Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 7843 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Pieniądze za praworządność” – zwycięstwo syjono-faszyzmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Polin będziemy dupceni za nasze własne pieniądze - za naszą własną pracę


Czy tak samo będzie wyglądać jubileuszowa moneta na cześć zakończenia covidowego kryzysu? W końcu covidowa pandemia to przecież syjonistyczno-faszystowski terror, narzucony przez Bank Światowy, MFW i powiązane z nimi agendy.

„Pieniądze za praworządność”, czyli umacnianie unijnego syjono-faszyzmu za kredyty. A w czyich bankach kredyty będą zaciągane? To pytanie jest raczej czysto retoryczne. W każdym razie zachodnia demokracja ukazuje nam swoje mocne fundamenty. I tak jak A.Hitler i jego NSDAP zdobyli władzę dzięki zachodniej demokracji pod pozorami zwalczania syjonizmu, tak dzisiaj przy tych samych zasadach demokracji trwa proces dokładnie odwrotny – budowana jest totalitarna, syjono-faszystowska Unia Europejska. Co ciekawe kolebką totalitarnego władztwa UE znów stały się Niemcy, kraj Goethego i Schillera (?). Jednak dzisiaj nikt nie nawołuje do obalania demokracji à la Republika Weimarska, lecz wręcz przeciwnie. To z czego słynęła weimarska demokracja, a więc wszelka zgnilizna moralna, afery gospodarcze i finansowe na niespotykaną skalę, żydowski kapitalizm, stanowią zasadniczą treść idei pn. Unia Europejska.

 

Okolicznościowy medal „EIN NAZI FAHRT NACH PALASTINA” wybity w hitlerowskiej III Rzeszy upamiętniający współpracę syjonistów i nazistów

 

 

„Pieniądze za praworządność”, inaczej „Fundusz odbudowy” państw UE po covidowym terroryzmie, będą dostępne dla tych państw, które poddadzą się totalitarnej unifikacji syjono-faszystowskiej demokracji. „Pieniądze za praworządność” – czyż to nie prostacki szantaż, stosowany już bez najmniejszych skrupułów, upubliczniany bez jakichkolwiek obaw przez powszechne żydo-media? Z moich prywatnych doświadczeń z systemem sprawiedliwości IIIRP, czyli sprawiedliwości europejskiej, zachodniej, a więc słusznej, wynika, że instytucje demokracji mogą szantażować w obronie syjonistów i syjonizmu i nie jest to szantaż, to jest demokracja – demokracja syjono-faszystowska, ale tego nikt otwarcie nie przyzna – na razie.

Uroczystość z okazji uhonorowania Merkel nagrodą Kongresu Europejskich Żydów, 2008r.

Żydzi zwalczają antysemityzm, ksenofobię i państwo narodowe – to są również standardy UE (?). Czy ktokolwiek pojmie tę żydowską schizofrenię antysemitów, ksenofobów i zdegenerowanych nacjonalistów, czyli syjonistów?

A.Merkel: „Dlatego temat praworządności pojawił się ponownie w związku z budżetem, ponieważ dobre wykorzystanie pieniędzy zakłada istnienie dobrego praworządnego otoczenia.”  https://www.dw.com/pl/pieniądze-za-praworządność-artykuł-7/a-55965821

A jakie jest to „praworządne otoczenie” każdy widzi.

_________________

Jak dupceni będą w UE Poliniacy – ? -, przywódcy UE nie pozostawiają najmniejszych złudzeń.

____

Zgodnie z ustaleniami przywódców Unii Europejskiej z lipca na fundusz ma się składać:

 • 390 mld euro z grantów
 • 360 mld euro z kredytów.

Jeśli natomiast wziąć pod uwagę tylko najważniejszą część Funduszu Odbudowy – Instrument na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności liczący 672,5 mld euro, jest tam przewidziane więcej pożyczek (360 mld) niż grantów (312,5 mld).

Środki, które miałyby zostać przyznane Polsce, właśnie z tej puli, tylko w 60 proc. składałyby się z pożyczek. Zgodnie z informacjami Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii nasz kraj miałby otrzymać:

 • 34,2 mld euro w postaci kredytów
 • 23,1 mld euro bezzwrotnych grantów.

za: https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/fundusz-odbudowy-zasadniczo-konstruowany-z-kredytu-sprawdzamy-slowa-mateusza-morawieckiego,1040129.html

____

Co to są kredyty to już chyba wiadomo – ? – udzielają ich banki ze środków, których nigdy i nigdzie nie wypracowały. Więc jak weszły w ich posiadanie i dlaczego bankom mamy te kredyty zwracać? Czy rzeczywiście bez obcych banków gospodarka nie może funkcjonować i nie może istnieć rozwój gospodarczy?

Co to są granty, komu i za co, i na jakich warunkach, będą przyznawane już nie koniecznie każdy wie. Granty mogą służyć do podtrzymywania terroru społeczeństw covidową lub inną propagandą (np. promocją moralnej zgnilizny, likwidacji własnej energetyki, przemysłu, rolnictwa, itp., itd.) realizowaną przez tzw. autorytety na potrzeby europejskiej demokracji.

A więc w Polin będziemy dupceni za nasze własne pieniądze, inaczej za naszą własną pracę. Ale cóż robić – ? – każdy w Polin przecież wie, że, jak nauczał święty JPII, „Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy.”. Bo chyba nikt nie sądzi, że alternatywą może być Białoruś? Fakt, nie ma tam bezrobocia, bezdomności, biedy, głodnych dzieci, covidowego terroryzmu, ale nie ma także zachodniej demokracji, nie ma żydowskiego kapitalizmu, nie ma europejskich standardów i nie ma demokratycznych elit europejskiego formatu, a bez elit żyć się nie da – to nie byłaby przecież Europa, zachodnia, tolerancyjna i żydo-katolicka.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • -------- a Polacy na kolanach dziękować będą , mają gdzie.
  http://colaska.pl/#!prettyPhoto/1/

  https://www.youtube.com/watch?v=IIqEfTEQXAw
 • "W Polin będziemy dupceni
  za nasze własne pieniądze - za naszą własną pracę.
  ------------------------
  Czemu będziemy - już jesteśmy - tylko jakby jeszcze nieoficjalnie.
  Wniosek?
  Nie mamy Pańskiego płaszcza i co... - i tak dalej.
 • autor
  Dobrze, że Pan to napisał, bo obecnie przesłania się istotę problemu.

  Obiecano jakieś pieniądze (w znacznej części pożyczki) i to jeszcze pod rygorem "praworządności".
  Zapomina się (przykrywka) na co mają być te pieniądze.
  Otóż one mają być nie na rozwój, a na zniszczenie naszej energetyki - i przemysłu węglowego. Stąd te "nowe" negocjacje z górnikami.
  W zamian pożyczą nam kasę na budowę innej energetyki - uzależnienie od Niemiec, bo to od nich ma być technologia.

  Czyli mamy zniszczyć to, co mamy, aby za pożyczone odbudować. I spłacać i to jeszcze z nadzorem "praworządności".

  Ilu ludzi to widzi?
 • "zwycięstwo syjono-faszyzmu" - na zdjęciu (CESARSTWO ŻYMSKIE - FRANCE-jskie.
  https://icdn.2cda.pl/vid/thumbs/fcbca003d0efc30de78a4796f59cbdd9-001.jpg_ooooxooxox_1280x720.jpg
  Bogimił Boguchwał
 • @demonkracja 18:35:13
  "W Polin będziemy dupceni za nasze własne pieniądze"

  Jest na to pewna rada. Autor postu słusznie zauważył, że przyczyną zła w Polsce, ale i na świecie, jest sojusz niemiecko-żydowski, który nazwał "syjono-faszyzmem".

  W tym zbrodniczym sojuszu, rolę mózgu pełnią syjoniści, a rolę tępych realizatorów woli mózgu - Niemcy (jest też plan B w odwodzie - W. Brytania). Niemcy już dawno zostali do tej roli naznaczeni, co przejawiło się wybuchem I i II wojny światowej, za co po tej ostatniej, w nagrodę, Niemcy nie tylko nie zostali starci z mapy świata za swe zbrodnie, ale otrzymali następne zlecenie, czyli zarząd strategicznego przyczółka syjonistycznych rządów - Unii Europejskiej.

