Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7499 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Genialne oświadczenie Ministerstwa Zdrowia IIIŻydo-RP/Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wolno wymieniać opony letnie na zimowe – mandatów nie będzie.


Wolno wymieniać opony letnie na zimowe – mandatów nie będzie. Chur…ra! Niech żyją!

Niech żyje! – także wybitny kolejny fachowiec i kolejny brat Mojżesza, min. Niedzielski od zdrowia dla polskich gojów, bo pewnie duża w tym jego osobista zasługa.

„Wiosenny sezon zmiany opon z zimowych na letnie upłynął nam pod znakiem absurdów. Kierowcy, którzy chcieli zmienić opony podczas „lockdownu” donosili, że zostali ukarani przez policjantów mandatem za łamanie obostrzeń.”  https://moto.pl/MotoPL/7,88389,26504829,obostrzenia-i-mandat-za-wymiane-opon-ministerstwo-zdrowia-zajelo.html

Jednak dzięki niespotykanemu geniuszowi naszych braci Mojżesza w rządzie PiS-dzielców, toczących za dnia i nocy śmiertelny bój w pandemii okrutnych łgarstw, a także pandemii gospodarczego i społecznego bandytyzmu, udało się wybrnąć z poważnego problemu.

„Ministerstwo Zdrowia (…) potwierdziło, że wizyta w serwisach na wymianę opon jest dozwolona – niezależnie od ograniczeń nałożonych przez rząd w wyniku drugiej fali pandemii koronawirusa.” – https://auto.wprost.pl/aktualnosci/10388278/nowe-obostrzenia-czy-mozna-wymieniac-opony-na-zimowe-jest-decyzja-ministerstwa.html

Cóż to za wspaniałe osiągnięcie mojżeszowej myśli. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że to ważne oświadczenie Ministerstwa Zdrowia zostało skonsultowane z bratnią ambasadą Izraela albo przynajmniej z jej odpowiednikiem awangardy światowej demokracji, z ambasadą dużego Usraela. Nie zaszkodziłoby także zasięgnąć opinii na miejscu takich organizacji pozarządowych jak Fundacja im. S.Batorego, czy Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita.

Przeciętny Czytelnik pewnie nie zdaje sobie sprawy, jak ważny problem został pomyślnie rozstrzygnięty. Bo proszę sobie tylko wyobrazić, jak groźne skutki mógłby spowodować brak zimowych opon w pojeździe. Gdyby w wyniku poślizgu, z braku zimowych opon, ktoś potrącił auto Żyda albo gorzej, potrąciłby Żyda, albo jeszcze gorzej, potrąciłby Żyda ze skutkiem śmiertelnym – (?). Aż nie chcę o tym myśleć – przecież to byłby holokaust albo kontynuacja holokaustu, a w najlepszym razie nienawiść, rasizm i antysemityzm. A chyba każdy Polak rozumie, że śmierć Żyda – wybrańca boga – jest nieporównanie czymś bardziej tragicznym od zwyczajnej śmierci Polaka.

 

Czym się różni śmierć Polaka od śmierci Żyda?

https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

 

A więc raz jeszcze wielkie wyrazy uznania dla światłych decyzji braci Mojżesza, genialnych sterników rządu PiS-dzielców.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • mniemam bezobjawowo;
  Myślę że to chyba (podobnie zresztą jak inne akcje) dzieje się za sprawą Jonny'ego Danielsa, robiącego w Polin za gorejący krzew dający pasterzom stada gojów wytyczne i wykładnię "woli Bożej".
 • Panie Dariuszu, wydaje się, że...
  są to już ostatnie podrygi polskiej odnogi Deep State. Zachęcam do wysłuchania :
  https://www.youtube.com/watch?v=OjyULwAKf_8
 • WPS
  Rządowe mataczenie w sprawie Covid19.

  https://www.youtube.com/watch?v=3VLVlrKX6Gk&feature=emb_logo

  Najwyższa pora na powołąnie do życia Społeczej Komisji Śledczej w sprawie tzw. „pandemii” Covid-19.

  Należy poszukać sprawców, personalnie odpowiedzialnych za powstanie tzw. ” pademii”. Ewidecjonować skutki i straty w wielu aspektach. Wytoczyć procesy i wymierzyć wysokie kary ( zabezpieczone majątkami osobistymi sprawców – polityków, lekarzy, dziennikarzy, funkcjonariuszy publicznych). Opracować cały mechanizm odbudowy normalności tak w wymiarze zdrowotnym, materialym, jak rownież psychologicznym i mentalnym ludzi w różnym wieku.

  Niżej przedstawiam przygotowane przez mojego znajomego z Łodzi bardzo dobre narzędzie specjalnie do obsługi Społecznej Komisji Śledczej : https://skscovid19.org/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031