Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
766 postów 6270 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kościół narodowcom na Święto Niepodległości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie będzie mszy polowej przed Marszem Niepodległości - metropolita warszawski, pan kard. K.Nycz


My chcemy Boga”  wołają „polscy nacjonaliści”.

 

 

 

A kto z tym hasłem się nie zgadza i nie chce żydowskiego Boga, a zwłaszcza żydowskiej religii katolicyzmu z jej polityczną instytucją hierarchicznego Kościoła, temu biada, bo skoro polski nacjonalista, narodowiec, chce żydowskiego Boga, to:

I właśnie w tym kierunku trwa przemodelowanie odradzającego się w Polsce nacjonalizmu. A jak się to zaczęło?

Zaczęło się banalnie. Żeby po „odzyskaniu wolności w 1989r.” polskim gojom nie zaświtało w głowach narodowe odrodzenie Żydzi przejęli, bądź reaktywowali, polskie narodowe organizacje, takie jak MW, ONR, itp., powołali do życia RN. Żydowskie czapy tych organizacji utworzyły w 2011r. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Powszechne żydowskie media oraz żydowskie organizacje, które bezkarnie uprawiają swój syjonistyczny szowinizm zarzucają Marszowi Niepodległości promowanie faszyzmu, rasizmu i antysemityzmu. Wobec uczestników Marszu Niepodległości wielokrotnie dopuszczano się brutalnego bicia i używania broni palnej z gumowymi pociskami. Bandyckie akcje były organizowane przez Żydostwo oraz przez władze miasta, którym podlega policja.

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do faktycznego celu i co do rzeczywistych organizatorów Marszów Niepodległości, na które pozwolenie wydają władze miasta? Na wszelki wypadek odpowiem: celem jest zohydzenie Polakom jakiejkolwiek narodowej działalności, zohydzenie polskiego nacjonalizmu. W Polsce ma być pielęgnowany i ochraniany wyłącznie żydowski szowinizm – syjonizm ma zielone światło.

Polskim nacjonalistom” wołającym „My chcemy Boga”, którym marzyła się msza polowa przed Marszem Niepodległości odpowiedział Kościół w osobie metropolity warszawskiego, pana kard. K.Nycza:

Kuria Metropolitalna Warszawska nie wyraża zgody na dodatkowe Msze Święte w dniu Narodowego Święta Niepodległości”.

https://www.pch24.pl/warszawska-kuria-nie-wyrazila-zgody-na-msze-polowa-przed-marszem-niepodleglosci,64087,i.html

Jednym słowem panowie „narodowcy”, wasz Kościół, którego hierarchowie fetowali pochówek na Wawelu antyPolaka i syjonisty, L.Kaczyńskiego i w tym samym czasie wyśpiewywali Bogurodzicę jego następcy z przeciwnego obozu, kolejnej syjonistycznej kreaturze, B.Komorowskiemu, ten wasz umiłowany Kościół pokazał nie tylko wam, ale wszystkim przywiązanym do żydo-katolicyzmu Polakom, że jeśli chodzi o polskie sprawy narodowe, szczególnie teraz, gdy Żydzi domagają się legalnej kradzieży naszego majątku (447 Just/USA), to Kościół wobec Polski i Polaków prezentuje niezmienne stanowisko:

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  Nie pojmuję przesłania tej notki. Czy Pan jest za, a nawet przeciw?
 • @all
  Nie Kościół, nie Kościół, a łajza Nycz, a łączenie Nycza z Kościołem świadczy o tym, że Autor nie wie o czym pisze.
  Poza tym msza się odbędzie, którą odprawi kapłan Kościoła Katolickiego, a Nycz to nie Kościół. To żydzisko i do tego mason.

  Zupełnie niepotrzebnie przypina Pan narodowcom łatkę żydowską. To idiotyczne jest, co Pan pisze. Odbiera Pan sobie resztki powagi.
 • Do Autora.
  Czy kard. Nycz to Kościół? Katolicki znaczy powszechny a więc serdecznie zapraszam do środka bo z zewnątrz widać tylko elewacje pomazaną przez wrogów a we wnętrzu pozna Pan prawdziwą katolickość :) Może wtedy nie będzie Pan pisał takich bzdur.
 • @Jan Twardowski 17:41:10
  "Nycz to nie Kościół."

  A więc i Kuria Metropolitalna Warszawska także do Kościoła nie przynależy. - Rozumiem.
  Zatem według Pana, kto jest Kościołem instytucjonalnym w Polsce?

  "Zupełnie niepotrzebnie przypina Pan narodowcom łatkę żydowską."

