Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 6245 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Gdy kanalie udają patriotów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trol Tezeusz i jego wielki trud siania nienawiści do Rosji - czy tylko do Rosji?

 

Obrazek dedykuję trollowi Tezeuszowi bez obawy, że żydowska Otwarta Rzeczpospolita znów na mnie doniesie do reżimowej prokuratury za propagowanie mowy nienawiści – wszak ta mowa nienawiści jest ze wszech miar słuszna, bo służy interesom syjonizmu.

Mam tylko pytanie do trolla Tezeusza, po której stronie znajdowali się jego przodkowie, po stronie gwałconych, czy gwałcących?

 

 

Treści zamieszczane przez tego antyPolaka i antySłowianina na Neon24.pl z pewnością nie są rezultatem jego historycznej niewiedzy, resentymentów, przeżyć własnych bądź rodziny, czy jego znajomych. Jest to świadoma działalność, realizowana z premedytacją i nie wykluczone, że opłacana przez zleceniodawców, których celem jest wzniecanie nienawiści wśród Słowian, zwłaszcza nienawiści Polaków do Rosji i Rosjan. Podobne zjawisko, siania nienawiści do Polaków, daje się zauważyć także w żydo-mediach istniejących w Rosji. A komu na wzniecaniu tej nienawiści najbardziej zależy, palcem wskazywać chyba nie trzeba - ? Wystarczy przyjrzeć się polityce realizowanej przez żydowski reżim IIIRP po 1990r. na zlecenie Waszyngtonu, Londynu, czy Tel Avivu. Co ciekawe, żydo-katolicki Kościół realizuje dokładnie tę samą politykę od wieków – zresztą nienawiść jest budulcem każdej religii „miłości”. A więc i o wskazanie animatorów, sponsorów, trolla Tezeusza, kundla Husky i innych skundlonych „patriotów”, nie jest wcale trudno.

 

Rosjanie obrońców Grodna miażdżyli czołgami” - taki tytuł dał dzisiaj nasz neonowy troll Tezeusz. Ktoś mógłby spytać, w jakim celu budować nienawiść do Rosji? Przecież Polska i Polacy znajdują się w tak opłakanej sytuacji gospodarczej i militarnej, że naruszenie jakichkolwiek rosyjskich interesów, o militarnych igraszkach nawet wstyd pomyśleć, po prostu nie jest możliwe. Jeśli więc wykluczyć możliwość inicjatywy starcia Polski z Rosją, to po co ta nienawiść?

 

Otóż, każdy system totalitarny, każdy reżim, który w istocie jest skierowany przeciw narodowi, nad którym sprawuje władzę, musi wykreować wroga, wroga wewnętrznego i zewnętrznego, żeby usprawiedliwić sens własnego istnienia, zapewnić ciągłość trwania reżimowi i przynajmniej bierną identyfikację społeczeństwa z rządzącym reżimem. Dlatego „nasz” wróg główny - Rosja, jest potrzebny dla milczącej aprobaty reżimu przez polskie społeczeństwo. Nienawiść do Rosji, czyli aprobata żydowskiego reżimu IIIRP, służy także, a raczej przede wszystkim, wasalnej polityce reżimu IIIRP względem mocodawców z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu, ich imperialnej polityce kolonizacyjnej. I co najistotniejsze ma zapewnić milczące przyzwolenie polskiego społeczeństwa dla niedalekiego już demontażu poczdamskiego porządku granicznego z 1945r. (powrót do zachodniej granicy Polski z 1938r.) - niedalekiego, jeśli syjonistyczny światowy terroryzm i imperializm Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu nie zostaną skutecznie powstrzymane.

 

A oto, dlaczego troll Tezeusz nie pisze prawdy o Grodnie? - Bo czy można kwestionować linię propagandową mocodawców - ?

 

Zbrojna antypolska dywersja żydowska w Grodnie

 

