Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
718 postów 5406 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Gdy kanalie udają patriotów” - to był celny strzał

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tym tekstem trafiłem prosto w syjonistyczny pysk.

Niepoprawni.pl I nie powiem, żebym nie odczuwał odrobiny radości z tego powodu. Postrzelona banda doznała swoistego szoku. Postanowiła natychmiast odreagować, bo już 4 września, 2019 – 00:37 zamieściła swoją „replikę”. A co cenne, ujawniła swoje syjonistyczne, udające szczególne przywiązanie do żydowierstwa, siedlisko – agenturalną, niestety mocno prymitywną, stronkę pn. niepoprawni.pl.

Nasuwa mi się taka oto refleksja, że gdybyśmy tak posiadali choć jeden kanał polskiej narodowej TV, jeden narodowy program radiowy, choć jeden tygodnik papierowy, moglibyśmy nokautować każdego dnia przynajmniej jedną antypolską, antysłowiańską, antynarodową, syjonistyczną kanalię. Na tym właśnie polega władza mediów – żydo-mediów, że wyeliminowała z medialnej przestrzeni Polaków. Stąd bój trwa na nielicznych, niezależnych jeszcze, forach internetowych między polskim, słowiańskim myśleniem a syjonistyczną, zachodnią, imperialną, zgnilizną.

Do „repliki” syjonistycznych kreatur odnosił się nie będę, jej poziom jest dla mnie nie do osiągnięcia nawet przy największych z mojej strony wysiłkach. Zresztą niech Czytelnicy przekonają się sami.

 

Dariusz Kosiur

_______________________________

 

Aaron Zweibach udaje polskiego patriotę

Humpty Dumpty -4 Września, 2019 - 00:37

Obrazek użytkownika Humpty DumptyHumor i satyraDariusz Kosiur  syjonizm  hasbara  a co?:)

 

 

Kolejna odsłona antypolskiej hucpy na NEon24 w całości obciąża administratorów. I nie jest ważne, kto akurat ma dyżur. Aktywność choćby na tym forum niejakiego Z. Niebieskiego świadczy, że to, co dzieje się na „polskim” portalu stanowi realizację planu wymyślonego ongiś jeszcze w Akwarium*.

 

Dariusz Kosiur, znany na forach m.in. pod nickiem Rzeczpospolita, w coraz bardziej ograniczonych kręgach uchodzący za „polskiego patriotę”, postanowił bronić dobrego imienia zdradziecko napadającej na Polskę sowieckiej armii.

 

Jego zdaniem Kraj (zd)Rad tak naprawdę był opanowany przez Żydów, w szczególności nienawidzących Rosjan i Polaków.

 

W tym kontekście pisanie prawdy historycznej jest to świadoma działalność, realizowana z premedytacją i nie wykluczone, że opłacana przez zleceniodawców, których celem jest wzniecanie nienawiści wśród Słowian, zwłaszcza nienawiści Polaków do Rosji i Rosjan.

To wzniecanie nienawiści do innych Słowian zdaniem „po laka” Kosiura polega na przypomnieniu o martyrologii mieszkańców Grodna, zdobytego po trzech dniach walk przez „wyzwolicielską” armię czerwoną.

 

Zaatakowany przez „słowianina” K. bloger Tezeusz ośmielił się bowiem w tytule napisać, że „Rosjanie obrońców Grodna miażdżyli czołgami”. Kosiur najwyraźniej zapomniał, że w Polsc3e od wieków tak nazywano wschodnich kałmuków, od czasów Iwana Groźnego niosących jedynie śmierć i pożogę na polskie ziemie. I czyniono tak za czasów carskiej Rosji, gdy rozpędzający pokojową demonstrację sołdaci byli narodowościowo Ukraińcami, Rosjanami, Tatarami czy nawet Finami. I czyniono tak nawet po II wojnie światowej, choć wtedy zamiast sowiet mówiono dość pogardliwie rus.

