Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 7843 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Każda małpa zrobi sztuczkę za banana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W IIIRP prawo to kpina - nie możemy osadzić w kryminale bandziorów, którzy blokują leczenie.


 

 

A co i od kogo dostają za swoje ekwilibrystyczne wyczyny autorytety np. medyczne i rządzące w IIIŻydo-RP/Polin kreatury?

 

 

 

 

Dlaczego nie leczyć covid-19 np. amantadyną -?

https://www.youtube.com/watch?v=Dt65ADAiX0o

 

Prawdopodobnie działając pod presją części środowiska medycznego oraz opinii społecznej rządząca banda syjonistycznych kryminalistów zleciła badanie amantadyny.

11 stycznia 2021

Agencja Badań Medycznych w odpowiedzi na zlecenie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego sfinansowała badanie dotyczące zastosowanie amantadyny w zapobieganiu progresji i leczeniu objawów COVID-19. Badanie ma na celu potwierdzenie, czy napływające doniesienia o skuteczności wykorzystania substancji stosowanej dotychczas w leczeniu choroby Parkinsona zapobiega również rozwojowi COVID-19.  https://polskatimes.pl/amantadyna-leczy-chorych-na-covid19-za-kilka-tygodni-poznamy-wyniki-badan-nad-amantadyna-badanie-zlecil-minister-zdrowia-adam/ar/c1-15384116

https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/738,Za-kilka-tygodni-poznamy-wyniki-badan-nad-amantadyna.html

Ciekawe, jakie będą wyniki tych badań? Czy zgodne ze stanem faktycznym, czy z żądaniem częstujących bananami? Nie jest wcale pewne, czy w ogóle je poznamy – funkcjonujemy w końcu w zachodniej demokracji?

Zdalne posiedzenie Rady Medycznej (Kto należy do Rady  https://gazetalekarska.pl/?p=58199)

W każdym razie medyczni konsultanci krajowi oraz Rada Medyczna przy premierze IIIRP natychmiast pospieszyły rządzącym z pomocą a reszcie z przestrogą i spłodziły ważne zalecenia, oto jedno z nich, chyba najistotniejsze:

1 luty 2021

Nie zaleca się stosowania w leczeniu COVID-19 (…) amantadyny, chlorochiny, hydrochlorochiny, lopinawiru z rytonawirem, azytromycyny.”  https://www.gov.pl/web/zdrowie/zalecenia-dotyczace-postepowania-u-osob-z-choroba-covid-19-leczonych-w-domu

A więc, nie należy stosować żadnych leków, które są skuteczne w zwalczaniu covid-19 i wszystkie ośrodki medyczne, które wytypowano do przeprowadzenia badań tych leków winny mieć to na uwadze.

Zastanawiam się tylko nad wielkością zachęt, które amatorzy cyrkowych sztuczek przeznaczyli dla swoich małp? Poszedł na to chyba cały kontener bananów -? Choć być może wystarczyło pokazanie bata – też działa skutecznie -?

A swoją drogą znakomicie sprawdza się w IIIŻydo-RP/Polin rosyjskie powiedzenie [wsiakije naczalstwo eto swołocz]. To co zaskakuje, to zjawisko selekcji negatywnej, bowiem wszelkie gremia kierownicze, decyzyjne, opiniotwórcze, itd.,itp., to niestety w większości przypadków antypolska, syjonistyczna, zgnilizna.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • odpowiedzialność
  No wiesz Darek. Oni w związku z tym, że walczą z covid, to nie odpowiadają za swoje czyny. (ktoś ich o tym przekonał). Jak byś potrafił ich przekonać, że jednak będą musieli odpowiedzieć za swoje czyny, to zaczną mówić zupełnie co innego.
 • Panie Dariuszu...
  właśnie dzisiaj zaczyna się to, o czym pisałem już wcześniej. Zachęcam do wysłuchania do końca :
  https://rumble.com/vdl8ip-gdy-niegodziwy-knuje-a-pan-mieje-si-z-niego.html