    Szczególnie groźną dywersję zbrojną przeciwko wojskom polskim stanowiła żydowska ruchawka w Grodnie. Pod względem skali wydarzeń i zagrożeń dla wojsk polskich można ja porównywać z dywersja niemiecka w Bydgoszczy, tyle, że jest wciąż o wiele za mało uwzględniana w syntetycznych opracowaniach historii Polski w drugiej wojnie światowej i w podręcznikach. Profesor Ryszard Szawłowski tak pisał w swej monografii wojny polsko-sowieckiej 1939 roku o zagrożeniu dla Polaków, stworzonym przez dywersję Żydów w Grodnie: „Nim jeszcze nastąpiła obrona Grodna przed wojskami sowieckimi, wybuchła w mieście zakrojona na szeroką skalę  dywersja komunistycznej „V kolumny”. Złożona była ona prawie wyłącznie z miejscowych Żydów, którzy  (…) stanowili w 1939 roku połowę ludności miasta”. (Por. R. Szawłowski :op.cit.,t.1,s.106) Po ciężkich walkach wojskom polskim udało się rozbić żydowską rebelię w Grodnie. Niestety, podobnie jak w Bydgoszczy, Polacy w Grodnie bardzo  mocno zapłacili za: stłumienie  antypolskiej  żydowskiej ruchawki. Przez całe tygodnie, a nawet miesiące trwało wyłapywanie polskich obrońców Grodna, przy ogromnie aktywnej pomocy zbolszewizowanych Żydów-donosicieli. Jak pisał profesor Tomasz Strzembosz: „Po zajęciu Grodna rozpoczęły się represje wymierzone głównie przeciwko młodzieży, przy pomocy zresztą tych samych dywersantów. Kim oni byli? Według jednogłośnej opinii, zarówno mieszkańców Grodna, jak jego obrońców ( w tym także policjantów i  żołnierzy ścierających się z dywersantami ) byli to Żydzi, zapewne w większości mieszkańcy tego miasta.(Podkr.- J.R.N.) Uzbrojeni byli w karabin , a nawet broń maszynową (…)”. (Wg.; T. Strzembosz: Rewolucja na postronku (2), „Tygodnik Solidarność”, 1998, nr 9). Doszło do bardzo wielu przypadków rozstrzeliwania wziętych do niewoli żołnierzy polskich,. a także  aresztowanych przez Sowietów cywilów, zwłaszcza harcerzy i gimnazjalistów. Jak pisał prof. R. Szawłowski: „Najgorsze były pierwsze dni po opanowaniu miasta przez Sowietów  .Ludzie, w szczególności młodzież- byli rewidowani i jeżeli na przykład znaleziono mały kozik u chłopaka- rozstrzeliwano go na miejscu. Podobna na placu przed Fara leżał cały wał z ciał ludzi w ten sposób pomordowanych”.(Por.R.Szawłowski : op.cit.,t.1,ss.363-364).

   W nadesłanej do mnie relacji ówczesnej mieszkanki Grodna, Wiktorii Dudy można znaleźć  szczególnie dramatyczny opis represji na polskich obrońcach Grodna. Jak pisała p Duda: „Bardzo okrutny los spotkał żołnierzy polskich i mieszkańców Grodna, wziętych do niewoli, których wskazały bojówki żydowskie i białoruskie. Mężczyzn najpierw okrutnie okaleczano, obcinając  nosy, członki, uszy, wydłubywano oczy, następnie wiązano po piętnastu drutem kolczastym, przywiązywano do czołgów i wleczono kamienna drogą po kilkaset metrów. Wrzucano ich następnie do przydrożnych rowów i lejów po bombach. Jęki, krzyki mordowanych słychać było w promieniu kilku kilometrów od miasta. Grozę sytuacji potęgowały pożary – to płonęły polskie domy, niszczone przez młodych Żydów, przystrojonych w czerwone chusty i kokardy”. (Cyt. za relacją W.Dudy, spisaną przez T. Mikulskiego z Szydłowca, znajdującą się w moim posiadaniu ).

 

Do dywersyjnych akcji żydowskich przeciw wojskom polskim poza Grodnem doszło również w licznych innych miejscowościach na kresach, między innymi w Skidlu, Zborowie, Skałacie Lubomli, Kołomyi, Bożyszczach, Izbicy, Stepaniu, Byteniu i Uściługu. (Por.szerzej : J.R.Nowak: „Przemilczane zbrodnie”, Warszawa 1999,,ss.22-30).

 

Za: https://jerzyrnowak.blogspot.com/2016/06/zydzi-komunizm-iii.html

____________________

 

Komentarze trolla Tezeusza

(https://zielonooka.neon24.pl/post/150509,komunisci-pozbawili-tego-wybitnego-czlowieka-obywatelstwa): 

 

Komuniści myślą inaczej

Komuniści patrz niejaki piszacy pod pseudonimem Rzeczypospolita raczej Rosja uważa iż komuna w Polsce rozpoczęła sie w 1954 r a wcześniej nie była ? Ot sowiecka przekora. 

Tezeusz  02.09.2019 22:02:49

 

Komuniści patrz niejaki piszacy pod pseudonimemRzeczypospolita - to o mnie, ale nie widzę sensu odnoszenia się do tej żenującej enuncjacji trolla Tezeusza. Za to treść innego komentarza tegoż osobnika wiele wyjaśnia, tak, co do jego preferencji politycznych, jak i etnicznych.

 

Według Rosyjskich źródeł byli to cytat " Rosjanie wyznania Mojżeszowego" - patrz Memoriał.
Taka jest poprawna Rosyjska nazwa inna to nadużycie.
 

