Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7499 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Koniec pandemii ! – czas zastopować syjonistyczne szaleństwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WHO: „Cooronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”


5 października 2020r., podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium WHO ogłoszono koniec pandemii. 


  „Cooronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”– brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO.

A więc nie ma najmniejszych powodów, żeby wierzyć rządzącej IIIŻydo-RP/Polin bandzie syjonistycznych zbirów. – D.Kosiur

________________________

 

WHO (Accidentally) Confirms Covid is No More Dangerous Than Flu

[WHO (przypadkowo) potwierdza, że ​​Covid nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa]

__________________

tekst za: https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/ 

(tłumaczenie maszynowe)

___________________

Światowa Organizacja Zdrowia w końcu potwierdziła to, co my (oraz wielu ekspertów i badań) mówimy od miesięcy – koronawirus nie jest bardziej śmiertelny ani niebezpieczny niż grypa sezonowa.

Najwyższe kierownictwo WHO ogłosiło to podczas specjalnej sesji 34-osobowego zarządu WHO w poniedziałek 5 października. Po prostu nikt nie wydawał się to rozumieć.

W rzeczywistości wydawało się, że sami nie do końca to rozumieli.

Podczas sesji dr Michael Ryan, szef WHO ds. Sytuacji kryzysowych, ujawnił, że ich zdaniem około 10% świata zostało zakażonych Sars-Cov-2. To ich „najlepsze oszacowanie” i ogromny wzrost w stosunku do liczby oficjalnie rozpoznanych przypadków (około 35 milionów).

Dr Margaret Harris, rzeczniczka WHO, potwierdziła później tę liczbę, stwierdzając, że została oparta na średnich wynikach wszystkich szeroko zakrojonych badań seroprewalencji przeprowadzonych na całym świecie.

Chociaż WHO próbowała uznać to za coś złego – dr Ryan powiedział nawet, że oznacza to, że „ogromna większość świata jest zagrożona”. – to właściwie dobra wiadomość. I ponownie potwierdza, że ​​wirus nie jest tak śmiertelny, jak wszyscy przewidywali.

Światowa populacja liczy około 7,8 miliarda ludzi, jeśli zakażonych zostało 10%, czyli 780 milionów przypadków. Globalna liczba ofiar śmiertelnych obecnie przypisywanych infekcjom Sars-Cov-2 wynosi 1 061 539.

To jest śmiertelność infekcji około 0,14%. Zgodne z grypą sezonową i przewidywaniami wielu ekspertów z całego świata.

0,14% to ponad 24 razy NIŻSZE niż „prowizoryczna wartość” WHO wynosząca 3,4% w marcu. Liczba ta została wykorzystana w modelach, które były wykorzystywane do uzasadnienia blokad i innych drakońskich polityk.

W rzeczywistości, biorąc pod uwagę zawyżone zgłaszanie domniemanych zgonów Covid, IFR jest prawdopodobnie nawet niższy niż 0,14% i może wykazać, że Covid jest znacznie mniej niebezpieczny niż grypa.

Żadna z głównych prasy tego nie zauważyła. Chociaż wiele mediów donosiło o słowach doktora Ryana, wszyscy próbowali zrobić z tego straszny nagłówek i siać więcej paniki.

Najwyraźniej ani oni, ani WHO nie byli w stanie wykonać prostej matematyki, która pokazuje nam, że to dobra wiadomość. I że sceptycy z Covid przez cały czas mieli rację.

AKTUALIZACJA 10/10/20: W trosce o dokładność, chęć polegania na źródłach głównych, a nie wyłącznie na źródłach głównego nurtu (które mogą usuwać lub zmieniać artykuły), postanowiłem znaleźć rzeczywiste wideo z uwagami dr Ryana.

Z jakiegoś powodu, chociaż było to ważne spotkanie WHO podczas rzekomo bardzo poważnej pandemii, trudno jest znaleźć wideo. Jedynym miejscem, w którym możesz to zobaczyć, jest własna witryna WHO, a nawet wtedy musisz przeglądać prawie 6 godzin materiału filmowego. Cóż, zrobiłem to i nie ma za co.

