Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 7843 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Odszkodowania” za covidowe „szczepienia ochronne” w IIIRP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych – a więc nie „odszkodowania” tylko równoważenie (?) „szczepień ochronnych”


Rządzące IIIRP syjonistyczne, covidowe, zbiry proponują wypłatę „odszkodowań” osobom dotkniętym ubocznymi skutkami „„szczepionki”, która nie jest szczepionką”.

Oczywiście syjonistyczna rządząca banda nie używa określenia „odszkodowanie”, stosuje bezczelny, zakamuflowany, eufemizm:

Na mocy ustawy powstać ma Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych, który ma zapewnić pacjentom środki prawne umożliwiające szybkie uzyskanie świadczenia pieniężnego w związku z zaistniałymi działaniami niepożądanymi spowodowanymi przez podanie szczepionki.

Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych  a więc nie „odszkodowania” za uszczerbek na zdrowiu z powodu wstrzyknięcia do organizmu substancji o niezbadanym, szkodliwym, działaniu tylko kompensacja – czyli równoważenie (?) – „szczepień ochronnych”.

Świadczenia kompensacyjne będą uzyskiwane na drodze decyzji administracyjnej Rzecznika Praw Pacjenta w wyznaczonym przepisami maksymalnie 60-dniowym terminie na rozpatrzenie wniosku.

(…) dolny limit świadczenia kompensacyjnego wyniesie 10 tys. zł w przypadku hospitalizacji wynoszącej od 14 do 30 dni, zaś górny 100 tys. zł w przypadku hospitalizacji trwającej powyżej 120 dni.”  za: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-ministerstwo-zdrowia-ujawnilo-projekt-ustawy-o-funduszu-komp,nId,4994435

Nie zmienia to jednak faktu, że mamy do czynienia z formą rekompensaty za straty zdrowotne spowodowane podejrzanym specyfikiem, który rządząca banda nazywa „szczepionką ochronną”.

Czy propozycja uruchomienia „odszkodowań” za „ochronne szczepienia” nie jest przyznaniem się do winy, że rządząca kryminalna banda serwuje ludziom specyfik nieprzebadany i wysoce szkodliwy?

„Norwegia analizuje 23 zgony starszych osób po szczepieniach na COVID-19”  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-norwegia-analizuje-23-zgony-starszych-osob-po-sz,nId,4994712

Warto zwrócić uwagę, że rządzący, syjonistyczni, covidowi, kryminaliści we wszystkich zachodnich demokraturach mają wsparcie żydo-katolickiego Kościoła, którego szef ogłosił, ze także podda się szczepieniu „szczepionką” – i uwaga! – pochodzącą z materiału aborcyjnego.

W tym miejscu należy zadać oczywiste pytanie: dlaczego, jakim prawem, rządzący kryminaliści chcą opłacać poszkodowanych w wyniku „szczepień ochronnych” – (?) – naszymi, publicznymi, pochodzącymi z naszych podatków, pieniędzmi? Dlaczego nie zażądają odszkodowań od producenta „szczepionki”? – Na to drugie pytanie odpowiedź jest banalnie prosta. Przecież za kryminalny proceder „szczepień ochronnych” nieprzebadanym specyfikiem główna odpowiedzialność spada przede wszystkim na rządzących zbirów, którzy dokonali zakupu „szczepionki” za nasze, publiczne pieniądze i uruchomili cały żydo-medialny aparat zakłamanej propagandy na rzecz „szczepień ochronnych”.

Niejako przez analogię należy postawić kolejne pytanie. Jakim prawem rządzące zbiry stosują „covidową pomoc” finansową dla przedsiębiorstw z publicznych środków finansowych, gdy to ich decyzje – i nie ma znaczenia, że nakazane przez finansowych gangsterów światowego syjonizmu –, powodują niszczenie i upadek przedsiębiorstw, spowolnienie całej gospodarki?