Tezeusz  03.09.2019 06:01:58

 

Rosjanie wyznania Mojżeszowego” -a więc nie Żydzi, tylko Rosjanie (?). Dialektyka iście rabiniczna – skoro zbrodniarze i bandyci, to z całą pewnością nie Żydzi – nie skrzywdzone finansowo ofiary holokaustu. Dokładnie taką dialektyką popisał się w kilka lat temu w TVP1 wielki przyjaciel Polaków, Sz.Weiss, stwierdzając, że: jeśli Żyd był komunistą i jako komunista dopuścił się zbrodni, to nie można tej zbrodni przypisywać Żydom. To jest zbrodnia komunistyczna.

 

Brawa dla trolla Tezeusza, żydowską retorykę opanował perfekcyjnie – a któż był jego mentorem?

__________________

 

Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej działającemu w Rosji Stowarzyszeniu Memoriał:

 

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/11/23/lista-organizacji-syjonistycznych-oraz-kolaborujacych-z-zydo-rezimem-iiirp-broniacych-zydowskiego-memorialu/ - fragmenty

 

W związku z zapowiedzią likwidacji syjonistycznego Stowarzyszenia Memoriał działającego w Rosji do Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej działające w Polsce organizacje żydowskie, syjonistyczne oraz kolaborujące z żydo-reżimem IIIRPwystosowały petycję w obronie Memoriału.

 

Szef stowarzyszenia Memoriał Arsenij Rogiński, od 2012 roku członek Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej (zmarł w 2017r. w Izraelu – "Rosjanin wyznania Mojżeszowego", jakby powiedział, napisał, troll Tezeusz)

 

Petycję zamieściła żydowska gadzinówka Michnika (6.11.2014) – http://wyborcza.pl/1,75968,16921372,Memorial___glos_spoleczenstwa_obywatelskiego.html 

dając jej tytuł:

MEMORIAŁ – GŁOS SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

 W wielu miejscach kontynentu przyzwoleniem na aktywność Memoriału mierzy się poziom wolności społecznej w Rosji. Potwierdza tę rolę fakt, iż Polska wnioskowała o przyznanie Memoriałowi Pokojowej Nagrody Nobla.

 

Lista organizacji podpisujących się pod petycją:

 

Ośrodek Karta;      Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego;       Centrum Edukacji Obywatelskiej; Federacja Rodzin Katyńskich;     Fundacja Centrum „Solidarności”;     Fundacja Edukacja dla Demokracji;      Fundacja im. Bronisława Geremka; Fundacja im. Stefana Batorego;      Fundacja na rzecz Nauki Polskiej;     Fundacja Niepodległości; Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego;       Fundacja „Tygodnika Powszechnego”;      Fundacja „Za Wolność Waszą i Naszą”;       Helsińska Fundacja Praw Człowieka;       Instytut Spraw Publicznych;        Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego;      Niemiecka Wspólnota „Pojednanie i Przyszłość”;        Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych; Ośrodek „Brama Grodzka”;       Ośrodek Pogranicze; Polska Fundacja im. Roberta Schumana;       Polski Pen Club; Polskie Towarzystwo Historyczne;      Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności;       Sieć Obywatelska „Watchdog”;      Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich;       Stowarzyszenie Homo Faber;       Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego („Krytyka Polityczna”);       Stowarzyszenie Pisarzy Polskich;       Stowarzyszenie „Pokolenie”;      Stowarzyszenie Wolnego Słowa;    Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej

 

 21 lipca resort sprawiedliwości sam wpisał stowarzyszenie do rejestru zagranicznych agentów. Memoriał konsekwentnie odmawiał wystąpienia z takim wnioskiem.

 _______________________

 

Z trollem Tezeuszem jest jak z trollem Husky, który Polakom głosi, że rozgoniłby parady pederastów, a jednocześnie jest pełen atencji dla działającego w Rosji syjonisty Nawalnego, który takie parady wspiera, a pederaści wspierają Nawalnego.

Trollowi Tezeuszowi także wydaje się, że znalazł klucz do manipulowania polskim patriotyzmem, tyle tylko, że nie jest to klucz, a żydowski, syjonistyczny, prymitywny, wytrych. Ale wytrych jak to wytrych, drzwi otworzy. Niestety, nie każdy Polak w porę zorientuje się, że do jego domu wdarł się złodziej.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Administracja Neon24.pl
  Wpis obrażający blogerow
  Kolejna prowokacja mającą na celu wywołanie tzw.nawalanki
  Mam badzieje na szybką reakcję administracji
  Husky
 • WPS
  Syjonistycznych trolli i PiSowskich antypolskich kundli ( choć to prawie synonimy!) należy olewać. Szkoda bezproduktywnego czasu. Pasożyty truje się DDT lub same zdychają w promieniach, ozdrowieńczego, słowiańskiego słońca.

  Warto jedynie bez wytchnienia prostować wypaczona świadomość Polaków, na której różni manipulanci krajowi i zagraniczni usiłują żerować. Scena polityczna powoli się krystalizuje i może wyniku zbliżających się "wyborów" opadną kolejne maski i majtki ujawniające obrzezańców. Różne "oddolne inicjatywy obywatelskie" i " obozy neonarodowo-liberalne" miejmy nadzieję się skompromitują na dobre.

