Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 6245 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Bolek”, ikona „S”, nafajdał do koszernej piaskownicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz całe koszerne towarzystwo musi siedzieć w swoim własnym smrodzie.


 

 

Teraz całe koszerne towarzystwo musi siedzieć w swoim własnym smrodzie.

 

 

 

 A której „S” „Boluś” jest ikoną i z której „S” wywodzi się cała polityczna „elyta” IIIŻydo-RP/Polin, każdy wybrać sobie może:

  

„Boluś”, mordo ty ich – w oryginale było nieco inaczej: „Olek, mordo ty nasza”  tymi słowy zwrócił się M.Borowski do moczymordy A.Kwaśniewskiego, rezydenta IIIŻydo-RP/Polin na urzędzie, po jego alkoholowych wyczynach.

A poszło o publiczną deklarację „Bolka” na konwencji PO, że schodzący „K.Morawiecki jest zdrajcą”. Nie wiadomo, czy była to własna inicjatywa „ikony”, czy ktoś jej kazał. W każdym razie coś jednak zgrzytnęło, coś wyszło nie tak jak wyjść miało, jak sanhedryn zaplanował, może przechytrzył - ? – jemu też nie wszystko wychodzi. Jak wiemy „elyty” „S” dla potrzeb budowy demokracji w IIIŻydo-RP/Polin musiały się podzielić na dwa obozy. Problem teraz jest taki oto, że część „elyty”, która uważa się za bardziej demokratyczną od drugiej, PO, przejęła „ikonę” „S” – zawłaszczyła „Bolusia”, a pozostała część „elyty”, PiS, z „Bolusiem” koty darła i została bez „ikony” – bo trudno na taką wykreować zdeklarowanego syjonistę L.Kaczyńskiego. Nadarzyła się więc znakomita okazja, żeby schodzącego K.Morawieckiego wykreować na niezmiernie brakującą PiS „ikonę” „S”. Niestety, „Bolek” to wszystko popsuł, ale popsuł niefortunnie i smród poszedł na całą „elytę”, bo jak to, Żyd ma być zdrajcą -?. Stąd i przedwyborcze oburzenie całego koszernego towarzystwa, tego po stronie PiS, ale także i tego po stronie PO (KO). A co wypływa zawsze na wierzch tłumaczyć chyba nikomu nie trzeba -?

 

Od deklaracji „Bolusia” odcięła się np. niejaka K.Lubnauer z PO (KO), co to pisała o zbrodniach Polaków w „Times of Israel”  „Żydzi ginęli jako ofiary Polaków”  https://propublico24.pl/index.php/2018/12/03/lubnauer-pisze-o-zbrodniach-polakow-w-times-of-israel-zydzi-gineli-jako-ofiary-polakow-foto/?fbclid=IwAR3oTCofPBYpw4cnb0HlzEV2yCHvPk_jgNyOeSZul8uw5bpeiMaJ6dEwoBI

 

 Zaprotestował także ukraiński Żyd, P.Kowal, właściwie nie wiadomo, dla której partii jego żydowskie serce bije -? Był w PiS, jest w PO, po drodze szefował jeszcze jakimś partyjkom. Jego cioteczka, H.Łuczywo z d. Chaber, jedna z najbogatszych osób w IIIŻydo-RP/Polin, szefowała gadzinówce Michnika. Syjonista P.Kowal jest teraz profesorem ISP PAN i opłacają go polscy podatnicy, jak zresztą i pozostałych syjonistów z PAN.

 

 

Niestety, nie jest prawdą, jak przekonują autorzy niniejszej książki, że „Grzebanie w gównie przynieść może odświeżające owoce.”, zwłaszcza przed wyborami. A ową książeczkę wydało nagradzane przez gadzinówkę Michnika wydawnictwo Czarne, prowadzone przez pisarza Andrzeja Stasiuka i jego żonę Monikę Sznajderman.

 

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Świetnie Pan to ujął.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • Zadałem pytanie na saloonie:
  "Która solidarność była bardziej zażydzona i będziemy mieli odpowiedź kto był zdrajcą ?"
 • "„Bolek”, ikona „S”, nafajdał do koszernej piaskownicy"
  -----------------
  Nafajdał - bo w ten sposób pomaga wygrać wybory PiS-owi. Poparł także ostentacyjnie PiS - ale zrobił to w ramach tzw. pocałunku śmierci.
  Wniosek?
  Magdalenkowa ferajna gra do jednej bramki - w tym wypadku ma wygrać PiS i kropka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031