Nie ufajmy rządzącym kryminalistom – nie róbmy krzywdy sami sobie.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  Dałem5****
 • WHO. World Holocaust Organisation!
  Strzykawki z chowającą się igłą. Kolejna reklama dla idiotów co wierzą w lekarstwo na głupotę! Po co im ten teatr z chowającą się igłą w strzykawce? Ten eksperyment medyczny uczyni Cię członkiem stada! Te ścierwa sami sobie nie ufają i dlatego nie pozwolą igły wbić nawet jakby tam była sól fizjologiczna. Wszystko ładnie zasłonięte ręką do tego specjalne telewizyjne strzykawki z chowaną igłą i mamy kolejną odsłonę "teatru dla gojów ". W jakim celu robią publiczny pokaz szczepienia ludzi? Nie wierzę, że chodzi tu o zdrowie obywateli. Coś tu śmierdzi! Plemię żmijowe! i cyrk dla otumanionych owiec! Kłamstwo goni kłamstwo bezczelność nie ma granic! Przecież żydzi się nie szczepią. Oni nic nie wstrzykują! Bo tłok strzykawki  w wielu wstrzyknięciach jest na maksa  wciśnięty! Jeszcze przed iniekcją! Prawdziwą szczepionkę dostaną tylko ci, którzy są nie potrzebni.....trucizna będzie tylko dla hołoty, gojów. To było do przewidzenia, że coś w tym stylu wykombinują trucizna, ale nie dla elity. Normalność za cenę przyjęcia substancji niewiadomego pochodzenia, zamordyzm tyle w temacie. Proszę bardzo, kto potrafi myśleć na pewno nie przyjmie tego świństwa. Każdy człowiek używający daru od Stwórcy zwanego rozumem zdaje sobie sprawę kto stoi za tym ściekiem światowego oszustwa by wyeliminować część ludzkości i pewnie już żadne medium nie zacznie przepraszać za to wszystko zatem trzeba kontynuować biznes. To jest pielęgniarka? Bez rękawiczek z takimi pazurami? W czasach pandemii? Nasz "rząd" zakłada rękawiczki na konferencje,  a ta "pielęgniarka" szczepi ludzi w czasach pandemii gołymi łapami. No brawo?! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do bezpieczeństwa tej nie przebadanej "szczepionki"? Takie to bezpieczne, że politycy chcą szczepić się na końcu, a firma Pfizer zrzeka się odpowiedzialności ze skutków ubocznych włącznie z lekarzami + rządzącymi. To jest właśnie ich troska o nas, normalnych ludzi! Szczepionka to jedno, a tymczasem po cichutku niszczona jest gospodarka, ludzie tracą pracę, bankrutują, zwiększona zostaje zachorowalność na depresję i inne choroby psychiczne w wyniku beznadziejnej sytuacji materialnej, nie wspominając już o braku dostępu do pomocy medycznej, jeśli nie masz koronki. Inne choroby nie istnieją! W ten sposób właśnie przeprowadzana jest depopulacja. Cicha śmierć wielu tysięcy ludzi w zaciszu domowym. Pozostawionym samym sobie. A ludzie odpowiedzialni za to wszystko bawią się w najlepsze i piszą zasrane rozporządzenia kiedy śpisz! Narodzie powstań!
  https://www.youtube.com/results?search_query=po+co+im+ten+teatr
 • 5+
  Idzie na gorsze. Na to musimy się przygotować.
  5 dla autora
 • Bzdury i tyle.
  A gdzie się znajdziemy bez tych szczepień ?
  Będzie lepiej czy gorzej ? Ilu ludzi umrze dodatkowo ?
  Szczepienia uratują tysiące podatnych na Wirusa a zaszkodzą pojedynczym osobom... które dostaną rekompensatę.

  Podobnie jest z Covidosceptykami.. przeciwnymi maseczkom i blokadom..
  Bez maseczek i blokad gdzie się znajdziemy ?
  ilu ludzi umrze dodatkowo ?
  Bez blokady zachorują prawie wszyscy czyli ok 30 mln.
  z tego umrze ok 2% (gdy nastarczy respiratorów) albo ok 10% gdy respiratorów zabraknie.
  Ile to jest 2% albo 10% z 30 milionów Polaków łatwo policzyć.

  Ględzenie anty szcepionkowców i anty maseczkowców jest jak nawoływanie do zgody na zamordowanie od 600 tys. do 3 mln Polaków.

  a winien będzie oczywiście rząd.. a nie domagający się zdjęcia blokady i nieszczepienia ludzi.