  Nieodwracalnie nadchodzi i czeka nas czas budowania Suwerennej Polski wolnej od skrzydła anglosasko-syjonistycznego i pseudo-religijno sekciarsko-katolickiego. Zachowajmy siły i energię na rzeczy potrzebne i konstruktywne, a nie na nawalankę z trollami-przygłupami.

  Pozostając w historycznym kontekście dyskusji nad powodami wybuchu II wojny światowej polecam:

  Rosyjski punk widzenia na okoliczności wybuchu II wojny światowej. Od razu trzeba przyznać, że jest to znacznie bliższa prawdzie wersja niż polska poprawna politycznie historia uprawiana szczególnie ostatnimi czasy.

  Sanacyjna Polska, to podobnie jak obecna POPiSowska Rzeczypospolita( w skrajnej wersji aglosasko-syjonistycznych PiSowskich przydupasów Rzeczpospolita Przyjaciół) – jedynie narzędzie cudzych interesów. Po antypolskim zamachu majowym z 1926 roku, piłsudczykowskich niedojdów i skrytobójców, Polska stała się łupem i zakładnikiem anglosasko-syjonistycznych kreatur politycznych. Wykorzystywano antyrosyjską fobię piłsudczykowskiej bandy do kumania się z hitlerowskimi psychopatami, upstrzonymi żydowskimi agentami, jak bożonarodzeniowy angielski indyk warzywami. Anglosasko-syjonistyczny kompleks wymyślił sobie i niemal zrealizował scenariusz: po trupach Polaków i Niemców dobrać się do wnętrza Rosji i ją skolonizować.
  Historia obecnie się powtarza, jak to zwykle bywa w jeszcze bardzie groteskowej wersji za sprawą tzw. ” polityki zagranicznej” Dudy- Czaputowicza i tzw. „polityki gospodarczej” ekonomisty-amatora i statystyczno-gospodarczego kłamcy i oszusta M.Morawieckiego.

  Trzeba jednakże zauważyć, że Rosjanie podając okoliczności zajęcia Zaolzia przez Polaków w 1938 r. nie wspominają nic o antypolskich działaniach Czechów w styczniu 1919 r, kiedy to Czesi, uprzedzając plebiscyt, wkroczyli na teren spornych ziem i zajęli Śląsk Cieszyński. Polska w tym okresie zajęta była działaniami wojennymi na Wschodzie. W ówczesnych działaniach wojennych na Śląsku Cieszyńskim zginął m.in. Cezary Haller , brat dowódcy Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera .

  Antypolski jazgot żyda Żirinowskiego wpisuje się oczywiście w generalną syjonistyczną wersję II wojny światowej, która ma ukryć syjonistyczno-anglosaskich autorów II wojny światowej. Rosyjscy żydzi i syjoniści jak Władimir Żirinowski, Wladimir Sołowiow, czy Mossadowiec Jakow( Jasza) Kedmi zawsze, jak tylko mogą, grają antypolską kartą dla skonfliktowania Polaków i Rosjan.

  https://www.gazeta.ru/army/2019/09/02/12619021.shtml?utm_source=smi2&utm_medium=exchange&es=smi2

  https://historia.uwazamrze.pl/artykul/961107/jak-czesi-zrabowali-zaolzie

  https://dziennikzachodni.pl/spor-o-zaolzie-czyli-jak-czesi-ograli-polakow-w-1919-roku-historia-dz/ar/1020353
 • @Husky 15:34:19
  Do piwnicy trolla Putina. Nie szkoda mu tracić możliwości publikowania czegoś normalnego Biedaczek mało zawału nie dostał.z prawdy.Rozumiem iż moje materiały nie są w linki Putinowskiej ale ja mam to głęboko w .......wężykiem, wężykiem...
 • Kolejny matetiał
  Piszę teraz o największym.Sowieckim kacie Polaków Błochinie. Autorze.bredni piwnicznych tabletki uspokajające bierz gdyż zawał masz natychmiast

  Na mnie twoje tekściki nie działają w ogóle.
 • @Tezeusz 15:47:20
  Zwłaszcza, gdy pan każe, wymaga i płaci, to i sługa musi - zrozumiałe.
 • @Tezeusz 15:43:14
  Dostał wylewu z prawdy.
  Gdzieś ty się uczył języka polskiego?
 • @Husky 15:34:19
  Kosiur Rzeczypospolitej wróć Sowietologia na usługach Putina wreszcie się ujawnił skąd dostaje kasę.SB cka emerytura zabrania zostały dotacje z Moskwy.
 • @Rzeczpospolita 15:51:03
  Sowiet płaci ty tobisz to jasne.SB dla emerytura zabrania jest dotacja od Putina.
 • @Tezeusz 15:43:14
  Nie atakuj "starego blogera" bo dostaniesz propozycję nie do odrzucenia

  Pamiętaj, tu są zasady, a na zasady ......nie ma rady
  8-))))
  Braterstwo !!!
 • @Tezeusz 15:43:14
  " moje materiały nie są w linki Putinowskiej ale ja mam to głęboko w ..."