  Siłę tego sojuszu można było zaobserwować np. w przypadku prezydenta USA Trumpa, który za to, że ośmielił się krytykować Niemcy, poniósł karę pokazową - niczego większego nie udało mu się wprowadzić, co zamierzał, a na koniec odebrano mu głos na mediach społecznościowych i w mediach w ogóle, gdy telewizja przestała transmitować jego orędzia i przemówienia. A już zupełnie na koniec sfałszowano wybory prezydenckie w USA, żeby odsunąć go od władzy.

  Sprawy mają się tak, że mózg tej całej operacji jest poza naszym zasięgiem, ale tępy osiłek - Niemcy, który realizuje jego wolę, to już inna para kaloszy.

  Wniosek: Żeby pokonać ten "czarci pomiot", trzeba najpierw uderzyć w jego słabszy punkt - osłabić Niemcy. Na początek, zupełnie prywatnie i w pojedynkę można to zrobić powstrzymując się np. od zakupu niemieckiego auta. Niemcy czerpią krociowe zyski z przemysłu samochodowego, zniszczy ich nawet niewielka "obsuwa" w tym segmencie gospodarki. Niech każdy popatrzy, jakim jeździ samochodem, czy czasami bezwiednie nie przykłada się do swojej biedy...
 • @Rumpelstiltskin 23:24:08
  -------------------
  "W tym zbrodniczym sojuszu, rolę mózgu pełnią syjoniści, a rolę tępych realizatorów woli mózgu - Niemcy... "
  -------------------
  Nie inaczej Panie @Rumpelstiltskin - nie inaczej. Francja od rewolucji francuskiej też pełni podobną rolę do Niemiec - tylko na innym polu. Polu skażonemu przez antyludzkie hasło cpiące smołą i siarką:
  wolność, równość, braterstow albo śmierć! Smierć! Śmierć!
  Wniosek?
  Hybryda w postacii żymoszkopa jest zabójcza - tu nie ma żadnych wątpliwości. Jednak w okrucieństwie przewyższają ich banderssyny jako swoisty miszmasz żymoszkopa i ukraińskiej czerni.
  Na koniec - nigdy nie miałem samochodu niemieckiego czy francuskiego z powodów - jaki sugeruje Autor. Francuskiego auta - dlatego, że naród, który wymordował swoich pobratymców z Wandei będąc w amoku za sprawa dzieci diabła - zasługuje po wsze casy tylko - na wielką pogardę.
  Przynajmniej w ten sposób mogę wyrazić swoją dezaprobatę do tych narodów - co koi moje sumienie.
 • ta to poczytaj sobie o długach Białorusi wobec moskwy ,
  ,,Bo chyba nikt nie sądzi, że alternatywą może być Białoruś? Fakt, nie ma tam bezrobocia, bezdomności, biedy, głodnych dzieci, covidowego terroryzmu, ale nie ma także zachodniej demokracji, nie ma żydowskiego kapitalizmu, nie ma europejskich standardów i nie ma demokratycznych elit europejskiego formatu, a bez elit żyć się nie da – to nie byłaby przecież Europa, zachodnia, tolerancyjna i żydo-katolicka.,,
 • kołchoznik totalnie zadłuzył białorus u rosji
  ze trzeba bedzie sprzedawac im przedsiebiorstwa panstwowe to po 1 po drugie nie ma biedy itd no moze według propagandy nie ma natomist realnosc wyglada tak ze dwie kury i krowa na białoruskich wsiach to dobrobyt
 • @michalm12345 14:00:36
  To, co istotne, to możliwości spłaty zadłużenia, a Białoruś (w przeciwieństwie do IIIRP) takie możliwości posiada.

  Białoruś w latach 2019–2025 ma obsłużyć i spłacić dług publiczny na sumę 23,46 miliarda dolarów."

  Łączne zadłużenie Białorusi oscyluje w okolicach 39 procent PKB. Rocznie Mińsk przeznacza na obsługę długu ok. 10 proc. wydatków budżetowych (ok. 3,5 mld dolarów).

  Wysokość zewnętrznego długu publicznego ma osiągać 19,1 mld dolarów, zaś wewnętrznego – 4,36 mld zł.

  Dla porównania oficjalnie dług Polski wynosi ok. 53% PKB, jednak ten ukryty stanowi aż 166% PKB (dlugpubliczny.org.pl). A według ostatniej publikacji GUS jeszcze znacznie więcej, bo łącznie aż 276% PKB na koniec 2015 roku.
  _____________________

  "Druga Japonia" cz. 1 - https://www.youtube.com/watch?v=v5ewnhtZkig&t=7s

  "Druga Japonia" cz. 2 - https://www.youtube.com/watch?v=Y-TgAVzeVGI&t=8s

  "Polacy na Białorusi" - https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=2E6QVU4b838&feature=emb_logo
 • Czy inne państwa UE dostają takie same syjono-faszystowskie
  pieniądze, czy jakieś inne, takie bardziej chrześcijańsko-demokratyczne?
  Jakie dostaną Holendrzy, Austriacy, czy Finowie?

  Czy nie lepiej byłoby pilnować tego jak te pieniądze w Polsce zostaną spożytkowane zamiast wpatrywać się w obce symbole?
  Jakiej Autor spodziewa się reakcji czytelników po przeczytaniu tekstu?
 • @Anna-PK 17:03:23
  Czy Pani dobrze się czuje?

  Proszę co nieco otrzeźwieć i poszerzyć wiedzę o członkostwie IIIRP w UE:

  Tragiczny "Bilans kosztów członkostwa Polski w UE" - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/142116,tragiczny-bilans-kosztow-czlonkostwa-polski-w-ue

  Przejąć polską ziemię – Polska nie dla Polaków - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/124196,przejac-polska-ziemie-polska-nie-dla-polakow

  Dynamiczna inflacja prawa i korupcji – atrybuty IIIŻydo-RP - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/137238,dynamiczna-inflacja-prawa-i-korupcji-atrybuty-iiizydo-rp
 • @Rzeczpospolita 18:16:40
  I co w związku z tym Pan proponuje? Zrezygnować z pieniędzy?
 • @Anna-PK 18:36:49
  "I co w związku z tym Pan proponuje? Zrezygnować z pieniędzy?"

  Z jakich pieniędzy? Przecież przywódcy UE mówią wyraźnie o kredytach, czyli o zadłużaniu.

  Unijne dofinansowanie, czyli jak okrada nas syjonistyczna banda UE i III RP - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/142060,unijne-dofinansowanie
 • @Rzeczpospolita 20:03:28 To zadłużenie to z jakiej racji?
  //Z jakich pieniędzy? Przecież przywódcy UE mówią wyraźnie o kredytach, czyli o zadłużaniu.//
 • @Rzeczpospolita 20:03:28
  "Z jakich pieniędzy? Przecież przywódcy UE mówią wyraźnie o kredytach, czyli o zadłużaniu."

  Tylko część jest na kredyt, reszta to darowizny. Kredyt jest na dobrych warunkach, lepszych niż długi zaciągane obecnie przez rząd na wolnym rynku. Jest też perspektywa umarzania w przyszłości jako kredytu unijnego.

  Proszę nie ściemniać.
 • @Anna-PK 20:52:31
  "Z jakich pieniędzy? "

  @Rzeczpospolita ma rację, dotacje unijne to mit. Jeżeli Polska otrzymuje jakieś bezzwrotne fundusze, to są one li tylko rekompensatą za otwarcie własnego rynku dla silnych gospodarek zachodnich.

  W normalnej grze rynkowej, przy zniesionych cłach i innych opłatach tego typu, połączenie gospodarek np. Polski i Niemiec skutkowałoby "zaoraniem" gospodarki polskiej przez niemiecki kapitał. Dlatego przed przystąpieniem do Unii Europejskiej "dogadano się" i zawarto to w traktatach akcesyjnych, że kraje słabsze przystępujące do "klubu bogatych" będą z ich strony otrzymywać rekompensaty za połączenie rynków. Miało to trwać do wyrównania zamożności biednych państw z bogatymi, ale takowej nie tylko wciąż nie ma, ale jest do niej baaardzo daleko, dalej niż na początku tej drogi.

