Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 6245 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Koniec wyborczej hucpy pookrągłostołowej bandy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma na kogo głosować, nie ma partii polskich interesów


Znalezione obrazy dla zapytania: plakaty wyborcze na ulicach 2019 - zdjęcia

Ten papierowy śmietnik jest stałym elementem wyborczej kampanii w IIIŻydo-RP/Polin – synonimem demokratycznych zachodnich standardów. Wyborca, Europejczyk pełną gębą – lecz nie każdy z pełną gębą, może sobie wybrać ładniejszą kandydatkę, przystojniejszego kandydata albo tych kandydatów, których grafika, kolorystyka, wyborczego plakatu bardziej mu odpowiada. Na polityczne treści nie ma tam miejsca – to nawet dobrze, ponieważ kandydaci politycznej wiedzy nie posiadają w ogóle, oczywiście wyjątki się zdarzają jak wszędzie. Jaki więc jest sens zaśmiecać wyborczymi ulotkami, plakatami, ulice miast, zapychać pocztowe skrzynki, etc.? Gdzie tu ekolodzy, którzy zamartwiają się ociepleniem klimatu – ? – produkcja papieru na wyborczą imprezę oraz druk plakatów to przecież ewidentne marnotrawstwo energii i surowców. Czy nie byłoby rozsądniej za pieniądze na plakatową kampanię wydrukować zeszyty i rozdać za darmo biednym dzieciom lub kupić im podręczniki – w bogatej, prężnie zwiększającej PKB, IIIŻydo-RP/Polin biedy jest dużo, choć nie było jej w biednej PRL (?).

Nie lepiej przedstawia się sytuacja z kampanią wyborczą w tv i radiu. Co prawda do tych mediów dopuszczani są kandydaci bardziej doświadczeni i sprawdzeni w działaniu, których polityczny przekaz sprowadza się do postulatów np.: darmowego internetu dla młodzieży, praw małżeńskich dla „mniejszości seksualnych” – choć niczego takiego w przyrodzie nigdy nie było i nie będzie -, zwiększenia z budżetu państwa nakładów na jakiś sektor publicznych usług równolegle z ograniczeniem wydatków, zmniejszenia podatków – ale dlaczego bogatym?, postulat niby pozytywny, ale perfidnie podstępny, bo nie dotyczy podatków pośrednich, kandydaci zatroskani o kondycję materialną wyborców deklarują, że będą zabiegać o nowe miejsca pracy, które w zachodnich demokracjach tworzy obcy kapitał – a oni wiedzą już jak go ściągnąć do Polski, itp., itd.

Partyjne tuzy wyborczą kampanię realizują w terenie. Padają obietnice finansowe dla elektoratu, budowy dróg, uruchomienia komunikacji autobusowej i kolejowej, która funkcjonowała w biednej PRL, a zniknęła w bogatej IIIŻydo-RP/Polin, poprawy w każdej dziedzinie usług publicznych. Ogólnie deklarują i życzą ogółowi dużo szczęścia, zdrowia i pomyślności – a tego świadomy elektorat potrzebuje przecież najbardziej.

Znamy już wyniki wyborczej hucpy, która w tym roku osiągnęła ponoć – tak zapewniają powszechne żydo-media -, zdumiewająco wysoką frekwencję. Czy dużym błędem będzie twierdzenie, że tę frekwencję reżim IIIŻydo-RP/Polin zawdzięcza polskiemu „antysemityzmowi” – i co dziwniejsze, „antysemityzmowi bez Żydów” -? Tylko jedna partia wypracowała tę frekwencje, to Konfederacja, która zorganizowała „antysemicką” manifestację w proteście przeciw żydowskim próbom kradzieży polskiego majątku przy poparciu USA, żądających realizacji przez IIIRP ich ustawy 447. Czyż to nie wspaniały sukces inżynierów od socjotechniki?