Nie możesz osadzić strumienia WHO, ale mogę Ci powiedzieć, aby przejść do tej strony, kliknąć „Sesja 1” i przejść do 1:01:33, aby usłyszeć dokładny cytat:

Nasze aktualne najlepsze szacunki mówią nam, że około 10 procent światowej populacji mogło być zarażonych tym wirusem. To zależy od kraju, miasta i wsi, różnych grup ”.

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  I cóż niektórzy poczną bez maseczek, jak nawet w lasach się z nimi nie rozstawali...

  5*

  Ukłony
 • Pandemia się dopiero rozkręca.
  To jeden ból..
  Drugi ból to rozkręcająca się w USA rewolucja socjalistyczna która jak wszystkie rewolucje (to twarde prawo socjologiczne) szybko pójdzie w kierunku ściany czyli ekstremizmu.
  poniżej bardzo dobry film tłumaczący jak ta rewolucja się rozwija..
  https://www.youtube.com/watch?v=wQX3YNeGqdA

  Co ciekawe ta rewolucja nie jest skierowana przeciw oligarchom ale przeciw biały...czyli jest sterowana przez znaną nam globalną mafię...
  oni są "kolorowi" i pokazali masom wroga na pożarcie...białych (od Trampa).

  W Polsce jest podobnie "biali" to PIS a kolorowi to Sorosoidalne głupki.
  Tyle że w przeciwieństwie do rewolucji w Rosji czy Chinach nikt z rewolucjonistów nie chce zwalczać oligarchii czyli głównej siły rządzącej zachodem.
  Jak widać rewolucja jest przechwytywana przez globalnych oligarchów i wykorzystywana do umocnienia ich władzy.
  W UE już mają pełnię władzy.

  Czyli klasyka powtórka z historii...teraz z kolorowych mafia robi pożytecznych idiotów.tak jak kiedyś robiła z solidaruchów i wykorzystuje ich do poszerzenia swojej władzy.
 • Autor 5*****
  Matematyka może uratować ludzi prawdziwymi wynikami.
  Fałszywe liczby zabijają.
 • Rzeczpospolito,
  mam do Ciebie prośbę: zbanuj tego durnia Oskara, on smrodzi gdzie tylko się da, to tak natarczywy osioł, że jedyna metoda żeby uniemożliwi mu smrodzenie, to kopnąć go w dupę!
  Zrób mi tą przyjemność i kopnij go w dupę!
 • ulica rządzi i obala
  Odsunięcie publikacji orzeczenia TK jest możliwe?
  Wydaje się, że w stanie wyższej konieczności, gdy mamy projekt ustawy odnoszący się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego, szef Rządowego Centrum Legislacji może podjąć decyzję o odsunięciu publikacji orzeczenia – powiedziała była wicepremier Jadwiga Emilewicz.
  W piątek prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu swój projekt zmian w ustawie o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.

  „Piątka dla zwierząt” trafiła do kosza?
  Będzie nowy projekt
  Wszystko wskazuje na to, że zwierzęta w Polsce będą musiały jeszcze poczekać na poprawę swojego losu. Potwierdziły się informacje, że nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt nie będzie dalej procedowana. Wiceminister rolnictwa zapowiada jednak, że to nie koniec – opracowana zostanie nowa ustawa.

  Jak widać samowola i dyktat rządzących może zostać powstrzymany.
  Wystarczy gdy naród wyjdzie na ulicę i zakrzyknie WYPIERDALAĆ.
  To samo trzeba zrobić z zarządzonym przez obecne pseudo elity Covidem
  Wyjść na ulicę i krzyknąć im w twarz WYPIERDALAĆ.
 • ---------- od roku ! pierwszy raz oglądam TVN i co słyszę ?!
  --------- RESPIRATORY !!! zarażenia ! ustawa covidowa ! - samo skurwysyństwo BEZKARNIE tłoczone w głowy przestraszonych parafian.
 • @Oscar 18:24:07
  "Pandemia się dopiero rozkręca."

  Masz rację - powody są dwa:

  - mnogość debili popier...cych w zgloniałych maseczkach i trujących się własnymi wyziewami (nawet w lesie! debile!)

