Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7499 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Kowidowa” wiarygodność reżimu IIIRP i jego mediów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To przykre, że w naszym kraju syjonistyczna, "kowidowa", propaganda nie uszanuje nawet śmierci znanego aktora.


 

Na zdjęciu śp. Marian Glinka i zmarły 20.10.2020r. Dariusz Gnatowski jako zbój Sarka-Farka w „Igraszkach z diabłem” Jana Drdy.

 

 

 

 

To przykre, że w naszym, Polaków, kraju obca i wroga, syjonistyczna propaganda nie uszanuje niczego i nawet śmierć znanego aktora bezkarnie wykorzysta do swoich brudnych celów. A „kowidowa” gawiedź jak stado baranów bezrefleksyjnie łyka wszelkie brednie żydowskiego, syjonistycznego, reżimu.

Czyżby „kowidowa” gawiedź już zapomniała, że przez ostatnie 30 lat żydowskie, syjonistyczne, władze zlikwidowały polski system bankowy, oddały polski handel światowym żydowskim korporacjom, zniszczyły polski przemysł, doprowadziły do demograficznego załamania, do ogromnego bezrobocia, do zarobkowej emigracji i do bezdomności, dobijają górnictwo, energetykę i rolnictwo, demolują Służbę Zdrowia. Propagowany przez rządzące kanalie „zrównoważony rozwój” ma służyć depopulacji – bo taki jest cel światowych gremiów mondialistycznych. I dzisiaj reżimowe władze miałyby dbać o zdrowie Polaków poprzez „kowidowe” restrykcje, poprzez hamowanie gospodarki, niszczenie przedsiębiorstw, Służby Zdrowia, etc.? Jak bardzo trzeba być bezmyślnym, żeby ufać w dobre intencje rządzących od 30 lat antypolskich, antysłowiańskich, antynarodowych i antypaństwowych, kanalii?

 

 

„Niezależne” media żydowskiego reżimu IIIRP zareagowały błyskawicznie na wiadomość o śmierci aktora:

„Przyczyną śmierci zmarłego we wtorek, 20 października, aktora była niewydolność oddechowa, spowodowana zakażeniem koronawirusem. Według informacji RMF24.pl, Gnatowskiemu wykonano test na COVID-19, a otrzymany dzisiaj wynik był pozytywny.”  https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/swiat-wedlug-kiepskich-398/news-dariusz-gnatowski-byl-zarazony-koronawirusem,nId,4806244#iwa_source=worthsee

Pech jednak chciał, że Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z poważną chorobą:

„Aktor cierpiał na zapalenie płuc i niewydolność oddechową. Niewielu jednak wie, że artysta od dawna był bardzo ciężko chory. Miał cukrzycę typu 2.”  https://viva.pl/ludzie/newsy/dariusz-gnatowski-choroba-aktor-mial-cukrzyce-zmarl-w-wieku-59-lat-129107-r1/

Cukrzyca typu 2 nie jest obojętna dla organizmu i skutkuje wieloma powikłaniami (kto chce może sam znaleźć odpowiednie informacje):

cukrzyca typu 2 jest chorobą przewlekłą, często skutkującą zmniejszeniem oczekiwanej długości życia o dziesięć lat. Dzieje się tak na skutek szeregu powikłań powiązanych z cukrzycą, takich jak dwu- do czterokrotnie zwiększone ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, a te mogą prowadzić do niewydolności oddechowej, włączając chorobę niedokrwienną serca i udar mózgu, etc.

„Kowidowa” gawiedź winna się mocno zastanowić, czy może poruszać się swoimi autami, bowiem oleje silnikowe testowane na Covid-19 także dają wyniki pozytywne, więc może nie powinni się zbliżać do swoich pojazdów – ?

Dariusz Kosiur


 

KOMENTARZE

 • Wypowiedź Kary Millisa
  Twórca technologii PCR na której opierają się "testy" wielokrotnie wypowiadał się na ten temat, informując, że jego technologia nie nadaje się do diagnozowania infekcji wirusowych:
  https://politykapolska.eu/2020/10/22/kary-mullis-wynalazca-testu-pcr-na-covida-nie-jest-przeznaczony-do-wykrywania-chorob-zakaznych-wideo-english/
 • Autorze
  Proponuję wobec tego, abyś Ty uszanował tego aktora i nie wykorzystywał jego śmierci do pisania bzdurnych tekstów.
 • @Yarpen Zirgin 16:57:23
  Może to otworzy Twoje szare komóry, o ile jeszcze takowe posiadasz:

  Ks. Michał Woźnicki podważa epidemię koronawirusa i obowiązek zasłaniania twarzy. "W pana rodzinie ilu umarło?" - pyta wiernych. I dodaje: "Zamaskowany człowiek nie ma prawa wejść do kościoła".

