Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7499 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Na pohybel covidowym zbirom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządząca banda winna jest setek, jeśli nie tysięcy, zgonów Polaków


Rządząca banda winna jest setek, jeśli nie tysięcy, zgonów Polaków jako konsekwencji nakładanych na społeczeństwo i jego służby – np. na służbę zdrowia -, covidowych restrykcji.

 

 

Covidowy terror fałszywej pandemii realizowany w interesie światowej, żydowsko-anglosaskiej, mafii finansowej trwa w najlepsze. Wprowadzane przez rządzącą bandę restrykcje są co jakiś czas luzowane przed kolejnymi, z jeszcze większą intensywnością i dolegliwością wprowadzanymi nowymi restrykcjami. Ta bandycka socjotechnika luzowania i potem coraz mocniejszego dokręcania restrykcyjnej śruby ma umożliwić totalne zniewolenie społeczeństwa, pozbawić go mechanizmów obronnych i w końcu wszelkich praw. Rządząca banda nie udziela informacji kiedy zakończy swój covidowy terror. Ta banda może nawet tego nie wiedzieć (?). Jej mocodawcy z Wall Street i z londyńskiego City nie muszą jej przecież informować. Każdego dnia gadzinowe szczekaczki, nie tylko powszechne żydo-media, ale te umieszczone na dachach państwowych instytucji i na pojazdach różnych służb, zastraszają ludzi fałszywie dramatycznymi informacjami i apelami. Zatomizowane społeczeństwo już chyba poddało się covidowemu terrorowi (?). Pewnie w następnych wyborach znów udzieli poparcia bandzie PO-paprańców i PiS-dzielców – przecież oni tak dzielnie walczą z z covidową pandemią.

Jeśli nie zdołamy się zorganizować i nie wyślemy tej syjonistycznej, covidowej, zgrai zbirów w kosmos, to oni wyślą tam nas.

Dariusz Kosiur

____________________

 

Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do … końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

 

 

Polscy naukowcy mówią nie przymusowym szczepieniom! Apel do władz! Prof. Korab - Karpowicz

https://www.youtube.com/watch?v=MzCPqdIFUPQ&feature=emb_logo

 

 

Dr Paweł Basiukiewicz kardiolog, kierownik odziału covidowego

https://www.youtube.com/watch?v=eRI7NC4a4-w&feature=emb_logo


Uwaga!

Powyższe filmy syjonistyczna, covidowa, banda usunęła już z YT

KOMENTARZE

 • Rządy PIS Morawieckiego to śmiertelni wrogowie POLSKOŚCI !
  Jedyny celem żydo-rasistowskiego rządu Morawieckiego i reszty żydowskich partii w sejmie PO PIS SLD PSL jest zniszczenie psychiki Polaków i złamanie wszelkich sił oporu Polaków wobec żydowskiej okupacji ! co w konsekwencji doprowadzi Polaków do współczesnego niewolnictwa !!!
  50 % obywateli to potencjalni niewolnicy żydowskiego covidowida i dlatego od rana do nocy WSZYSTKIE żydowskie media prowadzą bezczelną propagandę covidową ! wiosną społeczeństwo zastraszyli pandemią covida ! od września gdy sie społeczeństwo kapnęło że covid to LIPA żydowska to teraz straszą POLICYJNYMI BOJÓWKAMI które terroryzują Polaków 1000 zł mandatami ! plus SANEPIDAMI z 30 tyś zł kontrybucjami nakładanymi na Polaków !

  https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI

  żydzi do czasu ! przyjdzie czas że trzeba będzie zapłacić !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Laach.
 • Karawana
  Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Masz jakiś pomysł?
 • @krzysiekniepieklo 19:34:21
  Pomysł mam, ale nie wiem jak go zrealizować bez pieniędzy. Obawiam się, że zmarnujemy kolejne 30 lat.

  tekst z 2012r.:

  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejsze zadanie -
  http://wps-neon24-pl.ne.3lab.info/post/123195,odzydzenie-polskiej-polityki-najwazniejszym-zadaniem
 • @Rzeczpospolita 20:21:10
  To, co mi zapodałeś, to są mrzonki. Rosja jest tak samo żydowska, jak UE, czy USA. Generalnie, tym światem rządzi8 pieniądz, a pieniądzem Żydzi. We władzach państw jest pełno judaszy, którzy za srebrniki sprzedają własny naród. Nawet jak będziesz miał trochę pieniędzy, to im nie podskoczysz, bo jak już będziesz coś znaczył, to judasze obsiądą ciebie ze wszystkich stron i tylko będą czekać aby ciebie sprzedać w odpowiedniej dla siebie chwili. Oni w judaszowaniu są wytrenowani od dwóch tysięcy lat Ja już pisałem, że jest tylko jeden sposób żeby się od nich oczyścić. No ale byś musiał przestać pokładać swoją nadzieję w pieniądzu.
 • @Rzeczpospolita 20:21:10
  "Pieniądze" w istniejącej postaci (FIAT - czyli oparte na lichwie) są narzędziem tworzącym potęgę kryminalnych szubrawców.
  Tylko "uny" mają prawo (sami sobie nadali) je emitować jako DŁUG.
  Nie da się "unym" tego odebrać, dopóki na większym obszarze jakiegoś kontynentu nie zostanie im odebrana władza.