  Pozostałe fundusze, jakie Polska "otrzymuje" z Unii Europejskiej, są udzielane w formie kredytów, podobno na dogodny procent.

  Polska już dawno powinna opuścić Unię Europejską, bo ma z tego tyle zysku, co bardzo wąska w elita w pysku. Reszta "hołoty" ma z tego tylko kredyt do spłacenia przez następne pokolenia. A jak byliśmy najbiedniejszym państwem Europy, tak i jesteśmy, ścigamy się pod tym względem z Bułgarią i Rumunią.
 • @Anna-PK 20:52:31
  "To zadłużenie to z jakiej racji?"

  Jest istotą żydowskiego kapitalizmu - zysk bez pracy - oto cymes interes.
 • @Rzeczpospolita 21:32:18 Skoro jest Pan świadomy co i jak ...
  ...ponawiam pytanie:
  Co według Pana powinien zrobić i jak się powinien zachować rząd polski?
 • @Rzeczpospolita 21:32:18
  "Jest istotą żydowskiego kapitalizmu - zysk bez pracy - oto cymes interes."

  Unia Europejska to największa pralnia brudnych pieniędzy na kuli ziemskiej. Udziela się "subwencji" takim krajom, jak Polska, ale są one tak obwarowane wymogami, że korzystają z nich głównie państwa zachodnie. Nikt przy tym nie pyta, skąd te wolne środki Unia ma. Z każdego Euro udzielonej Polsce "subwencji", Polska oddaje od razu 70-80 centów, bo np. roboty budowlane, finansowane z tych pieniędzy, wykonują firmy zachodnie i wywożą je od razu na Zachód w formie wynagrodzenia. Potem firmy te bezpłatnie korzystają z tak wybudowanej infrastruktury wioząc towary w ramach eksportu do Rosji, czy nawet dalej, np. do Chin, a czego już się nie uwzględnia w rachunku polskich zysków i wydatków.

  Niemcy, pompując jakieś fundusze do Polski, korzystają także w ten sposób, że Polacy kupują ich wyroby za te ichne pieniądze. Tak w największym skrócie dokonuje się ukrytego subsydiowania własnej produkcji, która jest niezgodna z WTO. Niemcy pompują do Polski pieniądze, a Polacy za to kupują niemieckie samochody (w największym skrócie)...

  Tak że takie państwa jak Niemcy mają istne eldorado w Unii Europejskiej, bo mogą za jej pomocą nie tylko prać brudne pieniądze, ale po cichu subsydiować swoją produkcję pod pozorem pomocy biednym regionom Unii. Żyć nie umierać, kto wygra konkurencyjnie z takimi Niemcami na "wolnym" rynku?
 • @Anna-PK 21:48:53
  Opuścić UE i NATO.
  Co do reszty, to np.:
  https://programwps.wordpress.com
 • @Rzeczpospolita 00:23:30 Nierealne!
  //Opuścić UE i NATO.//

  Przy pierwszym ruchu w tym kierunku, sankcje położą kraj "na łopatki".
  Rosja po aneksji Krymu ledwo przeżyła uderzenie, a to ogromny samowystarczalny kraj. Spadek wartości waluty, zablokowanie handlu zagranicznego, zablokowanie właściwie całej zagranicznej polityki.

  A na Rosję Polska nie ma co liczyć, po tych afrontach jakie polski rząd zrobił w ciągu tych 30lat, rozbijając pomniki i niszcząc ślady rosyjskie na polskiej ziemi. A w Polsce jak na razie nie wyłonił się polityk o sile Putina, więc nie wiadomo, kto to ma zrobić.
  Trzeba raczej skupić się na polityce realnej.
 • @Anna-PK 21:48:53
  Polska nie rzadza Polacy przez ostatnie 76 lat (1945 - 2021) , wiec pytanie jest niewlasciwe.
  A po zydach u wladzy w Polsce nie nalezy oczekiwac niczego dobrego, poniewaz zydostwo realizuje swoje interesy lokalne i globalne kosztem innych panstw i narodow - szczegoly znajduja sie w rasistowskim TALMUDZIE oraz w PROTOKOLACH (kopia z 1884r - kopie Protokolow byly przetrzymywane w zydowskiej lozy masonskiej Mizraim w Paryzu).

  Prosze zapoznac sie rowniez z tajnym referatem Bermana z 1945r , ktory dotyczy przejecia wladzy w Polsce przez zydow oraz z ukladem pomiedzy zydami z PZPR a zydami z KOR i Solidarnosci z 1989r ("Okragly Stol"), ktorzy podzielili sie wladza w Polsce i sprawuja ja do dzis za przyzwoleniem wyborcow, ktorzy glosuja na zydow z BANDY CZWORGA (PiS, PO, SLD, PSL).

  Prosze zatem pomyslec w jaki sposob odsunac zydostwo od wladzy i wplywow w Polsce, zeby byly realizowane polskie interesy narodowe.
 • @Rzeczpospolita 00:23:30
  Panie Kosiur,
  Jak pan jest takim wielkim zwolennikiem "Rosji" (czytaj: ZSRR"bis") oraz agenta KGB i bandyty W.Putina , ktory stworzyl dla zydow z rasistowskiej sekty CHABAD-LUBAWICZ cieplarniane warunki u siebie kosztem Rosjan to na pana miejscu wyjechalbym do "rosyjskiego raju" i oczywiscie powinien pan zabrac ze soba wszystkich rusofilow z Polski, zeby nie meczyli sie do konca swojego zycia w Polsce.
  Wyjezdzajcie na Syberie po duzo swiezego powietrza i po prace przy wycince drzew.

  Opuscic UE i NATO ?
  Pan po prostu jest TUBA PROPAGANDOWA MOSKWY i oglupia pan Polakow swoimi haslami propagandowymi.
  Otoz Polska juz byla w SOWLAGRZE przez 45 lat, a po wyjsciu z Sowlagru, Polska na nowo doswiadczyla szykan ze strony Moskwy/Kremla i panskiego idola W.Putina, ktory straszyl Polske obcieciem dostaw gazu z "Rosji" oraz blokowal import polskich towarow do "Rosji" w celu wymuszenia na Polsce ustepstw politycznych i handlowych, a takze celowo podwyzszal clo na polskie towary eksportowane do Rosji.

  Rosja i Putin prowadzili analogiczne gry polityczne wobec prezydenta Janukowycza z Ukrainy i prezydenta Lukaszenki z Bialorusi, ktorych Putin chcial sobie calkowicie podporzadkowac.

  A jak pan nie pamieta bandyckiej polityki carskiej polityki wobec Rzeczpospolitej to prosze nauczyc sie historii Polski od nowa.

  Rowniez z ekonomicznego/handlowego punktu widzenia, wyjscie Polski z UE oznacza utrate europejskiego rynku zbytu , ktory liczy 500 milionow ludzi, na ktory Polska eksportuje 80 procent swoich towarow i uslug.
  Tu jednoczesnie zaznacze, ze pozostale 20 procent polskiego eksportu rozklada sie na Chiny (ponad 5 procent), "Rosje" (okolo 5 procent), USA (okolo 5 procent) i pozostale kraje Azji i Afryki (okolo 5 procent).
  W zwiazku z powyzszym, utrata rynku zbytu UE to upadek polskiego eksportu, upadek polskiej produkcji i uslug oraz drastyczny wzrost bezrobocia w Polsce, ktory prowadzi do drastycznego spadku poziomu zycia polskich rodzin.

  Jesli chodzi o NATO to decydujaca role odgrywa w nim Ameryka , ktora ma posluch wsrod krajow Europy zachodniej, a jednoczesnie jest gwarantem obecnie panujacego porzadku w Europie, a zarazem gwarantem granic Polski ustalonym w Poczdamie.
  A jak pan zapomnial o bandytyzmie Rosji wobec Polski i Polakow na przestrzeni wiekow oraz o bandytyzmie ZSRR, ktorego wychowankiem jest pana idol W.Putin to prosze zaczac nauke historii Polski od nowa.