Zakodowanie w umysłach Polaków informacji o dużej i rosnącej frekwencji w wyborczych hucpach ma dla żydowskiego reżimu istotne znaczenie. Po pierwsze, taka informacja może zniechęcać przeciwników reżimu do podejmowania politycznej działalności na rzecz obalenia tegoż reżimu i odzyskania politycznej suwerenności – bo skoro większość popiera żydowski reżim, to po co zawracać sobie głowę syzyfową pracą polityczną. Po drugie, będzie już nie tylko zniechęcała wyborców do wspierania narodowych przedsięwzięć politycznych, ale wyrabiała odruch nieinteresowania się polityką w ogóle – przecież nic ode mnie nie zależy, a poza tym żydo-media tworzą obraz – iluzję – stałego rozwoju i wzrostu dobrobytu. Po trzecie, będzie skłaniała do przyjęcia postawy niewolnika pogodzonego z okupacyjnym reżimem, czyli do biernej kolaboracji – a taka postawa jest kształtowana od stuleci przez żydo-katolicką religię i Kościół.

Jeśli skonstatujemy, że każdy wyborczy wariant w układzie partii, które znajdą się w sejmie (w knesejmie) nie miałby najmniejszego znaczenia na realizację polityki IIIŻydo-RP/Polin – ta polityka jest przecież niezmienna od 1990r. -, to wniosek dla elektoratu jest smutny: elektorat o polityce (czytaj także: o manipulacji społeczeństwem) w IIIŻydo-RP/Polin nie ma najmniejszego pojęcia i zawsze da się wyprowadzić w pole – i o czym warto pamiętać: nie bez udziału żydo-katolickiego Kościoła.

Ciekawe jest, że nikt nie zauważa, a zwłaszcza tzw. opozycja i jej żydo-media, iż procent oddanych głosów na poszczególne partie nie przekłada się proporcjonalnie na ilość mandatów poselskich mimo, że metoda D’Hondta jest właśnie stosowana w systemach wyborczych opartych na proporcjonalnej reprezentacji (?).
Przecież wszystkie partie razem, z wyłączeniem PiS, winny posiadać więcej mandatów niż PiS, które uzyskało 44% głosów. A tymczasem to PiS posiada ponad połowę mandatów w sejmie (knesejmie). Wynika stąd, że większość elektoratu popierająca pozostałe partie z wyłączeniem PiS jest mniejszością – to kuriozum. A może nie kuriozum tylko właściwość zachodniej demokracji, której awangardą jest Żyd. Łatwo sobie wyobrazić, że gdyby ilość głosów oddanych na partię przekładała się proporcjonalnie na ilość mandatów, wtedy jakaś mała partia, która znalazłaby się w sejmie wbrew woli reżimowej władzy, byłaby języczkiem u wagi i mogłaby zakłócić cały proces demokratycznych przemian, np. blokować demontaż państwa i niszczenie narodu – nie może być na to zgody reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Mamy więc w IIIŻydo-RP/Polin sytuację taką oto, że większość głosów otrzymała opozycja, ale rządy będzie sprawowała partia, która otrzymała mniej głosów. Zatem: w zachodniej demokracji mniejszość jest większością, a większość mniejszością. Zapomniałem dodać, że ta demokracja posiada jeszcze jeden przymiotnik: żydowska. I teraz wszystko jest OK. Właśnie w myśl powyższej zasady „mniejszości seksualne” mogą narzucać swoje prawa „większościom seksualnym”, czyli wszelkiej maści zboczeńcy i kreatury (np. walczące z globalnym ociepleniem) mogą narzucać normalnej większości społecznej wszystko co zechcą.

Wielu, prawdopodobnie znacząca większość, Polaków nie bierze udziału w wyborczej hucpie. Jako powód swojego stosunku do wyborów podają: nie ma na kogo głosować, nie ma partii polskich interesów. Niestety, takie są realia w IIIŻydo-RP/Polin.