  No nie są. Są z nazistowskiej propagandy z czasów okupacji. Macie sporą bilblioteczkę?

  https://makinghistoryatmacquarie.files.wordpress.com/2014/11/naziprop.jpg
 • @Husky 15:56:42
  Przecież pisze bo chce a nie muszę.Moj podstawowy blog to Salon24. Nigdy tego nie ukrywałem..Zbanują strata niewielka.Za to poznałem Sowieckicą agenturę a to już dużo.
 • @Husky 15:56:42
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/977942,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

  Początki już są.
 • Autor 5*
  pozdrawiam
 • @Husky 15:34:19
  dziecko, uspokój się, przez samą różnicę wieku okazałbyś innym więcej szacunku

  cholerna gówniarzeria, niedouczona, a wyszczekana ...
 • @Tezeusz 15:43:14
  Bardzo bym prosił o powstrzymanie się od rzucania takimi epitetami jak "trolle Putina, onuce itd" , bo taka maniera to śmierdzi okolicami gazety żydo-banderowskiej zwanej dla niepoznaki "Polską"
 • @stanislav 15:41:43
  Czasem człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,ale spotyka kogoś,dzięki komu dowiaduję się,że ta studnia jednak nie ma dna.

  Niech żyją nam aj waje z Wiernych Polsce Syjonistycznej
 • @Tezeusz 16:09:05
  jeden z komentarzy pod

  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/977942,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

  Mindservices
  25 sierpnia 2019, 22:33

  Najgorszy portal, albo najbardziej prymitywny z tych, co szerzą ruską propagandę to Neon24.ru.
  Najgorszy dlatego, bo panują tam bolszewickie reguły banowania i cenzurowania za poglądy pro- polskie, pro- katolickie, pro- pisowskie, anty- rosyjskie.

  Ale to nie wszystko, ten portal jest zupełnie przezroczysty dla rosyjskich służb. Wpisy, dane rejestracyjne użytkowników, poczta wewnętrzna, IP komentarzy są dostępne dla agentury z zewnątrz.

  Przestrzegam przed tym ścierwomedium.""""

  - no cóż ja mogę, skoro udzielam się tutaj od ponad 5 lat i nie żałuję.
  Nikt mnie nigdy nie banował ... no,ale trudno,zeby Putin banował swojego agenta (chyba, ze celem uwiarygodnienia)
 • @Pedant 16:02:48
  nie zdawałem sobie sprawy, że te plakaty to niemiecka propaganda po czerwcu 1941, podobnie jak znany niemiecki plakat 'Anglio - twoje dzieło!'

  Przeróbka tego niemieckiego plakatu z dodaniem twarzy Putina jest dyskwalifikująca redakcje magazynu 'Historia'

  pozdr
 • @MacGregor 16:21:47
  Na moim blogu nikt nikogo przynajmniej nie obraża, a jak to robi jest natychmiast banowany. Takie mam zasady. Piszę o czym chcę. Część II materiałach o sowieckich trollach w sieci ( przykłady wypowiedzi, pseudonimy osób ) od dawna się pisze. Opublikuję w Salonie 24.pl.
 • @MacGregor 16:13:49
  Moj szacunek do klanu chazarow z WPS zawsze byl taki sam.....
  od lat
  Sorry taki mamy klimat
 • @MacGregor 16:17:48
  Kpisz ? cały ten materiał jest jednym wielkim ściekiem obrażania mnie ! POBUDKA !
 • O autorze slów kilka
  Syjonistyczny prowokator Kosiur !!!
  https://macgregor.neon24.pl/post/137483,pan-dariusz-kosiur-syjonistyczny-prowokator
 • @Tezeusz 16:39:38
  trafiony! taki tekst popełniłem był w nerwach
 • @MacGregor 17:44:05
  raczkiem......okraczkiem.....raczkiem
  hmmm

  8-)))
 • @Husky 17:49:49
  Dawno zauważyłem że z takimi baranami jak ty nie ma co dyskutować, ten cały Tezeusz to klon ciebie, jak i niejaki Pyra z Wildy. Teutoński idiota. do tego całego towarzystwa dochodzi jeszcze jeden anty słowiański niepiśmienny kretyn i dobrze wiecie o kogo chodzi
 • @goat 19:24:53
  Baran teutoński idiota to ty czy twoja,rodzinka ?
 • @Tezeusz 19:57:14
  Spójrz w lustro.
 • @goat 19:24:53
  Dawno zauważyłem że z takimi z sekty jehowych jak ty ,nie ma co dyskutować.
  Zazwyczaj gdy mój dom tacy nachodzą, to tylko jeden kop w krocze i po dyskusji
  Amen
 • @Tezeusz 16:05:30
  Ale na salonie24 nikt chlopie nie czyta twoich wypocin.Jestes o skarzany o plagiaty ty jestes banderowiec, nic sensownego jie masz do powiedzenia.
 • @K54 22:09:34
  //Jestes o skarzany o plagiaty ty jestes banderowiec, nic sensownego jie masz do powiedzenia.//

  A reszta ok.
  Tak pytam
 • @Tezeusz 16:05:30
  "Za to poznałem Sowieckicą agenturę a to już dużo."