  Co do polecanej przez pana "reszty" na stronie WPS to szkoda mojego czasu, poniewaz pan nie rozumie prostej zasady.
  Skoro emisja pieniadza pozostanie w rekach ekipy rzadzacej w Polsce i w kazdym innym panstwie, a zydzi utraca monopol na emisje pieniadza, wowczas rzad nie musi pozyczac od nikogo pieniedzy i nie ma potrzeby wprowadzania podatkow w panstwie, poniewaz podatki hamuja popyt oraz przyczyniaja sie do powstawania i rozwoju "czarnego rynku" w celu ominiecia podatkow przez osobe prowadzaca biznes i przez konsumenta, ktorzy dogaduja sie w sprawie ceny za usluge/towar.
  Poza tym zniesienie podatkow to wyelimininowanie milionow darmozjadow z urzedow panstwowych oraz odciazenie polskich biznesow, ktore sa glownymi platnikami podatkow w Polsce.
  Z kolei ja nie mam nic przeciwko nalozeniu specjalnych oplat dla firm zagranicznych w Polsce za korzystanie z polskiego rynku oraz nie mam nic przeciwko nalozeniu cla w wysokosci 30 procent na firmy zagraniczne, ktore wywoza z Polski kapital zarobiony w Polsce.

  Warunkiem wprowadzenia powyzszych zmian jest usuniecie zydow od wladzy i wplywow w Polsce, wprowadzenie polskiej konstytucji z 1935r z potrzebnymi poprawkami oraz przystapienie do renegocjacji zawartych umow miedzynarodowych przez zydow u wladzy w Polsce i dostosowanie nowych umow miedzynarodowych do polskich interesow narodowych.

  Na zakonczenie dodam, ze gloryfikowani przez pana: Rosja i Putin beda musieli opuscic Krolewiec, ktory nielegalnie okupuja od zakonczenia II w.s.
  oraz cofnac swoje granice panstwowe do roku 1771 (okres przedrozbiorowy) z powodu nielegalnego zajecia ziem Rzeczpospolitej na skutek Rozbiorow Polski we wspoludziale z Prusami i Austria.
 • @Anna-PK 00:39:38
  Zgadzam sie z tym, ze utrata przez Polske rynku zbytu w krajach UE , na ktory Polska eksportuje 80 procent swojego calkowitego eksportu grozi zawaleniem sie polskiej gospodarki, biznesow, finansow, utrata miejsc pracy w Polsce etc.
  Jesli chodzi o stosunki Polski z "Rosja" (czytaj: ZSRR"bis") w ciagu ostatnich 30 lat to wina lezy po obydwu stronach.
  Jesli chodzi o "slady rosyjskie" na polskiej ziemi to sa one zwiazane z ROZBIORAMI POLSKI , DYKTATURA ROSJI, RABUNKIEM POLSKI PRZEZ ROSJE ORAZ RUSYFIKACJA POLSKI, CO MIALO ZA ZADANIE WYMAZAC POLSKE, POLSKOSC I POLAKOW Z MAPY EUROPY.
  Analogicznie postepowaly dwaj pozostali zaborcy Polski: Prusy i Austria.

  Przypuszczam, ze chodzilo o "slady zydo-bolszewickie" (wojna polsko-bolszewicka) i "zydo-komunistyczne" (okupacja zydo-komunistyczna) na polskiej ziemi , ktore wiaza sie z TERROREM NA POLSKIEJ ZIEMI.
  Ale moskiewska propaganda i polskojezyczni rusofile probuja przedstawic armie czerwona jako "wyzwolicieli" Polski.
  Owszem, armia czerwona wyzwalala Polske, ale jedynie spod okupacji niemieckiej, poniewaz jednoczesnie armia czerwona stala sie nowym okupantem Polski i zaprowadzala terror i dyktature w Polsce na rozkaz Stalina o czym z kolei milczy moskiewska propaganda i polskojezyczne rusofile.
  Moskiewska propaganda i polskojezyczni rusofile milcza o grabiezy Polski przez armie czerwona, o masowych gwaltach na Polkach w przedziale wiekowym 10 - 70 lat; nie przepuszczono nawet nieletnim dziewczynkom, siostrom zakonnym i Polkom powracajacym do swoich domow z obozow koncentracyjnych.
  Analogiczny los spotkal Wegierki, Czeszki i Niemki, ktore masowo gwalcili "wyzwoliciele" z armii czerwonej.

  Zolnierze armii czerwonej rabowali Polakow na ulicach z ich przedmiotow osobistych (obraczki, kolczyki, medaliki, pierscionki, zegarki, aparaty fotograficzne, odziez, rowery etc). Sowieci wyrywali okna i drzwi z polskich kosciolow, kradli meble etc.
  Sowieci obrabowali Polske ze wszystkiego co mialo jakakolwiek wartosc i wywiezli do ZSRR , a do wywozki uzyli ponad 50 tysiecy wagonow kolejowych.
  Sowieci rabowali nawet polskie dziela sztuki, polskie archiwa, polskie dokumenty etc , ktore Niemcy porzucili poza Polska podczas ucieczki przed armia czerwona, a ktore przejeli Sowieci i wywiezli do Moskwy jako swoje.

  Tak to wygladalo ogolnie w Polsce po pojawieniu sie armii czerwonej, ktora juz w styczniu 1944r po wejsciu w granice wschodnie II RP miala za zadanie wylapac i wymordowac zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, ktorzy naiwnie wierzyli w dobre intencje Sowietow i brali udzial we wspolnych walkach z Niemcami.
  Po zakonczeniu walk z Niemcami, Polacy byli podstepnie aresztowani przez Sowietow, oficerow mordowano na miejscu a zolnierzy wywozono w glab ZSRR.

  W/g czyjej definicji mordowanie polskich patriotow i zaprowadzanie terroru w Polsce przez armie czerwona nazywa sie wyzwalaniem ?
  Tego typu okreslenie nie istnieje w polskim slownictwie i jest to wytwor sowieckiej propagandy Stalina, ktora propaguje Putin i polskojezyczne rusofile w ramach komunistycznej propagandy o "przyjazni" Polski ze Zwiazkiem Radzieckim i "swiatowym pokoju" jaki rzekomo niosl ZSRR innym krajom i narodom Europy i swiata.

  Kto ma mozg wyprany sowiecka propaganda lub nie zna historii Polski to latwo ulegnie gloszonym haslom propagandowym o "wyzwalaniu" Polski przez armie czerwona i tego typu propaganda obowiazywala w szkolach okresu PRL (1945 - 1989).

  Polityk w Polsce o sile Putina ?

  Byly plk GRU (wywiadu wojskowego) "Rosji" na emeryturze W.Kwaczkow (rosyjski narodowiec) powiedzial glosno , ze w Rosji rzadza zydzi , to przypisano mu, ze planowal dokonac zamachu stanu w "Rosji" i zostal skazany na 13 lat lagru o zaostrzonym rygorze, podczas gdy jego kolega (kapitan milicji) A.Kisielew (tez na emeryturze) zostal skazany na 12 lat lagru o zaostrzonym rygorze.
  Plk Kwaczkow stwierdzil fakt, ale Putin nie ulaskawil Kwaczkowa i Kisielewa.

  Z kolei W.Putin zapalal menore w synagodze w Moskwie 25 grudnia 2000r
  https://www.haaretz.com/world-news/europe/that-time-putin-offered-the-kremlins-take-on-hanukkah-1.5628865
  https://www.youtube.com/watch?v=heV3cilsc38
  (O tym wydarzeniu milczeli zwolennicy Putina, ktorzy naglasniaja tylko te informacje, ktore pasuja do ich linii ideologicznej).

  W.Putin odznaczyl rabina M.Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w St.Petersburgu 7 pazdziernika 2003r.
  https://www.lubavitch.com/president-putin-awards-chabad-rabbi-gold-medal/

  Z kolei byly prezydent Ukrainy W.Janukowycz i prezydent Bialorusi A.Lukaszenka nie zapalali menory - symbol poganstwa i podleglosci zydom z Chabad-Lubawicz, ktorzy glosza, ze przeznaczeniem gojow jest sluzyc zydom.