  https://twitter.com/i/status/1317886149214523398
 • @Rzeczpospolita 17:33:11
  I to sobie obejrzyj - tylko, czy na zaczadzony łeb cos to pomoże (?) - wątpię.

  https://www.youtube.com/watch?v=ffmPbz9mmNg
 • @Rzeczpospolita 17:33:11
  Żydo-katoliku i jeszcze tego posłuchaj - posłuchaj przyzwoitego biskupa:

  https://www.youtube.com/watch?v=_8ciQl2j_qU
 • Pełna zgoda z Autorem!
  Elementarna logika wręcz wrzeszczy, że okupantowi atrapy Polski - nigdy nie zależało na tubylcach - ani Polsce - ani wszystkim co z polskością się kojarzy - ani w ogóle na człowieku stworzonym przez Boga.
  Wniosek?
  Można i tak - pod pozorem ratowania tubylców przed ukoronowanym przez samego Belzebuba świrusem - wyniszcza się i tubylców i kraj ich przodków. Kto tego nie widzi - okulista z pewnością mu na to - nie pomoże.
 • @Rzeczpospolita 17:33:11
  to jest zwykły zadaniowiec. Wróg narody polskiego, sługus szatana.
 • Akurat otrzymałem emailem taką oto wiadomość z Wielkiej Brytanii:
  https://worlddoctorsalliance.com/ims/WDAOpenLetter.pdf

  //WDA Open letter to the UK Government, Governments of the World and the Citizens of the World

  Open letter to the UK Government, Governments of the World and the
  Citizens of the World

  We the undersigned call upon the UK government, governments of the World
  and the Citizens of the World, to stop all lockdown measures immediately. (etc).//

  Tłumacząc na język polski:

  List Otwarty WDA (Światowego Stowarzyszenia Lekarzy) do Rządu Zjednoczonego Królestwa, wszystkich Rządów Świata i obywateli Świata by zastopować natychmiast procedury ‚lockdown’ czyli ZAMYKANIA (krajów) .

  I dalej bardzo szczegółowe i kompetentne wyszczególnienie przykładów, że epidemia Kovid-19 np. w GB spowodowała dotychczas „tylko” 43 tysiące zgonów, podczas gdy w Anglii między grudniem 2017 a marcem 2018 było 50 tys zgonów na grypę, a w roku 1961 było aż 80 tys. zgonów na grypę. Autorzy twierdzą, ze do zneutralizowania aktualnej pandemii ŻADNE SZCZEPIENIA NIE SĄ KONIECZNE. Itd.

  Aktualny Rząd Polski POSŁUSZNIE ROBI TO CO WHO (To nie tylko Amerykańscy Żydzi i Anglosasi, ale w znacznej mierze i „światowe” obecnie CHIŃCZYKI) nakazuje lub sugeruje. W Europie tak postępują WSZYSTKIE KRAJE (patrz Czechy dzisiaj) za wyjątkiem Szwecji i Białorusi, w Azji nie zrobiły lockdown TAIWAN, KOREA PŁD i JAPONIA (w KOREI PN ujawniono pojedynczy przypadek covida, zawleczony (nielegalnie) z Korei PLD. szybko go wykryto i zneutralizowano.)
  A w samych, liczących 1,5 mld ludności Chinach, na wiosnę br. zrobiono lockdown tylko w kilku giga-miastach (Wuhan, Szanghai, Pekin, etc., razem "zamknięto ok. 100 mln ludzi). I jak dotąd nie ma tam tzw. „drugiej fali”, wszystko pootwierane, przemysł nadal zarzuca świat swą (nad)produkcją.

  W Obu Amerykach ilość zakażeń jest gigantyczna na czele z USA i tylko KOMUNISTYCZNA KUBA potrafiła skutecznie, aż do dzisiaj, wyhamować szerzenie się tej pandemii.

  Wg. mnie w świetle, rzuconym przez WDA, należy patrzeć na ten „ponury cyrk” z Covidem, którego nikomu nie życzę.
 • @Yarpen Zirgin 16:57:23
  Bzdurne, wręcz debilne było podanie wirusa jako przyczyny zgonu.

  Zawzięcie pozdrawiam - widzę, że to konieczne ;-P
 • @ Autor, All
  Oczywiście 5*

  Szczególnie za ten fragment:

  "I dzisiaj reżimowe władze miałyby dbać o zdrowie Polaków poprzez „kowidowe” restrykcje, poprzez hamowanie gospodarki, niszczenie przedsiębiorstw, Służby Zdrowia, etc.?"

