Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 7843 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rabiniczna dialektyka Kościoła ...lub hipokryzja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kościół: TAK dla zakazu aborcji. Tak dla szczepionek z materiału poaborcyjnego. (?)

  Panowie S.Gądecki i M.Schudrich – duchowi przywódcy w IIIŻydo-RP/Polin

Z pewnością tytuł oburzy wielu Polakatolików, ale czyż można nienawidzić tradycji, w której jednocześnie chce się tkwić i ją wielbić? Czyż taka religijna dychotomia nie prowadzi Polakatolików wprost do umysłowej aberracji? A przecież rabiniczna dialektyka, inaczej hipokryzja, jest właśnie nieodłączną częścią tej niebezpiecznej i nieszczęsnej tradycji.

Żydo-katolicki Kościół: TAK dla całkowitego zakazu aborcji

Z Oświadczenia Przewodniczącego KEP

Abp S.Gądecki:

22.10.2020r. „Z wielkim uznaniem przyjąłem dzisiejszą decyzję Trybunału Konstytucyjnego, uznającą aborcję eugeniczną za niezgodną z Konstytucją Rzeczypospolitej”

 2.12.2020r. „Kościół zawsze będzie opowiadał się za życiem i wspierał chroniące je inicjatywy” (Apel Rady Stałej KEP w Sprawie Ochrony Życia i Pokoju Społecznego, 28 października 2020 r.).

 

Żydo-katolicki Kościół: Tak dla szczepionek przeciw covid-19 z materiału poaborcyjnego

 

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Zespół bioetyczny episkopatu wypowiedział się w sprawie szczepień przeciw COVID-19 

 

Kongregacja Nauki Wiary stwierdza, że jest „moralnie dopuszczalne stosowanie szczepionek przeciw COVID-19, które wykorzystały linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów w swoich badaniach i procesie produkcyjnym”. –https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2020-12/watykan-szczepionki-przeciw-covid-19-moralnie-akceptowalne.html

Stanowisko biskupów w Polsce jest zgodne ze stanowiskiem watykańskiej kongregacji nauki wiary

 

   

 

Polakatolicy gorliwie się modlą, ale czy myślą … ?

„Męski różaniec” w Chełmie – 07.03.2020

Ciekawe, czy powyższe stanowiska żydo-katolickiego Kościoła skłonią do refleksji Polakatolików, a jeśli, to jakie wyciągną wnioski z nauczania swoich pasterzy – duchowych przewodników mistycznego Kościoła -?

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Ma Pan rację,
  niestety.
 • Dlatego się modlę za kapłanów kilku
  Do tego nie potrzeba nikomu wysiłku
  Różaniec w dłonie i już Modlitwa płynie
  Polecam dla każdego w Polskiej Krainie
  https://ddak.wordpress.com/
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @
  To schizofrenia. Podobnie miał trefny ,,apostoł" Paweł - zabójca. Gdy tylko przestał mordować to zaraz przeskoczył w hierachii współzamordowanego z innymi faryzeuszami Chrystusa, a rzymski przybytek to podrecznikowy przypadek owocu tego drzewa. Czyli wszystko się zgadza.
 • Panie Dariuszu, przepisuję mój komentarz z posta Stanislava pt "Walentin J. Katasonow o śmierci jednego z Rothschildów"
  "... walka z tym zbrodniczym satanizmem....,
  który niestety, podstępnie sukcesywnie przenikał do Kościoła w celu rozsadzenia Go od środka.
  Obecnie, te zniszczenia widać już gołym okiem i teraz każdy, nawet mało obeznany w doktrynie Kościoła, łatwo może wskazać hierarchów (i nie tylko) którzy niszczą Kościół od środka i tych, którzy nierzadko z narażeniem życia próbują Go ratować

  Koniecznie, w naszym żywotnym interesie, należy zadać sobie pytanie, dlaczego satanistom zależy na rozsadzeniu Kościoła Jezusa Chrystusa?, i jak widać, robią to bardzo skutecznie, na wszelkie możliwe sposoby.

  Na szczęście dla nas tutaj na tej ziemi, Kościół to przede wszystkim Ciało mistyczne, a potem dopiero na samym końcu my ludzie, więc o Kościół możemy być spokojni.
  Natomiast z największą troską musimy pochylić się nad naszym losem, bo przecież z każdym dniem pozostaje nam na to coraz mniej czasu."

  Panie Dariuszu...
  Gołym już okiem widać ludzi niszczących Kościół od środka, a pan się daje wpuszczać w te zastawione właśnie najskuteczniej przez tych ludzi, sidła.

  Oni, gdy już zniszczą już nasz Kościół od środka, wylądują gdzieś tam bezpiecznie(?), ale my wtedy zostaniemy sami(?).
  Ważne w tym wszystkim teraz jest to, by być "podpiętym" pod właściwe Miejsce, by w tym czasie zniszczenia, który nadchodzi, właśnie nie pozostać samymi, a pan jakoś tak dziwnie trzyma się tych wszystkich małych, dziwnych zachowań tych ludzi:-)
 • Autor
  Co do zezwolenia na korzystanie ze szczepionek z "materialu poaborcyjnego" czyli ciał poćwiartownych dzieci ma Pan całkowicie rację.
  - bo czym to się rózni od abażuru z ludzkiej skóry w Auschwitz?

  Zawsze w kwestii KK wylewa Pan dziecko z kąpielą, ale tu muszę się z Panem zgodzić

  pozdrawiam
 • @Jan Paweł 09:15:10
  Za krótko klęczałeś pod śfiętym gipsem i rozsadziło go od środka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930