Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
819 postów 7499 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

List PiS-dzielców i PO-paprańców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do Ojców Chrzestnych Demokracji


Zwracamy się do Was, do Ojców Chrzestnych Zachodniej Demokracji, nękani troską o zachowanie dotychczasowych demokratycznych standardów otwartych społeczeństw. Przejęci konfliktem wewnątrz jaskini światowej demokracji wyrażamy nasze obawy co do zachowania obranego kierunku rozwoju naszego zachodniego świata. A mówiąc otwarcie i wprost, nie wiemy, komu teraz, w związku z sukcesem demokratycznych wyborów w USA, mamy dawać d… . Jest to dla nas wielce stresujące i ogromnie bolesne doświadczenie, które może przecież zahamować budowę zachodniej demokracji w Polsce. I co wtedy z nami będzie?

Pragniemy podkreślić, że zawsze, od samego początku, od 1990r., gdy tylko pakt Jaruzeslki-Rockefeller zaczął być w Polsce skutecznie realizowany, byliśmy Wam szczerze oddani i bezwzględnie wobec Was lojalni. Dokładaliśmy wszelkich starań w realizacji wytyczonej przez Was politycznej drogi. Zawsze skrupulatnie umożliwialiśmy Wam, Waszym firmom, rozkradanie kraju i niszczenie społeczeństwa, którego ster władzy wspaniałomyślnie powierzyliście nam. Nigdy nie zgłaszaliśmy skarg, ani żadnych pretensji. Nasze obowiązki staraliśmy się realizować z wyprzedzeniem, wykazując się niejednokrotnie własną inicjatywą przyspieszenia degeneracji kraju i jego finansów.

Niezależnie od tego, która z naszych band, PiS-dzielców, czy PO-paprańców, sprawuje w Polsce rządy, jesteśmy nadal gotowi wykonać każde Wasze polecenie. Możemy zaatakować Białoruś, czy nawet Rosję, zablokować budowę nowego chińskiego, jedwabnego, szlaku nie oglądając się na jakiekolwiek straty Polaków.

Niestety, nasze powszechne żydowskie media, ani Wy, Szanowni Ojcowie Chrzestni, nie dostarczacie nam dostatecznych informacji o zwycięskich wyborach w USA.

Mimo to rządząca obecnie banda PiS-dzielców, realizująca gorliwie Wasz program covidowego terroryzmu społecznego, zamierza wprowadzać nowe prawa ubezwłasnowolniające społeczeństwo – wszystko z nadzieją oraz w imię zwycięstwa zachodniej demokracji i dla ugruntowania Waszej pozycji w światowych finansach. Nie możemy jednak żyć w przedłużającym się stresie, z niepewnością, kto w końcu zwyciężył w wyborach w USA i czy wytyczone kierunki standardów zachodniej demokracji nie ulegną zmianie lub korekcji?

 

Wasi zawsze wierni i oddani

PiS-dzielcy i PO-paprańcy oraz kierownictwo żydo-katolickiego Kościoła, akuszera demokratycznych przemian w Polsce

KOMENTARZE

 • Tekst jest bardzo emocjonalny.
  Polska dalej jest w NATO i to się nie zmieni. Należałoby spokojnie określić priorytety, czyli ustalić kolejność tych najwazniejszych dla Polakow spraw.
  Co jest najważniejsze, niezależność od Rosji, Niemiec, ...USA, czy dobrobyt, gospodarka...rozwój kraju. Im więcej jest oczekiwań od innych państw i rządów, tym są tego większe koszty dla kraju.
 • @Anna-PK 16:00:43
  Co ty babo pusta blakoczesz?

  To nie Polska jest w NATO.
  To NATO jest w Polsce.
 • autor
  Ci którzy produkują i rozpowszechniają takie obrazki jak w tekście na górze, to wrogowie narodu polskiego.
  Jak bardzo nas Polaków muszą nienawidzić by coś tak ohydnego tworzyć.
  Czy autor nie ma tego świadomość?
  Proszę ten obrazek usunąć.
 • @Oświat 20:10:39
  Nie rozumiem (?).

  Czyżby alegoryczny obrazek ukazujący stan polityki i polityków III RP był bardziej ohydny niż faktyczny stan tej polityki ?
  (Przy czym warto pamiętać, że wielu Polaków daje tej polityce i przyzwolenie i wsparcie.)
 • "PiS-dzielcy i PO-paprańcy
  oraz kierownictwo żydo-katolickiego Kościoła, akuszera demokratycznych przemian w Polsce"
  ------------------
  Jeżeli wymieniamy PO-paprańców - to nie zapominajmy o SLD i PSL - bo oni sroce spod - sorry jakiej tam sro! stop - diablisku wcale spod ogona nie wylecieli - i swoją niecną robotę wobec tubylców - kontynuują.
  Wniosek?
  Magdalenkowa ferajna - to monolit. Monolit!
 • @Rzeczpospolita 20:50:53
  Szkoda, że pan nie rozumie.
  Gdyby tam był taki czy inny polityk, lub symbole politycznych partii to co innego, ale tam jest Polska, na co wskazują nasze barwy narodowe ( Polska –rodzaj żeński), zatem my Polacy, Pan, ja, i miliony innych Polaków, którzy muszą żyć w takim a nie innym układzie polityczno społecznym niezależnie od swoich przekonań, bo wszak z gołymi opięciami na barykady na czołgi nie pójdziemy.
  Pan tym obrazkiem obraża także siebie, nie tylko miliony współobywateli.
  Zna pan ten fragment z Gogola –,,Z czego się śmiejecie?, z samych siebie się śmiejecie!”
  Niech pan to przemyśli.
 • @Oświat 22:16:59
  ",,Z czego się śmiejecie?, z samych siebie się śmiejecie!”"

  Z tym, że ja się nie śmieję, bo to m.in. i ja jestem rżnięty od przodu i tyłu przez antypolskich syjonistycznych skurwieli.
  A rzecz w tym, żebyśmy w końcu zaczęli to syjonistyczne kurewstwo dostrzegać i organizować się.
 • 5*
  Goat
 • @Rzeczpospolita 23:48:32
  //żebyśmy w końcu zaczęli to syjonistyczne kurewstwo dostrzegać//

  O! to to! właśnie, Panie Dariuszu Szanowny. Dostrzegać.
  Polaków korzystających z internetu w sposób samodzielny w poszukiwaniu wiedzy jest mało. Bardzo mało. Kto wie, czy to nie będą ilości rzędu promili społeczeństwa. I nawet wśród nich ogrom takich, którzy patrzą a nie widzą.
  Ten, jakby nie było, wulgarny ale jakże prawdziwy obrazek, to też tylko połowa całego "dzieła", bo ów obrazek nie byłby możliwy bez tego:

  https://opolczykpl.files.wordpress.com/2021/01/131348787_2462495507393035_7033067076344519349_n.jpg
 • 5******
  Pozdr.;))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031