Członkowie naszego Stowarzyszenia WPS, którego sądową rejestrację zablokowały żydowskie władze stolicy, znajdują się w naczelnych władzach partii Polska Patriotyczna. Można powiedzieć, że udało się nam ograć żydowski reżim, który eliminuje Polaków z życia politycznego naszego kraju. Oceniamy jednak trzeźwo możliwości funkcjonowania partii PP – bez środków finansowych nie jesteśmy w stanie zaistnieć w przestrzeni medialnej, w społecznej świadomości, w życiu politycznym kraju. To, czy zdołamy, my, Polacy, odzyskać Polskę dla Polaków zależy wyłącznie od nas wszystkich, od naszego społecznego zaangażowania w polityczną działalność. A więc formalnie istnieje polityczna alternatywa dla żydowskiego reżimu. Jednak żeby ją uruchomić potrzebne są pieniądze. Żydzi nie dopuszczą nas do swoich powszechnych mediów, musimy więc je obejść – bez pieniędzy tego nie zrobimy ….

 

Polityczną kwestią o fundamentalnym znaczeniu dla funkcjonowania państwa i życia narodu jest uwolnienie kraju spod okupacji światowej żydowskiej finansjery. Okupacja ta jest zalegalizowana konstytucyjnym zapisem art. 220

2.Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Jesteśmy, tak jak wszystkie „zachodnie demokracje”, niewolnikami światowej żydowskiej finansjery. Dramatu dopełnia fakt, że nie będziemy w stanie spłacać rosnącego w żydowskich bankach zadłużenia, bo tylko ok. 20% PKB powstaje u nas z majątku produkcyjnego, reszta to czysta inżynieria finansowa. W tym kontekście sojusz z USA, które są wykonawcą polityki Międzynarodowego Żyda – syjonistycznej światowej żydowskiej finansjery, ściąganie tu ich wojsk, stanowi umacnianie okupacji Polski i Polaków, jest zbrodnią przeciw polskiemu narodowi i państwu.

Tylko strategiczny sojusz z Rosją może nas uwolnić od żydowskich finansowych okupantów.

 

WPS o polityce i o wyborach – rozmawiają śp B.Poręba, P.Ziemiński, D.Kosiur. Rozmowa nagrana w 2010r. – ale ani sytuacja polityczna IIIRP w 2019r., ani poglądy WPS nie uległy zmianie. 

Przed drugą turą wyborów,cz.1 i 2 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=YH_nqZwiyyc

https://www.youtube.com/watch?v=pnQ-p4mqCJw

 

 Dariusz Kosiur

PS

Śp. B.Poręba już na początku lat 1980. wiedział, kto realizuje „solidarnościową” rebelię – fundament pod przyszłą IIIŻydo-RP/Polin

Fragment „Bohdan Poręba – wspomnienie”  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/24/bohdan-poreba-wspomnienie/

W marcu 1981r. (…) na Placu Na Rozdrożu obok Królewskich Łazienek (…), pojawiły się oddziały Milicji Obywatelskiej. To był czas po sierpniu 1980r., a więc istniała już „Solidarność”. (…) Milicja dość skutecznie blokowała przejście na druga stronę placu, do ulicy Koszykowej, ale nie była to manifestacja „Solidarności”. Manifestowali inicjatorzy i założyciele Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald (nazywani w IIIRP przez żydowskich zbirów i ich media komunistycznym betonem i antysemitamia – D.K.), wśród nich i śp. Bohdan Poręba. Nieśli tablice z nazwiskami zamordowanych w latach 1944-56 Polaków i ich żydowskich oprawców i katów z UB, S.Michnika, H.Wolińskiej-Brus i wielu innych żydowskich bandytów. Protestowali w ten sposób przeciw zorganizowanej przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim 8 marca 1981r. rocznicowej sesji z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Tak wykuwała się „Solidarność” – solidarność władzy po 1989r. zaprojektowana przez syjonistów z USA, a tworzona przez żydowską V kolumnę w Polsce, mającą swoich ludzi także w SB, a już od sierpnia 1980r. niemal pełnię władzy w PRL.
Żydowska V kolumna miała wsparcie władz Kościoła w Polsce – żydowski KOR swój głodowy protest w 1977r. prowadził w warszawskim kościele p.w. św. Marcina; w tym kościele mają także swoją siedzibę siostry franciszkanki, które utworzyły przytulisko dla antypolskich Żydów, w tym także dla zbrodniarzy takich jak J.Brystiger.