 

Ale stolarz Kosiur wie swoje:

Rosjanie obrońców Grodna miażdżyli czołgami” - taki tytuł dał dzisiaj nasz neonowy troll Tezeusz. Ktoś mógłby spytać, w jakim celu budować nienawiść do Rosji? Przecież Polska i Polacy znajdują się w tak opłakanej sytuacji gospodarczej i militarnej, że naruszenie jakichkolwiek rosyjskich interesów, o militarnych igraszkach nawet wstyd pomyśleć, po prostu nie jest możliwe. Jeśli więc wykluczyć możliwość inicjatywy starcia Polski z Rosją, to po co ta nienawiść?

 

Skąd tawariszcz paliak na K bierze dane o opłakanej sytuacji gospodarczej Polski? Ano chyba z Radia Erewań. Proste porównanie PKB Rosji i Polski wykazuje bowiem niezbicie, że blisko 55 razy większy (terytorialnie) kraj dysponuje PKB „aż” 3 razy większym. Zdecydowanie lepiej wygląda, gdy porównamy ludnościowo – wtedy Rosja jest tylko niespełna 3,8 razy większa.

 

Stolarz Kosiur powinien także zapoznać się bliżej z eksportem rosyjskiej ropy naftowej. Otóż jest ona wyjątkowo mocno zasiarczona i żeby ją przerobić na benzynę potrzebne są specjalne instalacje. A te akurat znajdują się na terenie byłych demoludów (czyli tzw. krajów demokracji socjalistycznej). Największa taka rafineria jest w Płocku. Poza tym o wile mniejsza w Schwedt i na Węgrzech.

Nie wiem, jak dzisiaj, ale 15 lat temu ok. 40% wpływów z tytułu eksportu ropy naftowej Rosja miała z Polski.

Więc jeśli w końcu zakręcimy kurek poziom życia w Rosji drastycznie zmaleje.

 

Poza tym Polska dość dawno zakończyła swoją przygodę jako dostawca surowców dla reszty świata (miedź, węgiel), a Rosja ciągle budżet opiera na ropie naftowej i gazie ziemnym.

Kiedyś jeszcze słynęła z eksportu broni i to tak, że bodaj w trzech krajach flagowy produkt sowiecki (automat Kałasznikowa) trafił na ich narodowe flagi.

 

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie cytowanego bluzgu Kosiura.

To nic innego, jak ideologia wiejskiego burka. „Prawdziwy Polak” uważa, że trzeba być pokornym wobec silniejszych, i jednocześnie ujadać na słabszych.

Dlatego przysiadł na tylnich łapkach i pokornie patrzy na Wschód.

By było weselej Kosiur odgrzewa stare njusy z czasów Gomułki i usiłuje nas wystraszyć wizją rewizji granic.

 

Nienawiść do Rosji, czyli aprobata żydowskiego reżimu IIIRP, służy także, a raczej przede wszystkim, wasalnej polityce reżimu IIIRP względem mocodawców z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu, ich imperialnej polityce kolonizacyjnej. I co najistotniejsze ma zapewnić milczące przyzwolenie polskiego społeczeństwa dla niedalekiego już demontażu poczdamskiego porządku granicznego z 1945r. (powrót do zachodniej granicy Polski z 1938r.) - niedalekiego, jeśli syjonistyczny światowy terroryzm i imperializm Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu nie zostaną skutecznie powstrzymane.

 

Dokładnie tak, jak Gomułka. Tow. Wiesław straszył Polaków „rewizjonizmem” zachodnioniemieckim, któremu jedynie Związek Sowiecki był w stanie się oprzeć. Kosiur usiłuje straszyć tak samo, tyle że Związek Sowiecki zastąpił putinowską Rosją.

Niestety, „po lak” na K. jest za stary, by upatrywać w nim inkarnacji partyjnego gnoma.;)

Ale ten kacapski troll nie byłby sobą, gdyby nie usiłował wtłoczyć swoim wyznawcom kremlowską prawdę.

 

Zbrojna antypolska dywersja żydowska w Grodnie.

Kacapski troll zapomina o jednym. Owszem, pełna zgoda, że spośród Żydów, i to tych najuboższych, rekrutowali się donosiciele NKWD.

 

Ale każdy, kto choć przez mieszkał w ówczesnym ZSRS wiedział, że bez zgody naczelnika włos z głowy nie śmiał spaść zatrzymanemu.

