwencje. Dlatego takich zachęt nie formułuję publicznie. Właściwą ocenę wystawi tym kreaturom historia – oczywiście ocena będzie właściwa tylko wtedy, gdy wystawią ją Polacy, a nie elementy syjonistyczne, ich żydo-media i kolaborujący z żydo-reżimem historycy.

Jaki wódz jest każdy widzi i analizować ich zasługi dla IIIŻydo-RP/Polin byłoby stratą czasu. O tych dwu na górze po lewej mówić już nie warto, a i tych pozostałych za ich żywota rozliczyć nie zdołamy, ale może odrobina prawdy podziała jak zimna woda na gorące a puste czerepy ich sympatyków i otrzeźwi nieco poniektórych.

Kto obdarza antypolskie kanalie zaufaniem, jest nie mniejszym szkodnikiem niż one. A szeroko pojęta i wszelka władza, żydo-katolickiego Kościoła i opozycji koncesjonowanej nie wyłączając, należy dzisiaj w Polsce do antypolskich kanalii.

„Zapytany na Mazowszu o Marsze Równości i o ich zakazanie prezes PiS-uodpowiedział: – Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów UE. No, uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii.  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lgbt-tematem-kampanii-pis-mowi-o-sianiu-nienawisci-na-marszach-rownosci-i-wplywie-na-sady,960328.html

 

„Taniec radości z podpisania traktatu lizbońskiego” w wykonaniu niehomofobicznym

No, a kto podpisał traktat lizboński? Czy to nie braciszek syjonisty i aktualnego wodza, syjonista L.Kaczyński?
Zgodnie z wymogami traktatu akcesyjnego oraz traktatu lizbońskiego, istnieje obowiązek implementacji, czyli włączenia, do polskiego prawa ustawodawstwa UE.
Obecnie już ponad 90% ustawodawstwa III RP stanowi ustawodawstwo UE. – Syjoniści J. i L.Kaczyńscy ponoszą za to pełną odpowiedzialność.

Więc Kaczyński nie może udawać durnia i tłumaczyć się, że nie wiedział, że spłonie nasza stodoła, którą on sam z bratem podpalał. Oszustowi i kłamcy ufać nie należy, nawet wtedy, gdy staje pod krzyżem – ale niestety, jest to sprzeczne z żydo-katolicką mentalnością, która tak wielbi wszelką ułudę.

 

Liczba stron aktów prawnych, które weszły w życie w poszczególnych latach IIIŻydo-RP

 

Żydo-katolicy z pewnością nie zechcą przyjąć do wiadomości faktu, że do podpisania traktatu lizbońskiego reżimowe władze IIIŻydo-RP/Polin były przynaglane przez prymasa żydo-katolickiego Kościoła, abpa H.Muszyńskiego!!!

Zresztą za europejską integracją żydo-katolicki Kościół opowiadał się od samego początku. W 2003r. kard. J.Glemp, zapewne natchniony duchem świętym, mówił: „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”. A w wymiarze świeckim żydo-katolicki Kościół skrupulatnie odliczał ziemskie daniny, którymi wianował go za nakłanianie wiernych do wsparcia europejskiej integracji rząd towarzysza L.Millera z SLD.

I trudno dziwić się wiernym, że nie mogą się pogodzić z faktem, że oto ich ukochany, święty, Kościół, który miał stać na straży etyki, moralności, dobrych uczynków, domaga się szerokiego otwarcia drzwi do wspólnej Europy dla wszelkiej zgnilizny obyczajowej, dla degeneracji społeczeństwa, dla niszczenia narodu i państwa Polaków, Słowian. A nie można posądzać tych świątobliwych mężów o europejską niewiedzą, bo oni wiedzę o europejskich standardach posiedli w pełni znacznie wcześniej od nas – Kościół był i jest przecież obecny w całej Europie.

Mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego, realizowaną przez miejscowych syjonistycznych kacyków-kolaborantów, m.in. takich jak J.Kaczyński.

Przyłożyła do tego rękę banda prezentowana na zdjęciach.

15 sierpnia 1920r. pokonaliśmy żydo-bolszewię kładąc kres żydowskim marzeniom o rewolucji w całej Europie. Ten zbrodniczy, syjonistyczny, eksperyment udało się zatrzymać tylko do 1989r.  