  Jest jednak pewien legalny sposób, który pozwala emitować środki płatnicze (LEGALNE) każdej osobie(!), i które mimo tego że są długiem, to jednak nie tak parszywym jak te "legalne", bo nie są obciążone procentami, czyli LICHWĄ.

  Ten sposób to WEKSLE.
  Niestety ta metoda płatności praktycznie nie istnieje w umysłach ludzi. Zostały zapomniane. I z tego powodu są traktowane nieufnie, w sposób nieakceptowalny jako środek płatniczy, a de facto PRAWDZIWY pieniądz. Prawdziwy, bo nieobciążony lichwą.

  Trzeba by najpierw wykonać tytaniczną pracę nauczania, czym jest weksel, jak go używać, żeby społeczeństwo temu systemowi na początek zaufało.
  Obawiam się jednak, że gdyby weksle stały się popularne, to szybko zostałyby zakazane...
 • "Rządząca banda winna jest setek, jeśli nie tysięcy, zgonów Polaków"
  ---------------
  Tak - to prawda - a z powodu tego, że świrusową hucpę odpalono globalnie - poszczególne V kolumny dzieci diabła rządzące/wywijające poszczególnymi państwami świata - mają poczucie bezkarności. Polskich naukowców - jak wyżej - należy wspierać - aby oni czuli, że nie są sami, że nie walczą z wiatrakami.
  Wniosek?
  Nabycie świadomości przez ludzi w odniesieniu do świrusowej hucpy - to jest już coś! Po drugiej stronie mamy ludzi ogarniętych psychozą świrusową - co to bliźniego ma za roznosiciela świrusa. Co to taki - jeden z drugim ani kładąc się do łóżka - namordnika nie ściąga.
  Na koniec - świadomego człowieka - samemu Belzebubowi jest trudno przerobić na szatańskie odchody. Pamiętajmy - dzieci złego - prawda zabija - więc wyciągajmy tę prawdę na światło dzienne przez 24h na dobę.
 • O koronawirusie - jesień 2020 r.
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=253
 • @Kmieć 08:56:23
  Szanowny Kmieciu,
  to dobrze, że już nie przelewasz czary goryczy słowem złym, zachowując słowo dobre na czas lepszy; ten lepszy czas jest teraz właśnie - i jest nawet najlepszy, możesz więc używać słów dobrych do woli.
  Nie potrzeba Ci mistrzów innych, bo sam możesz dla siebie być mistrzem nad mistrzami.
  [Wiadomo, że nie paśliśmy razem świń. Może dlatego, że nie mieszkaliśmy w jednej wiosce?]

  Weksel nie jest żadnym dobrym wyjściem, ponieważ może być – albo i jest od zawsze – formą pieniądza.
  Znam przypadek, że pewien „biznesmen” - nie żaden tam „żyd” - podsunął podstępem pracownikowi weksel do podpisania (dajmy na to na 500.000zł), żeby wymusić na pracowniku „przywiązanie do firmy”. Weksel jest nie do spłacenia przez nieszczęśnika, a „biznesmen” zapewnił sobie świadków podpisywania tego weksla.
  Siłą „żyda” jest „nasza” słabość, z pieniądzem czy wekslem, bez różnicy.
 • Zarządzająca Polakami "banda winna jest setek, jeśli nie tysięcy, zgonów
  .
  Polaków jako konsekwencji nakładanych na społeczeństwo"

  Jedno ze zbrodniczych upiorów tej tzw. "pandemii", które przygotowały tę zbrodnię

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon

  "Ta banda może nawet tego nie wiedzieć", to są w końcu zombie, upiory tego z tego PO.PiSu demokracji, którzy z reguły są informowani o zadaniu, jak operacja od dawna jest w toku, symulację operacji "Pandemia" tzw. "Event 201" przeprowadzono już w październiku 2019, po czym parobki z ChRL otrzymały zlecenie zorganizowania imprezy widowsikowej w Wuhan.

  - https://chart.neon24.pl/post/155549,glupota-lek-i-pieniadz-ekonomiczne-aspekty-pandemii#comment_1679646

  Jak już przed półroczem pisano:

  "NIE MA ŻADENEJ PANDEMII, TO JEST WOJNA"

  Są zabici, głównie w grupie osób starszych, którzy jeśli nie zmarli wskutek pogorszenia opieki lekarskiej, zarządzonogo przez upiory demokracji, to dobito ich respiratorami, specjalnie na ten cel zakupionymi.

  Na wojnie najważniejszy jest jednak łup, ten trzeba liczyć w bilionach dolarów w międzyczasie, przewiduje się, że majątek wzrośnie globalnie w tym roku o ok. 5%, tzn. o ok. 10 bilionów dolarów, wg. Handelsblatt, przy jednoczesnym ogromnym zubożeniu (bankructwo) warstw niższych, a więc przyrost majątku najbogatszych musi wzrosnąć przynajmnie o 5%. Tyle wynosi ich łub z operacji "Pandemia".

  - https://att.neon24.pl/post/158077,talmudyczna-przysiega-rzadu-warszawskiego#comment_1724972

  Tak to zamaskowani bandyci dokonali napadu na ludność w celu wydarcia im swego łupu.
 • Uwaga!
  .
  Powyższe filmy syjonistyczna, covidowa, banda usunęła już z YT

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031