  1. Napisałeś to patrząc w lustro, czy nie zrozumiałeś treści wpisu? Za trudna?
  Czytaj aż załapiesz :-)


  2. Ja za to krypto-neotrockistowską.
 • @ Autor
  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 00:23:38
  Po co wycieczki personalne - prosiłem ?
 • @K54 22:09:34
  "Ale na salonie24" chyba W SALONIE !!!!
 • @Husky 20:25:34
  Z sektami to ty masz doczynienia. Po jehowitach, żydo-katolikach, żydo bolszewikach przyszedł czas na żydo-popisiorów
 • @ Autor
  Tym razem podzielam Pańskie opinie. 5*

  Kilka słów w uzupełnieniu.

  -Wg źródeł radzieckich/rosyjskich zajęte przez Armię Czerwoną terytorium 17 września 1939 r.
  po kapitulacji I ucieczce władz do Rumunii I dalej, było w tym czasie formalnie obszarem bezpaństwowym;

  II R.P w całym okresie niepodległości pozostawała w agresywnie wrogim stosunku wobec ZSRR i vice versa, zatem trudno mówić o ” nożu w plecy”. Wróg z wyboru, po prostu wykorzystał sposobność.

  I na ostatek, morderczą reakcję Żydów I Białorusinów należy rozpatrywać również w kontekście radykalizującej polityki dyskryminacji i terroru władz sanacyjnych wobec tych mniejszości. Stąd bramy triumfalne, girlandy I owacje na powitanie radzieckiego zaboru terytorialnego, zgodnie z dewizą -”wróg naszych wrogów jest naszym przyjacielem.
 • @Tezeusz 05:35:32
  "Po co wycieczki personalne - prosiłem ?"

  Po to samo co twoje wyskoki z sowiecką agenturą. Łapiesz?
 • @zbig71 15:53:38
  Pewnie jakiś zamaskowany ounowiec lub lewy Żyd
 • @Jasiek 08:14:24
  Wątpię. Klasyczna moralność Kalego.
 • @zbig71 06:16:57
  Jeszcze raz masz bana dożywotnio !
 • @zbig71 15:53:38
  To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu. Kto mordował Polaków w Katyniu? Bardzo ważną informację podał pan Aleksander Barkaszow w roku 1994, lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził: „Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”. Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla najbardziej zatwardziałego oprawcy. Stalin (prawdziwe nazwisko w jęz. pol.: Józef Dawid Dżugaszwili) zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej, Żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali, że powinno to być wyłącznie zadaniem żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie. Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana. ( Źródło)

  Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak żydzi mordowali Polaków.

  Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. Wydra powiedział izraelskiej gazecie „Maariv” jak trzech sowiecko-żydowskich oficerów, którzy też byli świadkami zabójstw, powiedziało mu o mordowaniu. Zaznaczył, że dochowa tajemnicy przez cały czas, ale teraz chce ją wyjawić, nim umrze. Nazwał swojego informatora sowieckim majorem Joshua Sorokin, który przyznał się, że brał udział w masowych egzekucjach na początku wojny. Gazeta przytoczyła wypowiedź Vidry: „Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”. W drugim obozie pracy dwa lata później dwóch innych oficerów powiedziało, że brali udział w mordach. Wydra powiedział, że wierzyli w niego, ponieważ był żydem. Jeden z oficerów, utożsamiany jako porucznik Aleksander Susłow, powiedział mu: „Chcę ci opowiedzieć historię mojego życia”. Tichonow (drugi oficer) i ja jesteśmy dwoma najbardziej nieszczęśliwymi ludźmi na całym świecie. Mordowałem »polaczków« moimi własnymi rękami. Zastrzeliłem ich.”
  Całość pod linkiem

  https://marucha.wordpress.com/2012/08/17/to-chazarskie-zydostwo-mordowalo-polakow-w-katyniu/

  Stalin był zbrodniarzem, nie da się ukryć, ale na świeczniku był w charakterze KNOTA i kierowali jego poczynaniami i kontrolowali go nieustannie żydzi. Kaganowicz, (Kagan, potomek Bulanów, dawnych władców Chazarii) i Beria. On, Stalin, prawdę mówiąc nie wiele miał do powiedzenia. Był żydkiem niepełnym. To samo jest i u nas. Te nasz polityczne gnidy są sterowane przez światowe żydostwo. To kupa błaznów i zżydzonych pajaców.
 • @zbig71 15:53:38
  “Po pierwsze. W Katyniu nie zginął ani jeden żyd z polskiego wojska….”

  http://gazetawarszawska.com/2012/08/17/po-pierwsze-w-katyniu-nie-zginal-ani-jeden-zyd-z-polskiego-wojska/
  KATYŃ – KTO STRZELAŁ ? Kto mordował Polaków?