  Przypuszczam, że ta fala dotrze do Polski.
  Szkoda tylko tych ludzi, którzy zostali zamordowani tym draństwem COVID.
 • @Jan Paweł 18:20:55
  Hanna jest jedyną osobą która cały czas wierzy, że Tramp jeszcze rozgoni to towarzystwo. Też jeszcze do końca nadziejo nie straciłem, ale przesłanki ku temu są na rozum niewiarygodnie. Moja nadzieja, to raczej sfera emocji i intuicji.
 • @zadziwiony 20:01:19
  Dla tych którym jest obojętne kto będzie rządził Ameryką proponuję posłuchać tego przemówienia Trampa.
  https://youtu.be/8HrJear6tak
  I porównać to z pierwszymi posunięciami Bideta.
 • "To co zaskakuje, to zjawisko
  selekcji negatywnej, bowiem wszelkie gremia kierownicze, decyzyjne, opiniotwórcze, itd.,itp., to niestety w większości przypadków antypolska, syjonistyczna, zgnilizna.
  -----------------
  Tak - ponieważ takie tylko kanalie wyrządzą tubylcom każde sku***syństwo bez szemrania - z polecenia obcej agentury.
 • Kżda z tych małp zrobi sztuczkę za banana
  .
  ostatnio z kagańcem na pysku:

  - https://www.gov.pl/web/premier/ludzie2

  z Tobą, czytelniku. Ich wspólnicy z innych grup tzw. obpozycji też.
 • To co zaskakuje ....
  .
  @demonkracja 21:55:02

  Podstawą tego systemu tzw. demokracji jest dominacja elementów przestępczych, gdyż system lichwy, na którym się opiera, jest system przestępczym, aby nie rzec dokładniej zbroniczym:

  - http://trzcinska.neon24.pl/post/129352,talmud-a-awans-spoleczny-zydow-na-terytorium-polski#comment_1276273

  Aby zrobić wojnę potrzeba pieniędzy, aby zrobić wojnę światową, tzreba pieniędzy światowgo imperium. To nie żadni Anglicy, Niemcy, Rosjanie czy Amerykanie robią wojny, za nie odpowiedzialni są ZAWSZE lichwiarze z MWF:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Niestety, ludność daje się łatwo nabierać na plewy medialnej kloaki.
 • WPS
  Jak zakończy się dla PiSu używanie przemocy wobec Polaków ?! Czas sprawdzianu zbliża się dużymi krokami panie prezesie Kaczyński, panie ministrze Kamiński i.... panie ministrze i prokuratorze generalny Ziobro?

  https://www.youtube.com/watch?v=YeLwbs5831M&feature=emb_logo
 • @stanislav 17:06:20
  Mamy w ciągu ostatniego roku ostateczne dowódy na twierdzenie, że tam gdzie siła prawa nie ma.
  Rząd ma głęboko w tyle prawa które sam uchwalił, jeśli działają na jego niekorzyść. Przeciwko nam natomiast egzekwuje je ze znaczną przesadą.
 • Zetonowe zycie w lichwiarskim kasynie...
  “Żetonowe życie” w lichwiarskim kasynie w niewolniczym kołowrotku i na wiecznym „dorobku”...

  Od zakończenia II żydowskiej wojny światowej finansowanej przez nowojewYorski lichwiarski kartel do chwili obecnej przez cały ten czas i od zawsze My Polacy byliśmy i wciąż jesteśmy na ciągłym niekończącym się „dorobku” i im bardziej i ciężej pracujemy, to coraz bardziej jesteśmy jakimś „cudem” zadłużeni, jak również coraz mniej jesteśmy w posiadaniu, bowiem w dalszym ciągu słuszna większość nie zauważyła, ze cały majątek PRL-u, żydzi wywieźli wagonami, a teraz to, co pozostało wywożą już taczkami...

