Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 7843 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

A.Niedzielski – geniusz czy idiota, dobrodziej czy kanalia?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A. Niedzielski - szpec nie tylko od finansów, ale i od zdrowia Poliniaków.


Och, przepraszam, pomyliłem zdjęcia. To jest M.Budzanowski, także geniusz finansowy, choć historyk, jednak nie min. Zdrowia a Skarbu i w byłym rządzie D.Tuska. Wielce utalentowany, zna się na klimacie, rozwoju, integracji, na energetyce i na innowacjach. Teraz szefuje przy produkcji płynu Borygo do chłodnic.

  Ale już spieszę błąd naprawić.

Niestety, znów palnąłem gafę. Min. Zdrowia jeszcze przecież nie wyłysiał, a to jest były samorządowiec, były rzecznik prasowy rezydenta A.Dudy, K.Łapiński z warszawskiej Pragi. Facet równie genialny, a może nawet bardziej, bo zostawił politykę w diabły i jak ten powyżej rzucił się w biznesy.

 

Tym razem już chyba trafiłem -? Co, także nie -? Cholera, faktycznie, bo to jest przecież prezes D.Obajtek, szef Koncernu PKN Orlen, bardzo genialny gość, dużo o nim się mówi ostatnio, więc ja nie muszę. Złośliwi twierdzą tylko, że to delfin Kaczyńskiego, a Kaczyński – z pewnością także złośliwie -, że Obajtek to „nadzieja Poliniaków”.

 

 

Ale czas już skończyć z tymi bykami. W końcu trafiłem na właściwą fotę – to jest A.Niedzielski, minister od Zdrowia w Polin dla Poliniaków.

Przepraszam, że tak często się myliłem, ale dzisiaj w dobie pandemicznego terroru trudno rozpoznać do kogo należy zaonucowana gęba. Dopiero po ściągnięciu onucy można rozpoznać kto jest kto. I chyba każdy przyzna mi rację, że te słowiańskie gęby wszystkie są do siebie bardzo podobne. Są jak jedna wielka rodzina – a może to i rodzina, kto ich tam wie (?) – i każdy genialny, utalentowany, sami szpece od finansów i w zachodnich demokracjach przeszkoleni, choć nie koniecznie w finansowych specjalnościach. To trzon poliniackiej demokracji i rozwoju, gwarancja przemian w jedynie słusznym kierunku. I tak od trzydziestu lat rozwija się poliniacka elita, więc i byka strzelić nie trudno. Zaczynam nawet przychylać się do poglądu głoszonego przez wielu żydo-katolików, że Słowianie pojawili się na naszych ziemiach razem z żydo-chrześcijaństwem. Nie, nie że zeszli wtedy z drzew, ale że ich korzenie gdzieś w rejonie wzgórz Golan tkwić muszą niechybnie, bo takie gęby właśnie tam do dzisiaj stanowią dominantę, a i korzenie żydo-chrześcijańskich religii stamtąd rozpoczęły swoją inwazję.

Wróćmy jednak do geniusza od zdrowia w Polin dla Poliniaków, niejakiego A.Niedzielskiego.

Nie twierdzę, że to brat Mojżesza – co, że Mojżesz to nie Słowianin – ? No, a skąd to wiadomo -? Poza tym nie bądźmy ksenofobami, a po trzydziestu latach budowy Polin to już po prostu nie wypada. Niedzielski to facet znakomicie wykształcony i nie tylko tu na miejscu, w Polin, ale i w czołowych demokracjach, to wybitny szpec od finansów i to w każdą stronę, zwłaszcza tę fiskalną, czyli jak wyślizgać „kapitał ludzki” z kapitału, na czym się doktoryzował. A więc z pewnością zna ekonomiczną maksymę wzorowo realizowaną wśród Poliniaków, że „Piniądze to nie wszystko, ale wszystko bez piniędzy to chuj” – maksyma trafiła nawet do filmu. Pracował nie tylko w ministerstwie od finansów, ale w NIK, w ZUS, aż w końcu został prezesem NFZ. I to był strzał w dziesiątkę.

