Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 6245 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Spektakle Jachiry

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Produkt żydowskiej demokratury i kapitalizmu


Klaudia Jachira ukończyła Wydział Lalkarski PWST w Krakowie – może dlatego tak dobrze idzie jej z kukłami, także politycznymi, oprócz tego jest aktorką filmową. Zatem przygotowanie do swoich występów par excellence politycznych i przeznaczonych dla całego elektoratu, które jednych drażnią – zwłaszcza „PiSuarowców”, drugich śmieszą, innych cieszą – szczególnie „POpaprańców”, posiada niewątpliwie dobre. Jednak jak na trzydziestolatkę jej dotychczasowe polityczne zaangażowanie z pewnością nie stanowiłoby asumptu do tego rodzaju występów – młodzież w znakomitej większości ma polityków i politykę w d… . Jej występy nie mogły więc obejść się bez scenarzysty, reżysera i producenta, który ją, jako aktorkę, wynajął i zatrudnił – poniekąd tym producentem jesteśmy my, wszyscy podatnicy okradani przez syjonistyczną demokraturę IIIŻydo-RP/Polin. To nasze własne pieniądze w żydowskim kapitalizmie i w żydowskiej demokracji pracują przeciw nam.

Spektakle, a może to nawet i performance, pani Jachiry to znakomity przykład socjotechniki inżynierów żydowskiego reżimu, którzy doskonale rozumieją, że walka wyborcza na polityczne programy jest po prostu nie możliwa. Żadna bowiem koncesjonowana przez żydowski reżim polityczna partia nie zaprezentuje programu zgodnego z rzeczywistym interesem państwa i narodu, ze społecznymi potrzebami, ponieważ kłóciłoby się to z interesem żydowskiego kapitalizmu – z wolą żydowsko-anglosaskiego okupanta i mocodawcy rządzącego IIIŻydo-RP/Polin układu. Dlatego wszystkie polityczne programy partii, które znajdą się w knesejmie IIIŻydo-RP/Polin są tyle samo warte – są nic nie warte, ponieważ nie mogą dotyczyć ani rozwoju gospodarczego kraju, ani kwestii polityki zagranicznej, zgodnych z realnym interesem i prawem narodu i państwa Polaków. Stąd występy pani Jachiry mają rozbudzić wyłącznie emocje i odwrócić uwagę polskiego wyborcy od rzeczywistych problemów politycznych kraju – stąd także twierdzenie, że występy, do których wynajęto panią Jachirę i opłacono z naszych podatków, są par excellence polityczne.

Na razie jeszcze spektakle są na poziomie jak poniżej:

NASZ RELACJA / Jachira w akcji - Spotkanie wyborcze Koalicji Obyweatelskiej

https://www.youtube.com/watch?time_continue=274&v=bGa6oBWHG7Q

 

Droga Krzyżowa

https://youtu.be/n10xQdLHTCM

 

 gdy jednak w przyszłości osiągniemy już poziom demokratycznej czołówki Zachodu, czyli żydowsko-anglosaskiego elektoratu, a przecież ku temu właśnie zmierzamy, będziemy mogli oglądać widowiska na prawdziwie zachodnim poziomie:

 

Mam talent

https://www.youtube.com/watch?time_continue=87&v=ACbbtMMCR34

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

  • 5*
    Nazwisko p. Jachiry sugerowałoby przybycie jej rodziców albo dziadków ze wschodu w ramach tzw. desantu Stalina
  • @MacGregor 15:42:20
    Bardziej od samej Jachiry przeraża mnie jej publiczność. Spójrzcie tylko na wygląd jej twarzy przecież to od razu widać ten wzrok szukający rozumu. Pochodzi z Transylwanii - Wołoszczyzna jak Dracula i Frankensztain. Jachira Wiedźma pochodzi z Karpat, zamek Drakuli. Będzie grała główna rolę w Transylwania Hotel 4. Ciekawe jest to, że po wyborach, bez względu na ich wynik, wszyscy o tej czarownicy zapomną. Akceptacja takiego zachowania świadczy o powszechnej demoralizacji. "Biadolenie" nie wystarczy, potrzebna penalizacja takich antyludzkich ataków. Paniusia i partia PO, która ją wypchnęła przed szereg, czują się bezkarni bo większość sędziów nadaje na tych samych falach co ta baba. I oni jeszcze mają 20% poparcia w sondażach?! Niektórych Polaków zaślepia nienawiść. Ona będzie nasilać swoje prowokacje, aby jeszcze przed wyborami doprowadzić do awantury i fizycznego spięcia. Marzy jej się - i jej poplecznikom - aby policja podjęła interwencję, aby była zadyma i żeby Schetyna miał co krytykować w mediach i w Brukseli a GW miała o czym pisać. To dlatego dla jej dobra (żeby od kogoś nie dostała w cymbał ) należy ja odizolować od reszty społeczeństwa, najlepiej w Tworkach. Lepiej niech ta dziewucha wyjedzie z Polski. Dla własnego dobra.Grała już rolę w filmie o radzieckiej armii, co nie chcieli celować do dzieci polskich. Klaudia Jachira - aktorka filmu o Armii Sowieckiej "wyzwalającej wschodnią Polskę" - link:                                              
                                                                     