  W.Putin podpisal nawet nowa ustawe prawna zatwierdzona przez Dume w 2016r, ktora zakazuje gojom w "Rosji" krytykowania zapisow w Talmudzie pod grozba kary.

  Na razie tyle w temacie.
 • @fiesta 05:03:17
  "Rosja i Putin beda musieli opuscic Krolewiec, ktory nielegalnie okupuja od zakonczenia II w.s."

  Jeśli oddadzą, to Niemcom, za sowite korzyści ekonomiczne i polityczne. Być może razem ze Śląskiem i Pomorzem - Polakom na pocieszenie pozwolą zająć Lwów i Wilno.
 • @fiesta 08:07:45
  "Jesli chodzi o stosunki Polski z "Rosja" (czytaj: ZSRR"bis") w ciagu ostatnich 30 lat to wina lezy po obydwu stronach.
  Jesli chodzi o "slady rosyjskie" na polskiej ziemi to sa one zwiazane z ROZBIORAMI POLSKI"

  Stosunki popsuły się w ostatnich 30 latach z powodu rozbiorów? Co Pan pali?

  Nawiasem mówiąc w rozbiorach polskie ziemie przypadły Prusom i Austrii (Warszawa i Poznań tym pierwszym, Lublin i Kraków tym drugim).
 • @Pedant 12:44:42
  //Jeśli oddadzą,//

  Nie oddadzą.
  Samo życie nauczyło ich że gdyby oddali to na następny dzień pojawi się tam NATO-wska (amerykańska ) baza.I na umowy z nimi nie należy liczyć bo USA nie przestrzega żadnych umów.Zmienia reguły w czasie gry a międzynarodowe zobowiązania traktuje wedle własnego uznania.
 • @ikulalibal 12:52:15
  "Nie oddadzą.
  Samo życie nauczyło ich że gdyby oddali to na następny dzień pojawi się tam NATO-wska (amerykańska ) baza."

  To jest poprawna analiza na dwa ruchy naprzód. Ale na cztery ruchy naprzód wygląda to inaczej.

  Warunkiem oddania Königsberga będzie pełne wyjście Niemiec z NATO, co Rosję urządza. I Niemców. ;)

  Pytanie czy Niemcy dostaną "korytarz" na deser, i czy Lwów będzie po polskiej stronie linii Curzona? (Rosjanie nie chcą Haliczyny)
 • @fiesta 08:07:45
  Niejaki @fiesta, przez całe lata znany jako @Toronto, i pod takim nickiem nękający swoimi wypocinami geopolitycznymi stronę internetową WPS ( wiernipolsce1.wordpress.com), to zaprogramowany na antyrosyjskość ( w każdej wersji) być może nawet płatny troll yankeski, a jeśli nie to archaiczno sanacyjno- katolicko- liberalny matołek, któremu wydaje się, że rozumie politykę, ekonomię, i że zna historię. A wszystkie te dziedziny zna i kultywuje na poziomie i w stylu opłacanych przez amerykańskich Żydów pożytecznych idiotów i manipulatoròw takich jak Michalkiewicz, Gadomski, Braun, tzw. narodowcy z RN, i tzw. wolnościowcy od ze stajni JKM i mnóstwo innych niedouków i konformistycznych kabotynów politycznych.
  @fiesta( Toronto) żyje w swoim świecie, na marginesie rzeczywistości. Degeneracja mózgu długotrwałym żarciem zaoceanicznych hamburgerów i chikenów jest pewnym wytlumaczeniem otumanienia Toronto i jego manii prześladowczej o nazwie "Putin" - jakby to ten polityk, jak się okazało przeciętnego formatu, miał być kwintesencją Rosji :)))
 • @fiesta 08:07:45
  "Byly plk GRU (wywiadu wojskowego) "Rosji" na emeryturze W.Kwaczkow (rosyjski narodowiec) powiedzial glosno , ze w Rosji rzadza zydzi , to przypisano mu, ze planowal dokonac zamachu stanu w "Rosji""
  __________________

  I właśnie to (i wiele faktów podobnych) oraz fakt uzależnienia Banku Centralnego Rosji od żydowskiego Banku Światowego wskazują, że polityka Rosji nie jest całkowicie suwerenna. Nie jest także jasna polityczna postawa W.Putina.
  Nie mniej jednak dokąd Rosja będzie funkcjonowała w opozycji do Zachodu, a więc w jakimś sensie będzie realizowała własną politykę, czyli nie zostanie całkowicie przejęta przez Żydostwo (jak np. Ukraina), tak długo Polska ma szansę przynajmniej na formalne istnienie politycznego bytu państwowego. Natomiast upadek Rosji - jej opanowanie i rozbicie przez Zachód na państewka -, jest równoznaczne z likwidacją nawet formalnego bytu Państwa Polskiego i pozostałych państw słowiańskich. - Takie są niezmienne cele polityki realizowanej od 1000 lat, odkąd żydo-chrześcijaństwo, żydo-katolicyzm, podbiły Europę.

  Zatem, prezentowana przez pana rusofobia jest polityczną głupotą.

  Również głupotą jest prezentowana przez pana iluzja państwa bez podatków. Taka fikcja nie jest możliwa, ponieważ na rzecz istnienia wspólnego dobra (wszelkiej infrastruktury np. technicznej, drogi, mosty, wodociągi, etc.) opodatkowanie jest niezbędne. Postęp techniczny nie pozwala jednak już, żeby to opodatkowanie realizowane było w formie własnej pracy oddanej na wspólne potrzeby.
 • @Anna-PK "Czy inne państwa UE dostają takie same syjono-faszystowskie pieniądze, Czy nie lepiej byłoby pilnować tego jak te
  pieniądze w Polsce zostaną spożytkowane zamiast wpatrywać się w obce symbole?"


  Doprawdy ?????!!!!


  Sovieckie dokumenty, bank-noty i odznaczenia militarne z symbolem faszystowskiej/ŻYMSKIEJ SWASTYKI z i tego efekt.


  https://www.google.com/search?q=Soviet+banknotes+with+swastika&rlz=1C1CHBD_enUS788US788&source=lnms&tbm=isch&biw=1366&bih=610#imgrc=d9z-94cFVBdbOM&imgdii=kq_N8Mxo-jpoDM

  https://cdni.rbth.com/rbthmedia/images/2020.07/original/5f08002915e9f928fc2e78d4.jpg
  https://cdni.rbth.com/rbthmedia/images/2020.07/original/5f08002a15e9f928fc2e78d5.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/EgMGLFFWkAIb1Op.jpg
  https://1september39.com/dokumenty/zalaczniki/205/205-12709.jpg
  https://sites.google.com/site/lankanhistory/_/rsrc/1412016664417/rawana-s-swastika-symbol/10551007_309419169239336_2328714839989770138_n.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @rumpelsiltskin 23:24:08
  "Wniosek: Żeby pokonać ten "czarci pomiot", trzeba najpierw uderzyć w jego słabszy punkt - osłabić Niemcy."

  Trafia mi to do przekonania i będę konsekwentnie bojkotować ich produkty, a także polecać to innym.
 • @Krystyna Trzcińska 16:55:39 Coś się obojniakowi pokręciło
  od tych obrazków.

  Ja pisałam o € unijnym dzisiaj, a nie o sowieckich rublach czy innych sprawach historycznych.
 • @Anna-PK "Ja pisałam o € unijnym dzisiaj" - Doprawdy??
  .  Granice wzrostu (raport Klubu ŻYMskiego)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Granice_wzrostu_(raport_Klubu_Rzymskiego)

  Zrównoważony rozwój - Podstawowe pojęcia (na podstawie Raportu Brundtland)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zr%C3%B3wnowa%C5%BCony_rozw%C3%B3j  https://www.henrymakow.com/2020/12/clive-maund-genocide-is-the-end-game.html

  PS

  Anna-PK, z braku argumentów i z braku ogłady jak zwykle jesteś wyjątkowo prymitywnie chamska.