  W jakim celu miałbym Żydom przypisywać żydowską łatkę? Proszę wzbogacić najpierw swoją wiedzę, a potem będzie Pan mógł komentować i opiniować, co jest, a co nie jest idiotyczne. Jak na razie do idiotyzmów można zaliczyć pański komentarz.
 • @Soplica 17:41:37
  Odważny Pan jest, żeby na podstawie własnej niewiedzy zachęcać do poznania prawdy o żydo-katolicyzmie trzeba nie lada tupetu i bezwstydu abderyty.

  Poniżej małe co nieco n/t Kościoła:
  http://detektywprawdy.pl/2014/12/03/prawdziwa-historia-kosciola-rzymsko-katolickiego/?fbclid=IwAR1MrLj53qzxhrOTnKASjT3YnxOc7vhx_IYvO3be6jH5RvdOoIKfhBk0oVA
 • @AgnieszkaS 17:33:00
  "Czy Pan jest za, a nawet przeciw?"

  Ja nie jestem Wałęso-Bolkiem.
  A tekst nie jest metaforą tylko przekazem wprost oczywistych zawsze propolskich i pronarodowych treści.
 • @Rzeczpospolita 18:27:22
  Ciekawe rzeczy Pan opowiada, znaczy się, że ciekawy przypadek z Pana.
  Nie będę kontynuować, bo z koniem się kopać nie będę.

  Dobrego samopoczucia życzę!
 • autor
  Jednym słowem panowie dwaj z WPS-u
  Narodowcy z przeslaniem do was

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/11/skandaliczna-i-pogarda-reka-gesta-wektoru-ilustracja_53562-4054.jpg?w=196&h=196
 • M.K TV ( KLOPOTY Z KARDYNALEM + PORADA PANA ROBERTA BĄKIEWICZA) )
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=Es5lkC7ppHE&feature=emb_logo
  ________________________________________________

  Polecam komentarze pod filmem - Polacy zaczynają właściwie postrzegać Kościół - oby tak dalej.
 • @Rzeczpospolita 19:11:53 - Kierownictwo narodowych organizacji jest nieobieralne (?)
  Warto zauważyć, iż mimo sporej popularności, zwłaszcza wśród ludzi młodych, Ruchu Narodowego, nie jest i nie będzie on w stanie wprowadzić do sejmu licznej reprezentacji. Dlaczego? Ano dlatego, że doły Ruchu Narodowego są polskie, a tylko czapa jest żydowska, która – co ciekawe i charakterystyczne – nie pochodzi z wyborów. Zresztą brak wyborów kierownictwa charakteryzuje MW, ONR itd., itp. Wybory mogłyby zrzucić żydowską czapę tych organizacji.
 • "ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY" -- Kogo, czyjej ojczyzny? - Dlaczego nie napiszą Polaków zrodzonych z Rodu Słowian/Sławian?
  .


  Czyżby nie przechodziły by im te SŁOWA przez gardło i z pod łap ???  "... coraz więcej przebieraców coraz trudniej o oryginał" !!!!!!!  Architektura i pismo oznajmiają terytorium znajdujące się pod ROMSKĄ JURYZDYKCJĄ, natomiast posągi przedstawiające Isis

  i obeliski symbolizujące fallusa Osyrysa oznajmiają CAŁKOWITĄ DOMINACJĘ Egiptu/Fenicji i czczenie ich KULTU(ry).

  "poznacie ich po symbolach ich i po owocach ich"


  “Znaki i symbole rządzą światem, nie słowa, ani prawa”  Warszawa - Beersheba or Be'er Sheva (Hebrew: בְּאֵר שֶׁבַע) dosłownie: Studnia Przysięgi.


  NARODOWCY na świecie np. EAST INDIA COMPANY


  https://m.neon24.pl/e0efbd4da77f7be431c508982bf0e62b,14,0.png

  https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20180609/PLUSMINUS/306079874/AR/0/AR-306079874.jpg

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/91/Jerzy_Popieluszko_Funeral_-_78.jpg