  Dokładnie takie same dyskusje prowadziłem w latach 80tych z solidaruchami gdy rozwalali własną gospodarkę... czyli fundament na którym żyli. Nie byłem w stanie wtedy ich przekonać.. głupota i mafijna propaganda rządziła masami... dzisiaj jest podobnie.
  Wtedy mnie nienawidzili i dzisiaj podobnie...

  Dzisiaj widać że wtedy miałem rację..
  Dzisiaj jest za późno ..mleko się wylało Polska to kolonia mafii
  Jutro będzie widać że dzisiaj mam rację.
  Jutro będzie za późno ...
 • @Oscar 08:56:24
  Zanim napiszesz kolejne tego typu głupoty, to zapoznaj się dogłębnie z dziedziną o której piszesz, np z tej relacji :
  https://www.youtube.com/watch?v=XTfe3RB9-SQ
  jeżeli jesteś niecierpliwy, to zacznij od minuty 14-tej.
 • @Jan Paweł 09:16:12
  Znalezione w sieci..

  "COVID19 Liczba ofiar śmiertelnych w USA przekroczyła obecnie liczbę ofiar śmiertelnych ofiar wojskowych w czasie II wojny światowej.

  Czarny mały kwadrat WWII – 407,316

  Czarny mały kwadrat COVID19 – 415 191
  "
 • @Oscar 10:49:26
  Teraz napisz gdzie podziała się grypa to jej sezon, no i ile umarło z powodu braku dostępu do lekarzy. Czekam.
 • @kula Lis 69 12:51:25
  Maseczki jak widać są skuteczne na grypę..
  ilu zmarło z powodu braku dostępu do lekarza ?
  To łatwo policzyć ..
  wystarczy sprawdzić dzienne statystyki śmiertelności (norma do ok 1100 dziennie dla Polski) i odjąć od tej liczby normę (1100) i liczbę zgonów z powodu Covida. (Normę znamy, liczbę zgonów z powodu Covida znamy (podają codziennie), ...
  trzeba pogrzebać w statystykach by znaleźć dzienna liczbę wszystkich zgonów.

  Wynik znany ... gubi się w szumie statystycznym.

  Covid zabija najbardziej.. reszta na niezmienionym poziomie..
  poza grypą która nie zabija bo zniknęła (ale grypa zabijała w szczytach po kilka-kilkanaście osób dziennie.. bez porównania mniej niż Covid).

  Szpitale nie covidowe pracują.. sam byłem w sierpniu na onkologii.
  bez problemu choć w maseczce i po testowaniu na Covida..

  Tylko dentyści podnieśli stawki o 100% ... więc chodzę z ukruszoną koronką.
 • @Oscar 10:49:26
  Śmiertelność na covid-19 w Polsce według reżimowych instytucji oraz żydo-mediów - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/159375,zalamanie-demograficzne-w-polsce
  ______________________

  Pan bezmyślnie - być może powodowany strachem wywołanym przez żydo-medialną propagandę - powtarza brednie reżimowej propagandy - szkoda.
 • @Oscar 08:56:24
  Prof. nauk medycznych, min.Zdrowia, Ł.Szumowski o maseczkach:
  https://www.youtube.com/watch?v=tsf1HL4deH4
 • @Rzeczpospolita 14:20:14
  Jakie dane takie wnioski.
  Dziwne dane dziwne wnioski.

  kto podaje dane dla wybranych tygodni ?
  wiadomo że czas od zakażenia do zachorowania wynosi 1-2 tygodni
  a czas od zachorowania do zesztywnienia pod respiratorem wynosi też ok 2 tygodni. czyli zgony są przesunięte od zarażeń o ok 4 tygodnie.
  Gdy fala narasta to zarażeń jest wiele ale zgonów mniej...
  gdy fala opada to jest odwrotnie zarażenia spadają z zgony ciągle rosną jeszcze przez 2-3 tygodni.

  W przytoczonych statystykach wybrano tygodnie gdy fala zarażeń rosła
  (powakacyjne rozsiewy w całej Polsce) czyli okres gdy chorych już przybywało a zgony jeszcze nie (bo leżeli pod respiratorami i czekali cierpliwie na zgon).