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Jak świadomość ludzka nie jest w stanie
  pojąć tego zagrożenia, otóż jest, ciemny lud zostaje kupiony "madziami" disco polo i 500+ na które to Ja muszę płacić i nie tylko ja.
  5*
 • Autor 5*
  Troszkę z innej beczki - nie będę ukrywał, ze różnimy się w opiniach odnośnie katolicyzmu, ale polski episkopat rzeczywiście uparł się chyba, żeby przyznać Panu rację, a nie mi:

  https://nczas.com/2019/08/15/tego-jeszcze-nie-grali-ambasador-izraela-anna-azari-pozdrawiala-pielgrzymow-na-jasnej-gorze/

  naprawdę nie wiem, jak to skomentować :)

  pozdr
 • @Lemański 13:57:35
  "są ludzie jak kurwy i kurwy jak ludzie" :)

  pozdr
 • Naród chciał do Unii...
  Naród chciał do Unii i naród głosował w referendum za przystąpieniem do EU. Naród popełnił błąd, ale przecież nie można narodu obwiniać. Od tego są przywódcy odpowiedzialni przed narodem, Bogiem, historią, prawem...i publicystami, którzy nie wiadomo dlaczego utracili nagle poczucie rzeczywistości. Wielka szkoda, że tak się stało. Mam tu na na myśli wstąpienie do EU, a nie publicystów.


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2003_roku
 • @AgnieszkaS 18:44:07
  Od tego są przywódcy odpowiedzialni przed narodem, Bogiem, historią, prawem.

  Oczywiście, tylko w tamtym czasie byli przywódcy partyjni bez deklaracji o odpowiedzialności cywilnej.
 • @
  Nie podoba mi się ujęcie problemu przez autora.

  Dotyczy to aktualnych działań PiS.
  Owszem, także mam zastrzeżenia do niektórych decyzji i dalej jestem pełen obaw o faktyczne zamierzenia - brak zaufania, że nie będzie to podporządkowanie Izraelitom.

  Jednak, aby w ogóle mówić o możliwości uniezależnienia się, trzeba dysponować silnymi strukturami organizacyjnymi.
  Dotyczy to struktur państwa (z zastrzeżeniami), ale przede wszystkim społecznej spójności.

  Czy takie notki jak ta budują podstawy społecznej spójności? Chyba nie. Przeciwnie - podważają wszystko, co może ku temu prowadzić., Stąd są antypolskie.

  Uważam, że należy obecnie budować wspólnotę i przygotowywać społeczny sprzeciw, gdyby chciano wykorzystać Wojsko Polskie do interwencji poza granicami. To największe obecnie zagrożenie.

  Powinien być nacisk, aby przy zmianie Konstytucji wprowadzić tam wzmiankę zakazującą interwencji poza granicami kraju. Jedynie misje pokojowe akceptowane przez społeczność świata.

  Ta sprawa jest poważnym zagrożeniem; Trump nie darmo tu przyjeżdża.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:30:25
  "Czy takie notki jak ta budują podstawy społecznej spójności? Chyba nie. Przeciwnie - podważają wszystko, co może ku temu prowadzić., Stąd są antypolskie."

  Czyli że budowa społecznej spójności na fałszu, na zakłamaniu, na wartościach, które są antywartościami - na tym wszystkim, co narodowi i jego państwu przynosi w konsekwencji realne szkody, jest słuszne, propolskie i lepsze od wskazywania rzeczywistych źródeł zła, które należy bezwzględnie wyeliminować -?
 • A tu aparat urzędniczy "wodzuf":
  https://www.youtube.com/watch?v=yrc3lFCPbn0&list=RDWv3murIBuDs&index=2
  Niedawno oglądałam spotkanie w sejmie (po kontroli NIK na temat braku jakichkolwiek kontroli nad żywnością sprowadzaną do Polski) przedstawicieli konsumentów z urzędnikami m.in. inspekcji sanitarnej i rolnictwa. Minister od rolnictwa powiedział, że polska żywność jest zdrowa i lepiej jest nie kupować w sklepie, tylko gotować jedzenie w domu-:)) Fachowa porada przynajmniej dla przedstawicieli społeczeństwa. Jaki wuc taki aparat i rządy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031