  A to, że żydzi od 666 lat Nam Polakom Polskę na „plecach” wynoszą..., to z grzeczności pominąłem..., ale jeszcze na dodatek, nam żydzi wprowadzą wszelkiego rodzaju limity na wodę, gaz i elektryczność wstawiając do mieszkań „automaty na karty” elektroniczne...pod szyldem „oszczędności” lub „ocieplenia planety”...I wciąż Nam Polakom za mało dostawania w dupę od żydów poprzez wszelakich na nasz rachunek „przekrętów” od „pewexów”, „afer węglowych, miedziowych, ziemniaczanych”, „amber-gold’ów”, „frankowiczów” itd., a teraz jeszcze dołożą podatek „katastroficzny”...od wszelkich nieruchomości...

  Zarzucono mi, że „dziesięcina” była i jest podatkiem „przymusowym”, to oświadczam, że „dziesiecina” nigdy nie była takim podatkiem, a jedynie darowizną miłosierdzia dla potrzebujących. I tak np: rolnicy powinni wspomagać głodnych (kuchnie szkolne, internaty studenckie, domy dziecka itd.) taką właśnie „dziesięciną”.

  Zakłady produkujące odzież, czy przedsiebiorstwa budujące mieszkania, powinny ofiarować „dziescięcinę” swojej produkcji na potrzeby potrzebujących (domy dziecka, izby dziecka itp.) mając na uwadze, że żadne z nich nie będą obciążane jakimkolwiek podatkiem finansowym ze strony Narodowego Rządu, który będzie godnie i sprawiedliwie zarządzał naszym wspólnym Narodowym Majątkiem w oparciu o fundament niezbywalnego Prawa Naturalnego i niezbywalnego Prawa Wolnej woli przynależnego każdemu Czlowiekowi (Polce i Polakowi) na terenie własnej Ojczyzny Matki naszej Żywicielki.

  I dotrwaliśmy do czasów w których posiadacze oczu nic nie widzą i uszów, które nic nie (chcą) słyszą, a śmierć ze „żmijowego plemienia” ściele się grubo w diabelskiej niegodziwości, ale w dalszym ciągu zgodnie z wolną wolą u większości i wobec tego, należałoby wprowadzić parę nigdy nieusuwalnych DEKRETÓW do każdej kolejnej Konstytucji RP na terenie Całej naszej Ojczyzny przez wszystkich Urzędników Narodowych powołanych do zarządzania całym majątkiem Narodu Polskiego (materialnym, intelektualnym i prawnym).

  Oto niektóre najważniejsze z bardzo ważnych kwestii, które winny być niezwłocznie wpisane:

  Całkowity zakaz hodowli i dystrybucji produktów GMO (genetic modification organism) z wszelkimi chemiczno-biologicznymi „modyfikacjami”...

  Całkowity zakaz handlu ludźmi i ich częściami.

  Całkowity zakaz uprawiania lichwiarskiego procederu finansowo-spekulacyjno-zadłużeniowego przez wszystkie podmioty gospodarcze i finansowe na terenie Naszej Ojczyzny.

  Całkowity zakaz sprawowania wladzy przez Urzędnika Narodowego na którym (której) nie będzie ciążyła kara 25 lat pozbawienia wolności i calkowity przepadek mienia całej Jego (Jej) Rodziny.

  Całkowity zakaz mordowania nienarodzonych dzieci, a „uciążliwość” kobiet 9-ciu miesięcy stanu błogosławionego zostanie godziwią kwotą finansową wynagrodzona.(np: 200.000 zł.

  Całkowity zakaz nakładania jakichkolwiek podatków finansowych i opłat skarbowo-celnych na członków Narodu Polskiego w Polsce i poza Polską powracających do własnej Ojczyzny.

  I tutaj nasuwa się (przynajmniej powinno nasunąć się) pytanie, czy którykolwiek z tzw., „polityków” partyjnych od zakończenia II żydowskiej wojny światowej choć o jednym z powyższych przeze mnie do usankcjonowania Dekretów wspominał lub wspomniał???... Ależ NIE !!!, bo byłoby to wręcz niezgodnę z talmudyczną doktryną kodeksu postępowania wobec nas „gojów” Polaków jako swego rodzaju „bestii w ludzkich skórach”

  Oczywiście, z wiadomych przyczyn pominąłem również bardzo kwestie dotyczące systemu cyrkulacji środków finansowych (gotówki i monet), modelu utrzymania równowagi tychże środków w cyrkulacji i ich wprowadzania z ich konsupcją (wycofywaniem), zlikwidowaniem problemu z tzw., „wyparciem gorszego” pieniądza i zastąpieniem go „lepszym pieniądzem”, systemem zarządzania środkami należacych do całego Narodu Polskiego itd., itd., itd.,...