 

KOMENTARZE

 • Autor 5* !
  Dzisiaj w telewizorze mignął mi obrazek, pan "redaktor" od inżynierii informacyjnej pyta się prostego człowieka prowadzącego rower, dlaczego głosował na pis, a bo pis mu się pięknie podoba.
  Mamy tu tą inżynierię oraz postawę typowego reprezentanta ludności, oba wnioski prowadzą do synaju, bo nic tak nie kreuje świata jak media w stylu hollywood !
  ...
 • Rabinku
  Jak zawsze
  1*

  Czy w tym zespole muzycznym sie jeszcze wolne miejsca

  https://rejestr.io/krs/391743/fundacja-muzycy-muzykom
 • @Husky 17:44:39
  husky -10*
  No i na życzenie:
  https://www.youtube.com/watch?v=XXQzT5dskTs
 • @provincjal 09 18:05:11
  Ales ty cienki bolek
  Cieniutki
 • "Koniec wyborczej hucpy pookrągłostołowej bandy"
  ----------------
  Gdyby Jezus Chrystus nauczał dzisiaj - toby zamiast po owocach ich poznacie - powiedział:
  po tzw. demonkraturze ich poznacie.
  Wniosek?
  Ewenementem są Chiny - gdzie i tak nie kto inny - tylko czarci pomiot zaflancował im kiedyś komunę moskiewskiego rytu z wszystkimi tego konsekwencjami - a jednak Chińczycy potrafili ją obrócić na swoją korzyść. .
 • @Husky 18:11:46
  Hasky zwiń te swoje manele i wracaj do kraju, nie zapomnij o menorze.Wypociny twoje są już naprawdę męczące. Jak wrócisz to daj znać, nie omieszkam cię powitać.
 • 5* oczywiście
  niezmiennie z wyrazami szacunku...

  na pohybel syjonistom!
 • @Husky 18:11:46
  Zrób jakąś wklejkę, bo twoje prostackie i obło syjońskie odzywki zaniżają ten twój i tak denny poziom, szalom misiu !
 • @provincjal 09 19:52:48
  Jest moc i siła.
  Brawo PiS , brawo my

  https://niepoprawni.pl/blog/husky/jest-moc-i-sila-brawo-pis-brawo-my
 • @Paulus Aquarius 18:38:46
  No i rozumie
  Szanuję
  To przecież swój
  Stary bloger

  ps.
  znasz swoje nazwisko
  Ja je znam
 • @Husky 17:44:39
  Z żalem stwierdzam, że wspomniana fundacja,to już przeszłość, ale zawsze brakowało nam cymbałów, a ty się znakomicie nadajesz. Zastanawiam się nawet, czy nie powinieneś wejść w skład big bandu "British Booby" :)))
 • @stanislav 20:58:07
  A ty tam grales na ...fujarce?
 • @Husky 21:57:46
  Kundlu, to już tak cienko na wyspach z kasą, że nie masz nawet na burdel i marzą ci męskie fujary? A fe, psi homosiu!
 • @autor
  Szykuje się DRUGIE STARCIE CYWILIZACJI.

  Pierwsze odbyło się w Brukseli, gdy JKM dał w twarz Michałowi Boni, w gronie zamkniętym i po cichu. Gdy jednoznacznie naga Prawda spotkała się z jednoznacznie obnażonym kłamstwem, a kłamstwo pobiegło na skargę do mediów.