  To albo głupota (takiego doboru tygodni) albo prosta manipulacja dla prostszych rozumków.
 • @Rzeczpospolita 14:20:14
  Co do załamania demograficznego to zawsze podkreślałem że nawet podczas II wojny światowej nie było takiego załamania demograficznego jak za władzy solidaruchów...
  a za PRL był wręcz bum demograficzny...

  Ludzie jak zwierzęta nie rozmnażają się w warunkach toksycznych...
  widać solidaruchy stworzyły ludziom takie toksyczne warunki.. a PRL po wojnie i w latach 70tych ...wręcz przeciwnie...

  co dowodzi że cała propaganda solidaruchów o tym jak straszny był PRL jest jednym wielkim kłamstwem... podobnie jak propaganda wolności w IIRP.

  Dopiero PIS ostatnio coś robi w dziedzinie poprawy poziomu życia Polaków ...
  PRL robił to od samego początku na znacznie większą, systemową, strategiczną... skalę. (fakt że czasami nieudolnie)
  (PO koncentruje się wyłącznie na dojeniu i ograbianiu Polaków.. to ideologia neoliberastów)..
 • @Oscar 15:09:56
  Niepotrzebnie kombinuje Pan pod górę.
  Wybrano tygodnie od 38 do 44, ponieważ na przestrzeni lat 2011-2020 właśnie w tych tygodniach występowała najwyższa śmiertelność.
  ______________________

  "Dopiero PIS ostatnio coś robi w dziedzinie poprawy poziomu życia Polaków"

  Pan kpi, ale bardzo nieudolnie.
  PiS-dzielcy wprowadzili podwyżki 34 podatków oraz nowe podatki - https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/2352393735067223/
  Poziom życia w Polsce (w innych demokraturach podobnie) systematycznie maleje - potwierdzenie znajduje się w rocznikach statystycznych.
 • @Rzeczpospolita 15:22:32
  To sobie wyobraź jak "dobrze" by było gdyby rządziło PO.

  Wszyscy na około mają Covida i wszystkim jest pod górkę...
  a neoliberalizm ograbia to prawda... wszyscy na niego chorują dookoła..
  poza Białorusią... PIS i Węgry się wyłamują z tego neoliberalnego bandytyzmu... i dlatego ich tak nienawidzą w neoliberalnej UE, PO, "nadzwyczajnej kaście" oraz kanapach politycznych ze spedalonym SLD włącznie.
  Dla mnie PIS to kato-lewica... "kato" nie wspieram lewicę wspieram.
  Nie wiem tylko co jest szczere "kato" czy "lewica".
 • @Oscar 15:30:57
  Przecież to jest proste jak drut.

  Istnieje partia A i partia B i ogłupiony przez żydo-media bezmyślny wyborca jest ustawiany po stronie A i po stronie B.
  Żyd to ćwiczy od 200 lat i to się sprawdza - wystarczy rzut oka na awangardę demokracji, na USA.

  "PIS to kato-lewica" - kato może tak, bo Polakatolików jest większość, ale lewica to na pewno nie.

  Nie ma żadnej różnicy miedzy rządami PO i PiS - rocznik statystyczny to dokumentuje dokładnie.
 • @Rzeczpospolita 14:25:46
  SZOK! Fundusz wypłacający odszkodowania ofiarom szczepień będzie FIKCJĄ? Od lat rodzice w Polsce skarżą się, że u ich dzieci występują bardzo poważne skutki NOP, czyli niepożądane odczyny poszczepienne. Mają obowiązek szczepić dzieci aż na 11 schorzeń, ale brak jest jakiejkolwiek ochrony w przypadku, kiedy NOP wystąpi, a te są przecież faktem (trwa jedynie dyskusja, jak często występują i jak z reguły są poważne). Rząd postanowił to zmienić, co znamienne, przy okazji szczepień na COVID-19 i ogłosił, że powstanie Fundusz Kompensacyjny dla pacjentów z najcięższymi NOP po zaszczepieniu na COVID-19, który z czasem obejmie ofiary wszystkich szczepień. Rodzice od dawna na to czekali. Diabeł jednak jak zwykle tkwi w szczegółach.
  12 stycznia minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział na konferencji prasowej: „Zmiana polega na powołaniu Funduszu Kompensacyjnego, ale nie tylko o jego powołanie chodzi. Kluczowa jest zmiana samej procedury. Zasadnicza zmiana to zmniejszenie niedogodności dla pacjenta związanych z postępowaniem sądowym, skrócenie czasu trwania dochodzenia odszkodowania, uproszczenie procesu i obniżenie kosztów dla osoby ubiegającej się o odszkodowanie. NOP-y to zjawiska marginalne. Z populacji 250 tysięcy osób dotychczas zaszczepionych na COVID-19 niepożądane odczyny poszczepienne łagodne wystąpiły u 32 pacjentów, u 4 poważne, a u jednej osoby ciężki”.