  - dzięki debilom i zdrajcom, którzy likwidowali leczenie onkologiczne i kardiologiczne.

  - dzięki zdrajcom, którzy rozporządzeniami spowodowali zapaść gospodarczą i brak pieniędzy na służbę zdrowia.

  Do której kategorii się zaliczasz? ;-P
 • @Oświat 18:59:13
  " To samo trzeba zrobić z zarządzonym przez obecne pseudo elity Covidem
  Wyjść na ulicę i krzyknąć im w twarz WYPIERDALAĆ"...o tutaj, to pan się myli, że wystarczy krzykąć...gdyż to prowadzanie ogłupiałej i zwolnionej z obowiązków szkolnych młodzieży przez niedopchnięte lesbijki, to są dziecinne zabawy dla złapania oddechu. Natomiast "WYPIERDALAĆ z Covidem" oznacza nakaz WYPIERDALAĆ wobec właścicieli " szklanych domów" w centrum nie tylko Warszawy, ale i innych miast w Polsce. A nie sa to zdecydowanie domy według zamysłu Żeromskiego. To są siedziby różnych JP Morgan, CITI Group, Discovery Communications, Alphabet Inc., Facebook Inc. ...a głębiej BlackRock, Vanquard Group..

  Sprawa jest o wiele poważniejsza i nie sprowadza się do wyjścia na ulice.
 • @Oscar 18:24:07
  "Pandemia się dopiero rozkręca."

  Zależy gdzie, na Białorusi i w Szwecji wręcz przeciwnie.
 • @stanislav 21:08:57
  Zgadza się.
  Tylko że wrzenie obejmuje dziś już większość społeczeństw państw, które zostały poddane terrorowi pandemii. Wraz z kryzysem gospodarczym, z narzucanym zamykaniem gospodarek, ciśnienie może tak wzrosnąć, że rozwali cały ten kocioł pychy i durnoty właśnie tych Morganów i im podobnych.
 • Tere fere kuku z tym "Koniec pandemii !"
  Przypominam że medykom od koronaświrusa podniesiono pensje o 100% !!
  To czy wyobrażacie sobie państwo sytuację, że którykolwiek medyk pozwoli na obniżenie pensji o połowę w przypadku ogłoszenia zakończenia świr pandemii ?? - żaden !!! - zrobią wszystko by pandemia trwała.
  A gdyby już na siłę "władza" próbowali zakończyć tą świr pandemię, to zadziała ludowe... "kto daje i odbiera to się w piekle poniewiera" - czyli koniec POPIS-u.... a do tego też nie dopuszczą, czyli mamy świr pandemię, "po wiek, wieków amen" :DDD
  Ot mądrość partyjnych idiotów!!!

  A poza tym... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.....
  Właśnie piszą..... https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus-a-grypa--gwaltowny-spadek-zachorowan-na-grype---przyczyny,artykul,21750001.htm …..że stał się cud i nastąpił...
  Światowy spadek zachorowań na grypę o.... 98% !!! i nikt nie wie dlaczego :DDD
 • @adam54 06:39:48
  ja wiem dlaczego nastąpił spadek zachorowań na grypę...
  ludzie zaczęli nosić maseczki i się izolować..
  to takie proste..
  Maseczki i izolacja jak widać działają zgodnie z teorią..
  nie naplują ci na kark nie nachuchają ..to nie zachorujesz...
  to takie proste.
 • @Jasiek 20:27:20
  piszesz głupoty.
  Maseczki ograniczają pandemię i inne zakaźne choroby..
  np grypę.. która raptem w tym roku "zniknęła" to pokazuje skuteczność maseczek.

  Leczenie onkologiczne i kardiologiczne ma się dobrze na poziomie szpitalnym.. na poziomie podstawowym leży .(terminy do specjalisty)
  Ja w tym roku byłem w szpitalu kardiologicznym i onkologicznym i wiem
  jak tam leczą ..byłem bardzo pozytywnie podbudowany.

  tu jest dylemat gospodarka czy ludzkie życie.
  nie zatrzymać gospodarki to dziesiątki tysięcy trupów..
  zatrzymać gospodarkę to kłopoty gospodarcze.
  Kompromis nie wchodzi w grę bo wirus nie odpuści (teraz mamy falę która powstała w warunkach kompromisu ograniczeń) i będą trupy i kłopoty gospodarcze..