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Yarpen Zirgin 16:57:23
  A ty skąd wiesz, że umarł na koronawirusa? Byłeś przy autopsji?
 • @Rzeczpospolita
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16034462111d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  SZALEŃSTWO! Pięć radiowozów NA SYGNALE wysłano do... mężczyzny bez maski! (WIDEO) W Opolu doszło do kolejnego koronaszaleństwa. Do interwencji przy mężczyźnie, który szedł bez maski, wysłano łącznie pięć radiowozów! "Bandyta" został zatrzymany przy ul. Spychalskiego.
  Mężczyzna wyszedł z baru i szedł na parking do swojego auta, gdzie czekała na niego żona z dzieckiem. Wówczas podjechał radiowóz. Mł.asp. Dariusz Świątczak z zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu potwierdził, że dokonano interwencji z powodu braku maski na twarzy. Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który szedł chodnikiem i nie miał zasłoniętych ust oraz nosa powiedział Świątczak. Według relacji policji, mężczyzna miał zachowywać się agresywnie i naruszyć nietykalność cielesną policjantów. Miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Do interwencji wezwano więc kolejne patrole. Ostatecznie, do mężczyzny bez maski podjechał pięć radiowozów. Do bandytów tyle policji nie trzeba, co do jednego mężczyzny bez maseczki powiedział portalowi prostozolskiego.pl jeden ze świadków zdarzenia.

  https://youtu.be/bTB3z3_Tszo

  Źródło: prostozopolskiego.pl / youtube.com
 • @Rzeczpospolita
  I znowu nielegalne zakazy. Co roku zmagamy się na jesieni z chorobami, zazwyczaj z epidemią grypy, gdzie ona się teraz podziała... Co roku na jesieni choruje na nią i nie tylko na nią mnóstwo osób. Dlaczego w 2020 r. zrobiono z tego powodu taką histerię? Przy pierwszym jesiennym smarkaniu coś takiego. Mamy dopiero październik a już grają grubo. Do wiosny nie zostanie kamień na kamieniu” z naszego pięknego kraju. W zamkniętej przestrzeni jaką jest kościół dalej może przebywać 1 osoba na 7m2. W otwartej jak stadion nikt! Osoby 70+ nie mogą wyjść na spacer, chyba że jest to spacer do kościoła. Logiczne, prawda?

  A Szwecja mimo wzrostu zakażeń znosi zalecenia- rekomendacje dla zgromadzeń, imprez, samoizolacji seniorów! Nie stosowali nakazów
  Brak paniki i szpitale leczą chorych na wszystkie choroby. Przeraża mnie ”przywódca” który patrzy co robią inni.. inne kraje to i tamto a może tak własny rozum? Kilka osób dziennie umiera na tzw wirusa a my zamykamy życie na amen. I znowu Morawiecki klepie o szczepionce. Czy on naprawdę nie wie, że testowanie szczepionki i ewentualnych efektów ubocznych trwa kilka lat ? Kim wy w ogóle jesteście? Czas zatrzymać szaleństwa Morawieckiego przestraszonego przez TVN i swoich doradców.

  Jak co roku jest jest pora narastającej epidemii przeziębień i grypy, która zawsze powodowała zapalenia płuc, mięśnia sercowego i inne poważne komplikacje.

  Czas zatrzymać niszczenie gospodarki.

  Czas zatrzymać niszczenie służby zdrowia, która ma leczyć tylko pacjentów z COVID.

  Czas zatrzymać niszczenie oświaty i wpędzanie młodzież w depresje przez zdalne nauczanie i zamknięcie w domu.

  Czas zatrzymać straszenie i szczucie ludzi na siebie.

  Czas na konstruktywne wotum nieufności i zmianę premiera.
 • @Rzeczpospolita
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16034444731d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Lewacka logika. Lewica chce kar za samo NEGOWANIE pandemii a jednocześnie protestuje pod domem Kaczyńskiego. Nie to, żeby ktoś po lewicy spodziewał się logiki, ale trzeba zapytać, czy potrafią choć trochę zachować rozsądek w swoich działaniach? Wygląda na to, że nie. Z jednej strony chcą karać za WYPOWIEDZI negujące narrację o "śmiertelnej pandemii", z drugiej organizują protesty pod domem Jarosława Kaczyńskiego, gdy Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż ustawa o mordowaniu nienarodzonych dzieci z przyczyn eugenicznych jest niezgodna z konstytucją. Kara grzywny lub ograniczenia wolności dla tych, którzy negują zagrożenia wynikające z epidemii! Składamy projekt ustawy penalizującej podważanie istnienia pandemii i zachęcania innych do ignorowań zaleceń sanitarnych - ogłosiła ledwie przedwczoraj Lewica.

  Kara grzywny lub ograniczenia wolności dla tych, którzy negują zagrożenia wynikające z epidemii❗️

  Składamy projekt ustawy penalizującej podważanie istnienia pandemii i zachęcania innych do ignorowań zaleceń sanitarnych! pic.twitter.com/XHeupJXMYX

  Lewica (@Lewica) October 21, 2020
  Tak więc samo podważanie nie tylko krytyka działań, ale nawet i merytoryczne podważanie narracji koronapaniki ma być karane. Bo koronawirus według lewicy to śmiertelne zagrożenie i należy przestrzegać wszystkiego, co opowiadający o SARS-CoV-2 opowiedzą w danej chwili.