  W lipcu 1971r. Prasa zachodnia, szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że:

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:

  * Raichman
  * Mierkułow
  * Urbanowicz

  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:

  * Lew Rybak
  * Chaim Finberg
  * Abraham Borisowicz

  3. Zbrodnię wykonali:

  * Bogdan Zaharewicz
  * Kobulow
  * Begman
  * Elman
  * Estrin
  * Abram Borysowicz
  * Krongauz
  * Lejbkind J.Raichman
  * Abakumow
  * Milstein (transport)
  * Sierow
  * Lew Rybak

  * Chaim Finberg
  * major Joshua Sorokin
  * kapitan Aleksander Suslow
  * kapitan Samyun Tichonow
  Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem!
  Zbrodni dokonało żydowskie NKWD
  Janusz Rozwada w książce Katyń, Paryż 1960 nie dał się zaszczepić i udało mu się zbiec. Podaje, że kierownikiem pociągu przewożących więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut późniejszy prezydent Polski ( wyrzucić z Powązek) Albin Siwak w książce „Bez strachu” podaje , że oficerów polskich żydowskiego pochodzenia odłączano od reszty i zabierano im dokumenty, wkładano te dokumenty(żydów) zamordowanym Polakom, a żydom oddawano dokumenty pomordowanych Polaków. Dlatego taki Wajda może udawać, że jego ojciec zginął w Katyniu.

  Około 2,000 żydów, którzy przeżyli w ten sposób Katyń, stanowiło później trzon Armii Andersa, zdezerterowało w Palestynie , aby tworzyć wojsko Izraelski, organizacje terrorystyczne itd. (wyjście z Andersem i dezercja w Palestynie to pewien etap tworzenia państwa Izrael)

  W Katyniu zginęło 22,000 ludzi = kwiat inteligencji polskiej. Eksponujemy zbrodnie Katyńską

  ZBRODNICZA, NAZISTOWSKA III RZESZE NIEMIECKĄ ZGOTOWAŁA NARODOWI POLSKIEMU 1000 – ce takich Katyniów

  Zapominamy o tych zbrodniach – DLACZEGO ??

  ( z raportu ŚWIATOWEJ FEDERACJI POLSKICH KOMBATANTÓW i ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW – płk. Heda- Szary)

  W wyniku II WŚ zginęło szacunkowo 7 – milionów 223- tysiące – ofiar Polaków i obywateli polskich.

  A gdzie SETKI TYSIĘCY zamordowanych Polaków na ulicach miast i w innych niemieckich obozach zagłady…, W wybielaniu niemieckich KATÓW Polaków i fałszowaniu martyrologii Narodu Polskiego przodują rządowy Instytut Pamięci Narodowej i Państwowe Wydawnictwa Naukowe.

  Rzekomo zginęło 6,028.- miliony obywateli polskich (wg IPN). Jeżeli tak, to zsumujmy tylko niektóre straty na podstawie Literatury źródłowej i podanych liczb w punkcie II.).
  w Piaśnicy – 12 tysięcy, Rotundzie Zamojskiej – 8 tys., ściętych na GILOTYNACH – 20- tysięcy,
  KL Warschau – 200. tysięcy…

  I taki fałsz firmuje IPN – rzekomo polska instytucja rządowa w rzekomo wolnej Polsce! Ci drudzy z PWN, celują w fałszowaniu martyrologii Polaków, eliminując z kolejnych wydań Encyklopedii straty ludzkie poniesione przez Polaków z rąk niemieckich KATÓW. Wystarczy porównać dane z haseł z kolejnych wydań Encyklopedii,… lub danych dot. zbrodni popełnionych na Polakach przez bandy ukraińskich zwyrodnialców z OUN – UPA stworzonych i finansowanych przez Niemców; – przypomnijmy, że Stefan Bandera był agentem Gestapo, przypomnijmy SS-Galizien….
 • @zbig71 15:53:38
  https://marucha.files.wordpress.com/2014/05/symbol-faszystowskiej-unii.jpg
 • @zbig71 15:53:38
  Galeria katyńskich katów z NKWD pod wodzą Błochina