  Nie ma niestety innej drogi jak lock down na 3-4 tygodnie.

  Maseczki izolacja i 4 tygodnie urlopu..
  pracują tylko branże podtrzymujące życie narodu.
  to wojna w której front jest wszędzie.
  to gorzej niż wojna bo problem jest globalny.
 • Wszystkie fachowe i "fachowe".
  Gremia, instytuty oraz Pracownie Badania.
  Mogą spokojnie umywać łapki.
  Podawano cały czas uwaga- prawdziwe wiadomości o skali covida pomijając całkowicie inne rodzaje influenzy.
  Gdzieniegdzie robiono hop- sztossy z niby pomyłkowym sumowaniem wskaźników.
  A u nas jeden urzędnik Min. Zdrowia "lapnął" się w TV że mają prikaz podciagać wszystko pod kowid.
  Wytłumaczenie?
  Jak ów przypadek kobiety która miała mieć planową operację i odwołano ja ad calendas...
  Jednocześnie dostała propozycje ze jeśli zgodzi się by u niej "wykryto" covid, zoperują ją w ciągu półtora tygodnia.
  Pomyślała, co to oznacza dla jej rodziny i znajomych i nagłosniła drani.
  Teraz "odwołana" oficjalnie pandemia będzie doić dodatkowe fundusze z budżetu.
  Kasa bubu?
  Jag, nie? Jag, tak! (za "klasykiem")
 • @brian 07:18:28
  "..dostała propozycje ze jeśli zgodzi się by u niej "wykryto" covid, zoperują ją w ciągu półtora tygodnia..."

  Lekarze jak większość Polaków omijają zasady..
  Część mocy operacyjnych zarezerwowano dla Covidowców.. by był wrzask że leczą tylko Covid a innych nie leczą.
  Dobry lekarz miał wolne moce dla Cowidowców więc proponował swoją pomoc potrzebującym operacji..ale musiał mieć podkładkę że to Covidowiec...
  Chciał kobiecie i systemowi pomóc a ta go zakapowała... nie ładnie..
 • @Oscar 07:05:31
  http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

  Zachorowania na grypę są minimalnie mniejsze niż w latach ubiegłych.

  Trudno powiedzieć co jest prawdą a co fałszem.

  W zasadzie jestem pewien że przeszedłem (wraz z domownikami) zachorowanie na Covid.

  Objawy miałem takie: zaczęło się nagle, od silnych dreszczy. Dalej: trzy dni byłem prawie zupełnie rozbity nie mogłem się skoncentrować np na oglądaniu filmu, ból głowy, utrata węchu - pomimo braku kataru, utrata smaku. Po trzech dniach poprawiło mi się samopoczucie. Miałem tzw suchy kaszel, ale płuca nie zostały zajęte, co właściwie było ewenementem, bo z reguły jak choruję to wchodzi mi na płuca. Serce mnie bolało (ukłucia), jak w latach młodości, kiedy to lekarze twierdzili że to na skutek szybkiego wzrostu. Momentami czułem się jak dzień przed szybkim rozwojem infekcji, ale kryzys nie przychodził. Przy wysiłku brak tchu, pomimo tego że w płucach tylko lekki świst, brak oznak gorączki. Po trzech tygodniach sytuacja wróciła do normy za wyjątkiem węchu który mam upośledzony do dziś, tj 5 tydzień, a nawet ponad. Nie wszystkie nuty zapachowe czuję, a resztę słabo.

  Jestem niepalący. W trakcie choroby stosowałem zioła, chorowałem krócej niż domownicy od których zaraziłem się. Nie wiem czy sobie nie wmawiam, ale czuję jakiś leciutki dyskomfort związany z płucami, trudno to opisać, coś jakby początki infekcji która jednak nie ma miejsca.
 • @Oracz 07:35:24
  no to miałeś Covida... zbadaj sobie płuca bo Covid jakoś je upośledza
  i pewnie trzeba je jakoś regenerować.