  No chyba, że wydarzy się coś, co lewicy się nie podoba. To wtedy należy robić protesty, na których obostrzenia nie są przestrzegane i zachęcać do kolejnych

  O nocnej awanturze pod domem Jarosława Kaczyńskiego mogliście przeczytać u nas już wcześniej. To jednak nie koniec. Na oficjalnym profilu tzw. strajku kobiet - w rzeczywistości jedynie organizacji proaborcyjnych i skrajnie lewackich - pojawiła się informacja, że dziś o godz. 19 znowu planowany jest protest, jeszcze większy, niż wczoraj.

  Zapraszamy w piątek na 19. Warszawa, Mickiewicza 49, pod dom smętnego dziada czytamy na profilu.

  Zapraszamy w piątek na 19. Warszawa, Mickiewicza 49, pod dom smętnego dziada. pic.twitter.com/2dYnnbo510

  — Strajk Kobiet (@strajkkobiet) October 23, 2020
  Partia Lewica reprezentuje skrajnie lewackie organizacje, m.in. wspomniany Strajk Kobiet. Czy wezwie swoje fanki do przestrzegania reżimu sanitarnego, za którego samo ustne podważanie chce karać, czy jak to zwykle ma miejsce w przypadku lewackiej logiki będzie udawać, że sprawy nie ma i tutaj wolno organizować protesty w imię swoich eugenicznych przekonań?  Autor: Dominik Cwikła
 • @Rzeczpospolita
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16034319591d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  SZOK! "Szpital tymczasowy" z zasiekami DO WEWNĄTRZ! "Mają zapobiec ucieczce, a nie włamaniu" (WIDEO) Vloger Krzysztof "Ator" Woźniak zwraca uwagę na szpital tymczasowy, zwany też "kontenerowym" w którym zasieki skierowane są do wewnątrz, aby zapobiegać ucieczce. Jak podkreśla, węgierski pomysł może zostać wkrótce przeniesiony na grunt polski.
  - Podoba ci się ten oto szpital kontenerowy, tymczasowy dla pacjentów podejrzanych o zarażenie się koronką? Te podwójne zasieki z drutu żyletkowego - bo nawet nie kolczastego - wzbudzają twoje zaufanie? Zauważyłeś, że zasieki te skierowane są do wewnątrz, czyli ich zadaniem jest chronić, by nikt się z tej placówki nie wydostał, a nie, by nikt się do tej placówki nie włamał? mówi w materiale Krzysztof Woźniak.

  Pokazuje także zdjęcia wspomnianego węgierskiego "szpitala tymczasowego", który ulokowany został... na terenie więzienia.

  Tego typu szpitale bardzo możliwe, że lada moment powstaną w Polsce zaznacza "Ator". Przypominamy, że niedawno informowaliśmy o kontenerach do izolacji osób podejrzanych o zakażenie Covid-19 oraz o zakończeniu pierwszego przetargu w Polsce na "utworzenie obszaru obserwacyjno-izolacyjnego, systemu segregacji (triażu) i bezpiecznego transportu pacjentów". Czy nie zastanowiło was, dlaczego mając tak ogromną liczbę potencjalnych lokalizacji bo te szpitale kontenerowe można umieścić dokładnie wszędzie, gdzie się tylko chce, to jest ich główna zaleta - zdecydowano się na umieszczanie ich w więzieniu? Przecież sam przejazd przez te zasieki to jest coś niesamowicie stresującego dla pacjenta podkreśla vloger. Obozy FEMA w Polsce i Węgrzech

  https://youtu.be/2YdtByUcA0c
 • @kula Lis 69 14:17:45
  "Czas na konstruktywne wotum nieufności i zmianę premiera."

  To jest nierealne. 98% sejmowych darmozjadów to "kowidowe" barany i kanalie.
  Natomiast, gdybyśmy my, sami, stworzyli choćby kilkusetosobową grupę, wtedy można byłoby wystąpić do sądu z pozwem przeciw rządzącej bandzie z zarzutami:
  a) łamanie Konstytucji RP (art. 31),
  b) łamanie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570 U S T AWA z dnia 5 grudnia 2008 r.),
  c) podsycanie i podżeganie do społecznej nienawiści,
  d) wykorzystywanie policji do realizacji faszystowskich metod rządzenia,
  e) wprowadzanie społeczeństwa w błąd poprzez propagowanie fałszywych, nie potwierdzonych przez organizacje polskich lekarzy, informacji n/t epidemii covid-19
 • @Rzeczpospolita 15:20:58
  No to do dzieła. Ja się pod tym podpisuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031