  Co ważne, minister zdrowia nie dodał, że na razie szczepiono jedynie lekarzy i celebrytów, ludzi z reguły młodych i aktywnych zawodowo, którzy nie są w grupie ryzyka. Odszkodowania mają być dość wysokie, bo sięgać od 10 tys. do 100 tys. złotych. W pierwszym okresie funkcjonowania środki na ten cel zostaną przekazane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Na początku ma on dotyczyć jedynie powikłań po szczepienie na korona wirusa, ale od 2022 r. ma zostać rozszerzony na pacjentów po pozostałych szczepieniach obowiązkowych.

  Warunkiem ubiegania się o świadczenie z Funduszu będzie 14-dniowa hospitalizacja lub wystąpienie wstrząsu anafilaktycznego. I tutaj jest pies pogrzebany. W gruncie rzeczy bowiem w praktyce fundusz będzie dotyczył jedynie osób, które miały poważne niepożądane odczyny poszczepienne zaraz po szczepieniu, a więc przypadków oczywistych, których nie da się zakwestionować. Wstrząs anafilaktyczny może wystąpić zawsze, bo jest z reguły skutkiem reakcji alergicznej na składnik szczepionki. 14-dniowa hospitalizacja to zjawisko niezwykle rzadkie i dotyczące naprawdę skrajnych przypadków. Ci więc, którzy nie otarli się o utratę życia, nie mają szans na żadne odszkodowanie.

  Problem polega jednak także na czymś innym. Rodzice zaszczepionych dzieci twierdzą, że obserwują poważne skutki uboczne szczepionek u swoich pociech nawet po kilku tygodniach, miesiącach lub latach. Opowiadają, że ich dzieci, które do tej pory rozwijały się prawidłowo, cofają się w rozwoju. Zdrowe do tej pory dziecko zaczyna nagle walić głową w ścianę, mówiące przestaje mówić, aktywne zaczyna być bierne. Rodzice, najlepiej znający swoje dzieci, wiążą te negatywne zmiany z podanymi szczepionkami. Niektórzy z nich podejrzewają, że toksyczne substancje zawarte w szczepionkach tak wpływają na niewykształcony układ odpornościowy. Rzecz w tym, że w takich wypadkach nie tak łatwo udowodnić związek tych zmian ze szczepionką. W dodatku lekarze podający szczepionkę, firmy farmaceutyczne i rząd promujący obowiązkowy program szczepień staną murem przeciwko takim rodzicom.

  W przypadku szczepionki na koronawirusa, nie przebadanej do końca, poddanej uproszczonej procedurze rejestracji, opartej na niewypróbowanej technologii, istnieje duże ryzyko wystąpienia negatywnych skutków ubocznych szczepienia po wielu miesiącach a nawet latach. Pojawiają się głosy ze środowiska medycznego, że szczepionka może wpływać negatywnie na płodność. I w tym wypadku fundusz powołany przez rząd nawet nie zainteresuje się takimi wypadkami. Możliwe jest, że będzie dochodzić do ludzkich tragedii (choć nie znamy jej skali), a nikt, dzięki wprowadzonym ograniczeniom, nigdy nie doczeka się sprawiedliwości i zadośćuczynienia. Pozostaje oczywiście droga sądowa, ale i tutaj obywatel będzie miał przeciwko sobie wszystkich – służbę zdrowia, koncerny i państwo.

  Autor: Chris Klinsky

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930