Otóż od 1.01.2020 roku NFZ pod zarządem Niedzielskiego wprowadził nowy wzór zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne (zlecenie uprawnia pacjenta do zniżki), który nie wymagał już potwierdzenia w Oddziale NFZ – a więc wielkie ułatwienie dla ludzi chorych. Lekarz wystawiał zlecenie za pośrednictwem serwisu internetowego. Okazało się jednak, że przed 1.01.2020r. pacjent mógł przez rok realizować swoje zlecenie w dowolnej aptece – np. za każdym razem w innej – w całym kraju. Natomiast komputerowy program został tak skonfigurowany, że przywiązywał pacjenta do pierwszej apteki, w której rozpoczął realizację zlecenia. Program został zatwierdzony przez prezesa i radę nadzorczą NFZ i wszyscy, także twórcy programu, wzięli za to pieniądze – pewnie nie małe – z naszych podatków. Pech sprawił, a właściwie „wolny rynek”, że w lipcu 2020r. wszystkie apteki z sieci „Biedronka” przestały funkcjonować. Pacjenci musieli znów udać się do lekarza, żeby otrzymać nowe zlecenie, bo dotychczasowe było już nieważne.

I taki szpec, jak Niedzielski i cała wspomagająca go rada nadzorcza nie przewidzieli psikusa jakiego „wolny rynek” zrobił pacjentom (?), choć za przewidywanie biorą przecież pieniądze, nasze pieniądze.

Jednak niebawem miało się okazać, że przywiązanie pacjenta do jednej apteki, jak psa do budy, było wielkim wizjonerskim wyczynem Niedzielskiego. Prawdopodobnie ten wybitny szpec już przewidywał, że trzeba będzie ograniczać zbędne przemieszczanie się Poliniaków, zwłaszcza chorych, gdy nadejdzie covidowy terroryzm. Zapewne ten jego niebywały wizjonerski talent spowodował, że Niedzielskiego postawiono na czele ministerstwa zdrowia Poliniaków.

No, Poliniacy, koniec przerwy, onuce na gęby włóż!

Dariusz Kosiur


 

KOMENTARZE

 • Autor
  mec Joanna Modzelewska dokonała kwerendy linii rodu pana Niedzielskiego - i wyszło, że pochodzi z korzenia kojarzonego z sektą frankistów - oczywiście korzenną - a nawet bardziej - są o tej sekcie materiały na yout

  5*
 • @Autor
  "... dzisiaj w dobie pandemicznego terroru trudno rozpoznać do kogo należy zaonucowana gęba. Dopiero po ściągnięciu onucy można rozpoznać kto jest kto". -

  --- A swoją drogą persona w kagańcu nie za bardzo mi się kojarzy z człowiekiem, raczej z parobkiem, wysługującym się określonym kręgom.

  *****
 • Po owocach ich poznacie!
  Nie po onucy i nie po tym - co ona maskuje.
 • @Andrzej Tokarski 19:56:49
  Szukałem informacji o min. Niedzielskim. Znalazłem tylko edukację i karierę polityczną. Nic na temat rodziców, dziadków, pradziadków. Z tego co wiem, to neofici przyjmowali nazwiska od dnia w którym zostali przygarnięcia do rodzinki katolickiej, krystowierczej. Czy mógłby mi pan pomóc w zebraniu przodków pana Niedzielskiego.
 • Ujmując jednym słowem: chodzi o przedstawicieli PPZ
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Przy tym pana Niedzielskiego należy zaliczyć do konfidentów organizatorów operacji "Pandemia"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Inzynieria
 • @goat 22:14:29
  proszę przejrzeć wywiady R. Mossakowskiego z mec. Modzelewską - ja innych źródeł nie mam, przytaczam, co usłyszałem. O frankistach mówiła również kiedyś Ewa Pawela - a wersję latte-wygładzoną, dla gojów - opisywała Olga Tokarczuk
 • WPS
  " Otóż od 1.01.2020 roku NFZ pod zarządem Niedzielskiego wprowadził nowy wzór zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne..."

  Chyba pomyłka w dacie ? Raczej od 1.01.2021?
 • @Andrzej Tokarski 22:47:12
  Dziękuję. Odszukam. Tylko czy nie jest to dziwne, żeby o min. zdrowia nic nie było.
  Ilu jeszcze takich jest na Wiejskiej?
 • @stanislav 00:46:20
  Data jest prawidłowa - http://nfz-bydgoszcz.pl/artykul/21/2978/wyroby-medyczne-nowy-wzor-zlecenia-od-01-01-2020-r

  Poza tym sam ćwiczyłem tą hucpę NFZ.
 • @Rzeczpospolita 16:10:36
  Ale rok temu Niedzielski nie był ministrem zdrowia?
 • @stanislav 11:37:31
  Zgadza się, był szefem NFZ (do 26.08.2020) i jako szef NFZ ponosi odpowiedzialność za być może korupcyjne wprowadzenie wzoru zlecenia na wyroby medyczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930