    https://niezalezna.pl/289691-klaudia-jachira-w-obsadzie-rosyjskiego-filmu-o-armii-czerwonej-ratujacej-polskie-dzieci
  • @MacGregor 15:42:20
    Wychowała się w żydosowieckiej, na sowieckich tankach przybyłej. Patologia żydosowiecka rodzi i wychowuje patologię. Natury nie oszukasz. Ona naprawdę jest psychicznie chora, obawiam się że ludzie którzy przyszli na to spotkanie mogą jej w tej chorobie dorównywać. To, że ten sowiecki pomiot jest durna wiemy od dawna, natomiast ci co tego słuchają głupsi od niej. Przecież to na pierwszy rzut oka widać chorobę dwubiegunową, to się powinno leczyć farmakologicznie z zakazem pełnienia funkcji państwowych! Jachira prowokuje, z nadzieją że zostanie zamknięta na 48 h i wyjdzie z aresztu jako bojowniczka o wolność i demokrację. No to się raczej nie doczeka bo ZBOWiDu już nie ma. Jachira, to taka żeńska odmiana Palikota. PO wypuszcza skandalistów, którzy pod pozorem wolności słowa i niezależności opinii wylewają obrzydlistwa na politycznych przeciwników, ale za to zaklinają się, że nie jest to żadna mowa nienawiści, bo z nią akurat walczą. Jak mawiał niedawny harcownik PO wściekły Stefan: są zakłamani i zepsuci do szpiku kości. Przybliżę wam jej rodzinę i środowisko w którym toto dorastało. Ponieważ nie ma w Polsce innych osób o nazwisku Jachira, oprócz tej towarzyszki. Natomiast jest państwo, gdzie takich osób jest multum. Po wpisaniu "Jachira" cyrylicą czyli „Яхира” w ciągu sekundy gogle pokazuje nam kilka setek osób o tym nazwisku w Rosji. Klaudia pokazywała album rodzinny, w którym jej dziadek jest w jakimś niepolskim mundurze z dużymi gwiazdkami koło kieszonki na mundurze.
  • @Autor
    Dlaczego używa Pan terminu "aktorka", gdy jest to zwykła komediantka?

    Natomiast wskazanie, że ta cipa jest za głupia, aby sama to wymyśliła - jest dobrą uwagą. Już zamieszczone zdjęcie wskazuje na wyraźne odchylenie od normy.

    PS. Z daleka wygląda nawet w miarę seksownie, ale czy by się Pan załapał mając przekonanie, że "w trakcie" zeświruje?
  • @ Autor
    Dziękuję za wszystkie linki.
    Przy każdym wytrzymałem kilka sekund.
    Nie sądziłem, że z niektórymi ludźmi (za wyjątkiem podopiecznych specjalistycznych placówek) może być aż tak źle.

    5*

    Ukłony
  • @MacGregor 15:42:20
    Oczywiście, że to żydówka. Ma bardzo charakterystyczny dla tej rasy, często występujący, bardzo „szeroki uśmiech” od ucha do ucha (np. Liza Minnelli, Julia Roberts). Poza tym oni wręcz uwielbiają sprowadzać kulturę języka i kulturę w ogóle do poziomu rynsztoka. Poza tym, ilu Polaków pracuje w przemyśle rozrywkowym? Są to wyjątki potwierdzające regułę. W innych krajach jest podobnie, żydzi rej wodzą, dlatego kultura zeszła na psy.
  • @Lotna 22:01:25
    Uśmiechy Juli Roberts, Hilary Swank czy Kylie Minogue są super :-)
    (ma Pani pewność co do korzeni JR?)

    @--->>>>>-----------------
  • @Lotna 22:01:25
    Niemal wszyscy aktorzy się tak uśmiechają. najczęściej mają ładne zęby (nieważne czy dzięki dbaniu, czy dzięki lekarzom) i to wyuczone uśmiechy. Zresztą, nie trza być aktorem. Jak Schetyna wstawił sobie górę (a wiem, że go to trochę psychicznie kosztowało, bo on panicznie boi się dentystów) to też zaczął bardziej zęby pokazywać.
  • Autor
    Dzięki za linki. Europa gnije. A Jachira? Dno i metr mułu.
  • @Jwu 09:11:00
    "Śmieszą mnie tego typu komentarze..."

    Och...
  • @Wican 06:34:22
    „Niemal wszyscy aktorzy się tak uśmiechają”.
    Bo niemal wszyscy aktorzy są żydami. Zauważ podobieństwa aktorów Hollywoodu z aktorami polskimi.
    Tu nie chodzi o uśmiech i ładne uzębienie, ale o samą szerokość tego uśmiechu, albo jak wolisz, wielkość jamy ustnej. :)
  • @Jasiek 04:24:28
    https://m.imgur.com/gallery/jxcan
  • @Lotna 14:46:31
    Ależ ta nacja jest uzdolniona.
    Wiedział Jahwe co robi, gdy wybierał właśnie ich.
  • @Rzeczpospolita 17:33:30
    Wg. mojego skromnego widzimisię to bardzo PO-żyteczny bo widoczny i słyszalny kamień u szyi Totalsów.

    Dzięki jej gimnazjalnym(kurna, może obrażam gimnazjalistów-przepraszam) produkcjom do urn nie pójdzie sporo starszych wyborców PO.

    Trojan? Możliwe.
  • @Jwu 09:11:00
    Spójrz w lustro i zastanów się, co widzisz!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031