Kosiur jednak ten aspekt pomija.

Żydzi donosili.

Zgoda.

Ale od rozstrzeliwań i innych egzekucji wara.

To było zastrzeżone dla naczalstwa.

Tego wam Kosiur nie powie. Jest bowiem albo tak głupi, albo też moskiewskie kopiejki zasłoniły mu oczy.

 

A może jego prawdziwi mocodawcy siedzą gdzieś na Bliskim Wschodzie?

I nie o kopiejki chodzi, ale o szekle?

Coraz częściej pojawia się wszak teza, że tacy ludzie jak Kosiur potrzebni są jak powietrze światowemu syjonizmowi.

Jak tylko trzeba ilustrować rzekomy polski antysemityzm – sru na NEon24.

A tam Kosiur, Nikander i paru innych idiotów tylko pozornie.

 

Szczególnie każe zastanowić się nad faktyczną rolą Kosiura (znajomy twierdzi, że naprawdę nazywa się on Aaron Zweibach i jest kuzynem Wrzodaka) jego ostentacyjne wyzywanie innych od Żydów.

I nie są to przypadkowo dobrani ludzie, ale ci, których popularnie określa się narodowcami (i z NEon24 nie mają nic wspólnego).

W 2017 r. Zweibach (Kosiur) wsławił się takim oto twierdzeniem:

 

Organizacja Marszu Niepodległości spoczywała w żydowskich łapach - WPS mówiło o tym od pierwszego marszu. Zresztą inaczej nie byłoby na taki marsz pozwolenia żydowskich władz stolicy.

 

Nic dziwnego. Skrót WPS oficjalnie pochodzi od Wierni Polsce Suwerennej. Ale takie pochodzenie jest podawane specjalnie dla gojów.

Wtajemniczeni, w tym przede wszystkim Zweibach, między sobą używają innej nazwy:

 

Wojownicy Polin Syjonistycznej.

 

Czytajcie posty Zweibacha pod tym kątem, a wtedy dopiero zrozumiecie, że nie jest to tylko oszołomiony idiota.

 

4.09 2019

___________________________

* była siedziba (do 2006 r.) wywiadu wojskowego CCCP a potem Rosji (GRU).Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/aaron-zweibach-udaje-polskiego-patriote

KOMENTARZE

 • Co za bełkot
  czytam trzy razy i to jest bełkot jak pijanego spod budki z piwem. Brak początku, nie wiadomo o co chodzi i o kogo ? Brak treści i bez zakończenia !!
  Tego nie pisał Polak ?? chyba ,że po zerówce !
  Autorze o co chodzi ?
 • Naparzanka czyli do piwnicy
  Naparzanka znowu ? Brak wam poważnych tematów ? Głupiejecie na starość. Ludzie nie szkoda wam czasu i energii na te głupoty z których oprócz szamba nic nie wynika.
 • Autor
  Carpenter Aaron Zweibach ?

  A very good job

  8-)))))

  20£/h
 • Przepraszam za link, ale temat ważny
  i nie mam teraz gdzie wstawić, a to Sasin wprost akceptuje zakup czegoś, co wymyślili w Mossadzie.
  Nieważne źródło, ważna treść o pachołkach Syjonu:

  https://www.pch24.pl/nie-masz-nic-do-ukrycia--to-nie-masz-sie-czego-obawiac--jacek-sasin-o-potencjalnym-zakupie-systemu-pegasus,70631,komentarze.html
 • 5* oczywiście
  z pozdrowieniami
 • @Paulus Aquarius 22:10:05
  Salut .5*
 • @Repsol 22:40:46
  http://histografy.pl/bij-bolszewika/
 • @Tezeusz 05:52:18
  "Bolszewika bij" - i słusznie, ale w myśl rabinicznej retoryki Sz.Weissa zapomniałeś sprecyzować, że chodzi o: żydo-bolszewika.

  A więc trollu Tezeuszu sp...j póki czas, bo oberwiesz.
 • @Rzeczpospolita 12:18:12
  Masz u mnie bana wiesz za co za chamstwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930