  Anna-PK, nie chcę twojej niewiedzy, twojego kłamliwego krętactwa, które biorą się z twojej głupoty publicznie ośmieszać, więc nie prowokuj ciemna kobicino. Lepiej idź i posprzątaj zwiędłe MARKSISTOWSKIE TULI-PANY - KCP poinformował, że wasze towarzyszko święto już się skończyło, wię na kolana i zabieraj się do rozgarniania asfaltu w Alejach JEROZOLIMY(skich) Ber-Sze-By (War-Sza-Wy).

  Tu na portalu jest was SYJONISTÓW (dzieci resortowych towarzyszy i towarzyszek) spora grupa, ale już zdekonspirowana i obnażona.


  Przewodniczący Parlamentu Europejskiego zakazuje umieszczania flag narodowych na biurkach posłów
  https://rmx.news/article/article/the-ep-president-bans-national-flags-on-meps-desks


  EU Nierządnica Babilonu na besti.

  Europa, córka fenickiego/kananyjskiego króla, porwana na Kretę i tam zgwałcona przez egipskiego "bożka" z nad Suez-u o imieniu Zeus (sueZ) Baal, ktorzy następnie podbili Anatolię, Jonię, ROM (ŻYM) i
  Be-Ne-Lux(or).

  Od tamtej pory nieustannie gwałcą, gnębią i wyniszczają wszystkie ludy, zamieszkujące ziemie, które oni nazwali pogardliwie EUROPA.

  https://www.neweurope.eu/wp-content/uploads/2017/10/Europa-on-a-Bull-2.jpg

  https://www.molon.de/galleries/France/Strasbourg/Europe/images01/07%20Statue%20of%20Europa%20on%20bull.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:49:02
  "Anna-PK, nie chcę twojej niewiedzy, twojego kłamliwego krętactwa, które biorą się z twojej głupoty publicznie ośmieszać, więc nie prowokuj ciemna kobicino. Lepiej idź i posprzątaj zwiędłe MARKSISTOWSKIE TULI-PANY - KCP poinformował, że wasze towarzyszko święto już się skończyło, wię na kolana i zabieraj się do rozgarniania asfaltu w Alejach JEROZOLIMY(skich) Ber-Sze-By (War-Sza-Wy)."

  Chwasty niestety trzeba pielić. Inaczej ogródek zarasta.
 • @Pedant 12:48:06
  Towarzyszu "Pedant",
  Zauwazylem, ze:
  - macie problemy ze zrozumieniem j.polskiego ,
  - wlaczyliscie wasza "logike talmudyczna",
  - a takze zastowaliscie wasze prawo talmudyczne.

  Otoz w/g prawa miedzynarodowego, napasc zbrojna na inny kraj nie daje najezdzcy zadnego prawa do wlasnosci majatku w panstwie najechanym i w zwiazku z tym ziemie zabrane Rzeczpospolitej przez Rosje i ZSRR znajduja sie w nielegalnym posiadaniu dzisiejszej "Rosji" (ZSRR"bis") - zydo-turanska mieszanka cywilizacyjna.
  Jest to zatem kwestia czasu, ze dzisiejsza "Rosja" bedzie musiala oddac ziemie zrabowane i okupowane przez Rosje i ZSRR.
  Na marginesie dodam, ze ksiestwo moskiewskie zaczelo formowac sie dopiero w drugiej polowie XIII wieku, a w XV wieku car Rosji Iwan III przy pomocy miecza i terroru rozpoczal podboje innych ziem i robili to rowniez jego nastepcy - analogicznie jak postepowalo Krzyzactwo na Pomorzu z blogoslawienstwem Watykanu.

  Nielegalna jest rowniez wasza regula talmudyczna, ktora naucza, ze to co zyd ukradnie gojowi, moze zatrzymac dla siebie , ktora oprocz Rosji i ZSRR obowiazuje rowniez w Niemczech (zydo-bizantyjska mieszanka cywilizacyjna), ktore rowniez weszly w nielegalnie posiadanie ziemi nalezacej do Slowian - vide mapa Slowianszczyzny okresu VI - IX wieku na stronie:
  https://halat.pl/drang_nach_osten.html

  Poza tym jakim prawem wy zydowskie przybledy probujecie ustalac granice Rzeczpospolitej ?

  Krol Polski S.A. Poniatowski wydal zakaz osiedlania sie zydow w Warszawie i ten zakaz obowiazuje do dzis, pomimo tego, ze obsiedliscie Warszawe jak robactwo.
  Tak wiec zgodnie z prawem ustanowionym przez krola Polski bedziecie musieli opuscic Warszawe, poniewaz w Polsce obowiazuje tylko prawo polskie, a nie okupantow: rosyjskiego, sowieckiego, niemieckiego, austriackiego i obecnego zydo-komunistycznego, czy tez wasze reguly talmudyczne.
 • @ikulalibal 12:52:15
  W USA rzadzi zydostwo od 1913r (data powstania FRB) niezaleznie od partii politycznej, a prezydenci w USA sa marionetkami w lapach zydow.

  JEWS CONTROL AMERICA
  http://qodsna.com/en/350738/Turkey-pro-government-media:-Jews-control-America

  Helen Thomas to Playboy: "Jews own the White House".
  "[The Jews are] using their power, and they have power in every direction,” she told Playboy. “Power over the White House, power over Congress … Everybody is in the pocket of the Israeli lobbies, which are funded by wealthy supporters, including those from Hollywood. Same thing with the financial markets. There's total control … It isn't the 2 percent. It's real power when you own the White House, when you own these other places in terms of your political persuasion. Of course they have power. [To the interviewer] You don't deny that. You're Jewish, aren't you?"
  https://www.politico.com/blogs/onmedia/0311/Helen_Thomas_to_Playboy_Jews_own_the_White_House.html

  America's Jews Are Driving America's Wars
  https://www.unz.com/pgiraldi/americas-jews-are-driving-americas-wars/

  The Jewish invasion of America (1 maj 1913r)
  https://archive.macleans.ca/article/1913/5/1/the-jewish-invasion-of-america
 • @stanislav 13:59:01
  Swoj kit propagandowy mozesz wciskac glupszym od siebie, ktorzy uwierza w twoje i WPS bzdety propagandowe i polprawdy.

  BANDYTYZM ROSJI opisal polski historyk i filozof prof. F.Koneczny w oparciu o fakty historyczne i zakwalifkowal Rosje do "cywilizacji turanskiej" (azjatyckiej i barbarzynskiej) i tak wlasnie postepowali wladcy Rosji wobec innych narodow - podboje i barbarzynstwo oraz tyrania i bezwzglednosc wobec poddanych.
  Nawet car Rosji Iwan IV "grozny" (bo pierdolniety umyslowo) zabil wlasnego syna palka zakonczona metalowym okuciem.

  Po rewolucji 1917r w Rosji zorganizowanej przez zydow powstala mieszanka cywilizacyjna zydowsko-turanska w Rosji bolszewickiej (ZSRR), ktorej spadkobierca jest zyd W.Putin - adoptowany przez zydowskie malzenstwo z Petersburga, a nieoficjalnie W.Putin jest bekartem Gruzinki Wery Putin, ktorej dziecko zrobil zonaty z inna kobieta Platon Priwalow (mechanik).
  https://www.youtube.com/watch?v=qcH7bgpTlXY
  https://www.smh.com.au/world/putins-lost-mum-emerges-to-claim-georgian-son-20081206-6svw.html

  Ja was wielokrotnie przylapalem w przeszlosci na podawaniu wybiorczych informacji o W.Putinie i robieniu Polakom wode w mozgu.
  Tymczasem nigdy nie podaliscie, ze:

  1. Putin zapalal menore w synagodze w Moskwie w 2000r.
  https://www.youtube.com/watch?v=S-W4IMeXyLA

  2. Zydowskie koneksje W.Putina z rasistowska sekta Chabad-Lubawicz.
  https://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/1119/404/1/jewish/Chanukah-Journal.htm

  3. W.Putin odznacza rabina M.Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w St.Petersburgu w 2003r.
  https://www.lubavitch.com/president-putin-awards-chabad-rabbi-gold-medal/

  CDN
 • @Rzeczpospolita 14:15:08
  Prosze nie oglupiac Polakow haslami typu:
  "Bez Rosji nie bedzie Polski" (zydostwo z PiS u wladzy w Polsce stosuje podobne haslo typu: "Bez wolnej Ukrainy nie bedzie wolnej Polski") ,
  poniewaz tu odslaniacie swoje nieuctwo historyczne obywatelu "Rzeczpospolita" , poniewaz w XIII wieku zaczelo tworzyc sie dopiero "ksiestwo moskiewskie" , podczas gdy poczatki panstwa polskiego datowane sa oficjalnie na 966r (X wiek).
  Czy widac roznice ?
  Poza tym z "ksiestwa moskiewskiego" zrodzila sie nowa banda, ktora prowadzila podboje na Rusi oraz na Kaukazie i w Azji , i BANDYTYZM Rosji stanowil zagrozenie dla Rzeczpospolitej - vide wyprawy carow Rosji na Rzeczpospolita.
  Czego Rosja szukala w Polsce ???