  Jeśli obecny prezydent żyd „juda” publicznie miał czelność oświadczyć, że My Polacy żyjemy razem z żydami, (podobno) tworzymy razem historię na terenie Polski i ją budujemy, to wypadałoby zapytać: „Czy ktoś widział żyda pracującego na roli? Czy ktoś widział żydów budujących obiekty mieszkalne? Czy ktoś widzial żydowską restaurację w której spożywaliby posiłki żydzi razem z Polakami???... A czy może ktoś miał okazję czytać polski tekst w żydowskiej gazecie czy oglądać polską sztukę w żydowskim teatrze???... Moich tekstów też nie ujrzycie ani nie przeczytacie na żydowskich stronach internetowych i od ponad 28 lat zdarzyło się to tylko 2 (dwa) razy...po uprzednim przez nich „ocenzurowaniu”...

  Czy my Polacy żyjemy w naszej Ojczyźnie wśród żydów, czy żydzi żyją wśród Nas???... I póki jeszcze zostało Nam, w większości dyplomowanym idiotom i słusznej części „certyfikowanym kretynom” chwilę czasu, by odpowiedzieć na te „światłe” praliżujące pytanie zanim żydowskie kurwy wywiozą resztki naszego narodowego majątku na taczkach i nie otworzą obozów koncentracyjnych pod satelitarnym „napięciem” GPS-u „obsługującego” podskórne elektroniczne gadżety...

  „I zawsze znajdzie się taki, który będzie chodził pośród Nas, nie mając żadnej oficjalnej władzy. I będzie patrzył na ból każdego z Nas, by widzieć jak szybko ma go zdjąć z Naszych Serc i z Naszych ciał...”...Problem tylko tkwi w tym, czy „garstka bogatych ma żyć wiecznie, a okradany tłum będzie wciaż umierał w niekończącej nań nadzieji???”...,

  Ale jest realna możliwość „kreatorów”elektronicznego bogactwa do szybkiego ich pozbawienia...i błyskawicznego ich pozbycia się..., bo złodzieja się nie okrada, od złodzieja odbiera sie swoją własność...
  ===============================
  „jasiek z toronto” – Jan Ogonowski

  (Tam, gdzie strach jest większy od gniewu, nadejdzie niewolnictwo).

  (E-mail: jasiek80@outlook.com

  http://polskawalczaca.com (Niezależny Uniwersytet Internetowy)

  P.S. „Łatwo zaprosić złodzieja do swojego domu, ale bardzo trudno się go pozbyć...Podobnie jak z pieniędzmi: łatwo powierzyć swoje pieniądze złodziejowi, ale bardzo trudno je od niego odebrać”. (łatwo to sprawdzić)....

  Być może Pan Bóg nie bez powodu przyzwolił sługom diabła do posłużenia się szczepionkowej truciźnie do tego, by „gawiedziowe bydło” wreszcie otworzyło swoje maślane „ślepia” i przystąpiło do „konkretnych” działań przeciwko temu diabelskiemu szaleństwo..., ale Kto to może wiedziec napewno?...

  Napewno, to Polska od zawsze Kochała twardych, uzbrojonych i bezkompromisowych facetów...i im tylko oddawała swoją majętność i w gorącej miłości do nich i o wyjątkowo niepowtarzalnym języku jakim nas Wszystkich Polaków bezwarunkowo obdarzyła ...

  P.S. Motto: ...”I czyż to nie najlepsza jest śmierć za prochy naszych przodków, których droga do Wolności mierzona była cmentarnymi krzyżami i gorącą wiarę w Pana Boga???”...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930