  Ja w sumie chyba też już miałem ..jeszcze w styczniu...
  podobne objawy brak węchu.. weszło mi aż do oskrzeli...i wyszło...
  a może to tylko grypa była ? wtedy o Covidzie nikt nie słyszał.

  My niepalący łatwiej znosimy choroby płuc.
 • @Oscar 07:05:31 Brawa p.Oscar !!!
  "ja wiem dlaczego nastąpił spadek zachorowań na grypę.."

  Musisz pan poinformować o swoim odkryciu niekumatych naukowców publikując przynajmniej w The Lancet a nie na neonie :-)
 • "Koniec pandemii ! – czas zastopować syjonistyczne szaleństwo"
  Nie było żadnej - pandemii - natomiast harce dzieci diabła nie są szaleństwem - tylko zaplanowanym wyniszczaniem ludzkości stworzonej przez Boga.
  Wniosek?
  Już J.F. Kennedy próbował zastopować te harce dzieci diabła poprzez odebranie im władzy nad zielonym papierkiem czyli forsą w ogóle - bo tu jest klucz do rozwiązania problem na już. Nie podołał - bo ludzie są kompletnie ubezwłasnowolnieni - mają wyłączoną swoją świadomość - a rozum ich porusza się tylko w polu wyznaczonym mu - nie przez Boga - a Szatana - czyli pożreć, popić, wydalić - w międzyczasie kopulacja oddzielona od prokreacji w tym mieszanie g*wna ze spermą.
 • @adam54 06:39:48
  "Ot mądrość partyjnych idiotów!!!"
  ------------------
  Choćby oni posiadali jako taka mądrość - to wyłączono ja im forsą.
  Wniosek?
  Bez forsy nie ma tzw. plandemii! Forsa w szatańskim świecie może być i jest wszystkim czyli i mieczem i tarczą. Forsa to krwiobiego tego szatańskiego świata - która tak naprawdę jeżeli cos buduje - to buduje to w celu wyniszczenia człowieka z przyrodzoną mu wolną wolą na Ziemi.
 • @Oscar 07:34:53
  Wsciekla sie bo mieli za " covidowa" operacje dostac extra kase.
  A jej rodzina, znajomi i Bog wi kto jeszcze na kwarantanne.
  Dlatego babke cholera wziela.
 • @brian 09:32:58
  o fakt byłaby operowana szybciej ale w Covidowym klimacie...
  i pewnie by Covida załapała...
  masz rację.
 • @Oscar 09:36:16
  Nie szanowny panie Oscar.
  Może napiszesz pan o blokowaniu sekcji zwłok zmarłych rzekomo na covid?
  Może jakiś wątek o zakrzepicy płuc i podpinaniu ludzi pod respiratory, którym to rozsadza płuca???
  Chyba, że licznie opinie ratowników medycznych i światowej klasy specjalistów, którzy się nie sprzedali mamonie to dyrdymały?
  A może napiszesz pan o tych umierajacych, co karetka do nich nie może dojechać z powodu wprowadzenia procedur covidowch?
  Macie krew na rękach, tak pan i pani podobni siejący panikę strachu.
  Mam nadzieję, że kiedyś zostaniecie rozliczeni.
  Obrzydliwe jak się człowiek może sprzedać za pieniądze i niszczyć życie innym.
  PS. dzwonił już pan do pani Spurek z kondolencjami w sprawie zawieszenia prac na "piątka dla zwierząt"?
 • O czym wy mowicie?
  Ida cie rozstrzelac a ty dyskutujesz ze sniadanie bylo za zimne.

  Czy nie potraficie zobaczyc z perspektywy, co nas spotyka? Czy nie czynicie dokladnie tego co wrog chce abyscie czynili?

  Niechze ktos ruszy glowa i wyciagnie oczywisty wniosek.

  § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie
  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
 • @adam54 06:39:48
  Pierwsza czesc to swietnie ujales. Druga to niestety nie.

  Ale tez zwracam uwage na przyczyne naszej niewoli a nie na drobny objaw.
  Dalem wlasnie ogolny komentarz.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031