  Drugie będzie spotkaniem tzw. "prawdy demokratycznej" (Dominik Tarczyński) z prawdą niepolityczną (twierdzeniem o niskim IQ wyborcy PiS), a mówiąc obrazowo, spotkaniem większościowego ludowego tępego bolszewizmu z indywidualną ekstrawagancją. Spotkanie to jest zapowiedziane przez pana Dominika wszem i wobec.

  Jeśli do tego dojdzie, uznam, że skończyła się Cywilizacja, a nastąpił prawdziwy bolszewizm.

  Sejm obecnej kadencji jeszcze się nie zaczął, a już upadł dwukrotnie: pierwszym upadkiem jest obecność Jachiry, a drugim - deklaracje Tarczyńskiego.

  Powoływać się na kodeks honorowy w imię bolszewicko rozumianej większości (wyborcy PiS dali mi mandat, by dać Panu w zęby), to przejaw najgorszych tendencji.
 • @Husky 21:57:46
  Ale ty masz marzenia. Musisz mieć muzykalne usta? Pasują do każdej fujarki?
 • @maharaja 07:58:53
  Upadków jest więcej. Weszły takie łachudry jak ograniczony umysłowo dziwkarz Kuchcinski i buraczany jełop Neumann.
  A skąd na listach PiSidzielców szkop? Schreiber to nie jest polskie nazwisko?
 • roro
  banda ma się świetnie.:
  Do przeczytania...
  .
  https://gilad.online/writings/2019/10/1/israel-and-the-west-do-not-have-the-means-to-counter-iranian-technology
  nadużycie link skomentuj
  RAM 16.10.2019 11:21:11
  :)
  media, mendia, opinia, czad.
  zwracam szczególną uwagę na link :)
 • @demonkracja 18:24:38
  No przecież to w demokratycznym głosowaniu, niejako urządzonym całkiem prowizorycznie-spontanicznie, Chrystus został skazany na śmierć przez aklamację!
 • @Oracz 12:24:09
  -------------
  "No przecież to w demokratycznym głosowaniu, niejako urządzonym całkiem prowizorycznie-spontanicznie, Chrystus został skazany na śmierć przez aklamację!"
  -------------
  No własnie! Trafne spostrzeżenie i tak oto mamy fundament tzw. demonkratury.
 • Żydowskie media o ZP Grunwald
  Żydowski tygodnik Polityka o ZP Grunwald
  „Tropiciele syjonizmu” – https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1517848,1,tropiciele-syjonizmu.read

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/10/a5432aa2-35ce-419c-9401-b89ff04c2805.jpg
  Założycielski wiec ZP Grunwald (formalnie zarejestrowanego pózniej) odbył sie 8 marca 1981 r. przed gmachem mieszczącym kiedyś MBP. – Janusz Fila/Forum

  Żydowska Interia o ZP Grunwald
  8 marca 1981 r. Powstaje Zjednoczenie Patriotyczne „Grunwald” – https://m.interia.pl/nowa-historia/news,nId,1684381
 • Media wmówiły Polakom, że maja wybór między PO i PiS
  POPiS daży do stworzenia w Polsce systemu dwupartyjnego , takiego jaki jest w USA... TV i radio sieja propagande, a Polacy nie wiedza co mysleć i ulegaja podpowiedziom medialnych tub propagandowych. Tymczasem politycy zastawili na Polaków pułapke. Jesli dojdzie kiedykolwiek do powstania w Polsce systemu dwupartyjnego, będzie to koniec naszej dmokracji...
  WYJAŚNIAMY NA CZYM POLEGA PSEUDO KONFLIKT MIĘDY PO I PiS, który tak bardzo szkodzi Polsce. Tekst trzeba przeczytać uważnie bo ważne są niuanse.
  https://madrapolska.blogspot.com/2018/01/kto-popiera-wejscie-polski-do-strefy.html
 • @Husky
  https://www.youtube.com/watch?v=LCCiwPEdEpg

  Pozdrawiam.
 • @Mądra Polska 15:54:49
  Witam!
  Systemy partyjne dbają o własne sprawy i nigdy nie będą prawdziwą demokracją.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031