  Kainowe = CANAAN-yjskie = Fenicko-egipskie obeliski, są wszedzie !!!  Bogumił Boguchwał
 • @Autor
  Zgadzam sie z Panem. Wielu Polakow jest tak katolicyzmem zaczadzonych , ze niezdaja sobie sprawy ze sa ostro od tylu posuwanych. Pozdrawiam.
 • Słaby tekst. Bez żadnego sensownego przeslania.
  Gdyby Nycz zgodził się na msze, to byłaby krytyka, że nacjonaliści z "żydokatolikami" współpracują. Jak mszy nie będzie to też źle. To sie leczy? Po prostu tekst aby dowalić w katolicyzm. I o nic więcej nie chodzi. A historia Polski to historia katolicka. Autor rzuca tymi "żydami" a sam prezentuje żydowską mentalność. AKurat Żydzi walą w katolicyzm. Ja zwykle nie ufam takim krzykaczom. Macierewicz wali w Rosję, a miał dziwne powiązania. Kosiur dla uwiarygodnienia siebie często nadużywa słowa "Żyd", co wzbudza we mnie nieufność. Ten człowiek używa slowa "Żyd" jak przeciwnka. Jak niektórzy słowa ku..a. Bez żadnej potrzeby. To próba uwiarygodnienia siebie? Stachniuk tak prymitywny nie był
 • @Rzeczpospolita 18:27:22
  Pan po prostu niczego nie rozumie. Pan ma mentalność rabinacką? Albo choćby absolutystyczną w stylu "Państwo to ja"?
  Ale tak epatować swoją ignorancją, Żydku? Najgroźniejszymi wrogami katolików są właśnie Żydzi a p. Kosiur to ich mentalny sojusznik
 • @Wican 09:05:47
  Na swej drodze spotykałem różne kreatury i idiotów, żydowierców i takich, którzy tylko podszywali się pod żydowierstwo.
  Wśród nich zdarzali się i tacy, którzy nie dysponując żadnymi kontrargumentami określali mnie żydowskim pachołkiem i jednocześnie antysemitą, nie obawiając się, że takim jednoczesnym stwierdzeniem dają dowód własnej choroby umysłowej.
  Np. niejaki Tomasz Behrnd
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/picture-2855.jpg
  w tekście: http://www.prawica.net/node/9653

  Zatem wcale mnie nie dziwi, że taki jak Pan żydowierca podąża ich śladem - to tylko dowodzi słuszności moich sądów.
 • @Wican 09:04:04
  "Gdyby Nycz zgodził się na msze, to byłaby krytyka, że nacjonaliści z "żydokatolikami" współpracują.". Właśnie tym posunięciem udowodnili że współpracują. Po co nagłaśniać i wszczynać dyskusje, być na świeczniku, lepiej po cichu z ręki do ręki, bez rozgłosu i zbędnych spojrzeń. Zawsze tak było i jest.
 • @Husky 19:11:17
  Słuchaj, obleśny alaskański kundlu- na brytolskim łańcuchu, mam dla ciebie dobrą radę, zadedykuj ten obrazek swojemu PiSowskiemu prezesowi. Niech towarzyszy mu każdego dnia i nocy z dedykacją: "Dla PiSu od polskich narodowców" :))))
 • @Husky 22:19:27
  Uważaj kundlu żebyś nie wypowiedział w złym momencie. Słyszałem bowiem, że pierwszą decyzją polskiego narodowego prezydenta będzie wyłapywanie kundli w Polsce i za granicą, które się zbiesiły, i wytapianie ich na smalec, jak to drzewiej robiono na polskich wioskach :)))
 • @Husky 22:19:27
  I nie szczekaj kundlu na łysych, bo pójdziesz na dywanik do oberministra Sasina, albo minister Kościński wyśle do ciebie komorników :))))
 • @Husky 22:19:27
  ...i będziesz musiał w poszukiwaniu żarcia łazić po śmietnikach w Tesco każdego dnia, a nie tak jak teraz w okresie " dobrobytu" tylko dwa razy w tygodniu:)))
 • Rzeczywiste przyczyny odmowy odprawienia mszy przed Marszem Niepodległości w 100. rocznicę odzyskania niepodległości
  .
  Niektórzy błędnie sądzą, że powodem odmowy odprawienia mszy był fakt, iż kierownictwo Marszu życzyło sobie mszę w rycie trydenckim. Jednak nie to było powodem odmowy jej odprawienia, ponieważ takie msze mają być odprawiane 11 listopada 2019r. aż trzykrotnie.
  https://deon.pl/kosciol/warszawa-nie-bedzie-mszy-polowej-przed-marszem-niepodleglosci,499149

  Istotą odmowy odprawienia mszy jest stanowisko Kościoła odnośnie nacjonalizmu, które trzy lata temu lapidarnie przedstawił prymas, pan W.Polak:

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/02/003.jpg

  A wcześniej w 2015r. przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp, pan S.Gądecki, lał miód na serca żydowskiej delegacji podczas polsko-żydowskiego spotkania w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski 26.11.2015 tymi słowy:

  „(…) nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu. (…) Ci ludzie powołują się na słowa „Bóg, honor, ojczyzna”, lżąc te hasła. W nacjonalizmie te słowa zamienione są w bluźnierstwo, bo obcego, z innej nacji, próbuje tratować jako niewolnika. To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem”.

  Ten sam hierarcha sformułował nauczanie Kościoła bardziej zwięźle:
  „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest zaprzeczeniem patriotyzmu”.

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/04/dzienjudaizmu_schudrich_gadecki_coexist.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031