  https://prawy.pl/48999-galeria-katynskich-katow-z-nkwd-pod-wodza-blochina/
 • @zbig71 15:53:38
  Ojciec kolegi pracował w SB w latach 50-70. Opowiadał, że większość osób na stanowiskach kierowniczych stanowili żydzi, którzy nie mogli wyjechać z Polski, bo zabraniał im tego nowy pracodawca (ZSSR) nie można było tez ich zwolnić , bo po wojnie mało zostało polskiej inteligencji, a na dodatek Polacy nie chętnie służyli obcej władzy. Skończyło się na tym, że się tym żydom porobiło polskie nazwiska i dokumenty, a ich dzieci dalej siedzą u władzy. Część z ich potomków to nawet siedzi z nami na portalu ze śmieszną grupą, która nie istnieje. I piszą jaki "ten kraj" jest straszny, jak to wszędzie indziej lepiej.
 • @zbig71 15:53:38
  Sowieci wiedzieli że użycie żydów do eliminacji narodu polskiego jest najpewniejsze bo ich antypolonizm wyssany z mlekiem matki zapewniał skuteczność. żydom nie spodobało się odrodzenie Rzeczpospolitej w 1918r. W ogóle syjonistom nie w smak państwa narodowe... z wyjątkiem państwa Izrael..Jak dobrze wiemy z podwójnych standardów politycznej poprawności każde państwo narodowe jest faszystowskie. Z tym jednym drobnym wyjątkiem państwa, którego krytyka jest (rzekomo) antysemicka.
 • @zbig71 15:53:38
  https://dorzeczy.pl/_thumb/2b/79/122e49d381dd8f4a7f9e4eee8ae4.png
  Jeden z nich sam zabił 10 tys. ludzi. Kim byli mordercy z Katynia. Odurzeni wódką sadyści, zawodowi egzekutorzy NKWD, strażnicy więzienni i zwykli kierowcy. Za strzelanie w tył głowy Polakom dostali pochwałę i po 800 rubli. Komando zabójców przyjechało z Moskwy do Kalinina – przed rewolucją noszącego nazwę Tweru – specjalną salonką. Na czele grupy stał Wasilij Błochin, najsłynniejszy kat w historii Związku Sowieckiego. Oprócz niego Nikołaj Siniegubow i Michaił Kriwienko. Przywieźli ze sobą walizkę pełną pistoletów Walther, amunicję i kilka skrzynek wódki. Praca, którą mieli wykonać, wymagała bowiem wypicia dużej ilości alkoholu. Pracą tą było zamordowanie 6,3 tys. ludzi.

  https://dorzeczy.pl/99709/Jeden-z-nich-sam-zabil-10-tys-ludzi-Kim-byli-mordercy-z-Katynia.html
 • @Husky 16:20:40
  https://dorzeczy.pl/_thumb/55/56/1144597585f515c5391a9636c1c1.jpeg

  Geniusz w służbie Lenina. Niezwykła kariera polskiego Żyda w ZSRS

  https://dorzeczy.pl/110910/Geniusz-w-sluzbie-Lenina-Niezwykla-kariera-polskiego-Zyda-w-ZSRS.html
 • @Tezeusz 09:42:53
  Trollu Tezeuszu,
  na zdjęciu poniżej to jesteś ty, twój brat, kuzyn, czy pobratymiec, czy tylko kolega z pracy?

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/marcin-c5bcydc582ak-rey.jpg
 • @Rzeczpospolita 13:09:38
  Znowu trollujesz.Powstrzymaj swój ściek nie stac ciebie ?
 • @Rzeczpospolita 13:09:38
  Trollu D.K vel Aaron Zweibach to o tobie?
  Prawda?


  Aaron Zweibach udaje polskiego patriotę

  https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/aaron-zweibach-udaje-polskiego-patriote
 • @Husky 15:20:39
  kundlu,
  szczerze dziękuję za ten link.

  Jak z tego widać syjonistyczne, udające żydowiercze, stronki internetowe same ujawniają swoich animatorów. I to mnie ogromnie cieszy, bo widać, że mój strzał był wyjątkowo celny - trafiłem prosto w syjonistyczny pysk.
 • @Rzeczpospolita 16:54:16
  //szczerze dziękuję za ten link.//

  Nie ma za co, to przecież portal gdzie od lat jesteś .....Gwiazdą
  w kolorze ......
  Masz tam własny blog,setki wysoko ocenianych komentarzy....
  Brawo WY

  8-))))))
  pzdr.
 • @Rzeczpospolita 13:09:38
  Pana polemika z Tezeuszem nobilituje niejako tę syjonistyczną ..... Szkoda na to energii. Jak zwykle nieustający szacunek dla Pana.
 • @Husky 15:34:19
  "Wpis obrażający blogerow ... "

  TAK TO BLOGERÓW OBRAZIŁO, ŻE AŻ DWUDZIESTU DWÓCH Z NICH - JAK DOTYCHCZAS - DAŁO OCENĘ 5*

  8-)

  no to ja też wielce obrażony ..hihi...tym wpisem daje 5* !

  .. a za całokształt działalności - Sz. Pana Kosiura i całego WPS - ocena 6*!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031