  Analogiczny podboj Polski/Rzeczpospolitej prowadzila germanska zaraza.

  Doszlo nawet do tego, ze NIEMIECKA ZARAZA oraz ROSYJSKA ZARAZA zawarly wspolny pakt przeciwko Rzeczpospolitej/Polsce i w planach obydwu odwiecznych wrogow Polski postanowiono, ze Polska nie odrodzi sie juz wiecej - vide: ROZBIORY POLSKI , ZABORY oraz RUSYFIKACJA I GERMANIZACJA POLSKI I POLAKOW.

  Tu jeszcze dodam, ze taki zamysl kontrolowania calej Europy przez Prusy, Rosje i Austrie stal sie faktem w 1732r , kiedy 3 wymienione przeze mnie panstwa zawarly TAJNY UKLAD zwany TRAKTATEM LOEWENWOLDA lub inaczej "Porozumieniem 3 Czarnych Orlow".

  Wezcie sie obywatelu "Rzeczpospolita" za nauke prawdziwej historii i nie wypisujcie farmazonow, chyba ze macie za zadanie oglupiac Polakow w/g instrukcji z Moskwy - to samo odnosi sie do BURKA "Stanislaw", ktory tez probuje mnie ugryzc jak wy obywatelu "Rzeczpospolita".

  Polski historyk i filozof prof. F.Koneczny wyjasnia roznice cywilizacyjne pomiedzy Polska, Niemcami i Rosja, wiec prosze podszkolic sie z historii i filozofii , zamiast osmieszac sie publicznie na forum, chyba , ze macie obywatelu "Rzeczpospolita" misje nadana przez Moskwe, zeby oglupiac Polakow opowiadaniami o "dobrej" Rosji.

  Kazdy z 3 zaborcow Rzeczpospolitej (Prusy, Rosja i Austria) okradaly panstwo materialnie i finansowo, a z Polakow zrobili niewolnikow, ktorych ostatecznie postanowili zgermanizowac i zrusyfikowac, zeby Polska nie odrodzila sie juz wiecej.
  Wniosek z tego taki, ze wy obywatelu "Rzeczpospolita" bezczelnie zaklamujecie historie Polski i wpychacie Polske i Polakow ponownie w paszcze Rosji.
  Sami jedzcie do Rosji i nie wracajcie.

  Polska i Polacy dadza sobie rade bez Rosji i jest to kwestia czasu - PRAWDA czyni cuda, poszersza wiedze i pobudza myslenie.

  Jeli chodzi o W.Putina to stworzyl zydom z rasistowskiej sekty Chabad-Lubawicz cieplarniane warunki w Rosji i dodatkowo podpisal ustawe w 2016r zakazujaca krytykowania zapisow w Talmudzie, m.inn. o tym, ze zydowi wolno oszukac, okrasc i zabic goja i zyd nie odpowiada za te czyny, bo jak naucza Talmud, nie-zyd to goj, czyli zwierze i bydle, a tylko zydzi sa ludzmi.
  Ja podejrzewam, ze W.Putin przyszedl z pomoca swojemu koledze i zydowi Mosze Kantorowi (zydowski oligarcha w Rosji i kolega W.Putina - obydwaj nawzajem wysylaja sobie zyczenia urodzinowe) , ktory byl prezesem Europejskiego Kongresu Zydow i skarzyl sie na "antysemityzm" panujacy w Europie.
  Putin nawet zlozyl Kantorowi propozycje, zeby zydzi przyjezdzali do Rosji w obawie przed "antysemityzmem" w Europie.

  W.Putin jedzil prywatnie do USA i Izraela !.... i wasza bolszewica strona WPS nigdy nie podawala tych informacji, co jednoczesnie dowodzi, ze Putin ma kilkanascie masek (amerykanska, izraelska, polska, niemiecka, zydowska, iranska, iracka, libijska etc) a zarazem Putin bezczelnie zaklamywal historie Polski i poslugiwal sie STALINOWSKA PROPAGANDA n/t napasci na Polske 17 wrzesnia 1939r w 70-ta rocznice tych wydarzen na uroczystosci w GDANSKU w 2009r, mowiac, ze "ZSRR BRONILO MNIEJSZOSCI NARODOWYCH".
  W takim razie po co Stalin podpisal TAJNY UKLAD z Hitlerem 23 sierpnia 1939r w sprawie ROZBIORU POLSKI ???
  Dlaczego Stalin mordowal Polakow ???
  Dlaczego Stalin wywozil Polakow z Kresow wschodnich II RP w glab ZSRR, juz w lutym 1940r , a na ich miejsce przywozil Rosjan na gotowe polskie majatki pozostale po wywozce Polakow ???

  "Dobra Rosja" i "Dobry Putin" ?
  Np. CIA i KGB wspolpracowaly razem przeciwko Saddamowi Hussejnowi oraz przeciwko Islamistom na Kaukazie, ktorzy chcieli utworzyc niezalezne od Moskwy panstwa autonomiczne.
  Ale zeby miec powod do inwazji na Czeczenie , W.Putin urzadzil prowokacje i spec sluzby Rosji wysadzily apartamenty zamieszkale przez rosyjska ludnosc cywilna.
  Za zezwoleniem W.Putina powstala specjalna jednosta w FSB do likwidacji przeciwnikow politycznych W.Putina.
  W obydwu przypadkach informacje ujawnil plk A.Litwinienko i jego kumple ze specjalnej jednostki do zabijania przeciwnikow politycznych Putina.
  Za zdrade tajemnic o Putinie, A.Litwinienko zostal otruty Polonem.

  W czerwcu 2010r Rosja i Chiny poparly rowniez rezolucje ONZ 1929 , ktora zaostrzala sankcje na Iran.
  Rosja zerwala rowniez kontrakt z Iranem na dostawe rakiet p-lot S300 dla Iranu po cichych rozmowach z prezydentem USA B.Obama.
  Z powodu zerwania kontraktu przez Rosje, Iran zaskarzyl Rosje do trybunalu miedzynarodowego - pisalem o tym na waszym bolszewickim forum WPS kilkanascie lat temu, ale milczeliscie jak zakleci.

  W.Putin z wizyta prywatna u Bushow - lipiec 2007r
  https://www.nytimes.com/2007/07/02/washington/02putin.html
  Tez o tym pisalem na bolszewickim forum WPS, ale milczeliscie jak zakleci.

  Prywatne rozmowy Putina i Trumpa
  https://www.theguardian.com/us-news/2017/jul/18/trump-and-putin-undisclosed-second-meeting-white-house-confirms

  W.Putin spotykal sie wielokrotnie i prywatnie z zydem i syjonista B.Netanyahu jak nie w Izraelu to w Moskwie.
  Po wizycie Netahyahu w Moskwie 9 maja 1918r z okazji kolejnej rocznicy zakonczenia II w.s. , Netanyahu dostal "zielone swiatlo" od Putina na zaatakowanie iranskich baz w Syrii 10 maja 2018r.
  https://www.themoscowtimes.com/2018/05/10/israel-informed-russia-ahead-of-strikes-in-syria-following-netanyahu-putin-meeting-a61409
  Jednoczesnie Moskwa zerwala kontrakt z Syria na dostawe rakiet p-lot S300.
  https://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-russia/russia-after-netanyahu-visit-backs-off-syria-s-300-missile-supplies-idUSKBN1IC0SW
  O tych faktach tez nie informowaliscie Polakow na swojej bolszewickiej stronie WPS, poniewaz kompromitowaly W.Putina.

