Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 7843 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żubry, klimat i pandemia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tylko wolni chromolą reżim IIIRP i pandemię

Nieopodal Krynek (Podlasie) przez drogę przemaszerowało stado ponad 80 żubrów! 

  

Prawdziwie wolni są ci, co

chromolą reżim IIIŻydo-RP/Polin

i pandemię

 

Film: Przemarsz żubrów koło Krynek

https://www.facebook.com/krystyna.maksymowicz.50/videos/1703300929842465/

 

 

Czy usłyszymy wycie ekologów zachodniego obozu demokracji – obozu coraz lepiej koncentrującego otwarte społeczeństwa -, że żubry także przyczyniają się do ekologicznej katastrofy – za dużo pierdzą i to poza wszelką kontrolą? Czy w imię walczącej o światowy prymat zachodniej demokracji nie należy więc żubrów wybić – zagrażają przecież klimatowi, wytwarzają bez opamiętania gazy cieplarniane -? No więc jak, bronimy standardów zachodniej demokracji i zachodnich wartości, no i ma się rozumieć także klimatu, czy nie?

Zachodni eksperci, a więc ci najlepsi, już dawno odkryli, że największe „koszty klimatyczne”, czyli emisja gazów cieplarnianych, są związane głównie z produkcją mięsa i nabiału (Nature Communications). Wyszli więc z propozycją, aby rządy poszczególnych państw rozważyły wprowadzenie nowego podatku, mającego „równoważyć koszty środowiskowe”, związane z produkcją żywności. Wprowadzenie swoistego „podatku od mięsa” skutkowałoby podniesieniem cen. No, ale przecież szczytną ideą obozu zachodniej demokracji jest walka, walka z ocieplaniem się klimatu i dla zwycięstwa w tej walce na prawdę warto poświęcić wiele. Zatem rzucamy dzisiaj apel: Otwarty Obywatelu zachodniego obozu nie żryj tyle mięsa i nie pierdź, bo Ty także ocieplasz klimat i będziesz się musiał w końcu zastanowić, czy nie powinieneś się samozredukować dla ratowania klimatu, chyba że wcześniej dopadnie cię światowa pandemia. A pandemia niestety, jest faktem.

 

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • 5*
  Z powodu tego globalnego ocieplenia kałboje w Teksasie pozamarzali w chałupach z dykty i kartongipsu, a w Berlinie stanęła komunikacja miejska, bo zamarzły eco-autobusy, bo nie licząc akumulatorów nieprzystosowanych do mrozów, "odnawialne" wiatraki i panele słoneczne śnieg i mróz też unieruchomił.

  Ale to tylko wynik tego, że demokratyczne społeczeństwa za mało płaciły podatków na ratowanie klimatu, bo przecież nie środowiska naturalnego, bo tu nie o środowisko chodzi.
  Że posłużę się "klasyczką": "Taki mamy klimat" - w krajach demokracji demokratycznej, certyfikowanych najwyższymi standardami państwa prawa (talmudycznego)...
 • @Autor
  Nie ma czegoś takiego jak gazy cieplarniane. Klimat zmienia się w sposób naturalny, a wpływ na to człowieka jest tak mały, że pomijalny.

  Z geologicznego punktu widzenia, znajdujemy się w końcowej fazie ocieplenia klimatu (interglacjału) i to jest przyczyną wszystkich tych anomalii pogodowych (idzie duża zmiana klimatyczna w kierunku mrozów). Mówiąc jaśniej, zbliżamy się wielkimi krokami do kolejnej epoki lodowej.

  Radzę szukać bardziej wydajnych źródeł energii niż wiatraki i bateryjki, bo gdy przyjdzie prawdziwy chłód, ludzkość wyginie z powodu wymarznięcia, a nie z powodu zatrucia czymkolwiek.

  Rzekoma katastrofa klimatyczna jest wydumana tak samo jak COVID-19 i inne tego rodzaju rzekome "plagi". To są bajki od tych samych bajkopisarzy, wprawdzie o innej nieco treści, ale zmierzające do tego samego celu - zniewolenia rasy ludzkiej.
 • ----- demokratyczne komputery
  ---- autek podgrzewających dupki zamarzły !. Laweciarz powiedział, że nówki ledwo śmigane dają mu dobrze zarobić , gorzej z rzęchami bez komputerów, te szelmy nie chcą zamarznąć :)).
 • Ciekawe - kiedy
  ludzie zlokalizują w końcu -prawdziwego wirusa na Ziemi - który im nieprzerwanie zagraża od czasu szlabanu na Raj dla Adama i Ewy?
 • ...
  To nieferstwo, że żubrom wolno łazić stadem, bez zachowania dystansu i maseczek, a nam nie!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930