  Gdyby nie rosyjska baza morska w Syrii (port Tartus) to Syria podzielilaby los Iraku i Libii , ktore po prostu zdradzila Rosja i oddala na pozarcie S.Husseina i M.Kaddafiego na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej, tak jak Rosja zdradzila Serbie w 1999r (panstwo slowianskie).

  Przypomne jeszcze raz , ze skoro Bank Polski w porozumieniu z rzadem emituja polska walute to nie sa potrzebne podatki w Polsce i tak bylo nawet w USA do czasu przejecia kontoli nad dolarem przez zydow w 1913r (powstanie FRB).
  Wiec to wy obywatelu "Reczpospolita" wypisujecie farmazony, poniewaz nie znacie tego tematu, czego przykladem jest wlasnie USA i jest to nawet zapisane w konstytucji Stanow Zjednoczonych, ktora niestety nie jest przestrzegana , gdy zydostwo przejelo kontrole nad Stanami Zjednoczonymi.

  p.s.
  Burek "Stanislaw" , ktory probuje mnie ugryzc tez niech zapozna sie z moimi uwagami.

  Na razie tyle w temacie.
 • Rosja daje Chinom 200 tys. hektarów ziemi.
  Chińska korporacja Zoje Resources już otrzymała pod uprawy rolne 115 tys. hektarów ziemi w Kraju Zabajkalskim.
  https://www.rp.pl/artykul/1209166-Rosja-daje-Chinom-200-tys--hektarow-ziemi.html

  CHINSKI OMSK - 2017
  https://www.youtube.com/watch?v=KXRMqjj1gKg

  WOJSKA CHINSKIE PRZYBYLY NA SYBERIE I NA URAL
  https://www.youtube.com/watch?v=p1hbDwB7dXA

  PUTIN ODDAL SYBERIE CHINCZYKOM
  https://www.youtube.com/watch?v=3MEiT2Ee2GQ

  WOJNA PARTYZANCKA NA SYBERII
  https://www.youtube.com/watch?v=ud8hVzXky_0

  Jurij Piwowarow - Rosja moskiewska jest nastepca Zlotej Ordy
  https://kresy24.pl/chan-przeniosl-sie-na-kreml-rosja-stala-sie-nastepca-zlotej-ordy-a-rosjanie-barbarzyncami-wideo/
 • LENIN I STALIN WIECZNIE ZYWI !
  Oto przyklad odradzajacej sie leninowskiej i stalinowskiej propagandy w dzisiejszej "Rosji" (czytaj: ZSRR"bis).

  Szef rosyjskiego wywiadu S.Naryszkin:
  Polska Pilsudskiego przesladowala ludnosc rosyjskojezyczna - 16.03.2021
  https://kresy24.pl/szef-rosyjskiego-wywiadu-polska-pilsudskiego-przesladowala-ludnosc-rosyjskojezyczna/

  KOMENTARZ "fiesta"

  KLAMSTWO ZA KLAMSTWEM..... to typowe zjawisko w sowieckiej propagandzie dawnego ZSRR (zydobolszewii), ktore przetrwalo dzieki zydobolszewikom w obecnym aparacie wladzy, czyli ZSRR"bis", ktore dla zmylenia ludzi zostalo nazwane "Rosja".

  Prosze nie dziwic sie klamstwom podawanym przez zydobolszewicka propagande (Lenina, Stalina etc) przez S.Naryszkina, poniewaz w 2009r w Gdansku, w 70-ta rocznice napasci Niemiec hitlerowskich i ZSRR (zydobolszewii) na Polske, obecny w Gdansku W.Putin powiedzial, ze ZSRR "bronilo mniejszosci narodowych".
  Faktem z kolei jest, ze 23 sierpnia 1939r Hitler i Stalin zawarli tajny uklad przeciwko Polsce (Pakt Ribbentrop-Molotow) , ktora podzielili pomiedzy siebie.
  Po napasci na Polske we wrzesniu 1939r strona niemiecka dokonywala masowych egzekucji polskiej inteligencji w niemieckiej strefie okupacyjnej , a strona sowiecka postepowala analogicznie w sowieckiej strefie okupacyjnej, a w lutym 1940r Sowieci rozpoczeli masowa wywozke polskiej ludnosci cywilnej w glab ZSRR, a na miejsce Polakow przywozili Rosjan z ZSRR, ktorzy zajmowali majatki i domy po wywiezionych Polakach skazanych na smierc i wieczna tulaczke na bezkresach Syberii.
  Tacy jak W.Putin, S.Naryszkin i im podobni sa kontynuatorami zydobolszewickiej polityki Lenina i Stalina, ktorzy jak widac sa "wiecznie zywi", pomimo tego, ze ci dwaj zbrodniarze juz dawno zdechli.
  Jednoczesnie ideologiczni spadkobiercy Lenina i Stalina, jak Putin i Naryszkin probuja zalegalizowac bandytyzm i zbrodnie ZSRR na Polsce i Polakach, czyli "niedaleko spadly jablka od jabloni" (polskie przyslowie).
  Tu nalezy przypomniec, ze komunizm mial rozlac sie na cala Europe po trupie Polski, zas J.Pilsudski popelnil wielki blad, kiedy na tajnym spotkaniu z Leninem zgodzil sie na wstrzymanie walki (rozejm) z czerwonymi , ktorzy przerzucili ponad 30 tysiecy czerwonoarmistow do walki z bialymi (gen. Denikinem).
  Czerwoni po pokonaniu wojsk gen.Denikina ponownie uderzyli na Polske i o malo co nie zdobyli Warszawy (sierpien 1920r).

  To sa dowody na to, ze zapedy zydobolszewikow stanowily realne zagrozenie dla bytu i istnienia Polski i Polakow, a Putin i Naryszkin to spadkobiercy zydobolszewii (ZSRR) , ktorej tworcami byli bankierzy z USA i Europy zachodniej, czego dowody znajdziecie w opracowaniach historycznych D.Fahey, A.Suttona, B.Freedmana, M.Fagana etc.

  Nawet powojenne losy Polski i Polakow zostaly zaprogramowane przez zydow z USA - vide: MAPA GOMBERGA z 1941r, na ktorej Polska i pozostale kraje Europy srodkowo-wschodniej znalazly sie w strefie wplywow ZSRR z dopiskiem: okupacyjnej i terrorystycznej armii czerwonej oraz katowni NKWD i UB kierowanych przez zydow do walki z polskimi patriotami i przeciwnikami nowej sowieckiej okupacji Polski.

  Ataki W.Putina, S.Naryszkina etc pod adresem Polski i Polakow to sygnal, ze w dzisiejszej "Rosji" odrodzil sie STALINIZM, ktory ukazuje swoje kly i pazury.

  Wy Rodacy-Polacy zapamietajcie, ze carska Rosja i zydobolszewickie ZSRR to dwa bandyckie i zbrodnicze twory, ktore prowadza odwieczna polityke podbojow , zaborow i zniewolenia nie tylko wobec Polski i Polakow, ale rowniez wobec innych panstw i narodow.
  Rosja i ZSRR to takze dwa obce twory cywilizacyjne jak pisal polski historyk i filozof prof. F.Koneczny , ktore sa zagrozeniem dla Polski i Polakow (cywilizacji lacinskiej).
 • Zydobolszewicka maska W.Putina
  Putin na 100. rocznice traktatu ryskiego:
  Sowiecka strona zostala zmuszona do tego, ze Polska dostala terytoria Bialorusi i Ukrainy.
  (16.03.2021)
  https://kresy24.pl/putin-na-100-rocznice-traktatu-ryskiego-sowiecka-strona-zostala-zmuszona-do-tego-ze-polska-dostala-terytoria-bialorusi-i-ukrainy/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930